Jump to content

Έρχονται Χριστούγεννα ... κάντε μια ευχή!


Winmx

Recommended Posts

ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ,

ΓΛΥΚΟΥΛΗ ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΛΑ, ΛΑΤΡΕΥΤΟ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΟΥΖΕ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ...

ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, Ή ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ (ΜΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ) ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΒΙΟΧΗΜΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 30.

ΕΠΙΣΗΣ ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΟΨΕ ΦΕΤΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΕΝΩ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΚΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ? Ε ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ...ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΥΧΕΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΨΟΦΗΣΕΙ Ο ΡΟΥΝΤΟΛΦ!!!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Last Reply

Οι καλημέρες να μοιράζονται απλόχερα και δίχως σκέψη, μεταξύ ανθρώπων ανά τον κόσμο. Ίσως έτσι συντελεστεί η μεγαλύτερη ανθρώπινη πρόοδος ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...να χαμογελάμε όλοι, όχι από συνήθεια ή γιατί πρέπει, αλλά γιατί το νιώθουμε και το θέλουμε πραγματικά... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να βγάλει αυτή την ηλίθια κόκκινη στολή και να βάλει μπλε καλύτερα. Επίσης να εξαφανισθούν όλα αυτά τα χαζά λαμπάκια, φιογκάκια, δένδρα και χαζά δώρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υγεία σ΄όλο τον κόσμο και καλή παρέα - να μην βρεθεί κανείς μόνος του, γιατί τέτοιες μέρες και αν είναι σκληρή η μοναξιά...

Προσωπική ευχή: όχι άλλο 2ωρο code ξανά και ειδικά όχι τη βραδιά των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς που θα δουλεύω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.