Jump to content

Αγροτικό / Υπηρεσία Υπαίθρου


bromptonista

Recommended Posts

Αν θες μπορούμε να συναντηθούμε αύριο να σου το δώσω.... :rolleyes:

Αλλά αν πάλι δεν αντέχεις να με συναντήσεις στείλε όποιον θες να λάβει το διορισμό σου...με εξουσιοδότηση, τη Δευτέρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ποσο τραγικο ειναι που σε καποιους οι διορισμοι εχουν σταλει απο την προηγουμενη Παρασκευη?????

Ποσο τραγικο ειναι που την ιδια στιγμη-ημερα Παρασκευη αργα το μεσημερι στο Υπουργειο μου ελεγαν οτι ειναι αδιανοητο να παρω διορισμο κ οτι δεν ειναι ετοιμοι?

Αυτη ειναι η Ελλαδα που ζουμε,η Ελλαδα της αξιοκρατιας σε ολα τα επιπεδα..

Καλη θητεια σε οσους πηραν αγροτικο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η βαθμολογική σειρά καθορίζεται με βάσει τα παρακάτω κριτήρια και τον αντίστοιχο συντελεστή βαθμολόγησης σε καθένα απ’ αυτά.

ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΜΟΡΙΑ

α. Εντοπιότητα (που προκύπτει από Δημοτολόγιο για το Νομό του). 4

Ισχυει για οποιαδηποτε πολη-δημο(οπου θα κανω το αγροτικο), αρκει να ανηκει στο Νομο?

Τροποποιήθηκε από diogo
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η βαθμολογική σειρά καθορίζεται με βάσει τα παρακάτω κριτήρια και τον αντίστοιχο συντελεστή βαθμολόγησης σε καθένα απ’ αυτά.

ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΜΟΡΙΑ

α. Εντοπιότητα (που προκύπτει από Δημοτολόγιο για το Νομό του). 4

Ισχυει για οποιαδηποτε πολη-δημο(οπου θα κανω το αγροτικο), αρκει να ανηκει στο Νομο?

Αμέ....μετράνε και τα μόρια γάμου, τέκνων emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια sorry αν ολα αυτα εχουν απαντηθει,αλλα τα ποστ που ειδα ειναι λιγο παλια και δεν ξερω αν ισχυουν ακομα.Την εγγραφη στο ΤΣΑΥ την κανουμε αφου ερθει ο διορισμος ή αφου αναλαβουμε υπηρεσια στο νοσοκομειο????Επισης, πρεπει να γραφτουμε και στο ΙΚΑ οπως γινοταν παλια??Και τελος,οσοι ειναι απο επαρχια που δεν εχει αντιπροσωπεια ΤΣΑΥ πως κανουμε την εγγραφη????Συγγνωμη αν κουραζω,καθε απαντηση ευπροσδεκτη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ emiloveyou Σωστός!

Η νέα προκήρυξη χάθηκε από τις ενεργές συζητήσεις, οπότε είπα να την επαναφέρω. Κάποιοι έχουμε την κακή συνήθεια να κοιτάζουμε μόνο το 'active content' :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δεν κανω καθολου εφημεριες στη χειρουργικη κλινικη κατα τη διαρκεια της 3μηνης παρουσιας μου στο νοσοκομειο θα εχω καποιο προβλημα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας!

Ανηκω στους υποχρεους. Το παρακατω εγγραφο χρειζαεται να το υποβαλω?

Βεβαιωση σειρας προτεραιοτητας και χρονου αναμονης για ειδικευση (ο χρονος αναμονης πρεπει να ειναι διαρκειας πλεον των δωδεκα μηνων της ημερομηνιας ληξης της ανακοινωσης των θεσεων (Βεβαιωση απο Νοσοκομειο) ή τιτλο ιατρικης ειδικοτητας (αφορα μονο τους ιατρους με Θητεια)

Ολη η φραση αφορα τους ιατρους με θητεια ή μονο ο τιτλος ειδικοτητας? Οι υποχρεοι το υποβαλλουν το χαρτι που αναγραφει τη σειρα και πιθανο χρονο αναμονης?

Ευχαριστω πολυ-συγγνωμη για την ηλιθια διευκρινιση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση!!!!!!!!!!!!!

Α! Και κατι ακομη που σκεφτηκα (ενα ενα μου ερχονται)

Αν βαλει ενας υποχρεος για θεση που εχει δηλωσει γενικος γιατρος, υπαρχει πιθανοτητα να σου το πουνε την ωρα που πας να δηλωσεις για να αλλαξεις επιτοπου και να μη χασεις τις επιλογες σου? (χλωμο μου φαινεται-εως κιρινοπρασινο- αλλα μου ειπαν οτι παλια γινοταν)

Τροποποιήθηκε από penguin
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δεν κανω καθολου εφημεριες στη χειρουργικη κλινικη κατα τη διαρκεια της 3μηνης παρουσιας μου στο νοσοκομειο θα εχω καποιο προβλημα? emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεελα βρε Τασο.... emhelp

ειναι υποχρεωτικο οπως μου λενε να κανω τουλαχιστο 4 το μηνα σε καθε κλινικη?

χελπ χελπ χελπ B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ερώτηση: επειδή με έχεις μπερδέψει, εσύ δεν έχεις κάνει μέρος ειδικότητας; άρα δεν θα κάνεις τρίμηνη εκπαίδευση :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ερώτηση: επειδή με έχεις μπερδέψει, εσύ δεν έχεις κάνει μέρος ειδικότητας; άρα δεν θα κάνεις τρίμηνη εκπαίδευση :huh:

καλημεραααα!!

δεν εχω κανει ακομα καθολου ειδικοτητα!!ΘΑ κανω 3μηνη εκπαιδευση κανονικα :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να αναγνωρίσεις χρόνο ειδικότητας από το αγροτικό αρκεί η βεβαίωση όπου αναγράφεται το χρονικό διάστημα που υπηρέτησες στο αγροτικό.

Δεν είναι υποχρεωτικό να κάνεις εφημερίες. Εφημερίες κάνεις μετά από συνεννόηση με τους συναδέλφους σου και τον διευθυντή σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να αναγνωρίσεις χρόνο ειδικότητας από το αγροτικό αρκεί η βεβαίωση όπου αναγράφεται το χρονικό διάστημα που υπηρέτησες στο αγροτικό.

Δεν είναι υποχρεωτικό να κάνεις εφημερίες. Εφημερίες κάνεις μετά από συνεννόηση με τους συναδέλφους σου και τον διευθυντή σου.

θενξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate

μου δωσες μεγαλη χαρα emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:B):D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου δωσες μεγαλη χαρα emcolgate

κάποτε θέλω να πιστεύω θα δώσεις κι εσύ "μεγάλη χαρά" σε μένα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συναδελφοι ερωτηση.....διοριζομαι μεθαυριο σαν αγροτικος ιατρος και ειδα στο forum οτι δικαιουσαι καποια επιδοματα.

γνωριζει καποιος αν χρειαζεται να προσκομισω καποια δικαολογητικα για να τα παιρνω?υποψην δεν ειμαι εγγαμος....εκτος αν ενδιαφερεται καποια η καπιος :)

διαβασα οτι δικαιουσαι επιδομα σπουδων αν εισαι μεταπτυχιακος φοιτητης...το δικαιουμαι και εγω που ειμαι φοιτητης σε αει...?

..

Τροποποιήθηκε από cocomat
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α. Για κατόχους διδακτορικού διπλώματος : εβδομήντα πέντε ευρώ (75 ευρώ),

β. Για κατόχους μεταπτυχιακού διπλώματος ετήσιας, τουλάχιστον, φοίτησης : σαράντα πέντε ευρώ (45 ευρώ).

Για την καταβολή των εν λόγω επιδομάτων θα πρέπει το περιεχόμενο των μεταπτυχιακών σπουδών να είναι συναφές με το αντικείμενο απασχόλησης του υπάλληλου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.