Jump to content

Αγροτικό / Υπηρεσία Υπαίθρου


bromptonista

Recommended Posts

καλημερα.Γνωριζει κανεις αν εφοσον καποιος ειναι στους επιτυχοντες των προσωρινων αποτελεσματων πρεπει να κανει αποδοχη της θεσης η καποια αλλη ενεργεια αμεσα??

Δε χρειάζεται να κάνεις αποδοχή. Κοίταξε βέβαια και τα οριστικά για τις τυχόν ενστάσεις που έχουν υποβληθεί. Ετοίμασε τα χαρτιά σου για το διορισμό (ιδιαίτερα το πιστοποιητικό υγείας που καθυστερεί), ασχολήσου με τα της διαμονής σου εκεί και περίμενε το διορισμό να σου έρθει ταχυδρομικώς. Καλή αρχή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paidia ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - an iparxei kapoia ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -a me mazemeni analitika oli tin nomothesia ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - tous agrotikous? EPEIGON(to link YPHRESIA YPAITHROU ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - leitourgei)

Euxaristo ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια ξερει κανεις αν υπαρχει καποια σελιδα με μαζεμενη αναλυτικα ολη την νομοθεσια για τους αγροτικους? ΕΠΕΙΓΟΝ (το λινκ υπηρεσια υπαιθρου δεν λειτουργει)

Ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια ξερει κανεις αν υπαρχει καποια σελιδα με μαζεμενη αναλυτικα ολη την νομοθεσια για τους αγροτικους? ΕΠΕΙΓΟΝ (το λινκ υπηρεσια υπαιθρου δεν λειτουργει)

Ευχαριστω πολυ..

τι ακριβως θες απο την νομοθεσια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις ξεκινησα αγροτικο και θα ηθελα να μαθω συνολικα τι ισχυει για μας (υποχρεωσεις η δικαιωματα με βαση τον νομο)..Υπαρχει μια συγχυση γυρω απο αυτο το θεμα το οποιο δημιουργει μερικες φορες προβλημα ακομα και μεταξυ των αγροτικων..Ψαχνουμε αρκετες μερες να βρουμε κατι αλλα δεν βρισκουμε παρα μερικες μονο διαταξεις νομων..Απο οτι εχουμε καταλάβει τα πραγματα δεν πρεπει να ειναι και πολυ ξεκαθαρα για μας..Θα ηθελα να ξερω αν αυτα υπαρχουν καπου μαζεμενα σε μια σελιδα..

Ευχαριστω πολυ..

Παιδια ξερει κανεις αν υπαρχει καποια σελιδα με μαζεμενη αναλυτικα ολη την νομοθεσια για τους αγροτικους? ΕΠΕΙΓΟΝ (το λινκ υπηρεσια υπαιθρου δεν λειτουργει)

Ευχαριστω πολυ..

τι ακριβως θες απο την νομοθεσια?

Μολις ξεκινησα αγροτικο και θα ηθελα να μαθω συνολικα τι ισχυει για μας (υποχρεωσεις η δικαιωματα με βαση τον νομο)..Υπαρχει μια συγχυση γυρω απο αυτο το θεμα το οποιο δημιουργει μερικες φορες προβλημα ακομα και μεταξυ των αγροτικων..Ψαχνουμε αρκετες μερες να βρουμε κατι αλλα δεν βρισκουμε παρα μερικες μονο διαταξεις νομων..Απο οτι εχουμε καταλάβει τα πραγματα δεν πρεπει να ειναι και πολυ ξεκαθαρα για μας..Θα ηθελα να ξερω αν αυτα υπαρχουν καπου μαζεμενα σε μια σελιδα..

Ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο γραφείο προσωπικού του νοσοκομείου όπου εργάζεσαι είμαι σίγουρος πως υπάρχει η νομοθεσία που αναζητάς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις ξεκινησα αγροτικο και θα ηθελα να μαθω συνολικα τι ισχυει για μας (υποχρεωσεις η δικαιωματα με βαση τον νομο)..Υπαρχει μια συγχυση γυρω απο αυτο το θεμα το οποιο δημιουργει μερικες φορες προβλημα ακομα και μεταξυ των αγροτικων..Ψαχνουμε αρκετες μερες να βρουμε κατι αλλα δεν βρισκουμε παρα μερικες μονο διαταξεις νομων..Απο οτι εχουμε καταλάβει τα πραγματα δεν πρεπει να ειναι και πολυ ξεκαθαρα για μας..Θα ηθελα να ξερω αν αυτα υπαρχουν καπου μαζεμενα σε μια σελιδα..

Ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eεεε, όχι δα, απλά πετάχτηκε κάπου ο εξυπηρετητής. :anavwfwties:

Ξαναπροσπάθησε, πρόσθεσα και τις τελευταίες εγκυκλίους για το αγροτικό emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και παλι δε μπορω να το βρω....ισως κανω εγω καποιο λαθος ....η σχεση μου με την τεχνολογια ειναι οπως αυτη με τις γυναικεσ.......ψυχαγωγικη emiloveyou

πλακα κανουμε....μη μας περασετε και για φαλλοκρατες... :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις ξεκινησα αγροτικο και θα ηθελα να μαθω συνολικα τι ισχυει για μας (υποχρεωσεις η δικαιωματα με βαση τον νομο)..Υπαρχει μια συγχυση γυρω απο αυτο το θεμα το οποιο δημιουργει μερικες φορες προβλημα ακομα και μεταξυ των αγροτικων..Ψαχνουμε αρκετες μερες να βρουμε κατι αλλα δεν βρισκουμε παρα μερικες μονο διαταξεις νομων..Απο οτι εχουμε καταλάβει τα πραγματα δεν πρεπει να ειναι και πολυ ξεκαθαρα για μας..Θα ηθελα να ξερω αν αυτα υπαρχουν καπου μαζεμενα σε μια σελιδα..

Ευχαριστω πολυ..

Παιδια ξερει κανεις αν υπαρχει καποια σελιδα με μαζεμενη αναλυτικα ολη την νομοθεσια για τους αγροτικους? ΕΠΕΙΓΟΝ (το λινκ υπηρεσια υπαιθρου δεν λειτουργει)

Ευχαριστω πολυ..

τι ακριβως θες απο την νομοθεσια?

Μολις ξεκινησα αγροτικο και θα ηθελα να μαθω συνολικα τι ισχυει για μας (υποχρεωσεις η δικαιωματα με βαση τον νομο)..Υπαρχει μια συγχυση γυρω απο αυτο το θεμα το οποιο δημιουργει μερικες φορες προβλημα ακομα και μεταξυ των αγροτικων..Ψαχνουμε αρκετες μερες να βρουμε κατι αλλα δεν βρισκουμε παρα μερικες μονο διαταξεις νομων..Απο οτι εχουμε καταλάβει τα πραγματα δεν πρεπει να ειναι και πολυ ξεκαθαρα για μας..Θα ηθελα να ξερω αν αυτα υπαρχουν καπου μαζεμενα σε μια σελιδα..

Ευχαριστω πολυ..

Μολις ξεκινησες αγροτικο ?Ποτε πηρες τον διορισμο? :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1)οταν εισαι στο τριμηνο του αγροτικου μπορεις να το διακοψεις επειδη σου ηρθε ο διορισμος για ειδικοτητα?

2)μπορεις να κανεις ανακληση αν δεν εχεις αγονο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα!Ξέρει καποιος περιπου ποσο διαστημα μεσολαβει απο τη στιγμη που παιρνουμε το διορισμο μεχρι τη μερα που πρεπει να παρουσιαστουμε στο νοσοκομειο υποδοχης?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα συναδελφοι....να κανω και εγω μια ερωτηση με τη σειρα μου.σε επικοινωνια που ειχα με το γραφειο προσωπικου του νοσοκομειου υποδοχης.....καπου στη β.ελλαδα μου ειπαν οτι δε χρειαζεται βεβαιωση απο ιατρικο συλλογο η μετεγγραφη μου στον τοπικο......ειχα την εντυπωση οτι πρεπει να αλλαξεις ιατρικο συλλογο...οποιος ξερει ασ συμβουλευσει.

επισης δεν εχω κανει καμια εγγραφη στο τσαυ εδω και 2 χρονια που εχω αποφοιτησει....το ενα ημουν στρατιωτης.γνωριζετε αν 8α εχω επιπτωσεις η απλως χανω δυο χρονια ασφαλισης?....

sorry αν ημουν off topic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα!Ξέρει καποιος περιπου ποσο διαστημα μεσολαβει απο τη στιγμη που παιρνουμε το διορισμο μεχρι τη μερα που πρεπει να παρουσιαστουμε στο νοσοκομειο υποδοχης?

10 μερες μου ειπαν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα συναδελφοι....να κανω και εγω μια ερωτηση με τη σειρα μου.σε επικοινωνια που ειχα με το γραφειο προσωπικου του νοσοκομειου υποδοχης.....καπου στη β.ελλαδα μου ειπαν οτι δε χρειαζεται βεβαιωση απο ιατρικο συλλογο η μετεγγραφη μου στον τοπικο......ειχα την εντυπωση οτι πρεπει να αλλαξεις ιατρικο συλλογο...οποιος ξερει ασ συμβουλευσει.

επισης δεν εχω κανει καμια εγγραφη στο τσαυ εδω και 2 χρονια που εχω αποφοιτησει....το ενα ημουν στρατιωτης.γνωριζετε αν 8α εχω επιπτωσεις η απλως χανω δυο χρονια ασφαλισης?....

sorry αν ημουν off topic

εμενα παλι μου ζητησαν διαγραφη απτον ιατρικο συλλογο που ειμαι τωρα κ εγγραφη στον συλλογο που υπαγεται η περιοχη που θα ειμαι...

Και μαλιστα για την διαγραφη απτον συλλογο μου ζητησαν να εξοφλησω ολο το ποσο μεχρι το τελος του ετους συν 10 ευρω για διαγραφη...

:splaaaats:

πολλα λεφτα δινω τωρα τελευταια,,,,μια το τσαυ μια αυτο... :splats:

Πως εβγαλες αδεια ασκησεως επαγγελματος χωρις να εχεις γραφτει στο τσαυ??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πως εβγαλες αδεια ασκησεως επαγγελματος χωρις να εχεις γραφτει στο τσαυ??

δεν έχει καμία σχέση αυτό

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πως εβγαλες αδεια ασκησεως επαγγελματος χωρις να εχεις γραφτει στο τσαυ??

δεν έχει καμία σχέση αυτό

εχεις δικιο..μπερδευτηκα..ειναι που εχω μπλεξιματα με το τσαυ κ ολα τα βλεπω υπο αλλο πρισμα :D

Τροποποιήθηκε από kalakrasia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα!Ξέρει καποιος περιπου ποσο διαστημα μεσολαβει απο τη στιγμη που παιρνουμε το διορισμο μεχρι τη μερα που πρεπει να παρουσιαστουμε στο νοσοκομειο υποδοχης?

Από την στιγμή που θα παραλάβεις τον διορισμό έχεις 10 ημερολογιακές ημέρες για να παρουσιαστείς. Ωστόσο δεν χρειάζεται να παραλάβεις τον διορισμό σου αμέσως μόλις φτάσει στο ταχυδρομείο. Μπορείς να τον αφήσεις μέχρι κ 2 εβδομάδες αν θέλεις να καθυστερήσεις να πας (για σιγουριά ρώτα στο ταχυδρομείο πόσο καιρό κρατάνε τα συστημένα πριν τα στείλουν πίσω). Πάντως δεν είναι και τόσο αυστηροί σε αυτό το θέμα. Εμένα δεν μου ζήτησαν τίποτα που να αποδεικνύει πότε πήρα τον διορισμό μου (παρουσιάστηκα 24 ημέρες αφού έφτασε ο διορισμός στο ταχυδρομείο).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.