Jump to content

Αγροτικό / Υπηρεσία Υπαίθρου


bromptonista

Recommended Posts

1.καλησπερα σε ολους.θα ηθελα να ρωτησω αν το ποιστοποιητικο γεννησης πρεπει να το υποβαλουμε και στην αιτηση για το αγροτικο η μοναχα στο νοσοκομειο οταν αν διοριστουμε?

2.στην προκυρηξη για αγροτικο εχουν προτεραιοτητα οι υποχρεοι που δεν εχουν κανει γενικο κομματι ειδικοτητας σε σχεση με αυτους τους ειδικευομενους που ειναι στη παραταση της ειδικοτητητας και δηλωνουν για αγροτικο?ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΘΗΤΕΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΙΟΝΕΚΤΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΟΥΣ??

3.ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΚΕΙ που λεει προυπηρεσια στο ΕΣΥ(ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ) Η ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ,ΤΙ ΑΠΤΑ ΔΥΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΧΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΕ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤς ΠΟΛΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΠΟΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΥΓΕΙΑς ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ Η ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΤΑΝ ΑΝ ΔΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

1.Μονο στο νοσοκομειο

2. Ειναι ακριβως το ιδιο απλα δεν θα κανεις τριμηνο

3. ΕΣΥ. Το πιστοποιητικο στο νοσοκομειο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.καλησπερα σε ολους.θα ηθελα να ρωτησω αν το ποιστοποιητικο γεννησης πρεπει να το υποβαλουμε και στην αιτηση για το αγροτικο η μοναχα στο νοσοκομειο οταν αν διοριστουμε?

2.στην προκυρηξη για αγροτικο εχουν προτεραιοτητα οι υποχρεοι που δεν εχουν κανει γενικο κομματι ειδικοτητας σε σχεση με αυτους τους ειδικευομενους που ειναι στη παραταση της ειδικοτητητας και δηλωνουν για αγροτικο?ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΘΗΤΕΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΙΟΝΕΚΤΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΟΥΣ??

3.ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΚΕΙ που λεει προυπηρεσια στο ΕΣΥ(ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ) Η ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ,ΤΙ ΑΠΤΑ ΔΥΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΧΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΕ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤς ΠΟΛΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΠΟΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΥΓΕΙΑς ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ Η ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΤΑΝ ΑΝ ΔΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

1.Μονο στο νοσοκομειο

2. Ειναι ακριβως το ιδιο απλα δεν θα κανεις τριμηνο

3. ΕΣΥ. Το πιστοποιητικο στο νοσοκομειο

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΗΣΟΥΝ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Τροποποιήθηκε από OYROLOGOS
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.χαιρεται.θα ηθελα να κανω ΤΡΕΙΣ ερωτησΕΙΣ.ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ Η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΤΕΧΩ Η ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ???????

2.ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΕ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ Η ΜΟΝΑΧΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΩΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ??

3.ΣΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΠΤΥΧΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΑΚΕΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕΚΑΔΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ,ΘΑ ΒΑΛΩ 93 ΣΤΑ 110 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΛΙΜΑΚΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΥΝΑΨΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ 93 ΣΤΑ 110?Η ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΓΡΑΦΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙOΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Τροποποιήθηκε από OYROLOGOS
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνάδελφε OYROLOGOS γνωρίζεις την ύπαρξη της ιστοσελίδας του Υπουργείου Υγείας όπου αναλυτικά αναφέρονται τα δικαιολογητικά που πρέπει να καταθέσει ο ιατρός για την προκήρυξη των αγροτικών ιατρείων;

Στην ίδια ιστοσελίδα όλως τυχαίως θα βρεις και την "κανονιστική" για τα αγροτικά όπου αν κάνεις τον κόπο και τη διαβάσεις θέλω να πιστεύω θα λάβεις απαντήσεις σε όλα σου τα ερωτήματα.

υ.γ. Να σέβεσαι τα υπόλοιπα μέλη και να χρησιμοποιείς το word (ορθογραφικό έλεγχο), δυστυχώς τα ασύντακτα κείμενα δεν τα διορθώνει.

Πιστοποιητικό και προκήρυξη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.χαιρεται.θα ηθελα να κανω ΤΡΕΙΣ ερωτησΕΙΣ.ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ Η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΤΕΧΩ Η ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ???????

2.ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΕ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ Η ΜΟΝΑΧΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΩΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ??

3.ΣΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΠΤΥΧΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΑΚΕΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕΚΑΔΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ,ΘΑ ΒΑΛΩ 93 ΣΤΑ 110 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΛΙΜΑΚΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΥΝΑΨΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ 93 ΣΤΑ 110?Η ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΓΡΑΦΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ??GADJIM ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ!ΗΕΛΠ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Κατάλαβα.....έλειπες χρόνια στο εξωτερικό και ξέχασες τα ελληνικά..... :splats:

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.χαιρεται.θα ηθελα να κανω ΤΡΕΙΣ ερωτησΕΙΣ.ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ Η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΤΕΧΩ Η ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ???????

2.ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΕ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ Η ΜΟΝΑΧΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΩΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ??

3.ΣΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΠΤΥΧΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΑΚΕΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕΚΑΔΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ,ΘΑ ΒΑΛΩ 93 ΣΤΑ 110 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΛΙΜΑΚΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΥΝΑΨΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ 93 ΣΤΑ 110?Η ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΓΡΑΦΩΣ ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ??GADJIM ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ!ΗΕΛΠ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Κατάλαβα.....έλειπες χρόνια στο εξωτερικό και ξέχασες τα ελληνικά..... :splats:

emeleos

ΑΓΑΠΗΤΕ ΑΝΤΙΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΤΥΠΟΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΡΩΝΕΥΟΝΤΑΙ.ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΩ,ΚΟΜΕΝΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΥΡΙΟΣ.Α!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΕΒΟΜΑΙ 10 ΦΟΡΕΣ. Τροποποιήθηκε από OYROLOGOS
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νταξ μεγάλε.....giveup.gif (από μικρός έγινα κύριος με ένα edit;) :rolleyes:

μην συγχύζεσαι μόνο....

απλά αναρωτιέμαι πως τελείωσες πανεπιστήμιο και έκανες και μέρος ειδικότητας :splats:

Τροποποιήθηκε από ηεβωδσ ακδσωβλδσβωλσΒΞΔΛ
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νταξ μεγάλε.....giveup.gif (από μικρός έγινα κύριος με ένα edit;) :rolleyes:

μην συγχύζεσαι μόνο....

απλά αναρωτιέμαι πως τελείωσες πανεπιστήμιο και έκανες και μέρος ειδικότητας :splats:

RKAI ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ANARWTIEMAI ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - SENA PWS PHRES PTYXIO GAV GAV. ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ME ENDIAFEREI H GNWMH ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - PAGWTATZH. ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - XERW OTI PHRA YPOTROFIA 20000 ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - IATRIKH ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ME ENDIAFEROYN KATI GIATROYDAKIA SAN MERIKOYS. ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - MHN MOY TA SPAS ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -.MHN STEILEIS.OYTE POY ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - TO DIABASW. ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - AXIZEI.POLY ME ZALISES.RE ENAS MPAMIAS EDW MESA...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααααααααα, ξέχασα να σου πω

δυστυχώς για κάτι αναλφάβητους σαν εσένα στο greekmeds δεν μπορείς να γράφεις greeklish

και πάνω απ' όλα.....μην μου συγχύζεσαι.... :anavwfwties:

συνέχισε... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν με ενδιαφερει η γνωμη σου παγωτατζη.εγω ξερω πως τα πηρα τα 20000 ευρω υποτροφια.εσυ καθηγητα ξερολα κατσε στο ιντερνετ να παιζεις τον εξυπνο.....παγωτατζη.....α!....και μην ξαναστειλεις γιατι πολυ μας ζαλισες και ουτε που θα διαβασω την απαντηση γιατρουδακο του web.φιλακια λαλακη :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααααααααα, ξέχασα να σου πω

δυστυχώς για κάτι αναλφάβητους σαν εσένα στο greekmeds δεν μπορείς να γράφεις greeklish

και πάνω απ' όλα.....μην μου συγχύζεσαι.... :anavwfwties:

συνέχισε... emcolgate

δεσ παρακατω και μη μου τα σπασ αλλο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω ξερω πως τα πηρα τα 20000 ευρω υποτροφια.

Τώρα καταλαβαίνω πως φτάσαμε στο δημόσιο χρέος των 30 δις ευρώ.... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω ξερω πως τα πηρα τα 20000 ευρω υποτροφια.

Τώρα καταλαβαίνω πως φτάσαμε στο δημόσιο χρέος των 30 δις ευρώ.... :anavwfwties:

plhrvneme tvra tvra ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - xexrevseiw.egv ta phra ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - mono ayta.ante ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -!telos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απευθυνομαι στον τασο θεοδωριδη μιας και ειναι ο πιο ενημερωμενος απο ολους στο φορουμ. Μπορεις να γραψεις τα στοιχεια ολων των φεκ η υπουργικων αποφασεων που αφορουν τουσ αγροτικους ιατρους σε ενα ποστ για να ειναι καπου συγκεντρωμενα αντι για σκορπια σε ολο το σαιτ? ευχαριστω εκ των προτερων . με εκτιμηση, Γιαννης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με μεγάλη μου χαρά Γιάννη.....αλλά δεν αξίζει τον κόπο να το κάνω.

Στο συγκεκριμένο forum επικρατεί ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ, οπότε δεν αξίζει καμία επιπλέον προσπάθεια.

Οποιαδήποτε πληροφορία μου ζητήσεις πολύ ευχαρίστως να σου απαντήσω σε π.μ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Παιδιά 2 γρήγορες ερωτήσεις θέλω να κάνω καθως έψαξα επιμελώς αλλα δεν βρήκα απαντήσεις στο forum

1)Για όσους έχουμε τελειώσει στρατο, η βεβαίωση οριστικής απόλυσης είναι το χαρτί (απολυτήριο) που μας δίνουν από τη μονάδα απολύσεως ή κάποια βεβαίωση που δίδεται από το στρατολογικό γραφείο. Νομίζω ισχύει το πρώτο αλλά θα ήθελα να το επιβεβαιώσει κάποιος που έχει δηλώσει παλαιότερα.

2)Κάπου στο τέλος της προκύρηξης γράφει μια παράγραφος:

"Για τον υπολογισμό μοριοδότησης ως προς την ημερομηνία κτήσης πτυχίου και τον βαθμό (αριθμητικά) ο γιατρός μπορεί να προσκομίσει βεβαίωση από τη γραμματεία της ιατρικής σχολής που αποφοίτησε."

Αυτό ειναι επιπλέον χαρτί που χρειάζεται? Δεν αρκούν δηλαδή το επικυρωμένο ανριγραφο πτυχίου και το πιστοποιητικό πτυχιού με την αριθμητική βαθμολογία για να αντληθούν οι άνωθεν πληροφορίες (ημερομηνία κτήσης πτυχιου, αριθμητική βαθμολογία)?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2)Κάπου στο τέλος της προκύρηξης γράφει μια παράγραφος:

"Για τον υπολογισμό μοριοδότησης ως προς την ημερομηνία κτήσης πτυχίου και τον βαθμό (αριθμητικά) ο γιατρός μπορεί να προσκομίσει βεβαίωση από τη γραμματεία της ιατρικής σχολής που αποφοίτησε."

Αυτό ειναι επιπλέον χαρτί που χρειάζεται? Δεν αρκούν δηλαδή το επικυρωμένο ανριγραφο πτυχίου και το πιστοποιητικό πτυχιού με την αριθμητική βαθμολογία για να αντληθούν  οι άνωθεν πληροφορίες (ημερομηνία κτήσης πτυχιου, αριθμητική βαθμολογία)?

Κοίτα για τον στρατό δεν ξέρω να σου πω..

2) τα χαρτιά αυτά επαρκούν. Οι βεβαιώσεις χρειάζονται μόνο όταν τα στοιχεία αυτά δεν αναφέρονται στο πτυχίο. Εγώ πχ που σπούδασα Θεσσαλονίκη κ το πτυχίο μας αναφέρει ημερομηνία κτήσης κ αριθμητική βαθμολογία έστειλα μόνο επικυρωμένο αντίγραφο πτυχίου κ δεν υπήρξε πρόβλημα.   :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσοχή! άκυρη ερώτηση για τα δικαιολογητικά ακολουθεί:

επειδή μου μεινε μόνο ένα ανίγραφο πτυχίου απ'αυτά που δίνει η σχολή,μπορώ αυτό να το κάνω επικύρωση στα ΚΕΠ? (επικυρωμένο αντίγραφο του αντίγραφου δλδ!) ή πρέπει να ζητήσω να μου βγάλουν άλλα από τη σχολή?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσοχή! άκυρη ερώτηση για τα δικαιολογητικά ακολουθεί:

επειδή μου μεινε μόνο ένα ανίγραφο πτυχίου απ'αυτά που δίνει η σχολή,μπορώ αυτό να το κάνω επικύρωση στα ΚΕΠ? (επικυρωμένο αντίγραφο του αντίγραφου δλδ!) ή πρέπει να ζητήσω να μου βγάλουν άλλα από τη σχολή?

Φυσικά και μπορείς!!! Εννοείται ότι δεν χρειάζεται να στείλεις το πρωτότυπο. Το βγάζεις φωτοτυπία, το επικυρώνεις σε ΚΕΠ και το στέλνεις, αυτό εννοούν. Όλοι αυτό κάνουμε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίδες τα φώτα σας. Συμμετείχα για πρώτη φορά στην προηγούμενη προκήρυξη και τα χαρτιά μου ήταν ΟΚ. Στη παρούσα προκήρυξη θα χρειαστεί να καταθέσω όλο το χαρτομάνι? Σε προηγούμενα ποστ διάβασα πως αρκεί η αίτηση σε περίπτωση που είχαν κατατεθεί τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε παλιότερη προκήρυξη. Ας το επιβεβαιώσει κάποιος, γιατί αμέλησα να βγάλω εκ νέου την αναλυτική βαθμολογία.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίδες τα φώτα σας. Συμμετείχα για πρώτη φορά στην προηγούμενη προκήρυξη και τα χαρτιά μου ήταν ΟΚ. Στη παρούσα προκήρυξη θα χρειαστεί να καταθέσω όλο το χαρτομάνι? Σε προηγούμενα ποστ διάβασα πως αρκεί η αίτηση σε περίπτωση που είχαν κατατεθεί τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε παλιότερη προκήρυξη. Ας το επιβεβαιώσει κάποιος, γιατί αμέλησα να βγάλω εκ νέου την αναλυτική βαθμολογία.

Ευχαριστώ πολύ

ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ!!!ΟΛΟ ΤΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ ωχ. Την πάτησα γιατί δεν είχα κρατήσει αντίγραφο της αναλυτικής βαθμολογίας. Τώρα τί κάνουμε?

Τροποποιήθηκε από angelospower
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.