Jump to content

Οδηγίες προς άντρες


notbad

Recommended Posts

"Σκεφτείτε το βρε λογικά... Είναι δυνατόν μια γυναίκα να τρέχει όλη μέρα , να έχει σχολή/δουλειά, ευθύνες και υποχρεώσεις λόγω δραστηριοτήτων, άστατα ωράρια, να έρχεται αντιμέτωπη με αγχώδεις καταστάσεις , να πρέπει να συναναστραφεί με ένα σωρό διαφορετικούς ανθρώπους, και μετά από όλα αυτά να μπορεί να... νιαουρίζει συνέχεια;;;". Ενώ στην περίπτωση που ο άντρας είναι υπερδραστήριος, είναι μονίμως στην πρίζα, και όταν γυρίζει βρίσκει τη σχέση του να απαιτεί αντί να βοηθάει στο να ελαφρύνει το πνεύμα, κατηγορείται κιόλας ότι εμφανίζει συμπεριφορά πασά. Χα.

Κάθεται της εξηγεί ότι ήταν μια από αυτές τις μέρες του μήνα σαν τις δικές της, που το κεφάλι είναι βαρύ σαν πεπόνι και μεγάλο σαν καρπούζι (ή το αντίστροφο) - αλλά το ρομαντικό δείπνο είναι μια πολύ λογική απαίτηση, μιας και το γράφει το χψ περιοδικό, ή είναι μέσα στη φαντασίωση που παίζει κάθε 9-10 στη τηλεόραση με τους γοητευτικούς νεανίες.

Τώρα μιλάμε για γυναίκες ή για κοριτσάκια που διαβάζουν ακόμα Σούπερ Κατερίνα?

Sorry, αλλά μια normal γυναίκα δεν κάνει φασαρία επειδή ο γκόμενος δούλευε όλη μέρα. Αλλά θα κάνει φασαρία που δεν την πήρε όλη μέρα τηλέφωνο, παρόλο που είχε δουλειά. Γιατί τι κοστίζει ένα τηλέφωνο?

Ούτε θα φωνάξει για το ρομαντικό δείπνο, ούτε επειδή δεν της πήρε δώρο του Αγίου Βαλεντίνου.

(Αλλά αν γκρινιάξει για αυτά, τότε πάει να πει ότι φταίτε :P:P Γουρούνια, ανώμαλοι, φαλλοκράτες, σεξομανείς ΟΛΟΙ!!) :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 473
  • Created
  • Last Reply

Ρε σεις, το να υπάρχουν ακραίες περιπτώσεις δε σημαίνει ότι όλες οι γυναικες είναι υστερικές ούτε ότι όλοι οι άντρες είναι γουρούνια.

Αλλά η κοινωνία είναι ακόμα πολύ πίσω, πώς να το κάνουμε, για να δεχτεί αβασάνιστα μια πλήρη ισότητα (σσ: ισότητα, όχι ισοπέδωση).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, αυτά με τις ανωτερώτητες τα ακούω βερεσέ. Στην τελική αν ο άλλος έχει πρόβλημα που η γυναίκα είναι πιο πετυχημένη απο αυτόν, ας μην κάνει σχέση μαζί της. Ή εσείς οι επιτυχημένες, ας μην μπείτε καν σε μια σχέση που ο άντρας είναι κατωτερός σας. Γιατί προφανώς, για να το συζητάτε, πάει να πει ότι εξαρχής έχετε κάνει διαχωρισμό και ξέρετε ποιός είναι ο ανώτερος και ποιός ο κατώτερος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί κομπλάρετε. Γιατί πολύ άνετα ένας άντρας ανέχεται να είναι αυτός ο "κουβαλητής", παρά να είναι η γυναίκα του πιο επιτυχημένη απ'αυτόν.

(εγώ πάντως σε 1 συζήτηση που είχα το σ/κ τι θα ζητούσα από έναν άντρα απάντησα "να αναγνωρίζει την ανωτερότητά μου") :splaaaats:  :splaaaats:  :splaaaats:

Τώρα ποιος "κλισαροποιεί" το ανδρικό φύλο; Ποιός βασίζεται σε προκαταλήψεις; Ποιός υποπίπτει σε αυθαίρετες γενικεύσεις;

ΠΟΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ; ΠΟΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ; ΠΟΙΟΣ, ΜΩΡΟ ΜΟΥ, ΠΟΙΟΣ;:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup Aυτό ξαναπές το. Εγώ το ακολουθώ, δεν ξέρω κατά πόσο το ακολουθούν και οι υπόλοιποι... :D

emarright NM25.... αφού έτσι είναι τι να κάνουμε.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καθηγτής μου στο Λύκειο ήταν (και είναι) παντρεμένος με Εισαγγελέα. Αν και έβγαζε κι αυτός από ιδιαίτερα, ουδέν πρόβλημα είχε ο άνθρωπος να παραδεχτεί, ότι τη "μπάζα" την έκανε η γυναίκα του...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα ρε παιδιά, αυτά είναι για τους άρρωστους, δηλαδή οι σχέσεις καθορίζονται απο το ποιός βγάζει τα πιο πολλά?

Ρε μακάρι να έβγαζα εγώ πιο πολλά και θα έδινα και στον άλλον, σιγά τώρα.

Εδώ μιλάμε υπάρχουν άλυτα προβλήματα αιώνων, που ταλανίζουν γενιές και γενιές ζευγαριών, και που εμείς προσπαθούμε να λύσουμε (μιας κι έχουμε λυμένα όλα τα δικά μας) και να βάλουμε άλλον ένα λιθαράκι στο οικοδόμημα των σχέσεων.

Νομίζω ότι σε αυτό μπορεί να βοηθήσει και η ηρωική Κ.Ο.Υ.Α.Γ, δεν ασχολούμαστε μόνο με καλλυντικά και αηδίες, αλλά και με τις ανθρώπινες σχέσεις (βοηθάμε και gay, no prob).

(Κρίμα, και τα λέγαμε σοβαρά, γιατί ξεφτίλισα? Να το επαναφέρετε παρακαλώ!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τρομερή ιδέα και να ενημερώσουμε και το καταστατικό μας περί των σκοπών της ΚΟΥΑΓ!!!!! emclaps
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν θα το πάρετε απόφαση ότι οι άντρες είναι έτσι και δεν μπορείτε να τους αλλάξετε, και όταν πάρουμε εμεις αποφαση οτι οι γυναίκες είναι έτσι και δεν μπορούμε να τις αλλάξουμε τότε οισχέσεις θα βελτιωθούν τρομερά.

Το να ψάχνεις έναν άνθρωπο όπως τον έχει φανταστεί είναι τόσο μεγάλη ουτοπία που πρέπει να είασι μαλάκας για να το πιστεύεις. Θα έχει 5 καλά που γουστάρεις και 5 που σιχαίνεσαι. Ζυγίζεις και κρατάς ή διώχνεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ρομαντικό δείπνο θέλει συμμετοχή και των δύο, χρόνο, διάθεση κλπ κλπ. Εφόσον συντρέχουν τα εξής:

α) "Πρέπει ο άντρας να είναι ανεξάρτητος οικονομικά"

β) "Πρέπει να είμαι εγώ ανεξάρτητη"

ε τότε πείτε μου που θα βρεθούν τα παραπάνω.

Δεν μίλησα για ρομαντικό δείπνο… αλλά για κάτι που της αρέσει… :D

Π.χ. εμένα μου αρέσουν οι τηγανιτές πατάτες, πόσο χρόνο μπορεί να πάρει να βάλεις το τηγάνι στη φωτιά ή να παραγγείλεις απ’ έξω;;;;

Όσο για τα χαζοπεριοδικά και τα σήριαλ με το Γιωργούλη :P και τα συναφή κάνετε λάθος αν νομίζετε ότι τα πιστεύουμε… Απλά δεν απαιτούν πολλή σκέψη και αν είσαι και πτώμα εεε σε ξεκουράζει, πώς να το κάνουμε;;; ;)

Άσε που εγώ εκείνη την ώρα βλέπω « Το Καφέ της Χαράς» :D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αυτό με τις πατάτες είναι σοβαρός λόγος μέχρι και να χωρίσεις... Εγώ θα προσέθετα και τα χλωρά φασολάκια που μου αρέσουν, δηλαδή άμα γυρίσω σπίτι και δε βρω τα φασολάκια στο τραπέζι, μέχρι και σε διαζύγιο την τραβάω την υπόθεση... :P

Κι εγώ θα συμφωνήσω με τα των αποφάσεων και το ότι δεν πρόκειται ποτέ να βρούμε το 100% αυτού που ψάχνουμε, αλλά όπως επανειλημμένως έχω πει, δε συμβίβαζόμαστε και με το 50%...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη, ποιος είπε οτι κομπλάρουμε μπροστα στις επιτυχημένες γυναίκες; Γιατί όλη αυτή η λογοδιάρροια για το ζήτημα;

Ααουτς!!!! Αυτό πόνεσε…… :splaaaats:

Ε, εντάξει εσύ μπορεί να είσαι η εξαίρεση :o και γι΄αυτό καλύτερα να μη μιλάς στο α πληθυντικό πρόσωπο… :D

Επιπλέον όχι και λογοδιάρροια… emeleos Ένα ποστ έγραψα για να εκφράσω την άποψή μου και δεν επαναλαμβάνομαι σε τίποτα. Στο ότι «οι γυναίκες είναι μπερδεμένες κτλ κτλ» την άποψη σου την εμπεδώσαμε πολλές περισσότερες φορές παραπάνω. Αυτό πως θα το χαρακτήριζες δηλαδή;;; :D

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επανέρχομαι στο τόπικ για να σας διηγηθώ μια ολόφρεσκια ιστορία (ζεματάει) από τις περιπέτειες του ΝΜ στη χώρα των τρελών θηλυκών, σε μορφή σεναρίου...

ΕΞΩΤ. ΣΤΑΣΗ "130" ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ Π.ΦΑΛΗΡΟ - 22:30, 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ

Στη στάση βρίσκομαι εγώ, μια γρια και μια κοπέλλα γύρω στα 19- ξανθιά, με υπέροχο σώμα και πολύ όμορφα γαλανά μάτια. Περιμένουμε εναγωνίως το 130 (Πειραιάς -Νέα Σμύρνη) το οποίο έχει αργήσει εδώ και μισάωρο. Περπατάει νευρικά πάνω-κάτω, ξεφυσσώντας: έχει αργήσει κάπου...

ΚΟΠΕΛΛΑ

Δεν το πιστεύω...μα πόση ώρα κάνει να'ρθει;

Σιωπή.

ΚΟΠΕΛΛΑ

Αν είναι δυνατόν...

ΝΜ

Πάντοτε αργεί τα Σαββατοκύριακα. Και ειδικά

τώρα, Κυριακή βράδυ.

ΚΟΠΕΛΛΑ

Είμαι εδώ στη στάση και περιμένω μισή ώρα. Το πιστεύεις;

Το πιστεύω...

CUT TO:

ΕΣΩΤ. ΤΑΞΙ - 15 ΛΕΠΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

ΚΟΠΕΛΛΑ

Και όχι τίποτα άλλο: έχω εξετάσεις αύριο και θα

πάω σε μια φίλη μου να μου δώσει σημειώσεις.

ΝΜ

Τι σπουδάζεις;

ΚΟΠΕΛΛΑ

Αισθητικός.

ΝΜ

(χαμογελώντας)

Φαίνεται.

ΚΟΠΕΛΛΑ

Εσυ;

ΝΜ

Ιατρική.

ΚΟΠΕΛΛΑ

Ουαου....(ή κάτι τέτοιο)

Σπουδάζει στο ΤΕΙ Αισθητικής, επειδή το ήθελε. Τα ΤΕΙ είναι παρεξηγημένα, δεν είναι εύκολα, έχει πολλές ώρες εργαστήρια, κάνει και Φυσιολογία και Δερματολογία. Εγώ πάλι δεν ήθελα να πάνε χαμένοι οι βαθμοί μου και δεν είμαι τόσο πωρωμένος με την Ιατρική. Συμφωνεί σ'αυτό, και μια φίλη της είναι Ιατρική, όλο γι αυτό μιλάει- γελάει μόνη της με Ιατρικά ανέκδοτα.

CUT TO:

ΕΞΩΤ. ΟΜΗΡΟΥ, Ν.Σ - 15 ΛΕΠΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

Το ταξί φεύγει. Μένουμε στο δρόμο, εγώ πάω από τη μια κατεύθυνση, εκείνη από την άλλη

ΚΟΠΕΛΛΑ

3,5 E;;;;

ΝΜ

Ληστεία...

ΚΟΠΕΛΛΑ

Σου χρωστάω πενήντα λεπτά.

ΝΜ

Δεν πειράζει.

ΚΟΠΕΛΛΑ

Εχμ...ΟΚ...τα λέμε. Δηλαδή τι τα λέμε, δε νομίζω

να ξαναβρεθούμε...

Χαμογελάω. Γνέφω καταφατικά. Εκείνη απομακρύνεται και εγώ είμαι σε δίλημμα. What the hell, you only live twice...

NM

Εκτός κι αν θες να το κανονίσουμε.

Κοντοστέκεται 3 μέτρα μακριά

KOΠΕΛΛΑ

Έχω αγόρι, βασικά.

Όχι που δε θα 'χες. Σηκώνω τον αντίχειρα

ΝΜ

Σόρρυ...

---------------------------------------------------------

Ως εδώ πώς με βρήκατε;; Μπήχτη; Απότομο; Αναιδή; Απελπισμένο (καλά σ'αυτό μην απαντήσετε); Συνέχεια....

ΕΣΩΤ. ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΜΕΤΡΟ ΣΥΝΤΑΓΜ. ΠΡΟΣ "ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟ" - ΣΗΜΕΡΑ, 20:00

Γυρίζω από την Βιβλιοθήκη. Ξαφνικά πέφτει το μάτι μου πάνω σε εκείνη και μια φίλη της. Είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι είναι αυτή. Πλησιάζω δειλά, θέλω να της μιλήσω, αλλά από την άλλη αποκλείεται να με θυμάται. Ας το αποφύγω καλύτερα. Ο συρμός καταφτάνει και μπαίνουμε στο ίδο βαγόνι. Εγώ, με τα ακουστικά στα αυτιά, ακούω το "Didn't I Blow Your Mind This Time?" (The Delfonics) από το αριστούργημα του Ταραντίνο "Jackie Brown". Μπαίνουν και εκείνες, βρίσκονται σε απόσταση ενός μέτρου. Κοιτιόμαστε.

ΚΟΠΕΛΛΑ

Γεια. Τελικά ξανασυναντηθήκαμε.

ΝΜ

Ναι. Δεν πίστευα ότι θα με θυμόσουν.

ΚΟΠΕΛΛΑ

Σε θυμάμαι.

Η φίλη της κοιτάει αλλού...

NM

Πώς πας; Τελείωσες τις εξετάσεις;

ΚΟΠΕΛΛΑ

Όχι. Δεν έχω αρχίσει βασικά...απλά βγήκα για ψώνια.

ΝΜ

Καλά έκανες. Εγώ πάλι, διάβασμα.

Σιωπή

NM

Δε μου πες ποτέ το όνομα σου.

ΚΟΠΕΛΛΑ

Beatrix Kiddo (το πιάσατε το υποννούμενο; )

Και πάλι μούγκα. Αποτραβιέμαι λίγο πίσω- για να αφήσω χώρο στη φίλη της να ρωτήσει πώς-ποιός-γιατί. Μιλάνε συνωμοτικά, ενώ εγώ κοιτάω αλλου- υποτίθεται. Φτάνουμε "Φιξ". "Κατεβαίνω!" -"κι εγώ". Τις βλέπω να φεύγουνε βιαστικά και ενώ είχα χαμηλώσει το βόλιουμ την ακούω να λέει "Πάμε λίγο πιο γρήγορα". Χαμογελάω ειρωνικά και κόβω ταχύτητα: τις αφήνω να περάσουν στις κυλιόμενες και να βγουν έξω, σκεφτόμενος "run baby run", "ντε βρε γαϊδαράκο, ντε" και άλλες αξέχαστες επιτυχίες....

Μπήκαν στο πρώτο λεωφορείο που τις βόλευε...

ΤΗΕ ΕΝD.

Written, Produced And Directed By NM.

Y.Γ. Τι έκανα; θα τις βίαζα; θα τις σκότωνα να πάρω το μαλλί τους; θα τους την έπεφτα ασύστολα μέχρι να πουν έλεος; πάσχω άραγε από διανοητική καθυστέρηση; Έχεις αγόρι, το κατάλαβα. Πολύ ωραίος μπορεί να μην είμαι, αλλά αν μη τι άλλο, αξίζω λίγη περισσότερη λεπτότητα, ευγένεια και διακριτικότητα. Είστε τελικά όλες η παράνοια προσωποποιημένη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μας είπες για τη γριά. Καλή καλή? :-) Είχες κ εναλλακτική λύση!!!

ΝΜ25 στο καμάκι διάκρινα ένα σωρό λάθη που δε σε οδήγησαν στο ποθούμενο αποτέλεσμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως τον βρήκα πολυ εντάξει στο καμάκι και πολυ διακριτικό.....!!! ;)

Δεν ξερω γιατί αντιδράσανε έτσι αλλά εχω μία μικρή απορία..... αποκλείεται να θέλανε να πάνε κάπου πιο γρήγορα ή να τις περιμένε κάποιο αγόρι??? emconfused

Αποκλείεται να φοβόντουσαν μη τους γίνει μετά κολτσίδα? :blink:

Γιατι προσωπικά μου έχουν τύχει φάσεις που προσπαθώ να είμαι ευγενική και ο τύπος να μην ξεκολλάει!! emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

a) Thank you.

b ) Come on....θα μπορούσε να πει ένα "χάρηκα που τα παμε" ή έστω ένα "γεια".

Ρε Άγγελε δώσε μας τα φώτα σου εσύ ο μεγαλύτερος... :P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupμπορεί να της άρεσες και να φοβήθηκε.. μπορεί η φίλη να ήταν η αδερφή του γκόμενου... γενικά φέρθηκες πολύ cool :)

μη μασάς.. εξάλλου αυτή έχασε.. άσε που μπορεί να την ξαναδείς ;)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

                              ΚΟΠΕΛΛΑ

                              Σου χρωστάω πενήντα λεπτά.

                                  ΝΜ

                              Δεν πειράζει.

                                 

Εδώ ήταν το λάθος σου. Έπρεπε να της πεις "οι ωραίο έχουν χρέη και πληρώνουν με φιλιά!" θα την έβγαζες κι απο τη δύσκολη θέση, αφού είχε χρέη, έπρεπε να κάνει ό,τι της πεις... :P

Πάντως ψιλοευγενικά σου την είπε, εμείς οι γυναίκες έχουμε τακτ, εμένα χτες ένας με απείλησε ότι θα με εκδικηθεί επειδή δεν του έδωσα το τηλέφωνο μου. Όλους τους ανώμαλους και τους διαννοητικά καθυστερημένους, τους τραβάω απο μακρυά, με μυρίζονται απο μίλια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για κάτσε ρε συ, τι "ψιλοευγενικά" μου την είπε; Σε ποιό σημείο μου την είπε και γιατί έπρεπε να το κάνει κατά τη γνώμη σου; Ήμουν αγενής; Πιεστικός; Και εν πάσει περιπτώσει, έπρεπε να τρέξει; Δεν μπορούσε να πει ένα "γεια" έστω; Σκατά τακτ έχετε....:<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταρχάς, μην αρπάζεσαι :P

Εγώ δεν παρατήρησα τίποτα μεμπτό στη συμπεριφορά της. Αν σου έδινε το τηλέφωνο και βγαίνατε και μετά σου έλεγε ότι έχει boyfriend, τότε θα έβγαινες εδώ και θα έγραφες "γιατί ήθελε να βγούμε αφού είχε αγόρι?"

Το ήταν απότομη, το αποδίδω στην ηλικία της, 19 Μαϊων γαρ... Διότι αν συνέβαινε σε εμένα τέτοια φάση (που είμαι ένα χρόνο μεγαλύτερη :P ) δε θα έλεγα "αα έχω αγόρι", θα έδινα ωραιότατα το τηλέφωνο και μετά τηλεφωνικώς θα άφηνα να εννοηθεί ότι η όποια επαφή μας (και δεν εννοώ την επαφή που φαντάζεστε...) θα είναι φιλική. Και θα του εξηγούσα αν είχα σχέση ή όχι.

Ούτε εσύ ήσουν απότομος, ή αγενής. Το ότι αυτή δεν ήθελε να βγει μαζί σου, μπορεί να οφείλεται σε χιλιάδες πράγματα: να μην της άρεσες, να φοβάται το αγόρι της (μπορεί να ήταν κανένας που το παίζει άνετος γενικά αλλά επι της ουσίας να λυσσάει άμα μαθαίνει ότι χάιδεψε ακόμα και τον Αζόρ, το αρσενικό λυκόσκυλο του γείτονα), να μην ήταν σε φάση για ραντεβού και να ήθελε να αφοσιωθεί στα διαβάσματά της και στην τέχνη της.

Αν τη ξαναδείς, να την προσεγγίσεις ως εξής: Μιας κι είναι αισθητικός, μίλησέ της για την Κ.Ο.Υ.Α.Γ, στείλτη σε εμένα κι άσε όλα τα άλλα επάνω μου! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tώρα συγγνώμη, αλλά νομίζεις ότι έκανα τον κόπο για να διηγηθώ όλη αυτήν την ιστορία επειδή όταν της είχα πει να βγούμε εκείνη είπε όχι;;;; αυτό το δέχτηκα και το σεβάστηκα από την πρώτη στιγμή που μου το'πε. Όπως είπα, καθυστερημένος δεν είμαι. Αυτό που με ενόχλησε και με έκανε να γράψω το ποστ, ήταν ότι φοβήθηκε ότι θα της την ξανάπεφτα και έτρεχε να φύγει!!!! Αν είναι δυνατον! Πες ένα "χάρηκα" κοπέλλα μου και μετά φύγε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ήθελε να έρθει πάλι σε δύσκολη θέση και να σου πει πάλι όχι. Δεν την τρόμαξες. Αλλά το να λες σε κάποιον "όχι" (σε normal άνθρωπο, όχι σε καρανανωμαλάρες) δεν είναι εύκολο.

Επιπλέον, η συμπεριφορά των άλλων, δεν είναι ανάλογη της δικής μας πάντα (ευτυχώς ή δυστυχώς).

Ήταν η φάση τέτοια, που η κοπέλα (ορθώς) νόμιζε ότι της κολλάς, άλλο αν εσύ ήθελες απλά να της δείξεις τη συλλογή σου απο γραμματόσημα και τίποτα παραπάνω.

Εγώ δε βλέπω τίποτα αξιόποινο, ούτε στη συμπεριφορά της, ούτε στη δική σου. :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι έγραψα χτες κάτι εμπνευσμένο αλλά έπεσε το φορουμ και πάει... :P

Βασικά η συμπεριφορά σου μια χαρά ηταν, αλλά θεωρώ

1. τόσα έχουν δει τα μάτια μας, μπορεί όντως να νόμισε ότι θα τους κολλούσες.

2. μάλλον ήταν η αμηχανία της στιγμής.

3. Είσαι μικρός ακόμα. Ώσπου να μεγαλώσεις έχεις να δεις!!!! emcolgate

Μην τρελαίνεσαι, αφού θα την ξαναδείς σε κανα μετρό :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκατά τακτ έχετε....:<

πέστα ρε μεγάλε!

Ετσι είναι!!!

Αντε γεια πεστης την άλλη φορά! :);)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.