Jump to content

Οδηγίες προς άντρες


notbad

Recommended Posts

Εχμ...νταξ...ρίχνετε άδεια για να πιάσετε γιομάτα δλδ;

Τι θέλετε;Μα σας πούμε τα μυστικά μας; embaaa  :P

Πες τα σε κανέναν άντρα αυτά... :P Εμείς συνήθως τα λέμε πιο εύκολα απ'ο,τι εσείς... emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 473
  • Created
  • Last Reply

Εάν οι άντρες, σας λέγαμε τα μυστικά μας...τότε θα χανόταν η μαγεία από το "παιχνίδι" και δεν θα είχατε λόγο να ζείτε πλέον... :);)

Σωστά καζανόβα 7? :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλλοι θέλουν μυστικά πώς να ρίξουν το άλλο φύλο και άλλοι πως να το χωρίσουν...κανένας να γνωρίζει; :P:p:p

Εδώ μάλιστα...Να συζητήσουμε όσο θέλετε! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εδώ μάλιστα...Να συζητήσουμε όσο θέλετε!  B)

θες να χωρήσεις;;; :huh: αυτό είναι εύκολο.. πότε θες... :D θες να το πεις εσύ ή θες να στο πει αυτή; :Pemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν οι άντρες, σας λέγαμε τα μυστικά μας...τότε θα χανόταν η μαγεία από το "παιχνίδι" και δεν θα είχατε λόγο να ζείτε πλέον... :)  ;)

Σωστά καζανόβα 7?  :withstupid:

Πάνσωστα !!! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup:bloodomen::bloodomen:

Δε μπαίνετε καμιά γυναίκα (εκτός από τη Μαρίζα που έχει ήδη μπει στη συζήτηση) να τους δείξουμε εμείς..?? B) Άντεεεεεεεεεεεεεεε emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εδώ μάλιστα...Να συζητήσουμε όσο θέλετε!  B)

Χαχαχαχα κι ο δικός μου ακόμα προσπαθεί αλλά εγώ βράχος...Σας έχουμε σπάσει τα νεύρα :P:P Για πες RR να ξέρω τις επόμενες κινήσεις :lol::lol:emsly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχα κι ο δικός μου ακόμα προσπαθεί αλλά εγώ βράχος...Σας έχουμε σπάσει τα νεύρα  :P  :P Για πες RR να ξέρω τις επόμενες κινήσεις :lol:  :lol:  emsly

αυτά μόνο στον 7ακο με pm δε θα προδόσω και τα μυστικά του επαγγέλματος...

ρε Spider τι λέει; τστστστ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1)Ξαφνιάστε τη με ένα δώρο. Θα σας εκφράσει την ευγνωμοσύνη της. (ενίοτε και το μίσος της για την μπούρδα που της πήρατε)

2) Ξοδέψτε χρήματα για εκείνη. Ομοίως. (πουλήστε τα όργανα για τη ματαιοδοξία της)

3) Κολακέψτε την . Οι γυναίκες είναι ανασφαλείς .Πιο πολύ και από κολακευμένη , θα αισθανθεί θαυμασμό επειδή την θαυμάζετε!! (αλλά..."σε όλες τα ίδια λες!")

4) δείξτε της τρυφερότητα. Από τα απαραίτητα που απαιτούνται από σας. (με το να την βρίζετε)

5)Κάντε την να αισθανθεί ασφαλής. Όταν μια γυναίκα αισθάνεται ασφάλεια, μπορεί να είναι ο εαυτός της. (το κλουβί είναι μια καλή λύση)

6)Ακούστε την με προσοχή ή αφήστε την να μιλήσει. Νομίζει ότι κερδίζει την απερίσπαστη προσοχή σας. (οι ωτασπίδες είναι προσφορά μας)

7) Υποστηρίξτε την. Θα πειστεί ότι ενδιαφέρεστε για ο,τι σκέφτεται και πιστεύει. ("γιατί κουνάς το κεφάλι σου πέρα δώθε;")

8) ενθαρρύνετε το αίσθημα ότι κάνει κάτι απαγορευμένο. Χαλαρώνοντας τις άμυνες , η δεύτερη «αμαρτία» θα βρίσκεται πλέον πιο κοντά. (αρκεί να μην είναι και άλλοι αμαρτωλοί μπλεγμένοι)

9) Μη λετε ψέματα για την προσωπική σας ζωή. Μην ανησυχείτε: τίποτα δεν τρομάζει μια γυναίκα. Καλύτερα να μην πείτε τίποτα. (ίσως να της φανεί περίεργο εκείνο το όργιο με το κατσικάκι...)

10) Αφήστε την να περιμένει . Όσο σέξι και να είναι, μην προτρέχετε. Η αυτοπεποίθηση είναι από μόνη της γοητευτική. (πάρτε χάπια για ευτυχία)

emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1)Μην του πάρετε ποτέ δώρο!Μα είστε τρελές να του δώσετε κι αξία;Κάντε τον να νοιώθει ότι δεν αποτελεί στη ζωή σας κάτι που πρέπει να θυμάστε.

2)Μην ξοδεύετε χρήματα γι'αυτόν.Ο άντρας ξηλώνεται και μάλιστα αν είστε και καπάτσες μεγαλοπρεπώς!

3)Κολακέψτε τον!Είναι τόσο κουτορνίθια που πιστεύουν ότι το πιστεύετε και κορδώνονται σα γύφτικα σκεπάρνια! :D

4)Μην του δείχνετε τρυφερότητα.Αν ψάχνει για υποκατάστατο της μητερούλας του να ψάξει αλλού.Κανένα γλυκόλογο όμως πριν ή κι αφού σας φέρει το πανάκριβο ρολογάκι από τα φολί-φολί δε βλάπτει.

5)Κάντε τον να αισθανθεί ανασφαλής.Άμα σας θεωρούν δεδομένη έχετε χάσει το παιχνίδι.Κάντε τον να πιστεύει ότι κάθε ώρα που περνάει είστε και με διαφορετικό άντρα! :bloodomen:

6)Ακούστε τον με προσοχή ή αφήστε τον να μιλήσει.Ειλικρινά επίπονη ασχολία αλλά εντάσσεται στην παράμετρο της κολακείας.Φροντίστε που και που να βγάζετε ένα επιφώνημα θαυμασμού(που ίσως επικαλύπτει το χασμουρητό) πάντα πιστεύουν ότι τα λένε όλα σωστά.

7)Υποστηρίξτε τον.Θα πειστεί ότι έχει μυαλό.Αρκεί βέβαια να μην πείσει κι εσάς! :P

8)ενθαρρύνετε το αίσθημα ότι κάνει κάτι απαγορευμένο.Είναι πλάσματα που τους αρέσει να κάνουν τη ζωή τους δύσκολη.

9)Να λέτε ψέμματα για την προσωπική σας ζωή.Τα πάντα τρομάζουν έναν άντρα! :P Ανάλογα με την περίπτωση πείτε και το κατάλληλο ψέμμα.Δε θα δυσκολευτείτε χάβουν τα πάντα!

10)Αφήστε τον να περιμένει.Όσο πιο πολύ τους φτύνεις τόσο περισσότερο κολλάνε.Σαν τα γραμματόσημα ένα πράγμα.Μέχρι να υποκύψει παρηγορηθείτε με κάποιον άλλον περισσότερο εύκαιρον.

emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.........10)Αφήστε τον να περιμένει.Όσο πιο πολύ τους φτύνεις τόσο περισσότερο κολλάνε.Σαν τα γραμματόσημα ένα πράγμα.Μέχρι να υποκύψει παρηγορηθείτε με κάποιον άλλον περισσότερο εύκαιρον.

emdevil

στην περιπτωση που τον φτυνεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ κ δε το καταλαβαινει κ κολαει περισσοτερο τι κανουμε :huh::blink: ;οχι για πειτε μου γιατι εχω ενα μικρο προβληματακι :angry: Ακουω.....μαλλον διαβαζω λυσεις

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξαρτάται αν είναι φίλος σου ή όχι.

Αν δεν είναι του στέλνεις την πιο αυθόρμητη χυλόπιτα που έχεις στείλει έβερ!

ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΤΑ ΜΑΣ.

Τη βρίσκω βέβαια λύση ανάγκης.Είναι ωραίο να έχεις κάποιον να σέρνεται.Εκτός αν είναι καλό και συμπαθητικό παιδάκι οπότε του λες απλώς: -αυτόν τον καιρό δεν μπορώ μπλα μπλα μπλα με έχουν φάει οι υποχρεώσεις κι η σχολή μπλα μπλα μπλα, πόσο βλάκας να είναι για να μην καταλάβει;;;

Αν πάλι είναι φίλος κι εσύ τον βλέπεις μόνο φιλικά πράγμα που μου έτυχε κάποτε και δεν ήθελα να τον πληγώσω καθόλου εξαφανίζεσαι από τη ζωή του.Σίγουρα ο συγκεκριμένος με έχει περάσει για χίλιες φορές γαϊδούρι αλλά δε θα άντεχα να τον απορρίψω.Τελικά είμαι πολύ καλή. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να ανοιξω κανα σχετικο τοπικ;οχι δε ειναι φιλος.....μια φορα εδωσα κ εγω το τηλεφωνο μου κ να τα αποτελεσματα!!!!

εχμμ να παραθεσω την ιστορια να γινουμε διαδυκτιακως ρομπα <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θα σφωνήσω, αλλά μόνο ως ΕΣΧΑΤΗ λύση... Μην ξεχνάμε ότι πάνω απ'όλα είμαστε κυρίες... emdevil

(παρακαλώ να μην ακολουθήσουν γέλωτες και θραύσις ποτηρίων :P :P :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλά δεν ασχολούμαι (πλέον). Όσο ασχολείσαι, τόσο παίρνουν αξία...

By the way, τί είναι μεθαύριο;

(Μήπως πρέπει να το βάλω ΚΙΑΥΤΟ στο τόπικ με τα αινίγματα και να το απαντήσω κιόλας?)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θα δεις μια χαρά τι είναι μεθαύριο, όταν ανοίξω το τοπικ που θα ανοίξω.

Κι αν νομίζεις ότι δεν έχουμε αξία, τότε να μην ασχολείσαι μαζί μας ρεεεεεεεεεεε :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ανοίγεις κανένα φύλλο καλύτερα, να κάνεις και κάτι χρήσιμο, και να αφήσεις τα τόπικ λέω εγώ;

Και φυσικά δεν ασχολούμαι, αλλά δεν μπορώ να αφήσω μερικές προκλήσεις αναπάντητες: έχω ολόκληρο το ανδρικό φύλο να υπερασπιστώ (πού 'σαι ρε Μητσάρα να με αγιουτάρεις λίγο!...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκτός αν είναι καλό και συμπαθητικό παιδάκι οπότε του λες απλώς: -αυτόν τον καιρό δεν μπορώ μπλα μπλα μπλα με έχουν φάει οι υποχρεώσεις κι η σχολή μπλα μπλα μπλα, πόσο βλάκας να είναι για να μην καταλάβει;;;

Κι όμως, φίλη μου, που χρησιμοποίησε τη μέθοδο αυτή, άκουσε την παρακάτω ανεκδιήγητη ατάκα:

"Από Mάρτη πώς το βλέπεις;;;"!!!!!!! :wacko::wacko::wacko::withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι ξέρανε οι παλαιοί που λέγανε: Από Μάρτη καλοκαίρι κι από Αύγουστο χειμώνα...

Πες μου ποιός το είπε να τον γράψω επίτιμο μέλος (στο κλαμπ των μπουρδολόγων).

Θύμισε με για τις φωτογραφίες, Pls...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευγένειες και μ@λ@κιες δεν χωράνε σ' αυτά τα πράγματα.. και όλα είναι πολύ απλά αρκεί να είμαστε ειλικρινείς, πρώτα με τον εαυτό μας και μετά με τους άλλους.

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.