Jump to content

Οδηγίες προς άντρες


notbad

Recommended Posts

αυτο το τοπικ πρεπει να καταργηθει διοτι οτι συμβουλες κ να δωσουμε απο το ενα αυτι θα μπουν κ απο το αλλο θα βγουν :lol:

ο μονος που δινει πραγματικα χρησιμες συμβουλες ειναι ο sperrgebiet :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 473
  • Created
  • Last Reply

...τα θέλει η συχνουρίτσα σου μου φαίνεται, μικρή!

Μ'έπιασαν οι καλλιτεχνικές ανησυχίες. Πάω να ποστάρω κανένα κώλο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

i think we have ξεφυγεί e n t e l w s.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλά να σας πω για άλλη μια φορά τη γνωστη λαική παροιμία ότι "αν δε βρεξεις κ@λο δε τρως ψαρι"

...

κι η γυναικα θελει το ψηστηρι της τελικα...να πηγαινετε λαου-λαου κι απεξω-απεξω...μεχρι να παρετε τα καταλληλα μηνυματα και τοτε...βουρ στο ψητο!

Οχι βιασυνες,Boys!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα καημένα τα αγοράκια πάντως...τα έχουμε ζουρλάνει πια! Κάνε εκείνο, μην κάνεις το άλλο...Ως φύλο είμαστε πια...γκεστάπο!

Αφιερωμένα δύο βιντεάκια που λιώνω στα γέλια όποτε τα βλέπω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Φιλε,τις γυναικες πρεπει να τις γ@μ@ς και μετα να τις πετας"

Ατακα ταξιτζη σε ζεν πρεμιε κολλητο μου,που τον στοιχειωσε εκτοτε B) .

Απο τοτε που την ακολουθησε διαγει εναν κατα πολυ ευτυχεστερο βιο,διοτι παλια που προσπαθουσε "να τις καταλαβει","να μπει στο μυαλο τους","να ειναι 100% μες στη σχεση τους" κτλ. κτλ. εφτασε στα προθυρα της καταθλιψης και της αυτοκτονιας :P .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην ξεχνάτε να κατουράτε που και που...μην καεί το εργαλείο...Έλληνες άντρες. Και το αστείο είναι ότι κατά βάθος έχετε ένα μαζοχισμό, θέλετε να σας πληγώνουν οι γυναίκες...το τραβάει ο οργανισμός σας :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Φιλε,τις γυναικες πρεπει να τις γ@μ@ς και μετα να τις πετας"

Ατακα ταξιτζη σε ζεν πρεμιε κολλητο μου,που τον στοιχειωσε εκτοτε B) .

Απο τοτε που την ακολουθησε διαγει εναν κατα πολυ ευτυχεστερο βιο,διοτι παλια που προσπαθουσε "να τις καταλαβει","να μπει στο μυαλο τους","να ειναι 100% μες στη σχεση τους" κτλ. κτλ. εφτασε στα προθυρα της καταθλιψης και της αυτοκτονιας :P .

Σωστόοοος ... emgoal

Αυτοί που διάγουν τον βίο τους κατ' αυτόν τον τρόπο την βγάζουν φίνα και οι άλλοι καταλήγουν στα ψυχιατρεία.

Μην ξεχνάτε ότι κάθε γυναίκα κρύβει την πουτανιά μέσα της οπότε αν δεν την πηδήξετε πηγαίνετε παρακάτω, γιατί απλά δεν αξίζει ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Φιλε,τις γυναικες πρεπει να τις γ@μ@ς και μετα να τις πετας"

Ατακα ταξιτζη σε ζεν πρεμιε κολλητο μου,που τον στοιχειωσε εκτοτε B) .

Απο τοτε που την ακολουθησε διαγει εναν κατα πολυ ευτυχεστερο βιο,διοτι παλια που προσπαθουσε "να τις καταλαβει","να μπει στο μυαλο τους","να ειναι 100% μες στη σχεση τους" κτλ. κτλ. εφτασε στα προθυρα της καταθλιψης και της αυτοκτονιας :P .

Σωστόοοος ... emgoal

Αυτοί που διάγουν τον βίο τους κατ' αυτόν τον τρόπο την βγάζουν φίνα και οι άλλοι καταλήγουν στα ψυχιατρεία.

Μην ξεχνάτε ότι κάθε γυναίκα κρύβει την πουτανιά μέσα της οπότε αν δεν την πηδήξετε πηγαίνετε παρακάτω, γιατί απλά δεν αξίζει ...

kopritis αυτοκτονα τωρα οπως εισαι :splaaaats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kopritis αυτοκτονα τωρα οπως εισαι :splaaaats::splats:

Εγώ ή εσείς που κάθε απόπειρα ψυχανάλυσης που έχουμε κάνει (για το πως σκέφτεστε) δεν μας βγάζει πουθενά ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω

τους αντρες που λενε οτι δεν καταλαβαινουν τις γυναικες

τις γυναικες που λενε οτι δεν καταλαβαινουν τους ανδρες

τους ανδρες που συχνα πυκνα λενε και ναι γιατι οχι το πιστευουν κιολας οτι ολες οι γυναικες ειναι πουτανες

τις γυναικες που συχνα πυκνα λενε και ναι γιατι οχι το πιστευουν κιολας οτι ολοι οι ανδρες ειναι μαλακες

τους θεωρω τουλαχιστον διανοητικα καθηστερημενους!

κατα τ αλλα συνεχιστε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@shlia

Μιας και είμαστε διανοητικώς καθυστερημένοι μπορείς να μας δώσεις εσύ τα φώτα σου και να μας πεις τι ψάχνεις εσύ στους άντρες ή απαξιείς να ομιλείς με ηλιθίους ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@shlia

Μιας και είμαστε διανοητικώς καθυστερημένοι μπορείς να μας δώσεις εσύ τα φώτα σου και να μας πεις τι ψάχνεις εσύ στους άντρες ή απαξιείς να ομιλείς με ηλίθιους ?

kopritako ενα θα σου πω

προσωπικα δε διαχωριζω τους ανθρωπους βασει του φυλου τους

στανταρ τα αγορακια εχουν πουλι ενω εγω εχω κατι αλλο αλλα αυτη ειναι και η μονη διαφορα μας.

ολα τα υπολοιπα ειναι θεμα ανθρωπου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενας αλλος κολλητος παντως οποτε εχει ορεξουλες παιρνει τηλ. τις πρωην του και ξεδινουν βρε αδερφε heheui8.png !Μετα για κανα διημερο τον ξεσκιζουν βεβαια στα τηλεφωνα,αλλα αυτος προτιμα να παιζουμε μαζι Πλεηστεησιον :P .Ακολουθει και αυτος δηλ. με ευλαβεια τη συμβουλη του προαναφερομενου ταξιτζη .Θα ελεγα οτι αναλογως το ακολουθουν και οι πρωην του,αλλα στα τηλεφωνηματα μετα μας το χαλανε λιγο heheui8.png.

Επισης για τους συμπολεμιστες που δε θελουν πολλες υποχρεωσεις,καλο ειναι να προμηθευτουν μια βερα,να τη φορανε και να δηλωνουν παντρεμενοι :lol: .Θα κανει τη ζωη τους πιο ευκολη και την εξελιξη των φλερτ ταχυτερη (αισιως ;) ή οχι)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω

τους αντρες που λενε οτι δεν καταλαβαινουν τις γυναικες

τις γυναικες που λενε οτι δεν καταλαβαινουν τους ανδρες

τους ανδρες που συχνα πυκνα λενε και ναι γιατι οχι το πιστευουν κιολας το οτι ολες οι γυναικες ειναι πουτανες

τις γυναικες που συχνα πυκνα λενε και ναι γιατι οχι το πιστευουν κιολας το οτι ολοι οι ανδρες ειναι μαλακες

τους θεωρω τουλαχιστον διανοητικα καθηστερημενους!

κατα τ αλλα συνεχιστε

σιλακι εχεις πηδηξει μια κατηγορια πολυ σημαντικη βρε ...

α, και επισης, για να μη ξεχνιομαστε, οι αντρες σεβονται μονο οσες τους γαμανε ... το μυαλο, το πορτοφολι, την αξιοπρεπεια, αδιαφορο. βιολογικη αναγκη μοιαζει emno

φιδακια emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε ξερω να δωσω συμβουλες διοτι δεν πιανουν τοπο ...ομως πιστευω οτι πιο καταλληλοι γι'αυτο ειναι ο sperrgebiet και ο vet

:lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.