Jump to content

Οδηγίες προς άντρες


notbad

Recommended Posts

ναι δε λέω αλλά επειδή σε μένα τέτοιο σκηνικό δεν πήγε τόσο καλά, προτιμώ οτιδήποτε καινούριο. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 473
  • Created
  • Last Reply

ετσι ειναι.καθενας σκεφτεται συμφωνα με τις δικες του εμπειριες... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οδηγια-συμβουλη προς αντρες¨---->αν θελετε να γινει καποια γκομενα σας πλησιαστε την αρχικα ως φιλος κ μετα βουρρρρρρρρρ!!!

εχει πιασει αρκετες φορες.ειναι πιο ευκολη η προσεγγιση ετσι :)

κατσε ρε μπεμπα! θα τα καψεις τα παιδια! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

emsos αυτη η μεθοδος ειναι εξαιρετικα χρονοβορα ψυχοφθορα και χωρις εξασφαλισμενα αποτελεσματα!

ασε που ειναι κι αδικο και για την γκομενα, ως ανειλικρινες...

(αλλο βεβαια να ξερεις ηδη εναν ανθρωπο για καιρο και να ειναι φιλος/η σου και να σας προκυψει στην πορεια, κι αλλο να προσποιεισαι τον/την φιλο/η κρυβοντας απο τον αλλο τα πραγματικα σου συναισθηματα-ωχ,λιγο μελο πρεπει να ακουστηκε το τελευταιο :P )

γω λεω οτι ειναι προτιμοτερο να ειναι κανεις ξεκαθαρος αμεσος και αποφασιστικος εξ'αρχης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οδηγια-συμβουλη προς αντρες¨---->αν θελετε να γινει καποια γκομενα σας πλησιαστε την αρχικα ως φιλος κ μετα βουρρρρρρρρρ!!!

εχει πιασει αρκετες φορες.ειναι πιο ευκολη η προσεγγιση ετσι :)

κατσε ρε μπεμπα! θα τα καψεις τα παιδια! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

emsos αυτη η μεθοδος ειναι εξαιρετικα χρονοβορα ψυχοφθορα και χωρις εξασφαλισμενα αποτελεσματα!

ασε που ειναι κι αδικο και για την γκομενα, ως ανειλικρινες...

(αλλο βεβαια να ξερεις ηδη εναν ανθρωπο για καιρο και να ειναι φιλος/η σου και να σας προκυψει στην πορεια, κι αλλο να προσποιεισαι τον/την φιλο/η κρυβοντας απο τον αλλο τα πραγματικα σου συναισθηματα-ωχ,λιγο μελο πρεπει να ακουστηκε το τελευταιο :P )

γω λεω οτι ειναι προτιμοτερο να ειναι κανεις ξεκαθαρος αμεσος και αποφασιστικος εξ'αρχης

αυτο που εβαλα με σκουρα γραμματα ...μιλαω συμφωνα με τη δικη μου εμπειρια. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οδηγια-συμβουλη προς αντρες¨---->αν θελετε να γινει καποια γκομενα σας πλησιαστε την αρχικα ως φιλος κ μετα βουρρρρρρρρρ!!!

εχει πιασει αρκετες φορες.ειναι πιο ευκολη η προσεγγιση ετσι :)

εμείς, emcolgate φίλοι εντάξ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οδηγια-συμβουλη προς αντρες¨---->αν θελετε να γινει καποια γκομενα σας πλησιαστε την αρχικα ως φιλος κ μετα βουρρρρρρρρρ!!!

εχει πιασει αρκετες φορες.ειναι πιο ευκολη η προσεγγιση ετσι :)

εμείς, emcolgate φίλοι εντάξ;

ναι... :):wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oλα σωστα οσα λεει ο sperrgebiet.Tα γυναικεια καλλη ειναι ακριβα και συχνα προς δημοπρασια.Δεν μπορει να τα εχει ο καθε γυφτουλας και θελει χρημα και κοπο η αποκτηση τους :P .Απο την αλλη εχει και η λιλπαπακι το δικιο της.Δεν αξιζει τοση καταναλωση ενεργειας και χρηματος ενα καλο πηδημα.Με τα 3000 δολαρια των σεμιναριων που γραφει ο σπεργκεμπικος,μπορεις να πηδας καθε βδομαδα επι 2 χρονια στα μπορντελα :lol: .

(suxnouria @ Apr 2 2008, 14:52 )

οδηγια-συμβουλη προς αντρες¨---->αν θελετε να γινει καποια γκομενα σας πλησιαστε την αρχικα ως φιλος κ μετα βουρρρρρρρρρ!!!

εχει πιασει αρκετες φορες.ειναι πιο ευκολη η προσεγγιση ετσι

Θεωρητικα ειναι σωστο αυτο,ειδικα για τους αντρες που δεν ειναι μπηχτουλες και θελουν το χρονο τους για να κανουν την κινηση τους :lol: .Απο την αλλη βεβαια,ειναι αρνητικο για να εξελιχτει σε γκομενιλικι.Γιατι με τη φιλικη επαφη τη γνωριζεις καλυτερα τη γυναικα,μεσα σε ενα μεγαλο χρονικο διαστημα.Ε,τωρα πειτε μου αν λεω ψεματα:Εχει γνωρισει κανεις καλα μια γυναικα απο την καλη της και την αναποδη μετα απο καποιο καιρο και εξακολουθει να τη θελει ως γκομενα :lol::lol::lol: ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I don't know who you are .

It's obvious that you have changed your user name and i guess we have had a bad time in the past .( ΟΚ, so what ? )

Get over it dear .It is just a forum and we are here for our entertainment.I think you understand that it is not normal to remember your internet fights , right ?

My comments on the specialty situation in the UK had nothing to do with you of course.Please try to understand that as well .

regarding miss be cool...please give me a break ...she an fun of bullying , isn't she ? she adores to attack me from time to time and finally i have to say that i give in...i cannot do without her , what to say !

try to understand this is a forum and is not real life .try to have fun and don't take things too seriously :)

Σόρρυ αυτό με το νέο Username όντως μπερδεύει. Κοίτα...όταν με ειρωνεύεται κάποιος συνήθως δεν το διασκεδάζω αλλά θα προσπαθήσω να μπω στο κλίμα.

ΥΓ 1 Με την dcool εγώ νομίζω ότι what goes around, comes around. Αλλά δεν είναι δική μου υπόθεση, σας αφήνω να τα βρείτε μεταξύ σας. :)

ΥΓ 2 Το e, yes...απλά προσκυνώ!ΥΓ 3 Η πληροφορία με τα ζώδια είναι αληθινή! Αν δεν είστε ζυγός, δίδυμος ή υδροχόος, αφήστε τα ερωτικά μετά το Πάσχα :P

e. honey , are you going to realise that I am just bullshiting you ??? you bite my cheese like a little rat ...be carefull :)

οδηγια-συμβουλη προς αντρες¨---->αν θελετε να γινει καποια γκομενα σας πλησιαστε την αρχικα ως φιλος κ μετα βουρρρρρρρρρ!!!

εχει πιασει αρκετες φορες.ειναι πιο ευκολη η προσεγγιση ετσι :)

If boys follow your advice my dear syxnoouria , they will never get a girlfriend.

Don't you know that . when a woman is not gonig to be involve with someone ( yes, i am talking about rejection ) , she starts a friendship with this one ?

( and then she can speak to him about her future boyfriend ...-which is actually a sign that she doesn't give a shit anymore )

Θεωρητικα ειναι σωστο αυτο,ειδικα για τους αντρες που δεν ειναι μπηχτουλες και θελουν το χρονο τους για να κανουν την κινηση τους :lol: .Απο την αλλη βεβαια,ειναι αρνητικο για να εξελιχτει σε γκομενιλικι.Γιατι με τη φιλικη επαφη τη γνωριζεις καλυτερα τη γυναικα,μεσα σε ενα μεγαλο χρονικο διαστημα.Ε,τωρα πειτε μου αν λεω ψεματα:Εχει γνωρισει κανεις καλα μια γυναικα απο την καλη της και την αναποδη μετα απο καποιο καιρο και εξακολουθει να τη θελει ως γκομενα :lol::lol::lol: ?

I am gland to see a man who is really wise ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ok, I have to admit that this phrase was not appropriate ( I like hair dressers a lot ) :bloodomen:

BeCool .... still following me ?

It's amazing...I think you will follow me even if i go to Zimbamboue right ?

Certainly it's not my personally story dear ...please try to get the right information ( when you gossip about me in MSN and phone )

But I still wonder ....I am on call , just intubated a 30 weeker ....and of course I am having fun here( at the same time )

What do you do ? still trying to show everybody here that you are smart , you don't need a boyfriend and your life is full of joy ?

I think you should be able to combine more things at the same time

bye dear :)

Oh dear....και μετά λέμε για την Ελλάδα που είναι μπουρδ@λο....το ξέρουν οι Άγγλοι ότι οι Έλληνες που πάνε εκεί είναι on call με φραπεδιά και ξεκατινιάζονται στο ΓΜ?

Για να μην σχολιάσω τις συμβουλές που δίνουν...Jesus.... :unsure:

How do you have fun while intubating???hmmmmmmmmmm tricky... <_<

Mάλλον φταίει που είχες εφημερία γιατί το πρώτο αγγλικό κείμενο είναι 9 μποφόρ με πλοίο του Αγούδημου :lol: (ειδικά οι πλάγιες ερωτήσεις σε πήγαινε αλλού η βάρκα αλλού τα πανιά) (guy όχι gay)...αλλά φταίει που είχες τόση δουλειά με σιασωληνώσεις κλπ

http://www.translatum.gr/converter/greek-g...h-converter.htm

ΥΓ Για να σε βγάλω από τον κόπο να επαναλάβεις τα γνωστά επιχειρήματά σου, έγραψα τα παραπάνω επειδή είμαι κοντή, χοντρή, άσχημη, αποτυχημένη, χωρίς άντρα και σε ζηλεύω χωρίς να σε ξέρω, γιατί είσαι όμορφη και δουλεύεις στην Αγγλία :D

Τα σπασες πάλι μικρή!

I am gland to see a man who is really wise ....

Glad το λένε παπάκι μου, gland είναι άλλο πράγμα....δες εδώ emarrighthttp://en.wikipedia.org/wiki/Gland

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

dcool γιατι τοσο κοντρα με την lilpapaki ?γκομενος η αιτια? :P

tell me i want to know :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup μαζι μας και οι αδερφες, μαζι μας και οι προισταμενες!

dcool γιατι τοσο κοντρα με την lilpapaki ?

γιατι ειμαι κακος ανθρωπος και μ'αρεσει να κοροιδευω! :P

(και επιπλεον, ειμαι μια αχρηστη ντεγκαβλε ζηλιαρα...) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ok, I have to admit that this phrase was not appropriate ( I like hair dressers a lot ) :bloodomen:

BeCool .... still following me ?

It's amazing...I think you will follow me even if i go to Zimbamboue right ?

Certainly it's not my personally story dear ...please try to get the right information ( when you gossip about me in MSN and phone )

But I still wonder ....I am on call , just intubated a 30 weeker ....and of course I am having fun here( at the same time )

What do you do ? still trying to show everybody here that you are smart , you don't need a boyfriend and your life is full of joy ?

I think you should be able to combine more things at the same time

bye dear :)

Oh dear....και μετά λέμε για την Ελλάδα που είναι μπουρδ@λο....το ξέρουν οι Άγγλοι ότι οι Έλληνες που πάνε εκεί είναι on call με φραπεδιά και ξεκατινιάζονται στο ΓΜ?

Για να μην σχολιάσω τις συμβουλές που δίνουν...Jesus.... :unsure:

How do you have fun while intubating???hmmmmmmmmmm tricky... <_<

Mάλλον φταίει που είχες εφημερία γιατί το πρώτο αγγλικό κείμενο είναι 9 μποφόρ με πλοίο του Αγούδημου :lol: (ειδικά οι πλάγιες ερωτήσεις σε πήγαινε αλλού η βάρκα αλλού τα πανιά) (guy όχι gay)...αλλά φταίει που είχες τόση δουλειά με σιασωληνώσεις κλπ

http://www.translatum.gr/converter/greek-g...h-converter.htm

ΥΓ Για να σε βγάλω από τον κόπο να επαναλάβεις τα γνωστά επιχειρήματά σου, έγραψα τα παραπάνω επειδή είμαι κοντή, χοντρή, άσχημη, αποτυχημένη, χωρίς άντρα και σε ζηλεύω χωρίς να σε ξέρω, γιατί είσαι όμορφη και δουλεύεις στην Αγγλία :D

Τα σπασες πάλι μικρή!

I am gland to see a man who is really wise ....

Glad το λένε παπάκι μου, gland είναι άλλο πράγμα....δες εδώ emarrighthttp://en.wikipedia.org/wiki/Gland

dear , before you teach me how to use my english , i would advice you to mind the use of your greek in front of other people , especially boys.

You see, everybody can put up with a nice girl who can't spell (' can't' ....whatever you say , even if it is bullshit ), but a girl who is using a language similar to people who work in...particular places ( you understand what I mean), is really bad , don't you think ?

ps please don't bother to answer my bullshit , I finish my nights tonight , so i won't be able to answer :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το κοριτσι προσπαθει να γραψει σουρεαλιστικη ποιηση στα αγγλικα...μην το πυροβολειτε... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ok, I have to admit that this phrase was not appropriate ( I like hair dressers a lot ) :bloodomen:

BeCool .... still following me ?

It's amazing...I think you will follow me even if i go to Zimbamboue right ?

Certainly it's not my personally story dear ...please try to get the right information ( when you gossip about me in MSN and phone )

But I still wonder ....I am on call , just intubated a 30 weeker ....and of course I am having fun here( at the same time )

What do you do ? still trying to show everybody here that you are smart , you don't need a boyfriend and your life is full of joy ?

I think you should be able to combine more things at the same time

bye dear :)

Oh dear....και μετά λέμε για την Ελλάδα που είναι μπουρδ@λο....το ξέρουν οι Άγγλοι ότι οι Έλληνες που πάνε εκεί είναι on call με φραπεδιά και ξεκατινιάζονται στο ΓΜ?

Για να μην σχολιάσω τις συμβουλές που δίνουν...Jesus.... :unsure:

How do you have fun while intubating???hmmmmmmmmmm tricky... <_<

Mάλλον φταίει που είχες εφημερία γιατί το πρώτο αγγλικό κείμενο είναι 9 μποφόρ με πλοίο του Αγούδημου :lol: (ειδικά οι πλάγιες ερωτήσεις σε πήγαινε αλλού η βάρκα αλλού τα πανιά) (guy όχι gay)...αλλά φταίει που είχες τόση δουλειά με σιασωληνώσεις κλπ

http://www.translatum.gr/converter/greek-g...h-converter.htm

ΥΓ Για να σε βγάλω από τον κόπο να επαναλάβεις τα γνωστά επιχειρήματά σου, έγραψα τα παραπάνω επειδή είμαι κοντή, χοντρή, άσχημη, αποτυχημένη, χωρίς άντρα και σε ζηλεύω χωρίς να σε ξέρω, γιατί είσαι όμορφη και δουλεύεις στην Αγγλία :D

Τα σπασες πάλι μικρή!

I am gland to see a man who is really wise ....

Glad το λένε παπάκι μου, gland είναι άλλο πράγμα....δες εδώ emarrighthttp://en.wikipedia.org/wiki/Gland

dear , before you teach me how to use my english , i would advice you to mind the use of your greek in front of other people , especially boys. jumbo- έλεος!!! :wacko:

You see, everybody can put up with a nice girl who can't spell (' can't' ....whatever you say , even if it is bullshit ), but a girl who is using a language similar to people who work in...particular places ( you understand what I mean), is really bad , don't you think ?

ps please don't bother to answer my bullshit , I finish my nights tonight , so i won't be able to answer :)

emdots (για να μην πω τι π@πες ακούμε και διαβάζουμε πάλι....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

lilpapaki πες τι τους εκανες κ σου τη μπαινουν ολοι.δε μπορει κατι παιχτηκε...

καλε εσυ απο πανω emarup βγαλε αυτη την αηδια φωτο με τη γλωσσα μπλιαχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω ειμαι το μηλον της Εριδος.Για μενα τσακωνονται ολες emcolgate !Επειδη ειμαι ομορφος,ενδιαφερων και παντα με τακτ και classy γκομενος emgoal !

Αλλα δε με νοιαζει καμια τους.Σκεφτομαι να το "γυρισω" και απο Αστραποκλανιαρη θα με λενε Αστραπολουγκριαρη B) .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω ειμαι το μηλον της Εριδος.Για μενα τσακωνονται ολες emcolgate !Επειδη ειμαι ομορφος,ενδιαφερων και παντα με τακτ και classy γκομενος emgoal !

Αλλα δε με νοιαζει καμια τους.Σκεφτομαι να το "γυρισω" και απο Αστραποκλανιαρη θα με λενε Αστραπολουγκριαρη B) .

χαχαχ.δε μπορω να καταλαβω γιατι τσακωνονται αφου εγω ειμαι η πιο ομορφη :splats:

οπως κ να το γυρισεις θα εισαι αστραπογλυκουλικο με χιουμορ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

dear , before you teach me how to use my english , i would advice you to mind the use of your greek in front of other people , especially boys. jumbo- έλεος!!! :wacko:

You see, everybody can put up with a nice girl who can't spell (' can't' ....whatever you say , even if it is bullshit ), but a girl who is using a language similar to people who work in...particular places ( you understand what I mean), is really bad , don't you think ?

ps please don't bother to answer my bullshit , I finish my nights tonight , so i won't be able to answer :)

emdots (για να μην πω τι π@πες ακούμε και διαβάζουμε πάλι....)

οπα! τωρα το ειδα ετουτο!

προσεξε τους ισχυρισμους σου Miss Fuck-the-chik-find-a-slut-bullshit!

μην τρελαθουμε τελειως!

scripta manent! ;)

χωρις αμφιβολια, η στελλιτσα ειναι απο τις πιο αξιολογες κοπελες με παιδεια,μυαλο και ηθος που γνωριζω

και ενα απο τα πιο γλυκα παιδια!

δεν ντρεπεσαι μετα απο οσα βρωμολογα εχεις γραψει να προσπαθεις υπουλα να θιξεις μια κοπελιτσα κατα πολυ νεοτερη σου?

και εν πασει περιπτωσει, μια φιλικη συμβουλη,

αφου ειναι καταφανες οτι δεν τα καταφερνεις,

προσπαθησε να αποφυγεις να ποσταρεις στα αγγλικα για να μην εκτιθεσαι

και να μην γινονται και τα κειμενα σου βορα για καλοβουλα και κακοβουλα σχολια

-τα ελληνικα σου ειναι καπως καλυτερα/

Υ.Γ. ρε βλαχοποιμενα!

εχει δικιο η κατρουλιαρα!

τι φωτο ειναι αυτη στην υπογραφη σου? :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

edit: αχ! ναι! γιατι δεν ενδιδεις μετα απο τοσο αγωνα που εκανα για σενα αστραπογκ@υλιαρη μου? :wub:

καλλιο να απαρνηθω τον μπαοκ, παρα να το γυρισεις!

:P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.