Jump to content

Οδηγίες προς άντρες


notbad

Recommended Posts

ok, I have to admit that this phrase was not appropriate ( I like hair dressers a lot ) :bloodomen:

BeCool .... still following me ?

It's amazing...I think you will follow me even if i go to Zimbamboue right ?

Certainly it's not my personally story dear ...please try to get the right information ( when you gossip about me in MSN and phone )

But I still wonder ....I am on call , just intubated a 30 weeker ....and of course I am having fun here( at the same time )

What do you do ? still trying to show everybody here that you are smart , you don't need a boyfriend and your life is full of joy ?

I think you should be able to combine more things at the same time

bye dear :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 473
  • Created
  • Last Reply

Mάλλον φταίει που είχες εφημερία γιατί το πρώτο αγγλικό κείμενο είναι 9 μποφόρ με πλοίο του Αγούδημου :lol: (ειδικά οι πλάγιες ερωτήσεις σε πήγαινε αλλού η βάρκα αλλού τα πανιά) (guy όχι gay)...αλλά φταίει που είχες τόση δουλειά με σιασωληνώσεις κλπ

http://www.translatum.gr/converter/greek-g...h-converter.htm

ΥΓ Για να σε βγάλω από τον κόπο να επαναλάβεις τα γνωστά επιχειρήματά σου, έγραψα τα παραπάνω επειδή είμαι κοντή, χοντρή, άσχημη, αποτυχημένη, χωρίς άντρα και σε ζηλεύω χωρίς να σε ξέρω, γιατί είσαι όμορφη και δουλεύεις στην Αγγλία :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mάλλον φταίει που είχες εφημερία γιατί το πρώτο αγγλικό κείμενο είναι 9 μποφόρ με πλοίο του Αγούδημου :lol: (ειδικά οι πλάγιες ερωτήσεις σε πήγαινε αλλού η βάρκα αλλού τα πανιά) (guy όχι gay)...αλλά φταίει που είχες τόση δουλειά με σιασωληνώσεις κλπ

http://www.translatum.gr/converter/greek-g...h-converter.htm

ΥΓ Για να σε βγάλω από τον κόπο να επαναλάβεις τα γνωστά επιχειρήματά σου, έγραψα τα παραπάνω επειδή είμαι κοντή, χοντρή, άσχημη, αποτυχημένη, χωρίς άντρα και σε ζηλεύω χωρίς να σε ξέρω, γιατί είσαι όμορφη και δουλεύεις στην Αγγλία :D

you are really sweet and it seems that you like me a lot .Thank you dear

( I wonder what is the reason for being so ungry ) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εεε χμμμ γκουχ γκουχ δεν είμαι θυμωμένη...κοντή ναι, χοντρή ναι, άσχημη ναι, αποτυχημένη ναι (ευχαριστώ σεβενάκο για το πρωταπριλιάτικο)...θυμωμένη;;; No no :D

Ένα έχω να πω...οι δίδυμοι, οι ζυγοί και οι υδροχόοι θα λάμψουν ερωτικά τον Απρίλιο...βάλτε τα γυαλιά ηλίου :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα έχω να πω...οι δίδυμοι, οι ζυγοί και οι υδροχόοι θα λάμψουν ερωτικά τον Απρίλιο...βάλτε τα γυαλιά ηλίου :P

Σοριζονε ακα Doctor_7 και αυτα ειναι πρωταπριλιατικα.....μη τα πιστευεις!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε γμτ! embomb

ουτε σ'αυτη την κοντριτσα δεν μπορω να εχω αποκλειστικοτητα στην αγαπημενη μου mod?

ρε lilpapaki

κανε με ενα add στο msn να γινουμε φιλιναδες!

αφου πιστευεις οτι πρεπει να εχω καποιες περισσοτερες πληροφοριες για την προσωπικη σου ζωη,

(εκτος απο οσες με γενναιοδωρια μοιραζεσαι με ολα τα μελη του forum)

τουλαχιστον να μου τις δωσεις εσυ απο πρωτο χερι, μην πεσω και θυμα παραπληροφορησης...

ειμαι σιγουρη οτι θα τα βρουμε!

ειμαι κι εγω ξανθια(αν και ψευτικη), χαριτωμενη, χαρισματικη

και γεννω(αθελα μου,γιατι ειμαι και πολυ διακριτικη...)τον ποθο στους αντρες και το φθονο στις γυναικες!

η αληθεια ειναι οτι η ζωη μου ειναι αδιαφορη και χωρις νοημα τελευταια,

και μια νεα φιλη θα μπορουσε να αναπληρωσει αυτο το κενο

-ισως ακομη να μου δωσει νεα ερεθισματα μηπως βγω απο το τελμα στο οποιο εχω περιπεσει...

σε ανταλλαγμα της πολυτιμης φιλιας σου, θα μπορουσα να σε βοηθησω με τα αγγλικα σου ;)

να σου στειλω το τηλεφωνο μου? (αν και εχω σοβαρους λογους να πιστευω οτι το εχεις ηδη...)

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave :

I don't understand .

Do you know me ?

Do I know you ?

Have I ever called you short or ugly or looser ?

DO I KNOW YOU ?

even if I knew you , do you think I really give a shit for people I don't konw ?

I think is wrong for you to lie about things I say .It 's wrong to give this impression to people who don't know me

I hope you understand why this is a mistake .

try to understand that is normal for people to disagree .

Try also to understand , that some people ( including me ). sometimes say things so as to have fun or just to bullshit others.

Sometimes and for serious matters only , they mean what they say .

I hope you understand that I am just making fun of men .

I hope this is not a crime .

I hope the fact you disagree with me doesn't mean you have to insult me .

( and I just spoke for men....imagine what would have happened if I spoke for women...)

try to explain to yourself why you are so mad at me after all

ps

BeCool ...dear ....why the hell should I have your phone number ?are you people mad ???

don't worry about my english .My english friends will help me with that If I need to

Thanks anyway , you are so nice honestly :)

BeCool , do you think that someone like me would share tru information with people in a forum ?Are you sure what they tell you is the truth /

be smart BeCool...be smart ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emcrybaby emcrybaby emcrybaby

εισαι σκληρη και απονη, που με αφηνεις χωρις καμια συνδρομη στη μιζερη ζωη μου!

αλλα, δεν πειραζει, και smart να μην ειμαι, εξακολουθω να ειμαι χαριτωμενη :lol::P

I think is wrong for you to lie about things I say .It 's wrong to give this impression to people who don't know me

I hope you understand why this is a mistake .

perfect! so you,obviously,from every aspect... emlmfao emlmfao emlmfao

κι οπως λενε και στο χωριο μου-δεν ειμαι σιγουρη αν λενε κατι σχετικο οι αγγλοσαξωνες-

δασκαλε που διδασκες και λογο δεν εκρατεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε κοριτσια γιατι ξεκατινιαζεστε ετσι?μη μαλωνετε διοτι εγω ειμαι η πιο ομορφη :splaaaats::splats:

για την κοντρα ευθυνεται καποιος γκομενος?αν ναι ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΑ !δικος μου ειναι :lol::Pemblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίδες αυτά που γράφω δεν είναι ούτε 80's ούτε 90's.Είναι ό,τι πιο καινούργιο κυκλοφορεί στο καμάκι κατ' ευθείαν από τους γκουρού.Στις ΗΠΑ,Αγγλία χιλιάδες τα σκάνε χοντρά για να μάθουν καμάκι.3000$ για σεμινάριο 3 ημερών σε γκρουπ 5 ατόμων.Συνεπώς δώστε βάση.

Αυτά που λέει η lilpapaki είναι εκτός τόπου και χρόνου.Εχουν νόημα για γυναίκες ίσως αλλά όχι για άντρες.Μπερδεύει την LTR(long time relationship) με το pick up.Βασικά για την LTR τι να πούμε?Η κατάντια της oneitis(ασθένεια κατά την οποία κολλάμε σε μια μόνο γκόμενα) αντιμετωπίζεται μόνο με sarging.Εάν έχουμε καταλήξει σε oneitis είναι δεδομένο οτι σύντομα θα χάσουμε την εκτίμηση και την όποια έλξη ασκούσαμε στη γκόμενα καθ'ότι δεν θα αποτελούμε πια αντικείμενο προς διεκδίκηση έχοντας υποκύψει σε όλες της τις επιθυμίες.Ετσι φανερώνουμε βήτα ποιότητα αφού καταλαβαίνει οτι μπορεί να μας κάνει ό,τι θέλει και από εκεί αρχίζει η περιφρόνηση που καταλήγει στην άγρα ενός αληθινού bad boy από τη γκόμενα που ψάχνει να γεμίσει τα κενά της.

Αν αντίθετα δεν ενδίδουμε στις επιθυμίες της γκόμενας που συνεχώς ανανεώνονται,δείχνουμε χαρακτήρα και άλφα ποιότητα.Μάλιστα οι γκόμενες συνεχώς μας τεστάρουν εκφράζοντας διάφορες απαιτήσεις και κρίσεις για να δουν αν είμαστε αληθινά άλφα ή απλώς το παριστάνουμε.

Εννοείται οτι ο άλφα έχει τον απόλυτο έλεγχο του χώρου,ξεχωρίζει από το πλήθος και doesn't eat shit.Δεν αφήνει τη γκόμενα να κάνει validation.Αντίθετα κάνει reframe και βάζει τη γκόμενα να κάνει validation του εαυτού της απέναντι στον ίδιο.

Οι γκόμενες διαρκώς τσιγκλάνε για να διαπιστώσουν την alphaness.Βλέπουν πώς αντιδρούν οι άντρες του γκρουπ απέναντι στον player.Παρακολουθούν τις κινήσεις του,τον τρόπο ομιλίας,τη θέση του στο χώρο,από ποιους συνοδεύεται.Θέλετε massive social proof?Γνωρίστε δυο γκόμενες,πάρτε τες αγκαζέ και πάτε να γνωρίσετε άλλες σε γκρουπ.Οι πρώτες θα είναι πρόθυμες να έρθουν μαζί σας και οι άλλες όταν σας δουν με μοντέλα στα χέρια θα πιστέψουν αμέσως οτι είστε υπεράνω,ανήκετε στη secret society.Ταυτόχρονα οι άντρες της παρέας δεν θα νιώσουν απειλημένοι αφού κουβαλάτε δυο γκόμενες μαζί.Τις πασάρετε σε αυτούς και πέφτετε στο στόχο.

Τώρα αυτή η διάκριση ανάμεσα σε sluts και good girls είναι εντελώς γελοία.Κάθε γυναίκα κρύβει μέσα της και τις δύο εκφάνσεις και πολλές sluts μετετράπησαν σε καλόγριες ενώ γυναίκες άμωμες υπεράνω υποψίας παλούκωσαν ολόκληρους λόχους.

Η βασική διάκριση είναι ανάμεσα σε party girls και romantic girls ή librarian types.Συχνά οι δεύτερες είναι πολύ πιο ευεπίφορες στην προσέγγιση γιατί τα club girls συχνά πάσχουν από ADHD με αποτέλεσμα να μην ανταποκρίνονται στο rapport,τα DHV,το cold reading και το story telling γιατί απλά δεν μπορούν να συγκεντρωθούν πάνω από ένα λεπτό.

Για να δούμε τη βαθμολογία.

Κάτω από 5.Κάτω του μετρίου,μπάζο

5.Μέσος όρος

6.Λίγο πάνω από το μέσο όρο.Μπορεί να γίνει fuckable κάτω από ειδικές συνθήκες

7.Κανονική ομορφιά.Κορίτσι της διπλανής πόρτας.

8.Ικανοποιητική.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για LTR.

9.Κουκλάρα.Η 9 είναι ο στόχος κάθε έμπειρου παίκτη.Για τη 10 χρειάζεται μεγάλο social proof και club game επιπέδου που μόνο οι PUA έχουν.

10.Το ανυπέρβλητο όριο.Μόνο για PUA,διασημότητες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave :

I don't understand .

Do you know me ?

Do I know you ?

Have I ever called you short or ugly or looser ?

DO I KNOW YOU ?

even if I knew you , do you think I really give a shit for people I don't konw ?

I think is wrong for you to lie about things I say .It 's wrong to give this impression to people who don't know me

I hope you understand why this is a mistake .

try to understand that is normal for people to disagree .

Try also to understand , that some people ( including me ). sometimes say things so as to have fun or just to bullshit others.

Sometimes and for serious matters only , they mean what they say .

I hope you understand that I am just making fun of men .

I hope this is not a crime .

I hope the fact you disagree with me doesn't mean you have to insult me .

( and I just spoke for men....imagine what would have happened if I spoke for women...)

try to explain to yourself why you are so mad at me after all

Καταρχήν χαίρομαι που ο πολλαπλός βιασμός της αγγλική γλώσσας είναι παρελθόν. Οι ευθείες ερωτήσεις και οι μικρές προτάσεις σου πάνε πολύ περισσότερο. Νταξ κάποια μικρολαθάκια, μπορούν να σε βοηθήσουν οι άγγλοι φίλοι σου σαφώς - ακόμα καλύτερα ένας άγγλος boyfriend μπορεί να είναι Useful γι αυτό το θέμα. Τέλος, αν λες συνέχεια shit και slut και hell, αυτά είναι βρισιές, είναι σαν να λέει μία "κυρία" και μάλιστα γιατρός (ο λα λα), σκατά και καριόλα και άει στο διάολο όλη την ώρα, δεν είναι cool, είναι απλά κακόγουστο. Όταν βρίζεις στα αγγλικά εξακολουθείς να βρίζεις, δεν αλλάζει η έννοια της λέξης επειδή πέρασε την Μάγχη.

Οι υποθέσεις που κάνεις για εμένα είναι όλες λάθος. Δεν διαφώνησα για τις οδηγίες για τους άντρες, έτσι κι αλλιώς πιστεύω ότι οδηγίες και Manual στον χειρισμό ανθρώπων δεν υπάρχουν. Προσπαθώντας να διαβάσω το κείμενο, είναι δυσνόητο, πρέπει να είσαι έλληνας για να το καταλάβεις. Δηλαδή ό,τι γράφεις εσύ δεν πρέπει να το σχολιάζει κανείς; Έχεις αναπτύξει μια λογική, όποτε κάποιος τολμάει να πει κάτι επί του κειμένου σου, κυρίως δε αν είναι γυναίκα, να τον υποβιβάζεις, να τον προσβάλλεις, να κάνεις την ίδια υπόθεση "με ζηλεύουν" και να επιχειρηματολογείς επί της υποθέσεώς σου:"Με ζηλεύουν γιατί..."

Προσωπικά, κι επειδή το θεωρώ ιδιαιτέρως προβληματικό αυτό που κάνεις, προσπάθησα τουλάχιστον 3 φορές να αποφύγω να συγκρουστώ μαζί σου μετά και από εκείνο το αμίμητο σε θράσος πμ που μου έστειλες ότι "επειδή αντιπαθιόμαστε ας μην διαφωνούμε δημόσια". Λέω, αφού με αντιπαθεί η κοπέλα, κι επειδή δεν με νοιάζει κιόλας, μην διαφωνώ μαζί της δημόσια. Με αποτέλεσμα σε 3 φορές που σχολίαζες τα λεγόμενά μου με υποτιμητικό τρόπο (οι δύο τελευταίες ήταν στο θέμα ειδικότητα στην Αγγλία και στο θέμα ειδικότητα στο εξωτερικό) να σβήσω τα σχόλιά μου και να μην τα συνεχίσω. Και τώρα είδες έγραψα κάτι άσχετο στο τελευταίο ποστ, να μην συνεχιστεί η κατάσταση αυτή.

Δεν ξέρω τί φρίκες έχεις φάει με τις άλλες κοπέλες, αφού είσαι τόσο όμορφη όσο λες, ίσως σε ζήλευαν μικρή και σου τραβούσαν τις κοτσίδες και τώρα ότι και να σου κάνει ο άλλος βγάζεις νύχια και τρελή κακία, αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που δεν ασχολούνται μαζί σου παρά μόνο στην ροή ενός θέματος για να πουν αν συμφωνούν ή διαφωνούν με ένα κείμενό σου.

Αυτό με τον θυμό στο είχα ξεκαθαρίσει την πρώτη φορά που το είχες αναφέρει. Σε έναν άνθρωπο έχω θυμώσει τόσα χρόνια κι έχω "μισήσει" (τότε είχες πει αυτό το ρήμα, τώρα το hate σου φαίνεται βαρύ μάλλον), δεν είσαι εσύ. Εγώ δεν μπορώ να σκεφτώ έναν λόγο να σου θυμώσω, αν μπορείς να σκεφτείς εσύ, πες το μου.

Τώρα σόρρυ για το μεγάλο κείμενο στα άλλα μέλη, αλλά κάπου πρέπει να σταματήσει η τρομοκρατία της λιλ που επιτίθεται αναίτια, άδικα και με μεγάλη κακία (δλδ την dcool την έχεις σκίσει, δεν σταματάς να την λες άχρηστη κι ανέραστη) σε οποιαδήποτε κοπέλα τολμήσει να την σχολιάσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίδες αυτά που γράφω δεν είναι ούτε 80's ούτε 90's.Είναι ό,τι πιο καινούργιο κυκλοφορεί στο καμάκι κατ' ευθείαν από τους γκουρού.Στις ΗΠΑ,Αγγλία χιλιάδες τα σκάνε χοντρά για να μάθουν καμάκι.3000$ για σεμινάριο 3 ημερών σε γκρουπ 5 ατόμων.Συνεπώς δώστε βάση.

Ρε σπερ πάλι πετάς τα λεφτά σου δεξιά κι αριστερά?Τι σου έχω πει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...παρενθεση

Τώρα σόρρυ για το μεγάλο κείμενο στα άλλα μέλη, αλλά κάπου πρέπει να σταματήσει η τρομοκρατία της λιλ που επιτίθεται αναίτια, άδικα και με μεγάλη κακία (δλδ την dcool την έχεις σκίσει, δεν σταματάς να την λες άχρηστη κι ανέραστη) σε οποιαδήποτε κοπέλα τολμήσει να την σχολιάσει.

αντε καλε! embaaa

αν ηταν να κλονιστει η πιστη -η δικη μου αλλα και των γυρω μου- στη χρησιμοτητα και την ερωτικοτητα μου( :P:lol: )

απο τις ιδεοληψιες του καθε νευρωτικου ανθρωπου που μπορει να συναντησω σε ενα forum,

θα σημαινε οτι οντως δεν εχω αληθινη ζωη!

νομιζω οτι ειναι αυταποδεικτο ποιος ειναι τι -πως να το κανουμε βρε παιδι μου,

ειναι προφανες απο αυτα που γραφει, οσο και απο τον τροπο με τον οποιο τα γραφει ;)

τετοιου ειδους και υφους ψυχοσικομορφες αντιδρασεις δεν μπορει παρα να μας διασκεδαζουν...

...τελος παρενθεσης.

@sperrgebiet

εσυ σε ποια κατηγορια παιζεις? :cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

suave :

I don't understand .

Do you know me ?

Do I know you ?

Have I ever called you short or ugly or looser ?

DO I KNOW YOU ?

even if I knew you , do you think I really give a shit for people I don't konw ?

I think is wrong for you to lie about things I say .It 's wrong to give this impression to people who don't know me

I hope you understand why this is a mistake .

try to understand that is normal for people to disagree .

Try also to understand , that some people ( including me ). sometimes say things so as to have fun or just to bullshit others.

Sometimes and for serious matters only , they mean what they say .

I hope you understand that I am just making fun of men .

I hope this is not a crime .

I hope the fact you disagree with me doesn't mean you have to insult me .

( and I just spoke for men....imagine what would have happened if I spoke for women...)

try to explain to yourself why you are so mad at me after all

Καταρχήν χαίρομαι που ο πολλαπλός βιασμός της αγγλική γλώσσας είναι παρελθόν. Οι ευθείες ερωτήσεις και οι μικρές προτάσεις σου πάνε πολύ περισσότερο. Νταξ κάποια μικρολαθάκια, μπορούν να σε βοηθήσουν οι άγγλοι φίλοι σου σαφώς - ακόμα καλύτερα ένας άγγλος boyfriend μπορεί να είναι Useful γι αυτό το θέμα. Τέλος, αν λες συνέχεια shit και slut και hell, αυτά είναι βρισιές, είναι σαν να λέει μία "κυρία" και μάλιστα γιατρός (ο λα λα), σκατά και καριόλα και άει στο διάολο όλη την ώρα, δεν είναι cool, είναι απλά κακόγουστο. Όταν βρίζεις στα αγγλικά εξακολουθείς να βρίζεις, δεν αλλάζει η έννοια της λέξης επειδή πέρασε την Μάγχη.

Οι υποθέσεις που κάνεις για εμένα είναι όλες λάθος. Δεν διαφώνησα για τις οδηγίες για τους άντρες, έτσι κι αλλιώς πιστεύω ότι οδηγίες και Manual στον χειρισμό ανθρώπων δεν υπάρχουν. Προσπαθώντας να διαβάσω το κείμενο, είναι δυσνόητο, πρέπει να είσαι έλληνας για να το καταλάβεις. Δηλαδή ό,τι γράφεις εσύ δεν πρέπει να το σχολιάζει κανείς; Έχεις αναπτύξει μια λογική, όποτε κάποιος τολμάει να πει κάτι επί του κειμένου σου, κυρίως δε αν είναι γυναίκα, να τον υποβιβάζεις, να τον προσβάλλεις, να κάνεις την ίδια υπόθεση "με ζηλεύουν" και να επιχειρηματολογείς επί της υποθέσεώς σου:"Με ζηλεύουν γιατί..."

Προσωπικά, κι επειδή το θεωρώ ιδιαιτέρως προβληματικό αυτό που κάνεις, προσπάθησα τουλάχιστον 3 φορές να αποφύγω να συγκρουστώ μαζί σου μετά και από εκείνο το αμίμητο σε θράσος πμ που μου έστειλες ότι "επειδή αντιπαθιόμαστε ας μην διαφωνούμε δημόσια". Λέω, αφού με αντιπαθεί η κοπέλα, κι επειδή δεν με νοιάζει κιόλας, μην διαφωνώ μαζί της δημόσια. Με αποτέλεσμα σε 3 φορές που σχολίαζες τα λεγόμενά μου με υποτιμητικό τρόπο (οι δύο τελευταίες ήταν στο θέμα ειδικότητα στην Αγγλία και στο θέμα ειδικότητα στο εξωτερικό) να σβήσω τα σχόλιά μου και να μην τα συνεχίσω. Και τώρα είδες έγραψα κάτι άσχετο στο τελευταίο ποστ, να μην συνεχιστεί η κατάσταση αυτή.

Δεν ξέρω τί φρίκες έχεις φάει με τις άλλες κοπέλες, αφού είσαι τόσο όμορφη όσο λες, ίσως σε ζήλευαν μικρή και σου τραβούσαν τις κοτσίδες και τώρα ότι και να σου κάνει ο άλλος βγάζεις νύχια και τρελή κακία, αλλά υπάρχουν και άνθρωποι που δεν ασχολούνται μαζί σου παρά μόνο στην ροή ενός θέματος για να πουν αν συμφωνούν ή διαφωνούν με ένα κείμενό σου.

Αυτό με τον θυμό στο είχα ξεκαθαρίσει την πρώτη φορά που το είχες αναφέρει. Σε έναν άνθρωπο έχω θυμώσει τόσα χρόνια κι έχω "μισήσει" (τότε είχες πει αυτό το ρήμα, τώρα το hate σου φαίνεται βαρύ μάλλον), δεν είσαι εσύ. Εγώ δεν μπορώ να σκεφτώ έναν λόγο να σου θυμώσω, αν μπορείς να σκεφτείς εσύ, πες το μου.

Τώρα σόρρυ για το μεγάλο κείμενο στα άλλα μέλη, αλλά κάπου πρέπει να σταματήσει η τρομοκρατία της λιλ που επιτίθεται αναίτια, άδικα και με μεγάλη κακία (δλδ την dcool την έχεις σκίσει, δεν σταματάς να την λες άχρηστη κι ανέραστη) σε οποιαδήποτε κοπέλα τολμήσει να την σχολιάσει.

I don't know who you are .

It's obvious that you have changed your user name and i guess we have had a bad time in the past .( ok, so what ? )

Get over it dear .It is just a forum and we are here for our entertainment.I think you undestand that it is not normal to remember your internet fights , right ?

My comments on the specialty situation in the UK had nothing to do with you of course.Please try to understand that as well .

regarding miss BeCool...please give me a break ...she an fun of bullying , isn't she ? she adores to attack me from time to time and finally i have to say that i give in...i cannot do without her , what to say !

try to understand this is a forum and is not real life .try to have fun and don't take things too seriously :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε κρατιέμαι θα το πω πάλι...

Υπέροχο ξεκατίνιασμα τα κορίτσια αλλά...

Όπως λένε κ στο north west του έχεις γ....σει το tamtiriri του αγγλικού ρε λιλ!

(εκείνο το "hair dresser" μου έβγαλε το μάτι!)

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I don't know who you are .

It's obvious that you have changed your user name and i guess we have had a bad time in the past .( ΟΚ, so what ? )

Get over it dear .It is just a forum and we are here for our entertainment.I think you understand that it is not normal to remember your internet fights , right ?

My comments on the specialty situation in the UK had nothing to do with you of course.Please try to understand that as well .

regarding miss be cool...please give me a break ...she an fun of bullying , isn't she ? she adores to attack me from time to time and finally i have to say that i give in...i cannot do without her , what to say !

try to understand this is a forum and is not real life .try to have fun and don't take things too seriously :)

Σόρρυ αυτό με το νέο Username όντως μπερδεύει. Κοίτα...όταν με ειρωνεύεται κάποιος συνήθως δεν το διασκεδάζω αλλά θα προσπαθήσω να μπω στο κλίμα.

ΥΓ 1 Με την dcool εγώ νομίζω ότι what goes around, comes around. Αλλά δεν είναι δική μου υπόθεση, σας αφήνω να τα βρείτε μεταξύ σας. :)

ΥΓ 2 Το e, yes...απλά προσκυνώ!

ΥΓ 3 Η πληροφορία με τα ζώδια είναι αληθινή! Αν δεν είστε ζυγός, δίδυμος ή υδροχόος, αφήστε τα ερωτικά μετά το Πάσχα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οδηγια-συμβουλη προς αντρες¨---->αν θελετε να γινει καποια γκομενα σας πλησιαστε την αρχικα ως φιλος κ μετα βουρρρρρρρρρ!!!

εχει πιασει αρκετες φορες.ειναι πιο ευκολη η προσεγγιση ετσι :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οδηγια-συμβουλη προς αντρες¨---->αν θελετε να γινει καποια γκομενα σας πλησιαστε την αρχικα ως φιλος κ μετα βουρρρρρρρρρ!!!

εχει πιασει αρκετες φορες.ειναι πιο ευκολη η προσεγγιση ετσι :)

Χμμ, μάλλον είναι καλύτερα να ξεκαθαρίζουμε από την αρχή τις προθέσεις μας, το εκτιμάτε περισσότερο, άσε που όσο θα το παίζουμε φιλαράκια, θα εμφανίστει κάποιος και θα μείνουμε με το φιλικό. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.