Jump to content

Οδηγίες προς άντρες


notbad

Recommended Posts

οδηγια--->την πρωτη φορα που ερχεται η κοπελα σπιτι σας, μην ανοιγετε την πορτα ξεβρακωτοι.χτυπαει ασχημα ρε παιδι μου :P:lol:emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 473
  • Created
  • Last Reply

1.Μη μιλατε απροκαλυπτα και χυμα για τις σεξουαλικες σας προθεσεις.

2.Μην αναφερεστε διαρκως στις σεξουαλικες σας επιδοσεις ή ερωτικες σας κατακτησεις.(γινεστε κουραστικοι...!)

3.Μη λετε τη γνωστη ατακα..."ξερεις ποσο ευκολα βρισκεις γυναικα για ελευθερη σχεση...", την εχουμε ακουσει ηδη και δεν ισχυει!

4.Ακουστε τι εχει να σας πει η κοπελα...αλλα καντε κι εσεις τις προτασεις σας!Μην περιμενετε διαρκως απο εμας να σας προτεινουμε εξοδους-τοποθεσιες-τροπους διασκεδασεως!

5.Αποφυγετε την επαγγελματικη συζητηση!

6.Μην το παιζετε ανετοι και κουλ για την εμφανιση σας!(εχουμε ματια και μυαλο...βλεπουμε και κρινουμε!)

7.Μην αναφερεστε διαρκως στην επαγγελματικη σας καταξιωση... κι εμεις στον ιδιο επαγγ.χωρο βρισκομαστε και ξερουμε πως εχουν τα πραγματα!

8.Μην προσπαθειτε να μας προσεγγισετε με την προθεση να μας..."βοηθησετε"...μας τα'παν κι αλλοι αυτα!Αν θελετε να μας βοηθησετε, καντε το απλα χωρις παιχνιδακια!

...

αυτα προς το παρον,ελπιζω να ημουν κατανοητη και να μην εθιξα κανενα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οδηγια--->την πρωτη φορα που ερχεται η κοπελα σπιτι σας, μην ανοιγετε την πορτα ξεβρακωτοι.χτυπαει ασχημα ρε παιδι μου :P:lol:emstupid
χαχαχαχαχααχ εισαι απλα ΘΕΑ
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...αρα συνεχιζω και....

9.Μην επιμενετε να κερνατε παντα εσεις... και μετα να πετατε σποντες για τα οικονομικα σας!(κι εμεις στην ιδια κατασταση βρισκομαστε!)

10.Μη καυχιεστε για τις πρωην που ηταν πλουσιες+ομορφες και δε σας αρεσε...ο χαρακτηρας τους!(δε μασαμε παραμυθι!το νηπιαγωγειο το εχουμε βγαλει!)

11.Μη ταζετε μεγαλες εκδρομες και μεγαλα ταξιδια απο την αρχη της σχεσης...το λαμβανουμε καχυποπτα!(καπου βρωμαει η δουλεια!)

12.Οταν κανετε τη λαδεια σας, αποφυγετε ατακες οπως "ειχα διαβασμα-ειχα συνεδριο-ειχα να βγω με τον κολητο μου" ειναι πολυ κλασσικουρες!

13.Μη μιλατε με τις ωρες στο τηλ, απλα επειδη βαριεστε να διαβασετε... φθειρεται η σχεση!

...

αντε κι αν στεριωσετε πουθενα με τις συμβουλες μου,μετα θελω να μου το πειτε τουλαχιστον...

παντως οποιον γνωρισα το τελευταιο χρονο, εχει στεριωσει σε σχεση...ειμαι γουρλου φετος!!!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...αρα συνεχιζω και....

9.Μην επιμενετε να κερνατε παντα εσεις... και μετα να πετατε σποντες για τα οικονομικα σας!(κι εμεις στην ιδια κατασταση βρισκομαστε!)

10.Μη καυχιεστε για τις πρωην που ηταν πλουσιες+ομορφες και δε σας αρεσε...ο χαρακτηρας τους!(δε μασαμε παραμυθι!το νηπιαγωγειο το εχουμε βγαλει!)

11.Μη ταζετε μεγαλες εκδρομες και μεγαλα ταξιδια απο την αρχη της σχεσης...το λαμβανουμε καχυποπτα!(καπου βρωμαει η δουλεια!)

12.Οταν κανετε τη λαδεια σας, αποφυγετε ατακες οπως "ειχα διαβασμα-ειχα συνεδριο-ειχα να βγω με τον κολητο μου" ειναι πολυ κλασσικουρες!

13.Μη μιλατε με τις ωρες στο τηλ, απλα επειδη βαριεστε να διαβασετε... φθειρεται η σχεση!

...

αντε κι αν στεριωσετε πουθενα με τις συμβουλες μου,μετα θελω να μου το πειτε τουλαχιστον...

παντως οποιον γνωρισα το τελευταιο χρονο, εχει στεριωσει σε σχεση...ειμαι γουρλου φετος!!!! :rolleyes:

καλα βρε μαρια μου!

σου'χουν τυχει ολα τουτα?

πολυ εχεις κακοπεσει βρε κοριτσι μου... :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομίζω ότι η ισότητα και η απελευθέρωση της γυναικάς μόνο κακό σας έχει κάνει , αφομοιώσατε ότι χειρότερο έκαναν οι άνδρες για να μας μοιάσετε.

μερικά παραδείγματα :

τσιγάρο --> 1 γυναικά προς 7 άνδρες ήταν η αναλογία CA πνεύμονα το 1970 στην Ελλάδα τώρα πρέπει να είναι σχεδόν 1-1 αν δεν κάνω λάθος.

Τιμόνι -μετά την Αλίκη Βουγιουκλάκη και άλλες χιλιάδες Έλληνιδες έγιναν σοφερίνες με τραγικά αποτελέσματα.

Απεκτήσατε λεφτά τα οποία σπαταλάτε σε ινστιτούτα για διαφόρους χαζούς λόγους ,

την ώρα που παλιά οι γυναίκες με «άκρες» ήταν δείγμα υγειάς και γονιμότητας.

Και τέλος ένα ρόλο είχαμε από αρχαία χρόνια εμείς οι άντρες γραμμένο στα γονίδια μας , του κυνηγού , τώρα θέλετε εσείς να είσαστε ο κυνηγός ΑΙΣΧΟΣ ΝΤΡΟΠΗ.

ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tα 24 μυστικα του σεξ με το γυναικείο μάτι (και οι απαντησεις με το αντρικο ματι )

1. Το στυλάκι «είμαι ωραίος και αυτό φτάνει» δεν περνάει στο κρεβάτι. Ακόμα και ο σωσίας του Μπραντ Πιτ να είσαι, αν δεν προσπαθήσεις, αν δεν ιδρώσεις λίγο, δεν «λες» και τίποτα.

Το προβλημα ειναι αν κι εσυ εχεις τα φοντα να σταθεις διπλα σε εναν τετοιο αντρα.Αναρωτηθηκες ποτε αν εσυ "λες" τιποτα?

2. Το μέγεθος έχει σημασία.

Τοσο το χειροτερο για σενα.Το μεγεθος δεν αλλαζει στον αντρα,σε αντιθεση με τα βυζια.Για αυτο προσεχε τι διαλεγεις,γιατι το παντρευεσαι :lol:

3. Θα στο κάνω μόνο αν μου το κάνεις κι εσύ.

Ευχαριστως.Μη μας βγαλει ομως κανα ματι η ασφακα και,κυριως,προσεξε γιατι οι στυλοι της ΔΕΗ δεν πιανουν μουχλα και δε βρωμανε σε αντιθεση με τα πηγαδια <_<

4. Μιας και το έφερε η κουβέντα, σχεδόν ένα 70% των αντρών δεν ξέρει πως γίνεται το στοματικό.. Η λέξη κλειδί; Αργά. Επίσης παίζει αφάνταστο ρόλο η σωστή θερμοκρασία. Όταν αρχίσει και «ζεσταίνεται», μειώνεται και η απόλαυση.

Ναι,καλα που μου το'πες,να φερω το μετεωρολογικο σταθμο του νασιοναλ τζεογκραφικ μαζι μου για να μετραω πιεση και θερμοκρασια και να στο κανω υπο Κ.Σ.

5. Μπορεί να νομίζετε ότι αν δεν τελειώσουμε έχει έρθει το. τέλος του κόσμου, αλλά δεν είναι έτσι.

Ναι,υπαρχουν κατι βλακες ειναι η αληθεια που το πιστευουν αυτο και χαλανε την πιατσα.Ποιος χεστηκε ποια τελειωσε.Πες τα χρυσοστομη.

6. Η ιδανική διάρκεια; Ούτε πολύ λίγο, ούτε να ξημερωθούμε. Έχουμε και δουλειές.

Δουλειες?Δε λες τιποτα!Γιατι νομιζεις μας παιρνει ο υπνος το αμεσως επομενο δευτερολεπτο?Για να ειμαστε φρεσκαδουρες το πρωι.

7. Οκ, μπορεί στον ελεύθερο χρόνο σας να βλέπετε ταινίες για ενηλίκους με γκόμενες που είναι πάντα πρόθυμες για σεξ, φοράνε πρόστυχες λάτεξ φόρμες και γκαρίζουν σαν αγελάδες συνέχεια. Αυτή είναι και η διαφορά πορνό και πραγματικότητας.

Στην πραγματικοτητα κανουνε χειροτερα

8. Σπάνια εμείς απλά θα σας δούμε γυμνούς και θα «φτιαχτούμε» τόσο ώστε να σας θέλουμε εδώ και τώρα. Για αυτό υπάρχουν τα προκαταρκτικά.

Εσεις ειστε φτιαγμενες πριν καν μας δειτε.Μονιμως εκει το μυαλο σας

9. Το μέγεθος έχει σημασία.

Μην το ψαχνεις περαιτερω,εσυ θα μελαγχολησεις οχι εγω.Εγω τη δουλεια μου την κανω ουτως ή αλλως με ο,τι εχω

10. Πόσες εκπλήξεις μπορεί να συναντήσετε εσείς όταν πάτε πρώτη φορά με κάποια; Μπορεί να σας ξεγέλασε το ενισχυμένο σουτιέν, αλλά στην τελική, μπορείτε να μαντέψετε πάνω κάτω τα μεγέθη. Εμείς κάθε φορά είμαστε face to face με το άγνωστο.

Τι λες καλε.Ξερεις εφιαλτες που εχουμε δει το επομενο πρωι,οταν η αλλη ειναι χωρις μεηκ απ?

11. Οι περισσότερες- δυστυχώς- δεν μπορούν να φθάσουν στο. τέλος μόνο με στοματικό. Για να τελειώσει μια γυναίκα χωρίς. βοήθεια πρέπει εσύ να έχεις μάστερ στο θέμα.

Το ξερω.Επειδη εγω ειμαι λοιπον του δημοτικου,γυρνα απο την αλλη τωρα και αν γουσταρεις

12. Μα για ποιο λόγο έχετε όλοι την εντύπωση ότι την πρώτη φορά είμαστε όλες πρόθυμες να σας προσφέρουμε στοματική απόλαυση;

Εμεις???Εσεις μολις βλεπετε τον σαρδαλουπακα του ορματε σαν η μαγκουστα στην κομπρα

13. Όλες κάποια στιγμή έχουμε υποκριθεί οργασμό. Οι λόγοι πολλοί. Είτε για να τελειώνουμε γιατί κουραστήκαμε, είτε επειδή ξέρουμε ότι δεν πρόκειται να το πετύχουμε και δεν θέλουμε να σας δυσαρεστήσουμε.

Να'στε καλα!Αλλα αυτο γιατι θα επρεπε να μας ενδιαφερει?

14. Spank me, αλλά με ρέγουλα.

Κατσε καλα,γιατι εχει και μπατσες το ρεπερτοριο

15. Άμα βρείτε το σημείο G, πείτε το και σε εμάς να το ξέρουμε.

Τριτη πορτα στο βαθος,δεξια

16. Ο θάμνος δεν είναι αποδεκτός.

Επιτελους,το καταλαβες

17. Μην φωνάζετε σαν γυναίκα σε hard core τσόντα. Αυτή είναι γυναικεία δουλειά.

Αφου εβαλε γκολ η Παναθα,να μη φωναξω?

18. Ειλικρινά, δεν πρόκειται ποτέ να φέρουμε την Πόπη στο ίδιο κρεβάτι με εμάς. Δεν γουστάρουμε τις συγκρίσεις με κάτι καινούριο.

Ποιος σου 'πε οτι η φαντασιωση περιλαμβανει εσενα και την Ποπη.Εγω την Ερικα Καμπελ και την Λουσι Πιντερ θελω.Εσυ εισαι για να τραβας με την καμερα μονο

19. Οι ερωτήσεις σε στυλ παλιά κακή ελληνική τσόντα δεν είναι αποδεκτές. Ειλικρινά, τι απάντηση μπορεί να θέλετε στην ερώτηση «Σου αρέσει μάνα μου;».Εμμ, όχι;;

Εσυ τι απαντηση περιμενεις δηλαδη στις διαπιστωσεις σου του τυπου "ναι,ειμαι η πουτ@ν@ σου","σκισε με ρε","ολο μεσα πουτσ@ρ@ μου"

20. Αντιθέτως οι δηλώσεις που υποδηλώνουν την ευχαρίστησή σας είναι κάτι παραπάνω από καλοδεχούμενες.

Εσυ απο την αλλη δε χρειαζεται να πεις τιποτα.Την καταλαβαν ολοι οι γειτονες την ευχαριστηση σου

21. Πότε θα σταματήσει το αστειάκι με το σπρώξιμο του κεφαλιού προς την ενδότερη περιοχή σας; Αν θέλω, θα το κάνω, δεν το έχω ξεχάσει.

Ε,βεβαια πρεπει να το ξεχνας που και που.Αλλιως θα καταληξεις να μην κοιμασαι και να τρως καποια στιγμη

22. Σεξ και περίοδος δεν πάνε μαζί. Ούτε είμαστε υποχρεωμένες μαζί με τα χάπια για τους πόνους να «καταπίνουμε» κι άλλα.

Συμφωνω για το πρωτο.Αλλα για το δευτερο εσυ μου'πες οτι στο κοσμοπολιταν διαβασες οτι εχει πρωτεινες και κανει καλο

23. Όταν είσαι προικισμένος από τη φύση δεν τα έχεις όλα. Τι να την κάνεις την Lamborghini αν δεν έχεις δίπλωμα;

Οριστε απαιτησεις.Εγω απο την αλλη το μονο που ζηταω ειναι ενα ζευγαρι καλα βυζια και συμπαθητικο κωλο.Και ομορφη να μην εισαι,σε βολευω με μια χαρτοσακουλα στο κεφαλι

24. Α, ναι, πριν το ξεχάσω. Το μέγεθος έχει σημασία.

Λυσσαξες!!Ε,αν εχει τοση σημασια πια,φωναξε τους τεχνικους της ΔΕΗ,να σε ανεβασουν με γερανο και να κατσεις πανω σε μια κολωνα να ευχαριστηθεις,να ησυχασουμε ολοι!Αμαν πια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχει ξαναειπωθεί αλλά κολλάει...

συζητούν ένς γάλλος, ένας ιταλός και ένας έλληνας για τις αγαπημένες τους στάσεις στο σεξ.

-εγώ, λέει ο γάλλος, μου αρέσει να κάθεται από πάνω η κοπέλα για να βλέπω τα όμορφά της στήθη...

-εμένα, λέει ο ιταλός, μου αρέσει η κλασσική στάση για να βλέπω το όμορφό της πρόσωπο...

-εμένα, ο έλληνας τώρα, μου αρέσει να την έχω στα τέσσερα και να είμαι όρθιος από πίσω...

-καλά, του λένε, και έτσι τί βλέπεις???

-τι να σας πω, προχθές που θυμάμαι έβλεπα Τσέλσι- Ολυμπιακό!!!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πωωωω,ελπιζω για το συγκεκριμενο γκομενο να ειναι πειραγμενη η φωτο απο καμια/κανενα φαν που δεν της/του εκατσε.Αλλιως....αααα τον ερμο :rolleyes:

Τωρα ποια θα μου πει οτι δεν εχει σημασια το μεγεθος;;;; :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

χαχαχα θα πεσει λογοκρισια για τη φωτο... :splaaaats:

post-384-1206445457_thumb.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασική οδηγία προς άντρες.

Μην ακούτε ποτέ τι λένε οι γυναίκες οτι θέλουν από εσάς.Είναι διατυπωμένο σε γυναικεία γλώσσα και περιέχει μηνύματα που δε θα καταλάβετε.Προσπαθείστε να πάρετε συμβουλές από άλλους έμπειρους άντρες.

Ας δούμε μερικά βασικά ζητήματα.

1.Οι γυναίκες έλκονται από το άλφα αρσενικό.Συνεπώς πέπει να πείσετε οτι είστε άλφα.Πώς γίνεται αυτό?Με DHV,display of high value.Αυτό περιλαμβάνει ιστορίες,rapport και ένα σωρό άλλα.

2.Οι γυναίκες διεγείρονται από συναισθηματικά ερεθίσματα και όχι από λογικά.Η λογική δεν έχει καμία θέση όταν μιλάμε με γυναίκες διότι ενεργοποιεί την anti-slut defense.Δεν μιλάμε ποτέ για πολιτική,θρησκεία,δουλειές,οιογενειακά.Αυτά τα θέματα πρέπει να τα αποφεύγετε σαν το διάολο.

3.Τα εξωγλωσσικά στοιχεία(τόνος φωνής,ρυθμός,άρθρωση,στάση σώματος,ένδυση,χτένισμα κτλ) μετράνε πολύ περισσότερο από τα γλωσσικά γιατί μεταφέρουν υποσυνείδητα στοιχεία με τα οποία η γκόμενα σας εκτιμά.Τα παπούτσια παίζουν μεγάλο ρόλο.

4.Δημιουργούμε γοητεία.

5.Περνάμε τα shit tests.

6.Κάνουμε rapport βαθύ και ευρύ.

7.Αγγιγμα.

8.Ψάχνουμε για indicators of interest(ισχυρά.Γέρνει προς το μέρος μας,κοιτάει στα μάτια,σφίγγει το χέρι μας όταν κρατάμε το δικό της).

9.Isolation και όταν έχουμε 3 indicators of interest,kiss close.

10.Προσοχή πάντα στα εμπόδια που δημιουργούν οι ζηλιάρες φίλες,τις οποίες πρέπει να εξουδετερώσουμε πρώτα.Για αυτό χρησιμοποιούμε group theory.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είναι απόσμασμα από θεατρικό...("Θοδωρής ετών 33 μχ")

[...ο Θοδ γράφει γράμμα στην εφημερίδα Αthensvoice]

ΘΟΔ: Αγαπητή Μυρτώ,

ποτέ δεν φανταζόμουν οτι θα καταλήξω να ζητάω βοήθεια

από μια εφημερίδα, αλλά εχω φρικάρει.Ειμαι 33 ετών, με λένε

Θοδωρη και είμαι μηχανικός ενώ θα ήθελα να είμαι θεατρικός

συγγραφέας.Ποθώ διακαώς μια νέα όμορφη ηθοποιό , την Κ.,

αλλά νομίζω οτι δεν έχω καμια ελπίδα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι θελει επιτέλους.

Όλες οι γυναίκες συμπεριλαμβανομένης και της προαναφερθείσης

παραπονιέστε γιατί δεν μπορείτε να βρείτε έναν έξυπνο , intellectual ,

ευαίσθητο νεο , που να σιχαίνεται το ποδόσφαιρο , να βλέπει ιρανικό

κινηματογράφο, να μιλάει όμορφα και κατα προτίμηση να είναι ορφανός.

Κι εγώ γιατί δεν μπορώ να βγάλω γκόμενα;

Αν εξαιρέσουμε την ορφάνια, στα υπόλοιπα έχω περγαμηνές.

Μέχρι τα 18 ανώριμους μας ανεβάζετε , ανώριμους μας κατεβάζετε.

Από τα 18 εως τα 30 παιδευόσαστε να μας αλλάξετε για να σας αρέσουμε

και μετά τα 30 γοητεύεστε απο αυτούς που δεν άλλαξαν...Ε, άι στο διάολο...

Αλλά όλο θεωρίες είστε. Στην πραγματικότητα θέλετε τον άντρα τον αγροίκο,

τον κυνηγό, το σεξιστή και τον πρόστυχο....

PLease help...

Θοδωρής .

[Στη σκηνή μπαίνει ο κολλητός φίλος του Θοδ και διαβάζει από την Athens voice

την απάντηση της Μυρτώς Κοντοβά ]

απάντηση από τη Μυρτώ Κοντοβά

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς σας ήρθε οτι όλες οι γυναίκες αναζητάμε " έναν έξυπνο ,

intellectual , ευαίσθητο νεο , που να σιχαίνεται το ποδόσφαιρο , να βλέπει ιρανικό

κινηματογράφο και να μιλάει όμορφα"...

Αν λοιπόν διαθέτετε όλα αυτά τα χαρακτηριστικα και τα διαφημίζετε κι απο πάνω

είναι αυτονόητο οτι μια γυναίκα μαζί σας κινδυνεύει να παει από υπερβολική δόση.

Αρχίστε να αφαιρείτε!

Μυρτώ Κοντοβά

ΥΓ1: Μην ξεχνάτε οτι εκτός από τον ιρανικό κιν/φο , πολύ δυνατός είναι και ο

κορεάτικος

ΥΓ2:Σας λείπει το σπουδαιότερο,αγαπητέ φίλε.Εκείνο το τελευταίο , το σούπερ ,

με την ορφάνια

..........]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ sperrgebiet !!!

απο πού τα ξεσηκωνεις ολα ετουτα?

ρε αγορι μου, για το καλο σου, η παρεχομενη πληροφορια ειναι tres passe!

so very eighties! (βαρια nineties...)

ψαξε για revised edition! ;):P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4. Μιας και το έφερε η κουβέντα, σχεδόν ένα 70% των αντρών δεν ξέρει πως γίνεται το στοματικό.. Η λέξη κλειδί; Αργά. Επίσης παίζει αφάνταστο ρόλο η σωστή θερμοκρασία. Όταν αρχίσει και «ζεσταίνεται», μειώνεται και η απόλαυση

Τι π@παριά είναι αυτό πάλι;

11. Οι περισσότερες- δυστυχώς- δεν μπορούν να φθάσουν στο. τέλος μόνο με στοματικό. Για να τελειώσει μια γυναίκα χωρίς. βοήθεια πρέπει εσύ να έχεις μάστερ στο θέμα.

Π@παριά 2.

13. Όλες κάποια στιγμή έχουμε υποκριθεί οργασμό. Οι λόγοι πολλοί. Είτε για να τελειώνουμε γιατί κουραστήκαμε, είτε επειδή ξέρουμε ότι δεν πρόκειται να το πετύχουμε και δεν θέλουμε να σας δυσαρεστήσουμε.

Ολες; Γιατί όλες; Από που προκύπτει το όλες δηλαδή;

Αρχίζω να πιστεύω ότι κάτι άρθρα σαν τα παραπάνω τα γράφουν γκέι για να σπάνε πλάκα μαζί μας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4. Μιας και το έφερε η κουβέντα, σχεδόν ένα 70% των αντρών δεν ξέρει πως γίνεται το στοματικό.. Η λέξη κλειδί; Αργά. Επίσης παίζει αφάνταστο ρόλο η σωστή θερμοκρασία. Όταν αρχίσει και «ζεσταίνεται», μειώνεται και η απόλαυση

Τι π@παριά είναι αυτό πάλι;

11. Οι περισσότερες- δυστυχώς- δεν μπορούν να φθάσουν στο. τέλος μόνο με στοματικό. Για να τελειώσει μια γυναίκα χωρίς. βοήθεια πρέπει εσύ να έχεις μάστερ στο θέμα.

Π@παριά 2.

Οδηγίες χρήσεως για ναυτιλλομένους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Please ,allow me to contribute to your guide for men, involving the right approach of women

rules

1. Never lie when you are so close to gain something out of the chick you fancy .

If you are such an idiot and you decide to lie to her , do it properly , so that she won't understand what is going on with you .

Don't forget ..women are not stupid , they usually pretend to be

2. When you have a girlfriend , when you are in a relationship and you are bored to death and need a change :

If you don't have enough money : find a slut .Someone who sleeps with everyone , is the right choise for you .It is stupid to pick up the most difficult one , when you just want to fuck

For those who have money , I would suggest to pay for your entertainment.

3. When you have a girlfriend , you are bored to death but you are a good person and you tell the chick you fancy that you have a girlfriend , but things are not good between the two of you ( pooor gay ) , so you would like to try the new one in bed and then decide whom you will stay with :

Please agian find a slut .Why would you choose someone who knows what kind of person you are ? You will waste your and her time and time is money :)

4.For the type of guy who is coming on to every chick he meets , goodlooking or shitlooking , just because he needs to fuck as many as possible , as soon as posssible .:

Please find someone like a hairdresser or an idiot chick with studies like philosopy or law or no studies or a shit looking female doctor.She is the most appropriate for you .

If again you aim high , make sure at least you have enough money to spend .

Why the hell would a beautiful and smart chick be with you ?( unless you are so good in bed and she doesn' t have a boyfriend yet , or she in the stupidiest phase of her life due to reasons of insecurity )

5 For asholes : please don't call every chick 'baby' , when you really want to fuck someone.Please don't come with every woman on this planet on MSN , mobile phone or stable phone and think she does't know.

If you still want to have this attitude , either pick up a slut for your bed . or make sure that the chick you intend to fuck , doesn' t somehow know about you repeating the same senario with every chick you speak with .

6 For rich college boys :

Please , if you make the tour of Europe with your girlfriend , make sure you don't come on to another chick.Nobody is so stupid to think that you travel all alone for work purposes

Keep your girlfriend and don' t waste time ( yours and hers )

7. For everyone :

there is a secret that can make you over come any difficulty previously mentioned .I guess you understand what I mean.

If you are really good at that and she has nothing better to do , she might keep you for a while .

Of course you have to be able to get to her bed so a to prove that you deserve her just because you are so good at sex ( although you are an ashole out of a general point of view ).

So how do you do that ? ??

I don' t know I am afraid .I guess luck helps or the chick has to be blind or brain damaged .Give it a go , maybe it is your lucky day today guys :)

cheers !!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4. Μιας και το έφερε η κουβέντα, σχεδόν ένα 70% των αντρών δεν ξέρει πως γίνεται το στοματικό.. Η λέξη κλειδί; Αργά. Επίσης παίζει αφάνταστο ρόλο η σωστή θερμοκρασία. Όταν αρχίσει και «ζεσταίνεται», μειώνεται και η απόλαυση

Τι π@παριά είναι αυτό πάλι;

11. Οι περισσότερες- δυστυχώς- δεν μπορούν να φθάσουν στο. τέλος μόνο με στοματικό. Για να τελειώσει μια γυναίκα χωρίς. βοήθεια πρέπει εσύ να έχεις μάστερ στο θέμα.

Π@παριά 2.

13. Όλες κάποια στιγμή έχουμε υποκριθεί οργασμό. Οι λόγοι πολλοί. Είτε για να τελειώνουμε γιατί κουραστήκαμε, είτε επειδή ξέρουμε ότι δεν πρόκειται να το πετύχουμε και δεν θέλουμε να σας δυσαρεστήσουμε.

Ολες; Γιατί όλες; Από που προκύπτει το όλες δηλαδή;

Αρχίζω να πιστεύω ότι κάτι άρθρα σαν τα παραπάνω τα γράφουν γκέι για να σπάνε πλάκα μαζί μας...

ιν βιτρο αποθρασυνθηκες!!ακου εκει παπαρια...... :blink::oemno:P

ιν βιιιτρο προχωωωωρα σε θελει οοολη η χωρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Please ,allow me to contribute to your guide for men, involving the right approach of women

rules

1. Never lie when you are so close to gain something out of the chick you fancy .

If you are such an idiot and you decide to lie to her , do it properly , so that she won't understand what is going on with you .

Don't forget ..women are not stupid , they usually pretend to be

2. When you have a girlfriend , when you are in a relationship and you are bored to death and need a change :

If you don't have enough money : find a slut .Someone who sleeps with everyone , is the right choise for you .It is stupid to pick up the most difficult one , when you just want to fuck

For those who have money , I would suggest to pay for your entertainment.

3. When you have a girlfriend , you are bored to death but you are a good person and you tell the chick you fancy that you have a girlfriend , but things are not good between the two of you ( pooor gay ) , so you would like to try the new one in bed and then decide whom you will stay with :

Please agian find a slut .Why would you choose someone who knows what kind of person you are ? You will waste your and her time and time is money :)

4.For the type of guy who is coming on to every chick he meets , goodlooking or shitlooking , just because he needs to fuck as many as possible , as soon as posssible .:

Please find someone like a hairdresser or an idiot chick with studies like philosopy or law or no studies or a shit looking female doctor.She is the most appropriate for you .

If again you aim high , make sure at least you have enough money to spend .

Why the hell would a beautiful and smart chick be with you ?( unless you are so good in bed and she doesn' t have a boyfriend yet , or she in the stupidiest phase of her life due to reasons of insecurity )

5 For asholes : please don't call every chick 'baby' , when you really want to fuck someone.Please don't come with every woman on this planet on MSN , mobile phone or stable phone and think she does't know.

If you still want to have this attitude , either pick up a slut for your bed . or make sure that the chick you intend to fuck , doesn' t somehow know about you repeating the same senario with every chick you speak with .

6 For rich college boys :

Please , if you make the tour of Europe with your girlfriend , make sure you don't come on to another chick.Nobody is so stupid to think that you travel all alone for work purposes

Keep your girlfriend and don' t waste time ( yours and hers )

7. For everyone :

there is a secret that can make you over come any difficulty previously mentioned .I guess you understand what I mean.

If you are really good at that and she has nothing better to do , she might keep you for a while .

Of course you have to be able to get to her bed so a to prove that you deserve her just because you are so good at sex ( although you are an ashole out of a general point of view ).

So how do you do that ? ??

I don' t know I am afraid .I guess luck helps or the chick has to be blind or brain damaged .Give it a go , maybe it is your lucky day today guys :)

cheers !!!!!

what the fuck? emlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfao

χαιρομαι να βλεπω τους ανθρωπους να προοδευουν!

επιτελους, φαινεται πως εκει στην ξενιτεια βρηκες το χρονο να γραψεις τα απομνημονευματα σου!

τι εχεις τραβηξει ομως κι εσυ poor girl!

πολυ εχεις κακοπεσει για να εκφραζεις τετοιο μενος, ακομη και για τις δυστυχες κομμωτριες! emno

i feel an urge to console you! emelaela

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν και μεσες ακρες γωνια Τσιμισκη-Εγνατια... συμφωνω με τη Λιλ.... νταξ η φραση: "Please find someone like a hairdresser or an idiot chick with studies like philosopy or law or no studies or a shit looking female doctor.She is the most appropriate for you ." ειναι λιγουλακι ρατσιστικη :D

ΥΓ--η υπογραφη τα σπαει! Κατω οι αντρες-Ζητω η κλωνοποιηση! :bloodomen:

ΥΓ2--αγαπω dcool.... je l' aime..... emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.