Jump to content

Τα "πρέπει" στη ζωή μας


Spider

Recommended Posts

emarup Don't you worry about it :)

Αύριο πρέπει να πάω να βρω την Τσου-τσούυυυυυυυυκααααααα... να δω τι ψάρια θα πιάσω ΑΝ την πετύχω.. <_<

Τι σημασία έχει πώς κουνάω τα χέρια μου? Εξαρτάται από το ρεπερτόριο: αν τραγουδάω ορατόριο μένω ακίνητη, αν τραγουδάω όπερα παίζω το ρόλο μου, κι αν τραγουδάω μιούζικαλ σχεδόν χορεύω ;) Μια φορά τραγούδησα σε σκυλάδικο αλλά δεν μπορούσα να κουνήσω τα χέρια μου γιατί κράταγα το ντέφι!!!! emdevil:lol::cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Last Reply

πρέπει να προχωράμε μπροστά!

πρέπει να είμαστε καλά!

πρέπει να ξεχάσω πολλά!

πρέπει να πάω κανα ταξιδάκι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να γράψω κάτι για να επαναφέρω το τόπικ μου στην πρώτη σελίδα...(τουλάχιστον είμαι ειλικρινής...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να μη σκέφτομαι...(ναι ναι κάνω και απο αυτό...) :P

μόλις είπεσ ότι καλύτερο έχω ακούσει τον τελευταίο καιρό!

emgoalemrockonemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν θέλετε τη γνώμη μου πιστεύω μάλλον το αντίθετο.

Ότι πρέπει να παίρνουμε και μια ανάσα για να σκεφτούμε πότε πότε..

Μάλλον δεν κατάλαβες καλά αγαπητή Ariadni...

ΔΕΝ είπαμε να μην σκεφτόμαστε ποτέ! Αλλά, το να σκεφτεσαι συνέχεια κάνει κακό...

maybe emstupidemblush

Αυτά είχα να πώ εγώ. Μαρίζα εσύ τι λές;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Roadrunner και πάλι σωστός!

Πρέπει να μη σκεφτόμαστε συνεχεια γιατί χάνεται η ουσία της ζωής...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να κοιμηθώ σε λογική ώρα σήμερα γιατί αύριο έχω ταξίδι!!! :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρέπει να αρχίσω να με παίρνω λίγο πιο σοβαρά-να μη δέχομαι πιο πολλά από όσα μπορώ να σηκώσω στους ώμους μου και πρέπει επιτέλους να τα πάρω (α^2 μάλλον πρέπει να τα πάρεις και εσύ-η πολύ καλοσύνη βλάπτει!)

από την άλλη δε θέλω να πρέπει να γίνομαι κακιά

πάλι τα μπερδέψαμε και να δούμε ποιος θα μαζεύει τα κομμάτια.

πρέπει να λέω τι θέλω και ας μην αρέσει . emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί πρέπει το πρωινό ξύπνημα να είναι τόσο μα τόσο ανυπόφορο και κουραστικό?

Τι πρέπει να κάνω για να το συνηθίσω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί πρέπει το πρωινό ξύπνημα να είναι τόσο μα τόσο ανυπόφορο και κουραστικό?

Τι πρέπει να κάνω για να το συνηθίσω?

το κόλπο είναι να προσπαθείς να ξυπνάς απο μόνος σου, χωρίς ξυπνητήρι... να προσπαθείς να το κάνεις γιατί σου αρέσει και όχι γιατί πρέπει.....

οπότε...

σηκώνεσαι πρωί πρωί με την αυγούλα... φτιάχνεις το πρωινό σου.. κάνεις το μπανακι σου... εν συνεχεία απολαμβάνεις το πρωινό που πριν λίγο έχεις φτιάξει και αρχίζεις τη μέρα σου...

μόνο ένα μικρό πρόβλημα υπάρχει... συνιθίζεισ να ξυπνάς και όταν δεν΄έχεισ κάτι να κάνεις είναι πολύ βαρετό!!!!!!!

αυτά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Μήπως σου βρίσκεται κατά τύχη η διεύθυνση για να κατεβάσω τα ποιο πάνω wallpapers? emblush

emthanx  emthanx  emthanx

Αν κάνεις δεξί κλίκ πάνω στις εικόνες και πατήσεις properties, θα σου βγάλει το url τους. ;):)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί πρέπει το πρωινό ξύπνημα να είναι τόσο μα τόσο ανυπόφορο και κουραστικό?

Τι πρέπει να κάνω για να το συνηθίσω?

το κόλπο είναι να προσπαθείς να ξυπνάς απο μόνος σου, χωρίς ξυπνητήρι... να προσπαθείς να το κάνεις γιατί σου αρέσει και όχι γιατί πρέπει.....

οπότε...

σηκώνεσαι πρωί πρωί με την αυγούλα... φτιάχνεις το πρωινό σου.. κάνεις το μπανακι σου... εν συνεχεία απολαμβάνεις το πρωινό που πριν λίγο έχεις φτιάξει και αρχίζεις τη μέρα σου...

μόνο ένα μικρό πρόβλημα υπάρχει... συνιθίζεισ να ξυπνάς και όταν δεν΄έχεισ κάτι να κάνεις είναι πολύ βαρετό!!!!!!!

αυτά.

Εμμ..χμ....εχμμχμμμ....μμμμχχμμμ... :huh:

Καλέ κύριε, το έχω δοκιμάσει. Για κάμποσο διάστημα ξυπνούσα στάνταρ 6 και έκανα το μπανάκι μου, φτιαχνόμουν με την ησυχία μου, έπινα το φυσικό μου χυμουδάκι στιμμένο από τα χεράκια της γιαγιάς κλπ.

Αλλά έχω να δηλώσω ότι τέτοιες κακές συνήθειες ξεπερνιούνται πανεύκολα :D Με το που παράτησα το γραφείο ξέρεις τι άνετα ξυπνάω πλέον 12 το μεσημέρι??? :splaaaats::lol::bloodomen:emslyemdevil

emsleep1emnysta

ΥΓ: Λέτε να ανοίξω τοπικ για νυσταλέους??? :blink::rolleyes::PB)emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωράία αυτά στη θεωρια Road αλλά στην πράξη τι γίνεται έχει σημασία...άσε που εγώ 6.00 το πρωί δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω μπάνιο με τέτοιο ψοφόκρυο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωράία αυτά στη θεωρια Road αλλά στην πράξη τι γίνεται έχει σημασία...άσε που εγώ 6.00 το πρωί δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω μπάνιο με τέτοιο ψοφόκρυο!!!

ώστε είσαι και κρυουλιάρης λοιπόν.... χμ.... :splaaaats:

emstupidemstupidemstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρέπει να αρχίσω να με παίρνω λίγο πιο σοβαρά-να μη δέχομαι πιο πολλά από όσα μπορώ να σηκώσω στους ώμους μου και πρέπει επιτέλους να τα πάρω (α^2  μάλλον πρέπει να τα πάρεις και εσύ-η πολύ καλοσύνη βλάπτει!)

από την άλλη δε θέλω να πρέπει να γίνομαι κακιά

πάλι τα μπερδέψαμε και να δούμε ποιος θα μαζεύει τα κομμάτια.

πρέπει να λέω τι θέλω και ας μην αρέσει . emno

Ήρα, πρέπει να είμαστε δίδυμα αδερφάκια...αλλιώς δεν εξηγείται τέτοια ταύτιση σκέψεων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.