Jump to content

Τα "πρέπει" στη ζωή μας


Spider

Recommended Posts

emarup:wub:

Edit: Δεν έπρεπε να είναι αγαπησιάρικο το κλίμα. Κολλάς και άντε μετά να κάνεις τις δουλειές σου... :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Last Reply
emarup:wub:

Edit: Δεν έπρεπε να είναι αγαπησιάρικο το κλίμα. Κολλάς και άντε μετά να κάνεις τις δουλειές σου... :mellow:

Πρέπει να τηρούμε ενεστώτα? :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να προσπαθήσουμε.

Πρέπει να σταματήσω το σκωτσέζικο ντουζ των συναισθημάτων μου.

Πρέπει να μην με νοιάζει πια γιατί δεν αξίζει και το ξέρω.

Πρέπει να επενδύσω εκεί που ποτέ δεν με απογοήτευσαν τα αποτελέσματα των κόπων μου, στην δουλειά μου.Κλείνω το λογαριασμό μου στην τράπεζα αυτή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ότι πρέπει πρέπει...μήπως και διαλυθεί αυτό το μυστηριώδες πινγκ πονγκ ακαταλαβίστικων ποστ :D :D Αλλά και πάλι ποιος θα μείνει να γράφει εδώ μέσα... :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει λέμε να πατήσουμε στα πόδια μας!!!

Πρέπει να τελειώσουμε και μια εργασία... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να σε παραδεχτώ. Είχα πειστεί πως είχα βγάλει αυθαίρετα συμπεράσματα, αλλά είχα ξεχάσει πως αυτό δεν το έκανα ποτέ μέχρι τώρα. Καθαρή, αλάνθαστη, ισχυρή ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ήταν πάλι.

Πρέπει να αλλάξω πορεία ή μάλλον να κανονίσω την πορεία μου.

Πρέπει να πω ότι δεν πειράζει, τι είχαμε τι χάσαμε, αφού μάλλον στη ζυγαριά βγαίνουν τα ίδια.

Πρέπει να ευχαριστήσω όσους είναι πάντα κοντά μου και ίσως να ξανασκεφτώ τη στάση μου να κρατάω ό,τι με αφορά μόνο για μένα. embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να πάω για προπόνηση σήμερα (οκ, εύκολο αυτό)

Πρέπει μετά την προπόνηση να πάω χορωδία (θα βαριέμαι και θα σέρνομαι)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πρέπει να συνηθίσεις!! ;)

emarright Πρέπει να προλάβω να κοιμηθώ λίγο πριν τη γενική στο Ηρώδειο..αλλιώς δε με βλέπω να αντέχω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemrockon και μην ξεχνάς εμείς σ'αγαπάμε :wub:

Μου φτάνει και μου περισσεύει και μόνο που γράφει κάτι τέτοιο άνθρωπος ασυμβίβαστος και με ποιότητα ψυχής. Η αγάπη απ' όλους ποτέ δεν με ένοιαζε, λίγοι και εκλεκτοί είναι το ζητούμενο. Το έγραψες και αλλού και σε διαβεβαιώνω ότι είχε μεγάλη αξία και είναι η μόνη παρέμβαση που μου έμεινε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει μετά την προπόνηση να πάω χορωδία (θα βαριέμαι και θα σέρνομαι)

Και τελικά δε μου είπες πώς πήγε η πρόβα. Σας έβαλε κανα εξτρα? Οι θείες εξακολουθούν να μην καταλαβαίνουν ότι η "Σμυρνιά" έχει σόλο στη 2η σελ? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αλλά γενικά είπε τπτ ότι πρέπει (νταξ είμαι ιν-τοπικ :P ) να πάμε και εξτρα μέρες?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να πάμε στο γμου-μεσσεντζερ γιατί θα φάμε ξύλο από τη Γουιν και τον Σπάιντερ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρεπει να μπειτε σε μια σειρα.....βασικα πρεπει να τηλεφωνηθειτε ή να πατε για κανα καφεδακι.

Βασικα πρεπει να κανετε κατι ..........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

A newer version is available.You must install the newer version in order to continue.

Tι πρέπει και πρέπει ρε φίλε???

Δε γουστάρω να το κατεβάσω...γιατί ντε και καλά πρέπει...

Και πάνω απο όλα γιατί δε με βάζει στο μσν...να πάει να emkwlos που πρέπει... :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βασικα πρεπει να τηλεφωνηθειτε

Δεν πρέπει να μιλάω πολύ γιατί κουράζετσι η φωνή :huh: Και το πρόβλημα με τα πμ'ς και τα μαιλ είναι ότι η Νάντια διαθέτει ακόμη καβουρδιστήρι, που αδυνατεί να παρακολουθήσει την αλματώδη εξέλιξη των γεγονότωνε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

A newer version is available.You must install the newer version in order to continue.

Tι πρέπει και πρέπει ρε φίλε???

Δε γουστάρω να το κατεβάσω...γιατί ντε και καλά πρέπει...

Και πάνω απο όλα γιατί δε με βάζει στο μσν...να πάει να emkwlos που πρέπει... :huh:

Κι εγω το ιδιο προβλημα εχω emcensored Δε γουσταρω ρε φιλε το καινουριο ασε με να μπω μσν emranting emranting emranting emranting emranting

Πρεπει να το κατεβασω......... emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.