Jump to content

Τα "πρέπει" στη ζωή μας


Spider

Recommended Posts

Πρέπει να παγώσω κι άλλο. Την τελευταία φορά δεν τα κατάφερα και τόσο καλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Last Reply
emarup  εμ αν μπαίνανε 200 καλά θα ήταν :D

όμως μόνο τα 100 μου αναγνώρισε :(

Πρέπει να διαβάσουμε και να τελειώσουμε ρε παιδιά!Παρασύρτε μας να ξεκινήσουμε...

Γιατίιι??? Δεν σου αναγνώρισε τελικά και τα υπόλοιπα? emquestion

Α και όσο για το "παρασύρτε"... εγώ που πήρα κοτζάμ πτυχίο στα γεράματα δε σου φτάνω? :bloodomen:

Τελικά πήγατε στο φίλο σου το Δανικό? (κι αγύριστο) :D

Αααααα και πρέπει να μη βγαίνω emofftopic

:splaaaats:

Και πρέπει να κανονίσω το Μεσολόγγι...

Και πρέπει να κανονίσω τις μετακινήσεις...

Πρέπει να κανονίσω πώς θα κοιμηθούμε... emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να κοιμηθώ επιτέλους (λες και δεν κοιμόμουν επί 12ώρου χτες.. :P )

Πρέπει να σταματήσω να βλέπω σαχλο-μαλακίες που φέρουν τον τίτλο "Η Λίζα κι όλοι οι άλλοι" γιατί σε λίγο θα αρχίσω να διαβάζω και Κοσμοπόλιταν πόκετ με ειδικό αφιέρωμα στις σχέσεις-άντρες-σεξ-κάμα σούτρα-νυφικά που σας ταιριάζουν-ριζική αποτρίχωση ΤΩΡΑ!-πώς να τον κάνετε να πέσει στα πόδια σας-διατροφή-δίαιτα: πώς να χάσετε τα κιλά των διακοπών-πώς να χάσετε τα κιλά πριν τις διακοπές-μακιγιάζ/χρώματα της άνοιξης:ποιος τύπος κονσήλερ σας ταιριάζει? emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κάτι μου λέει πως έχεις ρίξει ένα βλέφαρο στο Cosmopolitan Απριλίου, γιατί έχει ακριβώς αυτά τα θέματα...

Και δε θέλω αηδίες του στυλ "κάθε μήνα έχει τα ίδια"! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να συνηθίσω να κοιμάμαι τη νύχτα σαν όλους τους φυσιολογικούς ανθρώπους...Η μελατονίνη μου θα τα έχει παίξει είμαι σίγουρη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρεπιπτόντως, πρέπει να γίνει ανασυγκρότηση, ανακατανομή κι επαναφορά στην πραγματικότητα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και δε θέλω αηδίες του στυλ "κάθε μήνα έχει τα ίδια"!  :P

Κάθε μήνα έχει τα ίδια :P:P:P

Απλά τώρα είναι άνοιξη και δε μπορούσε να έχει ειδικό αφιέρωμα στο μακιγιάζ του χειμώνα :bloodomen:

Πρέπει να αλλάξω παραστάσεις.

Πρέπει να σταματήσει να με πειράζει το γεγονός ότι δεν είσαι μόνο δικός μου, αφού εγώ δεν είμαι μόνο δική σου. Εγώ όμως βαθιά μέσα μου είμαι μόνο δική σου :huh:

Πρέπει να στρωθώ. Πρέπει να μείνω προσηλωμένη στο στόχο μου.

Πρέπει να σταματήσω να σκέφτομαι.

Πρέπει να το παιξω μέχρι τέλους.

Πρέπει να σε χορέψω στο ταψί. Πολύ σε καλόμαθα, σκουλήκι της γης :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να το κάνω μόνη μου και να θυμάμαι πάνω απ' όλα ότι έχω εμένα.

Doesn't mean I have a heart of stone, το ξέρω εγώ και μου φτάνει.

Πρέπει να δώσω πίσω την απόδειξη αγοράς που μου έκοψαν γιατί δεν πούλησα απολύτως τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει... να μάθω να αγαπάω περισσότερο εμένα από εσένα... Αλλά παράλληλα, πρέπει να σταματήσω να φοβάμαι να λέω "σ'αγαπώ". Πρέπει να ζω την κάθε στιγμή, χωρίς να θυμάμαι το χθες και να σκέφτομαι το αύριο. Και τέλος..πρέπει να πατάω τα πόδια μου γερά στη γη και να μην χάνομαι στο διάστημα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Nα αγαπάμε τον εαυτό μας πιο πολύ από κάθε άλλον. Είναι τόσο υγιές, ώστε αποτελεί τα αντισώματα κατά της κατάθλιψης...

(άσχετα αν εγώ με όλη την αγάπη στον εαυτό μου την έπαθα λόγω αδυναμίας...αλλά μην κρίνει κανείς απο μενα...εγώ παραείμαι σουρεαλ και δεν είμαι σημείο αναφοράς..)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να βάλω λουκέτο στην καρδιά μου και να φυλακίσω κάθε συναίσθημα εκεί πριν προλάβει να αγγίξει τα χείλια μου και βγει στο ευρύτερο περιβάλλον.

Πρέπει να μάθω να αγαπάω και σιωπηλά...

Πρέπει να μπορώ πού και πού να το παίζω ευτυχισμένη.

Γενικότερα, πρέπει να μάθω την "τέχνη" της προσποίησης. (ηθοποιός σημαίνει φωωωωωωωωωώς emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Πρέπει να σταματήσω αυτό το θέατρο του παραλόγου. Δεν έχω ιδέα πως, αλλά πρέπει να βρω μια λύση άμεσως, όσο το πρόβλημα είναι ακόμα μόνο δικό μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν πρέπει απόψε. Γενικά δεν πρέπει ποτέ. Γενικά πρέπει να ξαναρχίσω να σκέφτομαι μπας και στρωθώ εκεί που πρέπει κι όχι εκεί που θέλω :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να τηρήσουμε αυτό που λέει ο κύριος αποπάνω :D

emarright Πρέπει να το σταματήσω... πρέπει να το κόψω τώρα που είναι νωρίς... πρέπει να κοιμηθώ ΠΟΛΥ ως το δίπλωμα και κατ'επέκταση να κοιμάμαι ήσυχη χωρίς τύψεις τα βράδια.... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να κάνω αυτό που λέει η Juliette γιατί θα σαπίσω στην κόλαση. Καλά, αυτό θα γίνει ούτως ή άλλως αλλά λέμε τώρα, να προσπαθήσω λίγο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Kαλά, στην κόλαση έχω στάνταρ 2 ρετιρέ ήδη...το θεμα είναι να έχουν θέα τουλαχιστον κανα ενδιαφέρον καζάνι κι όχι τα Τάρταρα.. :unsure:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Είμαι ήδη μέσα, θα σου αφιερώσω το αγαπημένο μου τραγούδι στο Rock on για να καταλάβεις.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.