Jump to content

Τα "πρέπει" στη ζωή μας


Spider

Recommended Posts

Πρέπει να διαβάσω Παιδιατρική και να μην μπαίνω συνέχεια ίντερνετ.......

Πρέπει η Νάνσυ να πάρει τον πούλο από το Fame....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Last Reply

Πρέπει να ξεκουβαληθώ να πάω για νάνι (Νάντια αύριο ο Μαυρογένης θα'ρθει για μάθημα και αν συνεχίσω τα ξενύχτια, πάει η φήμη μου ως κολεόπτερο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να φτιάξω πρόγραμμα και να πάω καμιά βόλτα με το καινούργιο μου τηλεσκόπιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να πώ κι εγώ μου φαίνεται "άη στο καλό όνειρό μου, ψεύτικο ήσουν...".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Συμφωνώ. Πρέπει και δεν θέλω και το ρίχνουν στο φιλότιμο και έχω λίγο ακόμα και θα πάω, αλλά είναι ΨΥΧΙΚΟ!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θα μπορούσε να είναι και ΕΚΑΛΗ emgoal

emarright Στο θέμα μας: Πρέπει να σταματήσει να βρέχει... emgademis Πώς θα κουβαλήσω τόσο βάρος με την κελεμπία???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θα μπορούσε, αλλά ήταν όντως Ψυχικό :):):)

Πρέπει να μαζέψω τα πραγματάκια μου- που λέει και μια ψυχούλα κάθε φορά που ετοιμάζεται για ταξίδι.

Πρέπει να χαμογελάω ακόμα και με το ζόρι, δεν υπάρχει λόγος να στενοχωρώ τους λίγους που αγαπάω.

Πρέπει να τα καταφέρω να πάω, έστω και για τόσο λίγο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να κάνω υπομονή… emdevil

Μετά όμως, ΠΡΕΠΕΙ να κάνω το μπαμ (εμ? με τόση υπομονή, θα σκάσω στο τέλος) και θα τρίβουν τα μάτια τους μερικοί… emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να συγκεντρωθώ. Πρέπει να σταματήσουν να διασκεδάζουν εις βάρος της εργασίας μου με ατάκες όπως: Πότε θα εκδοθεί το σύγγραμμά σου με θέμα ......

Αλήθεια πότε θα ολοκληρωθεί το αριστούργημά μου με θέμα.....; Δε βλέπω να το τελειώνω σ' αυτή τη ζωή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μην μας νταουνιάζεις!

Κατέβα και εσύ Πάτρα!

Πρέπει να κατέβεις!

Θα χορέψεις πάλι!

Θα έχεις και καλή παρέα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μην μας νταουνιάζεις!

Κατέβα και εσύ Πάτρα!

Πρέπει να κατέβεις!

Θα χορέψεις πάλι!

Θα έχεις και καλή παρέα ;)

Αχαχαχαχα το ξέρω αλλά με όλο το συμπάθειο:

1. Δεν έχω πού να μείνω emdevil

2. Δεν ξαναχορεύω που να χτυπιέται το σύμπαν ολοσούμπιτο-τι επειδή 1 φορά με βουτήξανε παρά τη θέλησή μου και τους βάλανε μερικοί-μερικοί κάτι ιδέες για χορευτικές φιγούρες... :P:bloodomen:emdevil

3. Ρε σεις δεν είμαι γω για τέτοια.... :rolleyes:

και κυρίως

4. Έχω ήδη κανονίσει τι θα κάνω το 4ήμερο της Καθαροδευτέρας (έχω ρεπό την Τρίτη....χεχεχεχε :bloodomen: )... ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ

emsleep1 emsleep1 emsleep1 emsleep1 emsleep1 emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2.  Δεν ξαναχορεύω που να χτυπιέται το σύμπαν ολοσούμπιτο-τι επειδή 1 φορά με βουτήξανε παρά τη θέλησή μου και τους βάλανε μερικοί-μερικοί κάτι ιδέες για χορευτικές φιγούρες... :P  :bloodomen:  emdevil

emwhistling emwhistling emwhistlingemlookaround

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Πρέπει να φύγω. Αυτό που λέει "κι η φυγή σου έγινε πάθος.."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πωπω είσαι μέσα στο μυαλό μου τελικά...

emarright Πρέπει κι εγώ να φύγω. Πρέπει να ξεχάσω (και να ξεπεράσω) πολλά. Πρέπει πριν φύγω να ολοκληρώσω έναν κύκλο. Πρέπει να αλλάξω παραστάσεις. Πρέπει να σταματήσει να με πειράζει μια ορισμενη συμπεριφορά σου. Πρέπει να σταματήσω να ταυτίζομαι με κάθε κοψοφλέβικη κατάσταση-υπάρχουν και πράγματα που έζησαν μόνο άλλοι... Τι καταστροφή κι αυτή...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να τελειώσει έγκαιρα και αυτή η εργασία!!!

Πρέπει να μας δίνουν δωρεάν κάθε μήνα 100 sms :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα έπρεπε να τον αφήσω να συνεχίσει τη ζωή του, με όλους τους φόβους του και όλα τα αθεράπευτα άγχη του, κι ας τον αγαπάω, κι ας είναι ξεχωριστός σαν φίλος... Στο τέλος-τέλος εκείνος τα επέλεξε όλα αυτά, εκείνος φόρτωσε με όλα αυτά τον εαυτό του. Αλλά.. Να.. Μερικές φορές δεν γίνεται-δεν μπορείς να αγνοήσεις το καλό "ποιόν" ενός ανθρώπου και δεν μπορείς να βλέπεις την φάτσα του θλιμμένη, γιατί πολύ απλά σε έναν καλό άνθρωπο αξίζει το λιγότερο ένα υπέροχο χαμόγελο.

Πρέπει να μην έχω προσδοκίες- πρέπει να μπορώ να προστατεύω τον εαυτό μου από τις καθημερινές, όχι ευχάριστες εφόδους. Το μόνο δεδομένο σε αυτόν τον πλανήτη είναι πως πιο συχνά από ό,τι φανταζόμαστε, οι προσδοκίες μας ανατρέπονται και θα ανατρέπονται. Ο Νόμος του Μέρφυ.. Και η φύση των ανθρώπων....

Πρέπει να μάθω επιτέλους (να το εμπεδώσω καλά!!) πως πρέπει κάθε μέρα να ζω για το σήμερα-να βλέπω την κάθε μέρα σαν να είναι η τελευταία μου. Γιατί στο τέλος-τέλος, ποιος μου λέει πως δεν είναι κιόλας; Τόσα και τόσα βλέπουμε και ακούμε....

Και τέλος...Πρέπει να καταλάβω πως αν εγώ είμαι αυτό που είμαι, αυτό δεν σημαίνει πως και ο υπόλοιπος κόσμος είναι έτσι. Η γη βρίσκεται κάτω από τα πόδια μου για να πατάω γερά πάνω της. Δεν έχω φτερά-κι αν είχα... Κόπηκαν πριν χρόνια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τέλος...Πρέπει να καταλάβω πως αν εγώ είμαι αυτό που είμαι, αυτό δεν σημαίνει πως και ο υπόλοιπος κόσμος είναι έτσι.

Κοίτα να δεις... Την ίδια "συζήτηση" είχα κι εγώ εχθές...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να τελειώσει έγκαιρα και αυτή η εργασία!!!

Πρέπει να μας δίνουν δωρεάν κάθε μήνα 100 sms :P :P :P

Ρε σας δώσανε 200 μέσα σε 1 μέρα και θέλετε κι άλλα? Τστστστστσ νεολαία..... :splaaaats::antegeia::D

Πρέπει να μαζέψω τον εαυτό μου :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εμ αν μπαίνανε 200 καλά θα ήταν :D

όμως μόνο τα 100 μου αναγνώρισε :(

Πρέπει να διαβάσουμε και να τελειώσουμε ρε παιδιά!Παρασύρτε μας να ξεκινήσουμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.