Jump to content

Τα "πρέπει" στη ζωή μας


Spider

Recommended Posts

Πρέπει να πληρωθούμε το αργότερο μέχρι το τέλος της βδομάδας..!!!!!!! emgreedy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Last Reply

Γιατί πρέπει να υπάρχει πάντα κάτι που να αναιρεί την …τάξη που προσπαθώ να βάλω;;; πρέπει να καταργήσω την κατηγορία «διάφορα» στα CD μου…αλλιώς τι νόημα έχουν οι άλλες κατηγορίες που’χω φτιάξει….

Πρέπει να πάω το αυτοκινητάκι για σέρβις πριν εκδραμουμε …

Ή τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα: εεε ,μπαμπά….θα το πας;;; εεε;;; εγώ διάλεξα το χρώμα…σειρά σου τώρα….

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρέπει να μη δίνω σημασία σε κανέναν και να τους γράφω όλους

πρέπει να κοιτάω μόνο τον εαυτό μου γιατί όλοι αυτό κάνουν και στο τέλος το μόνο που καταφέρνω είναι να χαλάω τη ζαχαρένια μου, να σπάω τα νεύρα μου και να στεναχωριέμαι

πρέπει να γελάμε (το χαμόγελο είναι μεταδοτικό) :D:lol::rolleyes:

πρέπει πάντα να κρατάμε και καμία πισινή, πότε δε ξέρεις τι σου επιφυλλάσει η ζωή

πρέπει να συγκεντρωθώ στο διάβασμα και μόνο σ'αυτο, αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει τίποτα άλλο που να μπορεί να μου δώσει μεγαλύτερη χαρά, ικανοποίηση και εσωτερική ηρεμία B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρέπει να μη δίνω σημασία σε κανέναν και να τους γράφω όλους

Συμφωνώ... :rolleyes:

πρέπει να κοιτάω μόνο τον εαυτό μου γιατί όλοι αυτό κάνουν και στο τέλος το μόνο που καταφέρνω είναι να χαλάω τη ζαχαρένια μου, να σπάω τα νεύρα μου και να στεναχωριέμαι

Συμφωνώ στο τετράγωνο... :rolleyes:  :rolleyes:

πρέπει να γελάμε (το χαμόγελο είναι μεταδοτικό)

Συμφωνώ στον κύβο... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Επίσης μερικοί πρέπει να μάθουν να συμπεριφέρονται καλύτερα... emeleos

Πρέπει να καταλάβουν οτι δεν υπάρχουν μόνο αυτοί... emeleos

Πρέπει να μάθουν να ακούν και τους άλλους όταν μιλάνε.. emeleos

Πρέπει να μάθουν να σέβονται τους άλλους... emeleos

Πρέπει να καταλάβουν οτι δεν είναι όλα στη ζωή ένα "θέατρο"... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρέπει όποιος στεναχώρησε τον Πατρινό , να το σκεφτεί καλύτερα την επόμενη φορά που θα το ξανακάνει , αλλιώς θα έχει να κάνει μαζί μου! :angry:emlookaround

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρέπει απλα κάποιοι να σκέφτονται περισσότερο κάποιες φορές και να μην υποχωρούν στα θέλω των άλλων και στα κολλήματα τους επίσης...

πρέπει να γελάμε

πρέπει να λέμε ευχαριστώ

πρέπει ακόμα περισσότερο να το δείχνουμε ότι το εννοούμε...

ΥΓ. Δηλαδή τώρα έχω και μπράβο; χμ.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρεπει να σταματησει να με πηραζει το γεγονος οτι καποιοι ανθρωποι που αγαπω δειχνουν περισσοτερη αγαπη σε καποιους αλλους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να φαίνονται όλες οι εικονίτσες στο σάιτ... :Ρ

Πρέπει να μαζέψω τις δυνάμεις μου...έρχονται δύσκολες μέρες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρεπει να σταματησω επιτελους να τον σκευτομαι!!! :blink:  :wacko:  emblush  emblush  :wub:

συμφωνώ απόλυτα... Πρέπει επειγόντως να σταματήσεις να τον σκεύτεσαι και ίσως να αρχίσεις να τον σκέφτεσαι!!!! :D:D Δε ξέρω αν θα σου έρθουν έτσι τα πράγματα όπως ακριβώς θες, αλλά σίγουρα θα έχεις περισσότερες πιθανότητες!

(πάντως είσαι 100% γιατρός! ΕΥΓΕ! :lol::bloodomen: )

τς τς τς, αυτά τα σύγχρονα νιάτα... στην εποχή μου όλοι ξέραν πως το σκέφτωμαι γράφεται με ε,φ,ω,αι ... :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εχεις δικαιο οτι αν σταματησω να τον σκεΦτΩμΑι ολα θα πανε οπως τα θελω αλλα δεν ειναι και τοσο ευκολο με αυτα τα ματια... :unsure::wub::wub:

Οσο για το οτι κανω πολλα ορθογραφικα λαθη το ξερω αλλα συγχωρεστε τα ρε παιδια..δεν φταιω εγω που πηγαινα σε ξενογλωσσο σχολειο!! emdontgetitemconfusedemconfused:(

Αναλογως τα παω και καλα... emdontgetitemeleosemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εχεις δικαιο οτι αν σταματησω να τον σκεΦτΩμΑι ολα θα πανε οπως τα θελω αλλα δεν ειναι και τοσο ευκολο με αυτα τα ματια... :unsure:  :wub:  :wub:

Οσο για το οτι κανω πολλα ορθογραφικα λαθη το ξερω αλλα συγχωρεστε τα ρε παιδια..δεν φταιω εγω που πηγαινα σε ξενογλωσσο σχολειο!! emdontgetit  emconfused  emconfused  :(

Αναλογως τα παω και καλα... emdontgetit  emeleos  emeleos

Πες το ντε να το ξέρουμε...Συγγνώμη κι από μας τότε! emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν υπαρχει προβλημα Basiliki μου..σας συγχωρω που με προσβαλατε λιγουλακι αλλα οκ..εχετε και δικαιο..πρεπει να μαθω ορθογραφια!!! :unsure::wacko:emblushemblushemblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ποιος σε προσέβαλλε καλέ? :o:o:unsure:

Δε πιστεύω να εννοείς εμένα.... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εμμ..λιγο εσυ για τα συχρονα νιατα και το σκΕΦτΩμΑΙ, λιγο η Basiliki με το "μΑΙλΗ" της με προσβαλατε οσο να'ναι ρε παιδια..Δεν πειραζει ομως..εχετε καποιο δικαιο..! emblushemblushemblushemermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:o χμ.... μα για αυτό ακριβώς έγραψα σκέφτΩμαι, για να το γυρίσω στην πλάκα!

:unsure::unsure:

χαλάρωσε μικρή! Κανείς δεν θέλει να σε προσβάλλει!!!!! B);)

Πάντως emsorry αν αισθάνθηκες έτσι... :(emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αγαπημενε μου γερακο το ξερω οτι η προθεση σου δεν ηταν να με προσβαλεις και σ'ευχαριστω που με εκανες να νιωσω καλυτερα!! Δεκτη η απολογια σου! Εισαι γλυκας!! :rolleyes::wub:emroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχμμμμ... κι από μένα sorry emoops ...Πρώτη φορά βγαίνω πιο σκύλα κι από το κοπρόσκυλο τον md...

Υ.Γ. Πάω για oscar σκύλας emplease ;;; Για τόσο παλιό μέλος με ρίξατε ρε παιδιάαααα :( ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.