Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

"...ακούω γύρω μου ανθρώπους να γκρινιάζουν για το καιρό, για το ότι νυχτώνει νωρίς, για τα μαύρα σύννεφα στον ουρανό, για τις βροχές....δεν μπορουν ακόμη να αποχωριστούν το καλοκαίρι...γιατι ρε παιδιά;...μην στεναχωριέστε, το έχετε ξαναπεράσει αυτό και τα καταφέρατε μια χαρά, έτσι δεν είναι;..."

τάδε έφη ο Οδ.Ιώαννου στην εκπομπή του στο Μελωδία....

:rolleyes::)

καλό μήνα!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωστε συναντησες τον Αστρή ? :P αυτον τον παιχνιδιαρη , πεισματαρη , ονειροπολο κύριο που ενηλικιώθηκε κάπως απότομα ε?

φορουμομορφια μου ,δε θα μπορουσα να φανταστω πιο μαγικη συναντηση,πολύ πολύ χαιρομαι. emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βλαμένο: κοίτα να δεις. Δε θα το διαβάσεις ποτέ αυτό το μνμ, αλλά εγώ είμαι ποστοθήρας και πρέπει να φτάσω τα 5000 :P

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

Τα γενέθλια είναι άλλοθι να σε θυμηθούν όσοι σε σκέφτονται αλλά για διάφορους λόγους έχετε απομακρυνθεί. Είναι επίσης ευκαιρία να δώσεις συγχαρητήρια στους γονείς σου :P Και βασικά ξέρεις τι είναι? Είναι ο μόνος τρόπος να δεις ποιος στ'αλήθεια ν ο ι ά ζ ε τ α ι .

Λοιπόν μη γκρινιάζεις, γιατί όσοι νοιάζονται στο απέδειξαν. Τώρα άμα θες να μας πρήξεις για ν'ασχολούμαστε μαζί σου, είσαι μεγάλο σκουλήκι, γιατί ξέρεις ότι θ'ασχοληθούμε, αλλά ο κόσμος έχει και όρια. Και δίπλα σου θα είμαι όχι μόνο όταν δεν είσαι καλά, αλλά για πάντα. Αλλά τη γκρίνια σταμάτα την πλζ. Γιατί μια χαρά είσαι. Μόνο 1 χρόνο μεγαλύτερος. Ε και τι να κάνουμε? Στο κάτω-κάτω, καλύτερα 29 παρά 30.

Βλαμένο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα τι να πώ???

Θα σε αφήσω να κάνεις πια ότι θέλεις.. :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ωραίος!!! ;)

Καλημέρα λοιπόν. Στους υπόλοιπους, επειδή δεν είναι δυνατόν να τα διαβάσω όλα αυτά (έχετε γίνει πολύ γρήγοροι, και το πισί μου πολύ αργό) καληνύχτα!!

Όχι ότι θα κοιμηθώ, αλλά πρέπει να κάνω επανάληψη τις μάγισσες της Σμύρνης emsorcerer

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ωραίος!!! ;)

Καλημέρα λοιπόν. Στους υπόλοιπους, επειδή δεν είναι δυνατόν να τα διαβάσω όλα αυτά (έχετε γίνει πολύ γρήγοροι, και το πισί μου πολύ αργό) καληνύχτα!!

Όχι ότι θα κοιμηθώ, αλλά πρέπει να κάνω επανάληψη τις μάγισσες της Σμύρνης emsorcerer

Καληνύχτα!!! embyeembye

Άντε καλό βράδυ ακι από μένα διότι πονέσανε τα μάτια μου απόι τον υπολογιστή!!!

Sweet dreams are made of this...λα λα λα!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σας emstar

Επιτέλους να δούμε και λίγο ουρανό... δηλ έλεος, εδώ και 2 βδομάδες Λονδίνο έχουμε γίνει!

emarright Νάντια, θυμάσαι τη φλογέρα που είχα πάρει στη Μαργαρίτα από Κοπεγχάγη? Δε φαντάζεσαι πόσο φάλτση βγήκε (για την ακρίβεια όχι φάλτση, ασυγκέραστη!!!)... Φρίκη σου λέω! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emkiss Αμαζόναμ πάω για καφέ με το Ορεστουλίνι emhehe Μετά ο σιορ Κρομ θα με πάει τσάρκα μετά της αδερφής και του γαμβρού.... Αλλά δε θα το ξανυχτήσουμε γιατί αύριο έχω

1. Εφορία

2. Τράπεζα

3. Δημαρχείο

4. Φωτό ορκομωσίας :wacko:

5. Αρτέμωνος

6. ΕΡΤ..... ως τις 10μμ!!!!!!

Θα σε ενημερώσω για τις αντιδράσεις του και τα σχόλια για το αριστούργημα :)

Καλό βράδυ emiloveyou

ΥΓ: Η μαμά με ρώτησε "τι κάνει στη ζωή του και τα πόσα κλείνει".... Χμμμμμμμ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι σημαίνει το talk to the hand?Άσχετο αλλά από καιρό ήθελα να μάθω...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δες Terminator 3. ;)

(είναι αρκετά παλιό εμοσάικον, αλλά όταν είχε βγει ήταν πολύ μπροστά)

Στο 2 οι ατάκες ήταν "Hasta la vista, baby" και "I'll be back". Δε μπορώ να θυμηθώ ατάκες του 1. :(

Τροποποιήθηκε από Prof.Wizard
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Amelie: σχόλιο για το νεραϊδάκι: "Αυτό τι είναι, νεραϊδάκι είναι?" "Ναι, σ'άρεσε?" "Ναι αμέ! σ'ευχαριστώ πολυ.... σκουλήκι! Φτου σου"! :wacko:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τη λυπημένη φατσούλα τότε δεν πρέπει να τη βάλεις εσύ, αλλά αυτός. Cheer up emroseemrockon
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι σωστό μα το κακό είναι πως την έχω εγώ.. :wub:

Thanks Juliette..!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Επειδή στο ρε ψυχή το'χουμε κάνει καφενεδάκι (και τώρα που είμαι κι εγω μοδ εδώ πρέπει να δίνω το καλό παράδειγμα) :rolleyes:

Αν ο άλλος είναι τόσο σημαντικός στη ζωή σου ώστε να λυπάσαι κάθε φορά που κάνει εκείνος λαλακία, σημαίνει κάτι. Απλά αντί να χαλιέσαι, να νιώθεις τυχερή που είσαι αρκετά ζωντανή ώστε να το βιώσεις. Γιατί τέτοια αισθήματα δεν είναι αυτονόητα για τον καθένα :)

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε ψυχή πάντα έτσι σωστά μιλάς??? :anavwfwties:

Έχεις δίκιο.. <_<

Απλά ορισμένες φορές είναι δύσκολο εκείνη τη στιγμή να συνηδητοποιείς κάτι τέτοιο..Πάντως thanks!!!

Ρε ψυχή..που γυρίζεις πάλι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Amelie: σχόλιο για το νεραϊδάκι: "Αυτό τι είναι, νεραϊδάκι είναι?" "Ναι, σ'άρεσε?" "Ναι αμέ! σ'ευχαριστώ πολυ.... σκουλήκι! Φτου σου"! :wacko:

Αυτά τα νεραϊδάκια πια...... :( Κι αυτά τα σκουλήκια.... :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΩΠΩ!Πολύ σιρόπι έχει πέσει εδω μέσα.. Ρέ ούτε τα τουλουμπάκια της rania δεν είχαν τόσο σιρόπι... :P:P

Περισσότερες πληροφορίες (για τα τουλουμπάκια) εδώ: http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=2698 emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.