Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Βασικά έχω ένα θέμα με εσάς τους γιατρούς.

Εχω το θέμα του

"Δε με γουστάρεις..

μα καταβάθος μ'αγαπάς και με κοπιάρεις"

..έχω έναν ανεξήγητο σεβασμό για εσάς! (Ισως επειδή θεωρώ ότι είστε λίγο ταλαίπωρη φάρα...μέχρι να πάρετε πτυχίο..περισσότερο και από εμάς τους στρεψόδικους χασοδίκες!!!! emgoal )

DOCS... emarright RESPECT

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα υπαρχουν και ανθρωποι που μας εκτιμουν, ε;;;;

:o:o:o:o

Για ολους υπαρχει ελπιδα.... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε σχέση με εμάς τους δικηγόρους...πίστεψέ με εσάς σας υπολήπτονται περισσσότερο!!!! emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε σχέση με εμάς τους δικηγόρους...πίστεψέ με εσάς σας υπολήπτονται περισσσότερο!!!! emplease

ΕΧΩ ΑΔΕΛΦΗ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ(ΠΑΡΟΛΙΓΟ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ...

ΕΓΩ ΞΕΦΥΓΑ ΑΛΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΩ ΑΔΕΛΦΗ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ(ΠΑΡΟΛΙΓΟ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ...

ΕΓΩ ΞΕΦΥΓΑ ΑΛΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ

Μου δίνεις κουράγιο! Και παρεπιπτόντως...οι περιπτώσεις μας ταιριάζουνε!! Εχω πατερα μητερα θειο παππουδες και μία γιαγιά γιατρό. Και εγώ οτι ξέφυγα θεωρώ!!!! emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειααααααααααααααααααααααααα :P :P :P

Είμαστε Χαλκιδική Πευκοχώρι με την Αμελίτσα (μετά από Σπέτσες και Αιδηψό) και είπαμε να περάσουμε να σας πούμε ότι περνάμε Τ Ε Λ Ε Ι Α και καλή επιστροφή σ'όσους διακοπεύουν ακόμα, και καλό πήξιμο emdevil σ'όσους διαβάζουν.... ή γενικότερα πήζουν... ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ emdevil emdevil :bloodomen:

Φιλιάαααααααααααααααααααααα emkiss:cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup βρε αει στα διαλα emdevil Δλδ εγω που γυρισα στα γκρι,στο παπλωμα κ στο κλειστο παπουτσι ειμαι κακομοιρα;

Μμμμμμ μπαααααα!Χθες δεχθηκα τα καλυτερα,ευγενικοτερα,απολαυστικοτερα κοπλιμεντα απο Ιταλους που κανουν μια γυναικα να νιωσει ΓΟΥΑΟΥ!!!!Να κατι που ξερουν ΚΑΛΑ οι Ιταλοι!Ζηηηηηηλια ρε emdevil2emdevil2emdevil2

Καλες ανατολικες χωρες!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δλδ τι ακριβώς σου είπαν...για πες να μαθαίνουμε και την ξένη βιβλιογραφία... :)

πμ δεκτά - ώρες γραφείου. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τσα!!!

:)

εεεε....

δεν με γνωρίσατε;;;;

εεε...εντάξει...μπορεί να μαύρισα λιγο στις διακοπές,αλλά κατα βάση παρεμεινα.....tik-tak...... :P

χαιρετίσματα σε όλους!!!!

τα καλωσορίσματα μου στα νεα μέλη!!!!

καλό...γκουχ,γκουχ,χμ...γκμχχχχ...φθινόπωρο!!!!!

:D:rolleyes::rolleyes::)

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι βρεεεεεεεεεεε!!! Στις 21 Σεπτέμβρη που θα επιστρέψω από Δανία θα σας πω κι εγώ καλό φθινόπωρο :P :P :P

Φιλάκια τεκναμ' και καλημέραααααααα emkiss

ΥΓ: Ετοιμάζουμε αναλυτικό ρεπορτ με την Αμελίτσα, έχει να πέσει γέλιο... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα στους Αλεξανδρους/ες .......που ειναι ο Αλεξ καλε (αν βεβαια τον λενε ετσι)

Του Αγιου Αλεξιου ειναι στις 17 Μαρτιου εκτος κ αν καποιος απο Αλεξανδρος εγινε Αλεξιος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες σήμερα!!! Ιδίως σε Λουλουδάκι και Αθηνά, να σας χαιρόμαστε κορίτσια!!! emdaisyempresentembounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες σήμερα!!! Ιδίως σε Λουλουδάκι και Αθηνά, να σας χαιρόμαστε κορίτσια!!! emdaisyempresentembounce8

emthanxemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χροοοοονια πολλα στο κυκλαμινακι μας emrose

Χρονια πολλα στην μηχανοβια μας Αθηνα.

Εφτασε,εφτασε η καρτουλα χθες :cool10: Σας ευχαριστω ομορφες κυριες μου :D Και ναι αντε να δω πως θα'ρθειτε κατα εδω........

Καλο μηνα οπως θα'λεγε και η Ζουκινα μας.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιορτάζουν σήμερα 1/9 : Αδαμάντιος, Αδαμαντία, Αθηνά, Ακριβή, Αντιγόνη, Γόνη, Ασπασία, Αφροδίτη, Διαμάντω, Δωδώνη, Ελπινίκη, Ερασμία, Ερατώ, Ευτέρπη, Θάλεια, Θεανώ, Θεονύμφη, Καλλιρόη, Καλλιρρόη, Καλλίστη, Κλειώ, Κλεονίκη, Κλεοπάτρα, Πάτρα, Πατρούλα, Πατρίτσα, Κλειώ, Κοραλία, Κοραλλού, Μαντώ, Μαργαρίτα, Μαριάνθη, Μελέτιος, Μελέτης, Μελετία, Μελετούλα, Μελετίνα, Μελπομένη, Μόσχω, Μοσχούλα, Ουρανία, Πανδώρα, Πηνελόπη, Πολύμνια, Πολυνίκη, Πολύνα, Πόλυ, Ραλλία, Ραλία, Ραλλού , Σαπφώ, Συμεών, Συμεώνης, Συμεωνή, Συμεωνία, Συμεώνα, Συμεωνίτσα, Σύμος, Σύμη, Τερψιχόρη, Χάιδω, Χάϊδω, Χαϊδω, Χαρίκλεια, Χαρούλα, Ράλλης :)

Όλες οι Μούσες...... :D

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.