Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

The Republic of Chrysoulia

"One for all and all for one!!!"

UN Category: Inoffensive Centrist Democracy

Civil Rights:

Very Good Economy:

Strong Political Freedoms:

Excellent

Location: The East Pacific

The Republic of Chrysoulia is a very large, pleasant nation, notable for its barren, inhospitable landscape. Its compassionate, hard-working, intelligent population of 104 million have some civil rights, but not too many, enjoy the freedom to spend their money however they like, to a point, and take part in free and open elections, although not too often.

The medium-sized government is mainly concerned with Social Welfare, although Healthcare and Education are secondary priorities. The average income tax rate is 15%. A large private sector is led by the Automobile Manufacturing industry, followed by Cheese Exports and Gambling.

Military spending is on the increase, married couples must call each other "darling" or risk a fine, a well-funded social safety net protects the unfortunate, and organ donation rates have hit a new low. Crime is moderate, probably because of the country's utter lack of prisons. Chrysoulia's national animal is the horse, which teeters on the brink of extinction due to widespread deforestation, and its currency is the godier.

Chrysoulia is ranked 925th in the region and 26,910th in the world for Largest Gambling Industries.

:P:P:P:P:P Τί μου δίνεις για να συμμαχήσουμε;;;; :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να είμαι ειλικρινείς δεν έχω καταλάβει ακόμα τους κανόνες, το μόνο που κάνω είναι να μπαίνω κάθε μέρα και να λύνω το issue μου. Τίποτα άλλο. Εχω αγνοήσει τα τηλεγραφήματα αυτών που με θέλουν να μετακομίσω στην ήπειρό τους και είμαι ένα φιλήσυχο έθνος με κλειστά σύνορα :P Τώρα γιατί με λέει pshycotic emcry δεν έχω καταλάβει. Αν θέλεις πάντος να συμμαχήσουμε μου λές τί πρέπει να κάνω. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα, καλή εβδομάδα από αύριο και καλό μήναααααααααα!!!! :)

Υ.Γ. Καλέ... έξω συννέφιασε και μπουμπουνίζει!!!

Καλέ, βρέχει κιόλας! :splaaaats:

Tέλεια η βροχούλα... :wub:

Δροσιστήκαμε λιγουλάκι... :)

εγώ βγήκα έξω στη βροχή και την καταχάρηκα. σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Εμάς μας έκανε χαλάστρα η βροχή στο Ναύπλιο...ούτε θάλασσα και γίναμε και λούτσα και φάγαμε και κάτι χύμες... :P και αντί για Μπούρτζι τραγουδήσαμε σε ένα τρισάθλιο γυμναστήριο :huh: και τρέχαμε και πίσω απ'τα βλαμμένα για να τα μαζέψουμε....λες και ήμασταν συνοδοί 5ήμερης ένιωσα... :splaaaats:

emarright Καλό απογευμαααααααααααααααααα B)

(ΥΓ: Νάντια έχω νέα....... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:emblush )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι έπαθες εσύ; Κόλλησες απο τον ProfWizard :P:P:P:P:P (στα quote αναφέρομαι :bloodomen: )

Τελικά Μαριζανακουλινακι μου μαζί θα τελειώσουμε εξεταστική... έβαλα άλλο ένα στις 11 μη σου πω οτι θα κοιτάξω να δώσω άτυπα και κανένα τον Αυγουστο... :D:D:D

Τελικά είμαι μαζόχας... δεν μπορώ μια μέτρια κατάσταση... ή του ύψους ή του βάθους.. ανώμαλος άνθρωπος..

αααα σας είπα;;; :rolleyes:

emiloveyouΑΛΛ ρεεεεεεεεε :lol::lol::lol: άντε κάντε και καμιά βουτιά για μένα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά Μαριζανακουλινακι μου μαζί θα τελειώσουμε εξεταστική... έβαλα άλλο ένα στις 11 μη σου πω οτι θα κοιτάξω να δώσω άτυπα και κανένα τον Αυγουστο...  :D  :D  :D

Τελικά είμαι μαζόχας... δεν μπορώ μια μέτρια κατάσταση... ή του ύψους ή του βάθους.. ανώμαλος άνθρωπος..

Eγώ όμως Χαρουλίτο τελειώνω στις 18 και δε θέλω να δώσω τον Αύγουστο...για την ακρίβεια δε θέλω να δώσω ούτε τον Ιούλιο...δε θέλω να δίνως γενικώς...και γενικώς βαρέθηκα τις εξετάσεις...

Και δεν είμαι μαζόχας...θέλω να κάτσω...να κοιτάω τον ορίζοντα...να κοιτάω το ταβάνι...να μη σκέφτομαι τπτ...να είναι ακατοίκητο...

Και γενικώς ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!!!!

Πάω να βγάλω και μια κραυγή στο εκτονωτήριο να ηρεμήσω... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νινύτα παιδιάμ...

Όταν η αγάπη είναι τόσο μεγάλη, μόνο με τη σιωπή μπορεί να μετρηθεί...

emlove1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμένα μου αρέσουνε, εσένα δεν σου αρέσουνε! :)

Θα είσαι σπίτι το απόγευμα? Ισως περάσω λίγο από εκεί πριν το μάθημα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμένα μου αρέσουνε, εσένα δεν σου αρέσουνε!  :)

Θα είσαι σπίτι το απόγευμα?  Ισως περάσω λίγο από εκεί πριν το μάθημα

Πάντα υπάρχουν προοπτικές :P (δε φταίω εγώ, φταίνε το Ναύπλιο και τα κρεμμύδια) :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Θα είμαι ως τις 7.30, μετά έχω μοντέρνους. Πέρνα να σου πωωωωωωωωωω embounce

(καλό μεσημέρι, πάω για μαμ)

emkiss

Edit: Ξέρεις....αναπάντητη κλπ... :D

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω τί ώρα θα τελειώσουνε τα πουλάκια μου, έχω μάθημα στις 7

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει κάποιος πιανίστας να μετακόμισε στη γειτονιά...ακούω πιάνο.... empianoemclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα forum!

άσχετο αλλα δεν περίμενα να βγει antivirus για κινητό χε χε χε F-secure και free! και να τρέχει και real-time....

μεεερραααααα :):D:D

κανένας με κανα 3G να κάνουμε καμια βίντεο κλήση; :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ΣΑΑΡΡΑΑΑΑΝΤΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυριακή - Κυριακούλα - Κούλα ή αλλιώς empig (Sandy με λίγα λόγια ή μήπως Sunday;; :huh::lol::P )

Χρόνια πολλά να χαίρεσαι τη γιορτή σου :):D

embeerembeer embeer

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Γουινούλα emlicklipsembeerempepsiempizza

Να το κάψεις απόψε και άντε να'ρθεις να τα πούμε από κοντά emevlogies (ξέρεις εσύ)

Και στη Λουκρητία που γενεθλιάζει ό,τι ποθεί emwishembounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαλιστα!!!αυτο δεν το περίμενα!! :angry: να μπαίνεις σαν Ηρα και να στελνεις πμ στον κοσμο!!ουφ!!και να διαδιδεις οτι θα πάω και Λονδινο με τον Σαραντο!και τωρα πρεπει να αποκαταστησω τον Σαραντο για να μην τον εκθέτω :P !!οριστε!! emhehe

υγ1-μα τοσο πολύ σε πειραζουν τα αυγα?δε θα ξαναστειλω!το υπόσχομαι σχεδον! :rolleyes:

υγ2α-το έχεις αντιληφθει ότι σε αντιπαθω ε? emblush για αυτο τα κανεις όλα αυτα! emeleos

υγ2β- :wub:

υγ3-Σαντυ έλα γρηγορα!το Alcheimer του προχωραει πολύ γρηγορα-δε ξερω αν θα προλαβεις να σε αναγνωρίσει!πλέον δε θυμαται το ονομα του και υπογραφει με ό,τι βρει προχειρο! B)

υγ4-Καλημερούδια φορουμάκι !! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, το ψάχνω κανά 3μερο τώρα.... κανείς από Χαλάνδρι μπορεί να μου πει πώς πάμε στο θέατρο Ρεματιάς με συγκοινωνία??? emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΥΡΙΠΙΔΕΙΟ ΘΕΑΤΡΟ ΡΕΜΑΤΙΑΣ

Προφήτου Ηλία, Χαλάνδρι

Αθήνα

Τηλέφωνο για πληροφορίες: 210 - 6820464

-------------------

μήπως να τηλεφωνήσεις στο 185 ;;(---> πληροφοριες για δρομολόγια ΟΑΣΑ)

:rolleyes:

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemthanx ζουζού αυτά τα ήξερα, αλλά έλεγα να γλιτώσω το τηλ... :P

emkissemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό πσκ τεκνάμ :P πάω να λιώσω λέμεεεεεεεε :anavwfwties: Τα ματαξαναλέμε Δευτέρα :D

emarright Κορίτσια (ξερετε ποιες), κι ο άγιος φοβέρα θέλει, έπεσαν σμσ αλλά εγώ πάω χωριό.... λαλαλα emwhistling

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ.... emdevil:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.