Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Μετά οι άλλοι καθήσανε για hot dog, πάλι καλά που δεν έφαγα, γιατί πήγα και ξαναμπήκα στο ίδιο, μετά μπήκα στο 4g, που είναι ένας διπλός βραχίονας ακτίνας περίπου 15 μέτρα, με καθίσματα στην άκρη που περιστρέφονται γύρω από το κέντρο των βραχιόνων αλλά και γύρω από τον άξονά τους, αν και φαίνεται τρομακτικό, δεν είναι όσο το προηγούμενο.

Να κανονίσουμε να πάμε με το φόρουμ κάποια στιγμή!

Ειχα μπει καποτε σε ενα 4g στο Βελγιο .....πολυ πλακα δε λεω αν και καποια στιγμη ακουσα ενα "κλικ" :unsure: μαλλον ηταν η ασφαλεια.Το προβλημα ηταν οτι μεταξυ καθισματος και ασφαλειας ειχα ενα κενο...εμ που να το γεμισω :rolleyes: ....κι ετσι καθε φορα που εκανε γυρω-γυρω εγω δε καθομουνα,ημουνα συνεχεια στον αερα :wacko: Οταν κατεβηκα η καλη σας ποναγε λιγο ο emkwlos .....την επομενη μερα ειχα γενικοτερα μερικες μελανιες :( ψηλα στα ποδια και στα χερια.

Ηταν φοβερη η Foire.....την ειχα κατω απο το σπιτι μου για 2 βδομαδες :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Nανάτια :P αν καταφέρεις να πας στην Κάνδια let me know γιατί από Ζωγράφου θα ξεκινήσω κατά τις 10, μετά με χώσανε στην Αρτέμωνος (welcome back Jul, διπλωματώθηκα για να κάνω τη συνοδό σε 45χρονα παιδάκια :blink: ) μετά έχω εφοριακή σαβουροδουλειά με το Κρόμιον :rolleyes: μετά πρόβα και μετά πάω στο δάσκαλο... και ελπίζω να έχω επιβιώσει ως το βράδυ... emkiss
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεεεετσι να δειτε τι τραβαω εγω εδω πανω!Να σας ερθει ο κ@λοκαυσωνας που μας εφαγε τοσες μερες!!!!!!!!

Εμ δε αντεχω αλλο!

Καλο μηνα σας.....να δουμε τι θα γινει αυτο το μηνα....ολα χλωμα τα κοβω.......γκρρρρρρρ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό μας μήνα (εμένα μ'αρέσει ο καύσωνας-μπας και γιάνει το συνάχι λίγο πιο νωρίς...) emgademisemillemranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι τωρα πες μου......αν στο σβησω το ποστ θα ειμαι κακιααααααααα; emranting emranting emranting

Καλα σου βρε Ναντια emrip ..... πηγαινε emsadangelemschmoll ...... emsadwalk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλό μήνα να έχουμε!

φτάσαμε Ιούλιο και δεν καταλάβαμε τπτ!

Ακόμα διαβάζουμε... :antegeia:

Τροποποιήθηκε από Spider
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρααααααααααααα :) Τελικά έχει την πλάκα του να ξυπνάς πρωί το καλοκαίρι :P

embounce

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ειδικά όταν είναι να φύγεις 5νθήμερη εκδρομή!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Επ κυρία πρόεδρε, πού'στε? :P (τι καλά που είναι να απο-συναχώνεσαι) :P :P :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιορτάζουν: σήμερα 2/7 Ημέρα των συνεταιρισμών, Swithin Αγιος Αγγλίας, Βήλον, Ευτυχιανός, Ηρων, Θέων, Ιουβενάλιος, Καπίτων, Κόιντος, Λάμπρος www.eortologio.gr

ωραίο αυτό το νέο κόλπο!

Κατά τα άλλα κόλαση το φόρουμ, κόλαση!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φτου σας! Μου λείψατε! Επέστρεψα (προς λύπη διαφόρων :P ) μάλλον με κέφια καλοκαιρινά. Και πάνω που έσκασα μύτη εγώ είναι εξαφανισμένοι όλοι. Πού είσαστε καλέ;;;; Τριγυρνάτε κιόλας στις παραλίες; :blink::(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ πάω Ναύπλιο αλλά όχι για παραλία και διακοπες.... (αλλά με την καλύτερη δυνατή παρέα!!! :wub: )

Τα ξαναλέμε Δευτέρα emkiss

ΥΓ: Και συ μας έλειψες!!!! :):):)

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ βγήκα έξω στη βροχή και την καταχάρηκα. σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρύσα, πώς πάει το Nation States?

Εμένα με προβληματίζει. Μετά από 2 εβδομάδες παιχνιδιού, εκεί που ξεκίνησα ώς

Capitalist Paradise, τώρα με χαρακτηρίζει Psychotic Dictatorship. :blink: Να ανυσυχώ?

The Community of Cristianity

"Together Everyone Achieves More"

UN Category: Psychotic Dictatorship

Civil Rights:Some

Economy: Reasonable

Political Freedoms: Few

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.