Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Καλημεεεεεερα κι απο'μενα!Φοβερη βραδια η χθεσινη....ολα ανοιχτα μεχρι το πρωι.....μαγαζια,μουσεια,πινακοθηκες,τα ΜΜΜ .........τωρα ομως emnysta και τα ποδαρακια μου emaits

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Spider , πέρσυ που πήγα, μόνο που δεν έφεραν φορεία να τους μαζέψουν...

για τα τραγούδια τους λέω εγώ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Juliette, νομίζω οτι θα ήταν καλύτερο να παραμείνει το τοπικ των Υακινθείων ως ξεχωριστό, γιατί είχε ξεκινήσει έτσι απο πέρυσι , τώρα με την μεταφορά και ενσωμάτωση διαχωρίστηκε το πρωτο ποστ (που περιέχει εκτός απο γενικές πληροφορίες και το πρόγραμμα του 2004) απο το δεύτερο (με το πρόγραμμα του 2005) ...αν ειναι εύκολο να γίνει (απο τεχνικής άποψης...χιχιχι) προτείνω να παραμείνει σε ένα ξεχωριστό τόπικ με πρωτο ποστ αυτό με τις γενικές πληροφορίες χωρίς απαραίτητα να καρφιστωθεί--να'μαστε καλά , θα ανανεώνεται το τοπικ κάθε χρονιά και θα ανεβαίνει ψηλά....

το τοπικ που το φιλοξενεί τωρα αφορά μόνο στις εκδηλώσεις του καλοκαιριού 2005 , οπότε με τα πρωτοβρόχια θα ξεχαστει, μαζί και οι γενικές πληροφορίες για τα υακίνθεια... :-)

σορρυ για το πρήξιμο....χιχιχι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Βασικά είχε ξεκινήσει έτσι από πέρυσι αλλά πέρυσι δεν είχαμε τοπικ εκδηλώσεων εκτός Αττικής. Εγώ τα ένωσα για να μην κάνουμε συνέχεια ξεχωριστά τοπικς για το καθετί, αλλά αν επιμένεις τα ξαναχωρίζω :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σκέφτηκα έτσι, γιατί σε ένα ξεχωριστό τόπικ μπορούν να συγκεντρώνονται κείμενα, άρθρα και φωτογραφίες απο τις εκδηλώσεις αυτές ---[αφού ήδη υπάρχουν γενικές πληροφορίες , φωτογραφίες , ενώ και οι εφημερίδες κάνουν αφιερώματα κάθε χρόνο] -- και , επομένως, να μην αναμειγνύονται μεταξυ των ποστ που αφορούν προγράμματα άλλων εκδηλώσεων εκτός πόλης....αλλά θα μπορουσε να λειτουργήσει σαν ένα τοπικ παρακολούθησης της πορείας στο χρόνο αυτών των εκδηλώσεων, είτε μέσω των ρεπορτάζ είτε μέσω των εντυπώσεων μας...

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΗ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ

ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ ΤΩΡΑ

ΜΗ,

ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΚΑΛΟ

Ή Ο,ΤΙ ΚΑΚΟ

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΛΛΗ ΩΡΑ

(register ;):P )

ΕΡΧΟΜΑΙ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τρελή! Πάλι σου έγινε το χατήρι!

Περιμένω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

5 άτομα στο φορουμ (εκτός τους ανώνυμους) και κανείς δεν ποστάρει...ησυχία...άντε βρε πειτε τπτ πριν πάμε για νάνι emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα!

Τι γκαντεμιά η σημερινή και η αυριανή!!!

Απεργίες σου λέει μετά!

Πάρε τώρα μια 6 Ιουλίου και κάτσε στην Αθήνα να πήζεις διαβάζοντας!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πήγα χτες στο Allou και εκεί που νόμιζα ότι δεν είμαι υψοφοβική και γενικά δεν έχω φοβίες, ανακάλυψα ότι είμαι ΚΑΙ ΤΑ 2 :wacko:

Βέβαια και εγώ το παράκανα όλο στα επικύνδυνα πήγαινα, άφησα την ψυχή μου στην κούλουρη, έβγαλα τα σωθικά μου (ζαλίστικα λίιιιγο στο τέλος, δεν empuke σε καμία περίπτωση, μόνο όταν πήγα σπίτι νόμιζα ότι βρισκόμουν σε βάρκα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@karpa :antegeia::P:P:P:Pόχι που θα μου φας εσύ την πρωτιά... και έχε χάρη που δε βρίσκω κάποια που θέλω...

Τροποποιήθηκε από Roadrunner
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Βρε έχε χάρη που έχουμε δουλειές, αλλιώς θα σου ΄λεγα εγώ! Έχω ανεξάντλητη πηγή τραγουδιών! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kithara.vu έχει ένα σωρό τραγούδια!

yes we know....αλλα χτές είχε φάει κόλλημα :angry:

καλά εσύ δεν φοβάσαι τα drag και φοβάσαι ένα τρενάκι :blink: σε rollercoster θα έμπαινες ποτέ; χιχι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  emarup  emarup Για πές τι έκανες?

Στην αρχή μπήκαμε στο Καράβι, μετά στο Crazy Mouse, μετά στον μύλο, (ως εδώ καλά, ακολουθούσαν και τα ξαδέρφια) Αλλά εγώ έβλεπα εκείνο που είναι σαν σφυρί και σε ανεβάζει ψηλά (αλλά πολύ ψηλά) και μετά σε αφήνει και κάνεις φθίνουσα ταλάντωση, πέρα δώθε, ώσπου σταματάς. Και αποφάσισα να μπω σε αυτό. Ήταν .......... emgoal, αφού δεν πέθανα από τον φόβο μου, πάλι καλά. Αλλά ήμουν και μόνη μου, κανένας άλλος δεν ακολουθούσε, δεν έχει γούστο αν δεν είναι και κανένας άλλος μαζί, να διασκεδάσεις τον φόβο σου.

Αδρεναλίνη πάνω από το ταβάνι, δεν ξέρω τί σφύξεις είχα πιάσει, ο χειριστής του μηχανήματος μου είπε ότι στην πρώτη πτώση ήμουν όλα τα λεφτά, ποιός ξέρεί τί φάτσα είχα! :wacko:

Μετά οι άλλοι καθήσανε για hot dog, πάλι καλά που δεν έφαγα, γιατί πήγα και ξαναμπήκα στο ίδιο, μετά μπήκα στο 4g, που είναι ένας διπλός βραχίονας ακτίνας περίπου 15 μέτρα, με καθίσματα στην άκρη που περιστρέφονται γύρω από το κέντρο των βραχιόνων αλλά και γύρω από τον άξονά τους, αν και φαίνεται τρομακτικό, δεν είναι όσο το προηγούμενο. Και μετά μπήκα άλλη μία φορά στο σφυρί, αλλά ανάποδα αυτή τη φορά, από τις πίσω θέσεις, που πέφτεις με την πλάτη.

Μετά μπήκαμε όλοι μαζί στο crazy mouse άλλη μία φορά, και φεύγοντας έκανα και μία πτώση από το shock tower, αλλά σχεδόν δεν το κατάλαβα γιατί είχα συνηθίσει στην αδρεναλίνη.

Μετά περπατούσα και κουνούσε λίγο και νόμιζα ότι είμαι σε πλοίο, αλλά το επόμενο πρωί ήμουν μια χαρούλα! :D

Να κανονίσουμε να πάμε με το φόρουμ κάποια στιγμή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:P Θα σου στείλω τον Ιάσονα να πάτε.

emarright Η Χριστίνα σήμερα κάνει καισαρική και άρα ο Τ δε θα'ρθει απόψε.

emarright Πάω Αλεξία και Βασίλη και τα ξαναλέμε το μεσημέρι.

Καλημέρα φορουμ emstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί ρε παιδιά καισαρική για ψύλλου πήδημα; Δεν θέλει να γεννήσει κανονικά;

Αλλά με τόση υπογενητικότητα και οι μαευτήρες τί να κάνουνε; Κλέφτες να γίνουνε; emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καισαρική γιατί το μωρο δεν έχει πάρει ακόμα θέση...

Mου είπε οτι θα μου στείλει τις μαεστρικές του ευχές κι εγώ θα του στείλω τις σολιστικές μου ευχές :Pemkid

Το φαντάζεσαι να γεννηθεί μια μουσική ιδιοφυΐα? :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.