Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

συνεχίζοντας στο ίδιο μοτίβο και πριν βγάλει το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο αποτέλεσμα μια εικόνα:

emardown

noa.gif

Και γαμώ τις χώρες είμαστε! :) :) :):bloodomen::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup δε θυμάμαι που το διάβασα αλλά στις ΗΠΑ μια ακραία παραχριστιανική οργάνωση παλιότερα ανάμεσα στις "παρενέργειες" του προγαμιαίου σεξ (των αχόρταγων κ ακόλαστων σεξομανών αρρώστων ) κατέτασσε κ μικροσεισμούς! :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σεισμός, μεγέθους 3.7 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ, σημειώθηκε στις 3.20 την Κυριακή, με επίκεντρο την περιοχή της Πάρνηθας. Δεν αναφέρθηκαν ζημιές.

Μάλιστα, μάλιστα..... :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτοπτες μαρτυρες αναφέρουν ότι στις 3.20 το βραδυ της Κυριακής ,εθεαθη γνωστος τεραστιοτατος κάτοικος των ΒΠ ,να προσπαθεί να χορέψει λατιν χορους με συνέπεια να προκληθει σεισμός(πόσο να αντεξει και αυτη η ρημαδα γη...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτοπτες μαρτυρες αναφέρουν ότι στις 3.20 το βραδυ της Κυριακής ,εθεαθη γνωστος τεραστιοτατος κάτοικος των ΒΠ ,να προσπαθεί να χορέψει λατιν χορους με συνέπεια να προκληθει σεισμός(πόσο να αντεξει και αυτη η ρημαδα γη...)

Ωχ Θεε μου!Ωχ Παναγια μου!Ωρες-ωρες λεω παλι καλα που ειμαι εκτος Ελλαδας κ δε χρειαζεται να ζησω τετοια γεγονοτα :lol::lol::lol: Φυγε ρε απο τα ΒΠ :splaaaats:emkiss

Καλα ρε Κωστα για 3,7 ριχτερ κανεις ετσι...εμ λεω κι εγω σεισμος κ να μην εχει παρει ακομα η μοδερ τηλεφωνο :D:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάντια, πρέπει να κανονίσουμε μαμ γερμανιστί ΠΡΙΝ το δίπλωμα...θα σκάσω μέχρι να περιμενω πότε η ορχήστρα του Ζωγράφου θα ευαρεστηθεί να ξανακάνει συναυλία.... embounce

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρασκευή πάω χωριό, με τπτ. Πέμπτη ίσως παίξει κατάσταση με Ορέστη-Μαρία-Πέλλα..να το κανονίσουμε Δευτέρα που θα'χω γυρίσει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emiloveyouemheheΜαριζουλι και Winmx ευχαριστω σας πολλα για τα χαρουμενα μωρακια!

να κανω μια μικρη διαφημισούλα γιατι πολλη πολλη χαρα κατακρυλαει στο πληκτρολογιο και θελει μονη της να γραφτει? emblush

να σας συστήσω το ιπποποταμακι μου emlookaround στο avatar!ειναι ένα απο τα δυο πανεμορφα ιπποποταμακια -νανακια (ειναι μικρουλια ακομη)που φιλοξενούνται στο Αττικο Ζωολογικο Παρκο!

όλη μέρα πλατσουρίζει στη λάσπη για να δροσίζεται και σε κοιτάει κανοντας αααααααα!δεν ειναι πανεμορφο? :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emiloveyou  emheheΜαριζουλι και Winmx ευχαριστω σας πολλα για τα χαρουμενα μωρακια!

να κανω μια μικρη διαφημισούλα γιατι πολλη πολλη χαρα κατακρυλαει στο πληκτρολογιο και θελει μονη της να γραφτει? emblush

να σας συστήσω το ιπποποταμακι μου emlookaround  στο avatar!ειναι ένα απο τα δυο πανεμορφα ιπποποταμακια -νανακια (ειναι μικρουλια ακομη)που φιλοξενούνται στο Αττικο Ζωολογικο Παρκο!

όλη μέρα πλατσουρίζει στη λάσπη για να δροσίζεται και σε κοιτάει κανοντας αααααααα!δεν ειναι πανεμορφο? :wub:

Ειναι πολυυυυυυ ωραιο :wub: Επιτελους εβαλες κ εσυ αβαταρ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νανάτια :P και Καρπα πάω σουπερ-μαρκετ και επανέρχομαι emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βλέπω την Olive online!! Ένα μεγάλο γειαααααααα!  emcolgate

Olive... χμ.... πάμε για ποδήλατο :):D:rolleyes: όντως που χάθηκε αυτή η κοπέλα;

Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupΞ Ο Υ Τ !!!!!!

:Pemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupΞ Ο Υ Τ !!!!!!

:P  emhehe

Με διώχνεις απο το φόρουμ? emcrybabyemcrybabyemcrybaby

Ρε ουστ απο εκεί! Βυσματία :P:P:P

Τροποποιήθηκε από Roadrunner
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!! :angry:

πόλεμος!!!!! :P

αν τολμάς έλα να σε πάω βόλτα!!!! emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχτές στην Αττικη οδο ,πανέμορφα!

είναι ο ιδανικος δρόμος για να τρέξεις!

εκεί που έλεγα παει πετάμε σε λίγο μικρό μου τουτου ,και είχα θρονιαστει στην αριστερότερη λωριδα και κοιτώντας μήπως ειναι κανεις πίσω μου και τον εμποδιζω να προσπερασει ,τίποτε!κενός ο δρόμος μεχρι εκεί που έφτανε η ματια μου!!

μέχρι να γυρίσω το κεφαλι μου ,με προσπέρασαν κυριολεκτικα σαν πολυβόλα 3 αμαξια που δεν καταλαβα απο που ήρθαν ,έπαθα σοκ-εκαναν κόντρες , πρέπει να τρέχαν με 200 !χαθηκαν μέχρι να πεις ξουτ!!! :P

φυσικά έφυγα απο την αριστερη λωρίδα γιατι τελικά αυτο που πρέπει να φοβασαι είναι ότι δε φαίνεται με την πρώτη ματια! emermm

πάντως ειναι απιστευτα ηδονική η ταχύτητα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχχχχ ναιιιιι είναιιιι σκέτη.... emcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensored

τώρα εχω βρειθ και καινούριες διαδρομές... ποια μέρα θα με μαζέυουν με τα κουταλάκια δεν ξέρω... αν και δεν κανω μαμακιες... απλα πάω fast... πωωω χτες το βραδυ ένας μαμακας έκανε κάτι προσπεράσεις πάνω στις στροφές... όχι τίποτα άλλο τον είχα μπροστά μου και δε με άφηνε να περάσω...

βόλτα με σένα; μπααααα προτιμώ να πάω στο αλλού φαν παρκ :P:P:P

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο Allou :wub: ?????? :P

καλα..... emsadangel

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  στο Allou :wub: ?????? :P

καλα..... emsadangel

Μα γιατί???εχει ωραία παιχνιδάκια :lol:

Spider , πέρσυ που πήγα, μόνο που δεν έφεραν φορεία να τους μαζέψουν... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γιατί???εχει ωραία παιχνιδάκια  :lol:

κι εμένα μ αρεσει πολύ! :rolleyes:

καλημερούδια !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.