Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

καλημερούδια !καλο μήνα!! emhehe

καλοκαιρι!!!!.... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό μήνα παιδιάμ.

Νάντια την έδωσα τη σακουλίτσα.

Επίσης ο φίλος σου με έχει ξενερώσει τα μάλα (εξάλλου εγώ είμαι αλλού όπως διάβασες στο πμ και λογικό είναι κάποια στιγμή να ξενερώνεις άμα σου δείχνει ότι γουστάρει τις δεύτερες) και η κόντρα αναφερόταν σε διαδικαστικό θέμα στο οποίο δεν είχε καμιά δουλειά να ανακατευτεί και να δείξει (πάλι) τι έκανε ΑΥΤΟΣ σε παρόμοια περίπτωση. Στα αυτά μας (σορρυ κιόλας) emoops

Επίσης η συναυλία καλά πήγε και σιγά τη διεκπεραίωση. Δε λες πάλι καλά που δεν πέσαμε 4-5 ημιτόνια ΠΑΡΟΛΗ τη συνοδεία άρπας όπως στις προγενικές. Αλλά με τις λαλακίες που μας βάζει ο ξεφων να τραγουδάμε τι περιμένεις...

Τώρα το μόνο που μένει είναι να πάρω μια αναρρωτική για Κοπεγχάγη (εμαθα σήμερα ότι εκείνες τις μέρες έχουμε σκηνικές στο Ηρώδειο) και να κανονίσω καμια ακαδημία Βιέννης ή Μιλάνου (Σάντυ ακούς? :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ακουω τπτ!Σημερα 2 Ιουνιου ειναι αργια emitaly ....ο,τι θελετε στην κυρια Νεφελη......μαλιστα λεω να παρω το 4ημερο οπως κανουν οι περισσοτεροι εδω περα emcolgate

emthanx

ΥΓ.Αν και χλωμο να περασεις απο τα μηνυματα.....το εκανα το εκανα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία, Κοπεγχάγη θα πάω σίγουρα και εγώ. Να κανονίσουμε μονάχα να είμαστε στην ίδια πτήση για να μιλάμε. Θα πέσουνε ξεροί οι γιατροί. Από τα παράθυρα θα πηδάνε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:P:lol:

Συνεννοηθηκα με Άννα και Βιβ. 6 θα φύγουμε. Να μου πεις και συ φούξια ή ολόλευκα? (έλα ο παγωτατζής) emicecream

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φούξια φυσικά, θα τις επισκιάσεις όλες. Αν και πολύ φοβάμαι ότι οι κυρίες θα είναι ντυμένες την Άρτα με τα Γιάννενα και θα ζήσετε μία έκλυση του γούστου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P

Νάντια, έχασες. Αυτό μόνο σου λέω, έχασες :lol:

Κρίμα βέβαια, αλλά άμα κυρία μου τρέμεις πατόκορφα την ώρα που βγαίνεις στη σκηνή και ξεχνάς τις ατάκες σου, γιατί θες να κάνεις ρεσιτάλ? Ερωτώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φωνητικά η ξανθιά ήταν καλύτερη απ'τη Φαίδρα. Αλλά είχε τέτοιο άγχος (ιδρώτας και κακό) που σταμάτησε σε 2-3 κομμάτια και συνέχισε κάποια μέτρα παρακάτω :blink: Και ενώ η άλλη φάνηκε γενικά πιο διαβασμένη, άσε.... ούτε μια ατάκα σωστή στο Περγκολέζι....

Α και η κυρία η ξανθιά ήταν πασπαλισμένη χρυσόσκονη!!!!!!! emgoal

Και ο Σάββας μου εδωσε μισή ανθοδέσμη :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουυυυυυυυ τον ΓΥΦΤΟ!

και ήθελε να σου κάνει τα γλυκά μάτια, αλλά ήθελε να κρατήσει και αυτός τις δάφνες του. Είπε τίποτα που δεν ήρθα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι ρε την άλλη μισή την έδωσε στη Βιβ :P :P :P

Δεν είπε τπτ που δεν ήρθες...η απουσία σου περασε απαρτήρητη... :Pemdevil:rolleyes:emiloveyou (αγάπη μου εσύ!!!)

Την άλλη Πέμπτη έχουμε μάζωξη στον Άη-Γιώργη (St George) :P για απολογισμό (εγώ λέω μετά να πάμε για μαμ) και ο Τάσος μου έκλεισε το Μπέη για 14 του μηνού γενική διπλώματος ;) Γκρρρρρρρρρρρρρ και στις 28 που είναι το δίπλωμά μου ΓΑΜΩΤΟ είναι ο Καρρέρας με Μπάλτσα στο Ηρώδειο... emgademis σα δε ντρέπονται να βάζουν ίδια μέρα εμένα με τους άλλους.... :P

Α και μόλις μου τηλ ο φίλος σου (δεν αντέχει ρε χωρίς εμένα, εγώ στο'χω πει) για να μου πει ότι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το έρμο το σιντάκι της συναυλίας στη Λυρική το ετοιμάζει emclapping Δόξα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Spider: μάντεψε: πήγα στο Τρελό Βιολί (εκεινη την κρεπερί στο Παγκράτι..θυμάσαι..?) και πετυχαίνω ποιον άλλον? Το Τομάρι! :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτά τα νέα μέλη οι mackisha, samarithan και ioan είναι από τις πολύ καλές εισόδους της τελευταίας περιόδου...great job guys!

Βαριέμαι οικτράααα και θέλω να πάω και για μπάααανιο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς win emarright Δε βρίσκω οτι το πόστ μου έχει σχέση με το τόπικ στο οποίο το μετακίνησες :wacko: ...αλλά αν έτσι νομίζεις έτσι θα είναι... :splaaaats:

Τροποποιήθηκε από Mariza
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάντιααααααααααααααααα ΤΕΛΕΙΑ η συναυλία!!!!!!!!!!!

Κι ο μαέστρος έγραψε ένα ταγκό προς τιμήν του Πιατσόλα με σόλο βιόλα (που επαιζε ο ίδιος) και σόλο τσέλο (που έπαιζε το μωρό :wub: ααααααααααααααααααααχ!) και με έκανε να χάσω τον κόσμο πάλι... emlove1 και του ζήτησα το φουλ σκορ να το δώσω του Τάσου-δε φαντάζεσαι πώς έπαιξαν..... και ανταλλάξαμε μαιλ και μας περιμένει στην Ιταλία :D :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.