Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Μου άρεσε το λογοπαίγνιο, πολύ έξυπνο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάντια, κοίτα το πμ σου :P

Παρεμπιπτόντως, με ξύπνησε ο φίλος σου σήμερα (τι πρωτότυπο!) και με είπε Καρβουνάκι. Νταξ, δουλευόμαστε άγρια εδώ γύρω μου φαίνεται emdots

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ, δουλευόμαστε άγρια εδώ γύρω μου φαίνεται emdots

Αλλά δε φαντάζεσαι πόσο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προεδρία της ΕΕ είχαμε

Την Κύπρο την χώσαμε μέσα

Το Euro2004 πήραμε

Τους Ολυμπιακούς 2004 κάναμε

Μέλη του Συμβουλίου Ασφαλείας γίναμε

Την Eurovision 2005 πήραμε.....

μα που πάει αυτός ο τόπος;

σε λίγο θα αρχίσουμε να κατασκευάζουμε και όπλα δηλαδή και θα τα πουλάμε στους Αμερικάνους..... :P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemfish χιχιχιχιχιχιχιιχιχιχιχιιχι emdevil:rolleyes:emhehe !!!!!

είσαι όμως τσαχπίνικο ψαρι !

υγ- :bloodomen:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ξέχασα!!!!νιανιανιανιανιανιανια...... emtongue_ss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P Τελικά πολύ λοβ ιν δε αιρ κυκλοφορεί στο φορουμ τελευταία.... emblush Μπράβο παιδιάμ έτσι έεεεεεεεετσι emrockon έχει και πανσέληνο απόψε... ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε Gute Nacht emnysta

emarright Nantia, την πατήσαμε. Στις 31 μας έχωσε ο ακατανόμαστος στο Μέγαρο emranting Εγώ ενημέρωσα άνωθεν :P και έλαβα απάντηση "Κάτσε να δούμε αν ο Μπέης μπορεί άλλη μέρα". Άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε δηλαδής. Και επειδή σε μια μισάωρη συνομιλία μας του ανέφερα αυτό που είπες για την "κατάρα της Αθηνών" είπε "Μόνο μία? Πολλές". Αλλά εγώ ήμουν πολύ ευγενική για να αναφέρω την κατάρα του μπάτε σκύλοι αλέστε <_< Το ανέκδοτο βέβαια είναι ότι ο Μπογ την έχει δει διοικητικό στέλεχος και έχει μεγάλα σχέδια για του χρόνου. Θα καλοπεράσετε (καθότι εγώ θα απέχω και θα σας έρχομαι μόνο ως σολίστ) :splats:

(τέλος της αναμετάδοσης του πρακτορείου Ρώϋτερ, καληνύχτα σας) emgossip

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να σε πωωω, ειναι δυνατο να περασει εστω και μια μερουλα χωρις να γραψεις τη λεξη "Μεγαρο" στο φορουμ ? Εεεε ? Το'χουμε καταλαβει οτι το επισκεπτεσαι πιο συχνα απ'οτι επισκεπτεται το μερος καποιος με οξυ διαρροικο.

Α, επισης θες να γινουμε φιλοι ? Εεε ? embandemharpempianoemflyemflyemtoilet

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Όχι, δεν θα περάσει καμιά μέρα χωρίς να αναφέρω τις λέξεις Μέγαρο, Λυρική, Ηρώδειο κλπ. Σου είπα εγώ ποτέ γιατί αναφέρεις συνέχεια τη λέξη ΔΙΚΑΤΣΑ? :splaaaats:

Επίσης στο ερώτημα που διατύπωσες, σου απαντάω και εδώ, αφού μάλλον δεν είδες την απάντηση στο οικείο τοπικ: "Ασταδιάλα ρε, δε θέλω, είμαι ακοινώνητο στοιχείο και δεν κάνω φίλους. Μόνο εχθρούς" emdevil

Με την ευκαιρία, δεν το επισκέπτομαι συχνότερα απ'ό,τι το μέρος που επισκέπτονται οι έχοντες οξύ διαρροϊκό. Εκεί κατά καιρούς δουλεύω. Τόσο απλά. Αλλά τι περιμένεις από έναν ΔΙΚΑΤΣΑ, που το μυαλό του φτάνει μόνο τόσο όσο αρκεί για να ταυτίζεται με τον Νταρθ Μωλ :splaaaats:

Α και παρεμπιπτόντως, διάβασε και λίγο τον τίτλο του τοπικ: "αφήστε μηνυματάκια σε φίλους ή μη".

:antegeia: πάλι συγχύστηκα βραδιάτικα, πάω να επισκεφτώ το σαϊτ του ΜΕΓΑΡΟΥ να συνέλθω :splaaaats::lol:emfly

ΥΓ: Και το empiano με σεβασμό.

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ετσι μπραβο, θελω ενταση. Δεν εισαι καλη στη δουλεια σου ομως. Την τελευταια φορα που πηγα ηταν πολυ βρωμικο. Οικονομια στη χλωρινη κανετε βρε παιδι μου ? Αχχ αυτος ο Αλογοσκουφης, πολυ σπαγκος.

Και μη μασας ρε συ. Ενα αστειακι εκανα επειδη ξερω οτι εχεις χουμορ και δε τσαντιζεσαι.

Αχ, τι ομορφα που ξεκινησε η φιλια μας. Πολυ χαιρουμαι ! emroseemstaremkissempresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αρνούμαι να σχολιάσω τα της χλωρίνης. Θα πω μόνο "μπα? και πού είδες εσύ ότι ήταν βρώμικο? έχεις περάσει κιόλας? τσσσσσσσσσσς τι'σαι συ ρε παιδί, κουλτούρα, όχι αστεία"! :splats:

emarright Ποιος είπε πάλι ότι έχω χιούμορ? Καλά, ακόμα δεν έχετε πάρει χαμπάρι ότι είμαι μια σκύλα ρατσίστρια της κενωνίας? Απαιτώ να μάθω ποιος με πιάνει στο στόμα του και διαδίδει αυτές τις ανακρίβείς δυσφημίσεις για το ανυπέρβλητο άτομό μου :splats:emdevilemstarwars

Θα πεθάνετε όλοι ρε! :P (κατάρες...κατάρες...κατάρες....)

Εκτός από τις φίλες του συλλόγου ΚΟΥΑΓ βέβαια. Διότι ο αγώνας για την διάδοση του υποαλλεργικού αϊλάνερ σε όλα τα κοινωνικά στρώματα δεν τελειώνει ποτέ! Αδέρφια μου, αλήτες πουλιά emgreece

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλά, δεν είπαμε ότι δε μας αρέσει η κιθάρα? Αν έπαιζες μεσαιωνική άρπα ίσως και να παρέβλεπα τις χλωρίνες. Αλλά τώρα είσαι αιωνίως καταδικασμένος να υποστείς την έχθρα μου.

emharpempiano

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφηστε τ'αυτα τωρα. Ξερω οτι κατα βαθος με πας και μενα και την κιθαρα. Φαν της Λατινικης Αμερικης και να μην γουσταρει κιθαριτσα δε γινεται, γινεται ?

Παω να διαβασω τωρα για να μη με λενε ασχετο οι μυστηριοι εδω μεσα.

Κι οπως ειπαμε ε ? Οχι οσα βλεπει η πεθερα μονο στο Μεγαρο.

Καληνυχτα φιλεναδα. emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Είπες τους εξής λάθος συνδυασμούς: 1. κιθαρίτσα-λατιν.Αμερική=ΜΕΓΑ σφάλμα. Εκεί κάτω μ'αρέσει γιατί έχει ωραία γκομενάκια. Ποια κιθάρα....

2. πεθερά-Μέγαρο=από πότε φροντίζουμε για την μουσική διαπαιδαγώγηση της πεθεράς μας? Άσε που δηλαδή καλύτερα να μην έχουμε και καθόλου πεθερά.... emevlogies

3. με πας-φιλενάδα=εμένα πάντως μ'αρεσε ο Λουκ Σκαϊγουώκερ emstarwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup "Ήμουν" μέταλο, τώρα και μέχρι τις 28 Ιουνίου μόνο όπερα.

Edit: Κυρία Πρόεδρε, είδες εγώ συμμορφώθηκα :Pemrockon Σας αποχαιρετώ για σήμερα και σας αφήνω επάξια στις επάλξεις της παρακολούθησης και εξολόθρευσης των απανταχού ασόβαρων που ασχολούνται με τις ιατρικές και τέτοια φαιδρά πράγματα τέλος πάντων... τστστστσ -_-

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οργανώνω πραξικόπημα: ΕΞΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

Μεταξύ μας όμως, έτσι? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P Τελικά πολύ λοβ ιν δε αιρ κυκλοφορεί στο φορουμ τελευταία....  emblush Μπράβο παιδιάμ έτσι έεεεεεεεετσι emrockon έχει και πανσέληνο απόψε... ;)

Κατι ηξερε ο Λεφκαδερος που ανοιξε το τοπικ " Γραφείο Συνοικεσίων: Πείτε μας ποιόν γουστάρετε..." emdevil

Ανοιξη μωρε......τους εχει πιασει ολους κατι :lol:

Επρεπε να το' χω καταλάβει...Αουουουουουυυυυυ emdspr

Φοβερο φεγγαρι χθες!!!!Μεσα στη συννεφια....ισα-ισα που φαινοτανε :) Ολους μας πιανει λιγο η πανσεληνος μαλλον emblush

Οργανώνω πραξικόπημα: ΕΞΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

Μεταξύ μας όμως, έτσι?  ;)

Θα συμφωνησω B) Εξω οι γιατροι,να μεινουνε μονο οι γιατρινες :lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.