Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

αγαπητή karpa και εσύ εθεάθεις εχτές το βράδυ σε γνωστό δρόμο της Νέας Σμύρνης (να πω με ποιόν?) και να θαυμάζεις παρακείμενο αυτοκινητο παρκαρισμένο επι της οδού της φιλενάδας σου, δυό αυτοκίνητα μπροστά απο το δικό σου.

Τίνος ήτο το αυτοκίνητο που θαύμαζες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup βρε Highlander, έχεις καταντήσει freaky! Παρακολουθείς το κορίτσι μας? :blink::huh: τς τς τς... δεν είναι σωστά πράγματα αυτά.. :bloodomen: Τροποποιήθηκε από GoLdIe
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αγαπητή karpa και εσύ εθεάθεις εχτές το βράδυ σε γνωστό δρόμο της Νέας Σμύρνης (να πω με ποιόν?) και να θαυμάζεις παρακείμενο αυτοκινητο παρκαρισμένο επι της οδού της φιλενάδας σου, δυό αυτοκίνητα μπροστά απο το δικό σου.

Τίνος ήτο το αυτοκίνητο που θαύμαζες?

Να πεις με ποιόν (να δω τι θα πεις).

Γιατί δεν ήρθες να μου πεις ένα "γεια" βρε? Δεν έχω ξαναδεί ανώμαλο που παρακολουθεί κόσμο, απο κοντά!

Goldie μου! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αγαπητή karpa και εσύ εθεάθεις εχτές το βράδυ σε γνωστό δρόμο της Νέας Σμύρνης (να πω με ποιόν?) και να θαυμάζεις παρακείμενο αυτοκινητο παρκαρισμένο επι της οδού της φιλενάδας σου, δυό αυτοκίνητα μπροστά απο το δικό σου.

Τίνος ήτο το αυτοκίνητο που θαύμαζες?

τώρα συγνώμη εσύ περιμένεις να ρίξεις γκόμενα έτσί;;;;;;;;; :blink::blink::blink::blink:

και αν σου αρέσει τόσο πολύ καποια γιατί δεν κάνεις κάτι φυσιολογικό.. πήγαινε μιλά της στα ίσια! Όπως κάνουν οι άντρες...

Καταντάει αρρωστημένη η όλη φάση... και όταν θες κάποιον... θες να είναι καλά και σου φτάνει αυτό... μάλλον έχει πληγωθεί ο εγωισμός σου γιατί το μόνο που καταφέρνεις είναι να σε κακοχαρακτηρίζουν.

Θα σε παρακαλούσα να μην αναφέρεις προσωπικά δεδομένα για κανένα μέλος του χώρου αυτού! Δεν είμαστε αστυνομικοί και γιατί να εκθέτεις κάποιο άτομο (όποιο και αν είναι αυτό); Με πιο δικαίωμα; emranting

Στην αρχή μου άρεσε που έκανες την αφιέρωση και όλα μια χαρά αλλά emeleos το κάθε πράγμα έχει και τα όρια του!

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ με τη σειρά μου θα παραπέμψω στους κανόνες του φορουμ περί προσωπικών δεδομένων. Μερικά πράγματα διώκονται και ποινικά, ας έχουν υπόψιν τους μερικοί <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γύρισα, ο Πλέσσας δε μας ήθελε άλλο (οι λαϊκοί τραγουδιστές που τραγουδάνε πλην Πρωτοψάλτη είναι ΧΑΛΙ μαύρο, και στο μέρος με τα μιούζικαλ σολάρει το γνωστο δίδυμο "Κορωναίος-Καραγιάννη" :wub: )

To απόγιομα λοιπόν δεν έχω συνεννοηθεί με το Ορεστουλίνιον :P αλλά έχω όντως πρόβα με τον οργανίστα στην ΕΥΔΑΠ στις 6. Πέρα από τις 7.30 αποκλείεται να πάει. Θες να αρχίσεις να κατεβαίνεις μετά την προπόνηση να κάνουμε και καμιά τσάρκα στα πέριξ? Μην πάμε στη Στοά πριν την ίδια την ορχήστρα.

(πάμε τώρα και στο γμου-μέσσεντζερ) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρη, το 1. Το 1!!!!

Παρεπιπτόντως, σας ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν σε καποιον δε αρεσει καποιο ποστ ή αναφερονται προσωπικα δεδομενα πατατε το μαγικο κουμπακι "!report" και ετσι στελνετε πμ σε μοδερατους και αντμινιστραδες αμεσα!

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα φόρουμ :)

Marizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa έφτασα τα φρουτάκια στο επίπεδο 18 :blink::splats::P

Eγώ το ανώτερο που είχα φτάσει ήταν 19...

Τώρα το έχω κόψει...έχει καταντήσει βαρεμάρα αφού το άτιμο το επίπεδο δεν πάει πιο πάνω... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ρε συ μήπως να μιλήσεις με το Σωκράτη τώρα που έρχονται οι μετεγγραφές;

Τόσους κουτσούς έχουμε, δε μας χαλάς έσυ!

Να τις κινήσω τις διαδικασίες; :P:P:P

Υ.Γ. Περαστικά ρε! Σιδερένιος! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τώρα συγνώμη εσύ περιμένεις να ρίξεις γκόμενα έτσί;;;;;;;;; :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

και αν σου αρέσει τόσο πολύ καποια γιατί δεν κάνεις κάτι φυσιολογικό.. πήγαινε μιλά της στα ίσια! Όπως κάνουν οι άντρες...

Καταντάει αρρωστημένη η όλη φάση... και όταν θες κάποιον... θες να είναι καλά και σου φτάνει αυτό... μάλλον έχει πληγωθεί ο εγωισμός σου γιατί το μόνο που καταφέρνεις είναι να σε κακοχαρακτηρίζουν.

Θα σε παρακαλούσα να μην αναφέρεις προσωπικά δεδομένα για κανένα μέλος του χώρου αυτού! Δεν είμαστε αστυνομικοί και γιατί να εκθέτεις κάποιο άτομο (όποιο και αν είναι αυτό); Με πιο δικαίωμα;  emranting

Στην αρχή μου άρεσε που έκανες την αφιέρωση και όλα μια χαρά αλλά  emeleos το κάθε πράγμα έχει και τα όρια του!

:antegeia:

Το ήξερα ότι αυτό μετην αφιέρωση είναι πασιάρικο. :D

Ουπς, για κάτσε τώρα... Είναι αλήθεια ότι με κακοχαρακτηρίζουν? Μη με πληγώνεις έτσι γιατί μου το κάνεις αυτό?

Αλήθεια εσύ ως τι ενδιαφέρεσαι? :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να πεις με ποιόν (να δω τι θα πεις).

Γιατί δεν ήρθες να μου πεις ένα "γεια" βρε? Δεν έχω ξαναδεί ανώμαλο που παρακολουθεί κόσμο, απο κοντά!

Goldie μου!  emiloveyou

Καλά δεν το πιστεύω. Όπου καινα βρω ποστ σου, όλο με εμένα ασχολείσαι.

Δεν πειράζει, βρίσε με! Για μένα τα λόγια σου είναι σα χάδια!

Τελικά, μες θες και εσύ πολυ!

Goldie?Κάναμε πέρα τον έναν ξεπηδά άλλος τώρα? Πόσα μέτωπα θα ανοίξω ο άνθρωπος?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Goldie?Κάναμε πέρα τον έναν ξεπηδά άλλος τώρα? Πόσα μέτωπα θα ανοίξω ο άνθρωπος?

Δηλαδή ρίξε και μια ματιά στο αβατάρ... σου φαίνομαι για αρσενικό?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέραααααααααααααα :D :D :D

(νταξ ωραία είναι να ξυπνάς πουρνό-πουρνό για δουλειά -καληώρα χτες 6.45- αλλά άμα σε πάρει ο ύπνος -καληώρα σήμερα 8.12- στρώνεις δερματάκι) :P

emarright Nantia (Nανάτια :P ) ηρέμησα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπορείτε να μου πείτε Μανδάμ, ποιός είναι ο άνθρωπος έμπνευση; :angry:emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ο Μουρίκης :)

Καλά, σημερα ο Κορωναίος τραγούδησε "Ένας ουρανός μ'αστέρια"....άσε....τρελάθηκε το σύμπαν :wub:

Και περιέργως η Καραγιάννη δεν μ'άρεσε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Νταξ κι αυτός είναι έμπνευση στον τομέα του. Όμως (αν και φανταζόμουν πώς θα διεύθυνε) δεν τον έβλεπα. Αλλά σε σολιστικά κονσέρτα δε πα να διευθύνει ο Αμπάντο, ο σολίστ είναι αυτός που εμπνέει το κοινό (γιατί συνήθως κάνει ό,τι του κατεβαίνει) :P Και αν είναι καλός (όπως χτες) μας εμπνέει. Αν είναι το χάλι του μας εμπνέει να του πετάξουμε emsplats
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Ρε συ μήπως να μιλήσεις με το Σωκράτη τώρα που έρχονται οι μετεγγραφές;

Τόσους κουτσούς έχουμε, δε μας χαλάς έσυ!

Να τις κινήσω τις διαδικασίες;  :P  :P  :P

Υ.Γ. Περαστικά ρε! Σιδερένιος!  B)

thanks man!!!

Γιατί όχι και στο Θρύλο??? :):P

Παρεπιπτόντως ρε 7 τι αβαταρ είναι αυτό???

Μοιάζει με τριφύλλι! emcensored

Βάλε τον Δαφνοστεφανωμένο... ;)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν η fuck2.gif από χόμπυ γίνεται επάγγελμα, αναγκαστικά όλη αυτή η ενέργεια πρέπει να διοχετευτεί κάπου στο σύμπαν. Το σοβάτισμα λοιπόν του Greekmeds από επαγγελματίες και αλεξιπτωτιστές fuck2.giffuck2.gif είναι μια ευγενική τους προσφορά...

Απολαύστε το! Κι όταν τελειώσουμε ή βαρεθούμε τα γελοία, ας ασχοληθούμε με πιο σοβαρά, μπουαχαχαχαχα (κι έχω και τον emkwlos μου καλυμμένο).

Το πιάσατε πολιά μου?

ΥΓ: Χάσαμε το πρωτάθλημα, αλλά ακόμη οι Πανάθες έχουν το πάνω χέρι. Δεν θα μας φτάσετε ποτέέέέ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Ρε συ είναι "πράσινο"...δεν είναι πράσινο! :P

Δε μου εμφάνιζε το παλιό με τη χελώνα του Αρκά και το βρήκα τυχαία...έτσι για αλλαγή... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.