Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

@ zkw

Έτοιμη είμαι, περάστε σας παρακαλώ. Αριστερά, ευθεία και μετά πάρτο όλο δεξιά. Κόρνα και κατεβαίνω. Δεν θα πάρω ζακετούλα μ' αρέσει να νιώθω λίγο την ψύχρα. Θα φέρω και παγωτό. Μην με ξεχάσετε κορίτσια, κάνω καλή παρέα, θα δείτε.

Φιλιά. emstar (να κάνουμε στάση και σε κανένα αστεράκι, ΟΚ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ok! Πρώτη στάση Αποσπερίτης (ανταπόκριση με τη γραμμή 1). emstar

Υ.Γ.1 Φυσάει αρκετά απόψε... ~ σε 10 min θα είμαστε εκεί! Θα σου κορνάρουμε για ...ν' ανέβεις!

Υ.Γ.2 NIKITA, το παγωτό να είναι espressooooo!

Υ.Γ.3 Ααπόψε λέω να μην κοιμηθούμε... να πάμε κατευθείαν για δουλειάααααα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μέσα στο μυαλό μου είσαι, μην σου πω να αργήσουμε και στο νοσοκομείο.

Αχ, αλήθεια με την πρώτη ευκαιρία ελάτε οι δυό σας να ανθίσει λίγο το συννεφάκι που κατοικώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Spider

Τραυματίας μπάσκετ???? Ελπίζω να μην έσπασες πόδι-χέρι-κεφάλι...! :P

Περαστικάαααααα! :)

ναι,το άτιμο το μπάσκετ με ξέκανε!Βαρύ διάστρεμμα, νάρθηκας και πατερίτσες είναι το αποτέλεσμα της υπερπροσπάθειας μου για να προλάβω ένα ριμπάουντ... emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να μείνεις, να μείνεις. Έχουμε και τμήμα σπαστικών, κουτί θα έρχεται...

Παραδίδω επίσης μαθήματα σε χυλοπιτιασμένους. Να βγάζουμε και τα έξοδα για τη μαμά πατρίδα...

Κι εμείς διασκεδάζουμε, αλλά ο στίχος που μας εκφράζει είναι: "Μαζί μας ασχολείσαι, πόσο Νταλάρας είσαι..."

Όταν ο lefkander λέει κάτι, είναι συμβόλαιο. Τρέμετε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το είχα καταλάβει για το τμήμα των σπαστικών...

Ναι, ένα μάθημα για το πώς καταπίνουμε τη χυλόπιτα θα το ηθελα παρακαλώ.

Δεν έχω ξαναφάει και δεν ξέρω. Αλλά για να παραδίδεις εσύ μαθήματα, κάτι θα ξέρεις παραπάνω (και πού σαι ακόμα...!)

Το τραγούδι λέει "μαζί μου ασχολείσαι, πόσο μαλάκας είσαι", άνθρωπος να παραδέχεται πώς όποιος ασχολείται μαζί του είναι μαλάκας, πρώτηφορά βλέπω. Φοβερή κρίση αυτογνωσίας, συγχαρητήρια.

Φαντάζομαι μιλάς μόνο εξ ονόματός σου, έτσι? :D

Πάντως αγαπητέ, δεν θα ήθελα να τοαναγάγουμε σε προσωπική κόντρα γιατί προς εκεί το πηγαίνεις, έχουμε να χωρίσου΄με τίποτα εμείς? :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου ανοίγει το msn…

Επιπλέον, δε μου ανοίγει όλα τα topics(από το σπίτι, από τη δουλειά όλα καλά! :D ) και μου έχει σπάσει τα νεύρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρυσουλίνι! Σε έχω χάσει τον τελευταίο καιρό!!

(Δεν το πετάω γιατί είμαι συναισθηματικά δεμένη!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω ΑΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΙ ΑΛΛΟ ΑΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΦΑΧΤΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

LEFK κρύψουυυυυυυυυυ :blink:emkwlos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις προσωπικές κόντρες, ούτε και με τα αίματα, τα οποία ειρήσθω εν παρόδω, μετά που θα σκουπιστούμε θα τα στείλουμε στο χημείο του κράτους για τα συναφή...

Είναι γνωστό δε ότι ο γνους και μη ποιήσας (στην περίπτωση μας βέβαια ποιήσας) δαρήσεται πολλάς, ο δε μη γνους, ποιησας δε αξια πληγων, δαρησεται ολιγας.

Τις θεωρίες των χυλοπίτων και πως να τις παρακάμπτετε τις γνωρίζω από προσωπική πείρα, εξ'ου και τα μαθήματα Προσφέρω δε αυτή μου τη γνώση, ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΤΙΜΗΜΑ, σε συνανθρώπους μου που λόγω διαφόρων λόγων είτε δεν τις χωνεύουν, είτε λόγω σημαντικής απειρίας δεν ξέρουν τι σημαίνει. Ο άντρας ο σωστός,ο πρόστυχος (ο Γιώργος ο Λιανός), να μην έχει φάει κάμποσες στη ζωή του? Experience makes us better.

Να χωρίσουμε? Όχι βέβαια!!! Άλλοι τα παίρνουν όλα κι άλλοι παίρνουν το τσίου-τσίου.

Και κλείνοντας το παρόν λογύδριο: Εκεί που είσαι ήμουνα, αλλά εδώ που είμαι, χλωμό το κόβω να έρθεις (παραλλαγή από το κλοπυράιτ του 40)

Ευχαριστώ emthanx

inliner, ετοίμασε τις γάζες και τα φορεία... Βάλε τα biohazard boxes και ειδοποία την ACS και τα ΜΑΤ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά αυτά που γράφεις ούτε ο ιδιος δεν τα καταλαβαινεις :lol:

Γιατί είσαι αναψοκοκκινισμένος? Χαλάρωσε! Ο καλύτερος κερδίζει!

ΈΧεις την εντύπωση ότι τα πήρες όλα? :lol::lol::lol:

Διάβασε την υπογραφή μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπουαχαχαχαχαχαχαχα (Να 'σαι καλά, γελάσαμε πάλι σήμερα)

Έκανα το τεστάκι μου, και θα συμφωνήσω ότι έχει δίκιο το μωρό: 'Οποιος ασχολείται με ασημαντότητες (που δε γνωρίζουν Ελληνικά), χάνει το χρόνο του.

Ας ασχοληθώ τουλάχιστο με κανένα πιό μορφωμένο, στο επίπεδό μου τουλάχιστο :splaaaats:

:antegeia:

Έντιτ: Το "τουλάχιστο" θα το αφήσω έτσι μου το έμαθε η μάνα μου

Το πιο το άλλαξα! Thanx babe emkiss

Τροποποιήθηκε από lefkander
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εθεάθη εχθές το απόγευμα η Αμελί, μετά της μητρός της να περπατάνε στο πεζοδρόμιο της Πανόρμου… Κι ερωτώ: πού πήγαινε η Αμελί??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδα την Αμελί να ποστάρει και απλά να της πω "μας έλειψες" :wub:emkiss

Καλή σας όρεξη πάω για γεμιστό κατσικάκι (είμαστε vegetarians όποτε μας βολεύει) :splats:

emfoodemlicklips

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χθες το απόγευμα η Αμελί πήγαινε βόλτα με την μητέρα.. Κατέληξαν σε κινηματογράφο της περιοχής, να θαυμάζουν τις υποκριτικές ικανότητες του Ορλάντο Μπλουμ.. Οι Αμπελόκηποι είναι ο τόπος διαμονής της.

Μετά και από αυτό το ποστ (όπου για άλλη μια φορά διαπιστώνω με φρίκη πως ο κόσμος είναι πολύ μικρός, κάτι που δεν ειναι πάντοτε καλό....) ίσως τελικά να σκεφτώ πιο σοβαρά από ποτέ, την προοπτική της μετακόμισής μου στα εξωτερικά... Προχθές η Αμελί εθεάθη με άντρα, από δική του ζηλιάρα φιλενάδα (κάτι που παραλίγο να χαλάσει τη βραδιά), παραπροχθές εθεάθη από πρώην μαθητή στο νοσοκομείο και παραλίγο να βγάλουν κάποιον από την οικογένεια (ή και την ίδια ακόμα...) ετοιμοθάνατο, και μέσα στον Πάσχα κάποιο φίδι που δεν ξέρω αλλά υποστηρίζει πως με ξέρει, πήγε να χαλάσει ( ή μάλλον...κατάφερε να χαλάσει) τις διακοπές μου, αλλά όχι και τις σχέσεις μου με έναν άνθρωπο. Δεν έχω γνωστούς στην Αγγλία, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως η αφεντιά μου έχει κατορθώσει να "κυκλοφορήσει" ως εκεί...... Δηλώνω ΦΡΙΚΑΡΙΣΜΕΝΗ!!!!!!

Εκτός κι αν μετά από όλα αυτά με "ανακαλύψει" και ο Ορλάντο.... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδα την Αμελί να ποστάρει και απλά να της πω "μας έλειψες" :wub:emkiss

Καλή σας όρεξη πάω για γεμιστό κατσικάκι (είμαστε vegetarians όποτε μας βολεύει) :splats:

emfoodemlicklips

Μετακομίζω Juliette μου. Θα πάω στη ζούγκλα με τον Ταρζάν να βρω την ψυχική μου ηρεμία ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά και από αυτό το ποστ (όπου για άλλη μια φορά διαπιστώνω με φρίκη πως ο κόσμος είναι πολύ μικρός, κάτι που δεν ειναι πάντοτε καλό....) ίσως τελικά να σκεφτώ πιο σοβαρά από ποτέ, την προοπτική της μετακόμισής μου στα εξωτερικά...

Αμελι τωρα μαλιστα, σω8ηκες!!!!!! Εδω στα εξωτερικα ειναι χειροτερα! :D

Jet setter παντως δεν ειναι ασχημα, δε 8α ξερουν που να σε ψαξουν, για δοκιμασε το και πες μας εντυπωσεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετακομίζω Juliette μου. Θα πάω στη ζούγκλα με τον Ταρζάν να βρω την ψυχική μου ηρεμία ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Η αλήθεια είναι πως αν ο Ταρζάν μοιάζει με τον Ορλάντο ξέρεις πόση ψυχική ηρεμία θα βρεις??? :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Πάντως σοβαρά μη φρικάρεις. Χαμογέλα αινιγματικά κι άσε τον κόσμο να αναρωτιέται. Αυτοί θα φρικάρουν emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα φόρουμ :)

Marizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa έφτασα τα φρουτάκια στο επίπεδο 18 :blink::splats::P

Nantia να μιλήσουμε το απόγευμα, άμα έχω κανονίσει και την πρόβα μου, μήπως τελικά μαζευτούμε μαζί με τον Ορέστη (αν δε νταντεύει το Ρότζερ). Άμα μου τηλεφωνήσεις κατά τις 13.30 που τελειώνω τον Πλέσσα, πιθανότατα θα ξέρω emkiss

Αντίο σας, πάω στα ακατανόμαστα μέρη πάλι (ΒΠ-μπλιαααααααααααααξ) :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.