Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Χρόνια Πολλά σε όλους!

Ευχαριστώ για τις ευχές ιδιαιτέρως Mariza, inliner, zkw....

Inliner τι έπαθε η υπογραφή σου....;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!

χρονια πολλά και καλά σ' όλους!!

υγ:πότε , μα ποτέ, δεν κατάφερα να μάθω την προσευχή που λένε κάθε πρωί στα σχολεία μέχρι την Πεντηκοστή.... :P κατάφερνα και ξεγλιστρούσα κάθε φορά απο τη σειρά απαγγελίας ....[/I]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να'μαι παλι πισω :DB)

Χρονια πολλα!Χριστος Ανεστη σε ολους σας emrose

Μαριζουλα περαστικουλια

Σπαιντερ χρονια πολλα για την ονομαστικη σου γιορτη.....στους αλλους τα'πα B)

Καλα ρε παιδες...... 1001 ποστ :blink:emeek

Μερικοι μερικοι που ειπαν οτι παχυνα.....μουχαχαχαχαχαχα η ζυγαρια αλλα λεει,ουτε γραμμαριο.....μουχαχαχαχα και ξεσκιστηκα στα γλυκα emoops

inliner42 τι γιορταζε ο Τεν-τεν καλε ;) ;Ειχε γενεθλια emblush ;

Πωωωωω παω να διαβασω τωρα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!

χρονια πολλά και καλά σ' όλους!!

υγ:πότε , μα ποτέ, δεν κατάφερα να μάθω την προσευχή που λένε κάθε πρωί στα σχολεία μέχρι την Πεντηκοστή.... :P κατάφερνα και ξεγλιστρούσα κάθε φορά απο τη σειρά απαγγελίας ....[/I]

Νομίζω.....

Αναστάς ο Ιησούς από του τάφου καθώς προείπεν, έδωκεν ημίν την αιώνιαν ζωήν και το μέγα έλεος. Αμήν.

Εγώ ήμουν αρκετά φυτουκλάκι στο δημοτικό emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Ανάστασις Χριστού θεασάμενοι προσκυνήσωμεν Άγιον Κύριον Ιησού τον μόνον αναμάρτητον.Το σταυρό σου Χριστέ προσκηνούμεν και την αγίαν σου Ανάστασιν υμνούμεν και δοξάζομεν.Συ γαρ ει Θεός ημών, εκτός σου άλλον ούκ οίδαμεν το όνομα σου ονομάζομεν.Δεύτε πάντες οι πιστοί προσκυνήσωμεν την του Χριστού αγίαν Ανάστασιν.Ιδού γάρ ήλθε δια του σταυρού χαρά εν όλω τω κόσμω.Δια παντώς ευλογούντες τον Κύριον , υμνούμεν την Ανάστασιν αυτού.Σταυρόν γάρ υπομείνας δι ημάς , θανάτω θάνατον ώλεσεν."

ΥΓ.Τικ τακ...στρώσου... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερούδια φορουμ!!!! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς τους έχοντες ώτα και οφθαλμούς: το παραχέσαμε νταξ? Χωρίς λογοκρισία παρακαλώ γιατί ήδη χρησιμοποίησα πολύ ήπια έκφραση σε σύγκριση μ'αυτή που θα ήθελα να χρησιμοποιήσω. Αλλά εγώ είμαι κυρία, όχι σαν μερικούς-μερικούς. :antegeia:

Διευκρίνιση: δεν αναφέρομαι στον ΒΚ προς αποφυγήν παρεξηγήσεως, γιατί εδώ μέσα όλοι μου παρεξηγιέστε. Αναφέρομαι σε αυτούς που ξέρουν ποιοι είναι.

Φχαστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και επειδή το άνωθεν ποστ απλά θέλω να είναι μόνο του, αφήνω κι ένα μηνυματάκι στον Σπάιντερ για περαστικούλια. Αχ αυτό το μπάσκετ γμτ, και σας λέω πηγαίνετε για πλιτς-πλιτς που είναι ακίνδυνο :D

emdoctoremelaela

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα 2η Κυριακή του Μάη είναι η Γιορτή της Μητέρας. Χρόνια πολλά emdaisy:wub:emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρη χρυσό μου! Πόσες κούτες με αυτόγραφα θες να σου στείλω??? Θες αυτά με τις ολόσωμες ή μόνο το πρόσωπο??

:P:P:P:P

(αυτό το παιδί είναι να του μιλάς στην αρχή της εβδομάδας και να σου τη φτιάχνει όλη!! )

Τροποποιήθηκε από karpa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η δήλωση της ημέρας, της εβδομάδας, του μήνα:

Ο RoadRunner, επειδή πάτησε τα 1500 (Posts) δεν έχει σκοπό να ξαναγράψει (μέχρι νεωτέρας) θα είμαι εγώ η αγγελιοφόρος που θα μεταφέρει τα μηνύματά του. Είμαι επι των δημοσίων σχέσεων και δεν κάνει βήμα χωρίς να με έχει συμβουλευτεί! (και το αντίθετο, είναι αμφίδρομη η σχέση!!)

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης ο RoadRunner, ενημερώνει ότι πάει στο φοινικά του, εκεί τον περιμένει το τελευταίας τεχνολογίας διαστημόπλοιό του, που θα μας μεταφέρει όλους πολύ μακριά απο αυτές τις Μ@Λ@ΚΙΕΣ που ζούμε εδώ (προσωπική άποψη)

Εκτός αν αποφασίσω να παντρευτώ τον Ιρλανδό και να κάνουμε ξανθούλικα παιδάκια που είναι κι αδυναμία μου ή αποφασίσω να πάω να μείνω μόνιμα στην Πάτρα να έχω το Χάρη να μου φτιάχνει τη μέρα καθημερινά (αλλά μη φάμε ξύλο ε?? φιλικά πάντα!)

Αλλά όπως μου είπε ο αμφίδρομος συμβουλάτοράς μου, δε ξέρει το ελληνικό δίκαιο ο Ιρλανδός, άρα δε μπορεί να δουλέψει στην Ελλάδα. Στην Πάτρα δεν πάω να μείνω γιατί ο αμφίδρομος συμβουλάτορας θέλει να έρθει στην Αθήνα κάποια στιγμή άμα πτυχιωθεί (άντε με το καλό), άρα πάλι μόνη μου θα μείνω??

Άρα μόνη λύση το διαστημόπλοιο?? (για αυτό κάτι με τράβαγε εκεί στη ΝΑΣΑ? για αυτό άκουγα φωνές??)

Χάρη, κλείνουμε και ticket ή θα μας πάρεις τσάμπα?

Edit: Ύστερα απο παρέμβαση, θεϊκή θα έλεγα, του αμφίδρομου συμβουλάτορα, η παραπάνω ερώτηση, δεν περιέχει κανένα πονηρό υποννούμενο! Εννοώ αν θα μας πάρει τσάμπα στο διαστημόπλοιο! Άντε, γιατί παρεξηγιέστε όλοι, που λέει κι η Juliette!

Τροποποιήθηκε από karpa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μπορώ να κλείσω μια θέση στο φοινικοδιαστημόπλοιοοοοο???? :P

Καλημέεεεερα και καλή εβδομάδα!!! :):):)

Τροποποιήθηκε από zkw
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι επι των δημοσίων σχέσεων και δεν κάνει βήμα χωρίς να με έχει συμβουλευτεί! (και το αντίθετο, είναι αμφίδρομη η σχέση!!)

Αυτό το παιδί απ'την αρχή του είχα πει να παρατήσει τα πολυτεχενεία και τις λαλακίες και να γίνει μάνατζερ....αφού το ζητάει ο οργανισμός του :bloodomen:

emarright Νάντια και Αμελί, πού είστε καλέ? Θυμίζω σήμερα 7 στη Λυρική :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό κομμωτήριο, να τα μαζέψεις πάνω όπως τότε στο συνέδριο στην Πάτρα, ήσουν φοβερή :rolleyes::rolleyes::rolleyes: θα τους γυρίσουνε τά μάτια μερικών

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερουδια!!

emhehe

ζουκουβινα μου !! emroseemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό κομμωτήριο, να τα μαζέψεις πάνω όπως τότε στο συνέδριο στην Πάτρα, ήσουν φοβερή  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  θα τους γυρίσουνε τά μάτια μερικών

Δεν τα έκανα όπως στην Πάτρα, θα τα δεις, και παρόλ'αυτά θα τους γυρίσουνε τα μάτια ολωνώνε :bloodomen: Ο άλλος δεν έρχεται για ζέσταμα επειδή κοιμάται, το διανοείσαι??? :blink::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατί καλέ? Εμένα μου λέει ότι εστάλη. Θα στο ξαναστείλω να δούμε :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και επειδή το άνωθεν ποστ απλά θέλω να είναι μόνο του, αφήνω κι ένα μηνυματάκι στον Σπάιντερ για περαστικούλια. Αχ αυτό το μπάσκετ γμτ, και σας λέω πηγαίνετε για πλιτς-πλιτς που είναι ακίνδυνο :D

emdoctoremelaela

ευχαριστώ πολύ Σοφία'μ.

Προσπαθώ να γίνω καλά γιατί έχουμε και μια εξεταστική μπροστά μας....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ΝΙΚΙΤΑ

(το γράφω εδώ για να μη μας φωνάζει η Win)

Σε σκούπα-μηχανή εγώ δεν ανεβαίνωωωω (em_fovamai_tis_mixanes). :P

Θα περάσουμε να σε πάρουμε με το χαλί της Ήρας (Ήρααα, στο επόμενο σύννεφο στρίψε αριστερά). Ετοιμάσου! emhehe

@Spider

Τραυματίας μπάσκετ???? Ελπίζω να μην έσπασες πόδι-χέρι-κεφάλι...! :P

Περαστικάαααααα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.