Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup Καληνύχτααααααααα και όνειρα γλυκά!!! emrose

emarup emarup Καντάδα από την κοκκινούλα (με το στερεοφωνικό στη διαπασών)??? Cool! emserenade

emarup emarup emarup Ηρούλι (:wub:), η περίπτωσή μου είναι ανίατη λέμεεεε... (μόνη λύση η μεταμόσχευση εγκεφάλου :splats:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό 2μερο παιδιάμ, πάω Μεσολόγγι για συναυλία, τα λέμε μάλλον Δευτέρα μεσημέρι αν δεν είμαι κομμάτια...ποτέ δεν ξέρεις τι σου επιφυλλάσσει μια βραδιά στο Μεσολόγγι... :rolleyes:

Α! και προς μια κυρία που ενδιαφέρεται emarright Cats θα έρθετε μανδαμ? Περιμένω τηλ/μνμ/σήματα καπνού.... ;)

Και προς όλους αλλά κυρίως προς εσένα: Life is immence όπως έγραψα και σε κάποιο προηγούμενο ποστ. Είναι τόσο τεράστια που φτάνει για όλους (απάντηση σ'όσους πουν την κομπλεξική ατάκα ότι η ζωή είναι ωραία αλλά τα'χει μ'άλλον) :)

Love you all τελικά. Δεν αξίζει να χαλιέσαι για τπτ. Όλα είναι πανέμορφα αν πάρεις μια βαθιά ανάσα και αφήσεις το οξυγόνο να γεμίσει τα πνευμόνια σου, αν μυρίσεις την κάθε ιδιαιτερη μυρωδιά της άνοιξης, αν βγεις για λίγο κι αφήσεις το φως να σε πλημμυρίσει.

Είναι όμορφο που ζούμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :Demdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Χαιρέτησέ μου όλους τους καλούς στον αγαπημένο αυτό τόπο.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νικόλας Άσιμος: Πας Φιρί-φιρί...

Αφού αποχαιρετιστήκαμε τώρα, παλινωδίες θα έχουμε? Εντάξ, δεν θα κλάψουμε κιόλας. Have no fear, Lefkander is here!

Οι οδηγίες είναι απλές: ψεκάζουμε με εξαφανιζόλ, σκουπίζουμε, τελειώνουμε.

Δεν νομίζω να είμαι τόσο ευγενικός την επόμενη φορά. Όπως άλλωστε έχω ξαναπεί, το φόβο μου να έχετε!!!

:antegeia: και embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Παρεπιπτόντως, ακόμη και η απλή ανάγνωση απαγορεύεται. Οι επώνυμες επισκέψεις καταγράφονται και καταχωρούνται (και αποτελούν αποδεικτικά στοιχεία, έτσι δεν είναι δικεόροι μου;...)

Μπορεί κανείς να μπαίνει ανωνύμως, μη στερήσουμε και το δικαίωμα στη γνώση (και συμμόρφωση!)

Αυτά. Πάω να φρεσκάρω τη μνήμη μου, (μπορεί να) έχω αγώνα αύριο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλωσήρθα στην πατρίδα..... emeleos ρε δεν είμαι ξεναγός (αν και μου προτάθηκε γιατί λέει χρειαζόμαστε γυναίκες με αυτοκυριαρχία και οργανωτικότητα σαν τη δική σου B) ) και παρόλο που τελικά και εδώ πάλι έλεγα ποια είμαι και κάνανε τεμενάδες...έλεος.....τι πια να κάνω ακόμα? Ποιος Μέγας Ναπολέων και αηδίες.. Ζουλιέτ και ξερό ψωμί :splats:

emarright Νάντια, αφωνία μέχρι νεωτέρας... δεν παλεύεται το κρύο και η υγρασία της Δυτικής Ελλάδας..ρε σεις πώς ζουν εκεί πέρα ρεεεεεεεε....ακόμα κι ο αέρας έσταζε απ'τη μούχλα....Αααααααχ πότε θα καλοκαιριάσει να ξε-σκεβρώσουμε... emdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Juliette μου καλά η υγρασία, αλλά τα κουνούπια δεν τα ανέφερες. Την τελευταία φορά που πήγα σε μια φίλη, μερικά (αχόρταγα) ξέφυγαν από τον έλεγχό μας και με έκαναν να φύγω μια μέρα νωρίτερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή επιτυχία ωρέ μάνατζερ... αλλά σαν πολύ νωρίς δεν είναι για εξεταστική? :huh:

emrockon

emarright Nάντια ακόμα κόσμο έχεις? Εγώ γύρισα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σας γράφω εσπευσμένα από το λαπ τοπ στην Καλαμάτα η οποία παρεπιπτόντως είναι καταπληκτική πόλη,και ένα έχω να σας πώ:

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΡΕΕΕΕ!!!

(Χάρη καλά το έγραψα το παλεύετε? :P:D:P )

γεια σας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά το copyright του δεν την παλεύω μία το έχω εγώ...άντε ψωμοτύρι πια :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θωλές φωτογραφίες, θωλέεεεεεεεεεες! Δεν βαριέσαι... υπάρχουν ντοκουμέντα emdevil

νομίζεις οτι είναι θολές emdevilemdevilemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τις θωλές ή τις καλές;;;; :P Οι καλές είπαν πως θα σταλούν με την επιστροφή στα πάτρια εδάφη ;) Οι θωλές μπορούν να φύγουν και τώρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά το copyright του δεν την παλεύω μία το έχω εγώ...άντε ψωμοτύρι πια :P

ψιτ!

Ξεχασέ το!

Η φραση ειναι κατοχυρωμένη εδ'ω και ένα 8μηνο από μένα μέσω της υπογραφής μου.Είχα μια καταπληκτική φώτο από το filaki.gr.

Ετσι για την ιστορία notbad :P

Δεν πουλάω δικαιώματα πάντως,να ξέρετε :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.