Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup Καλέ τι προσκλήσεις? Γενική δεν είναι? Εδώ μπαίνουμε τζαμπέ σε παραστάσεις και μια γενική θα μας αρνηθούν? σιγα...

Μας χώσανε γιατι όλοι οικειοποιούνται την άιθουσά μας κι εμείς που το δικαιούμαστε μας έχουν στο φτύσιμο..... emranting Μου λείπει η Αρτέμωνος... emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα και καλό μήνα και απο μένα!!!!

Και να ετοιμάσετε ωραίες πλάκες αλλά όχι κακόγουστες :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα αισθάνομαι πολύ κουρασμένη και πολύ λυπημένη :(

χωρίς να συμβαίνει τίποτα τραγικό, μόνο ζόρι στη δουλειά. Ούφ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα αισθάνομαι πολύ κουρασμένη και πολύ λυπημένη  :(

χωρίς να συμβαίνει τίποτα τραγικό, μόνο ζόρι στη δουλειά. Ούφ!

Σε νιώθω... Αν και υπήρξε κάτι που θα μπορούσε να με ανεβάσει κάπως. Ένα ευχαριστώ, που μου χρωστούσαν καιρό τώρα... Καλό μήνα Ναντιάκι ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Happy now??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιάμ, το ΒΗΜΑ αυτή την Κυριακή δίνει το Amelie. Δεν ξέρω κατά πόσο χρειάζεται μετακίνηση το ποστ, αλλά αν χρειάζεται, Γουιν κάντο emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιάμ, το ΒΗΜΑ αυτή την Κυριακή δίνει το Amelie.

Και η Καθημερινή (αν δεν κάνω λάθος) δίνει την ταινία "O πιανίστας" (The Pianist)! emstar

Τροποποιήθηκε από zkw
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιάμ, το ΒΗΜΑ αυτή την Κυριακή δίνει το Amelie. Δεν ξέρω κατά πόσο χρειάζεται μετακίνηση το ποστ, αλλά αν χρειάζεται, Γουιν κάντο emblush

......που να το παω -_- ;εχεις καμια προταση;ανοιξτε κανα τοπικ με τις προσφορες DVD :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμ μας έχεις τρομοκρατήσει εδώ μέσα με τις μετακινήσεις ποστ. Όχι στο περί ανέμων και υδάτων το βάζω στην διασκέδαση, όχι στην διασκέδαση το βάζω στα αθλητικά, όχι πάνω στο τραπέζι με το τηλέφωνο το βάζω στο κομοδίνο, μην ακουμπάς το ποτήρι χωρίς το σουπλά λερώνει το ροδόξυλο της τραπεζαρίας, μην πατάς μόλις σφουγγάρισα :P:D Αυτή η νοικοκυροσύνη σου θα σε φάει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδη καπου το'χεις ξαναπει....ξερω οτι το λες αστειευομενη .....αλλα για να μην υπαρχει παρεξηγηση με κανενα αλλο μελος

Πολλες φορες μου στελνουν πμ και μου το ζητανε ειτε επειδη εκαναν λαθος ειτε επειδη δε εχει καμια σχεση.Λιγες φορες εχω παρει την πρωτοβουλια να μεταφερω τοπικ,παντα ομως πληροφορω τον σταρτερ....οπως κ αν χρειαστει να αλλαξω καποιο ποστ.

Αααα οσο για την κυρια Τζουλ καθεται και ξεθαβει οταν υπαρχει χαρτης του Περι ανεμων.Μας πεταει κ ενα ποστ......"το ξεθαβω" ή πχ βλεπει διπλο ποστ ειμαστε κ τα λεμε στο μσν και μου πεταει ποστ "ειναι διπλο" οταν μπορει να το πει λαιβ.....κατσε να σκεφτω κανα αλλο παραδειγμα....ααααα ή λεει "αυτο παει εκει" σε ποστ φυσικα οχι σε πμ.Μετα γιατι 2000+ ποστ :splaaaats: ;

Κατα τ'αλλα απο νοικοκυριο αλλο τπτ.....χαχαχα ευτυχως που μενω μονη μου......

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Βέβαια διότι πρέπει να υπάρχει διαφάνεια :P όχι όλα πριβέ :P

Edit: Ρε συ θα έρθω Μιλάνο όπως-και-δήποτε, μη σου πω το Σεπτέμβρη να φύγουμε μαζί (αν κάτσει και δεν πέσει πάνω στη Νορβηγία... έχουμε και υποχρεώσεις :rolleyes: )

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφ, πρέπει να βρεθούμε για καφέ το απόγευμα οπωσδήποτε, γιατί ο πρόεδρας :bloodomen: μου τα έχει κάνει αερόστατα και πρέπει κάπου να ξεσπάσω και να το βγάλω από τον οργανισμό μου. :angry::angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ντεν μπορεί καρντιά μου. Έχω συναυλία στη Λυρική γμτ το φον και τον ξε-φων κι όλους τους γερμανούς εν γένει.... emranting
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ντεν μπορεί καρντιά μου. Έχω συναυλία στη Λυρική γμτ το φον και τον ξε-φων κι όλους τους γερμανούς εν γένει.... emranting

Όλο παραπονάκια η Juliette... Χρυσό μου, θα τραγουδάς-υπάρχει ωραιότερο πράγμα;;;; :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.