Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Παρασκευή 18/3 (αύριο δηλ) στο Μέγαρο ώρα 8.30 έχω βάλει και ποστ στις συναυλίες επερχόμενες...επερχόμενες εκδηλώσεις.....κάπου εκεί.. :P

4€ κάνει το φοιτητικό :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

21 Μαρτιου ειναι η πρωτη μερα της Ανοιξης emflowers αν θυμαμαι καλα....σιγουρα ειναι η εαρινη ισημερια.

Μ.Βδομαδα emitaly και ακομα δε εχω καταλαβει τπτ emermm !Μιλαμε οι Ιταλοι συγκλονιζονται με το Πασχα τους :splats: Εχουμε γεμισει σοκολατο-αυγα embounce8 ......θελει μηπως κανενας/καμια emcool ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή σου Άνοιξη (και κλείση) Ταλιάνα (άμα όπου λ=τ...). Πάσχα Καθολικών= τι να τα κάνεις τα λεφτά άμα δεν έχεις φράγκο. Μα καλά, διανοείται κανείς Πάσχα χωρίς κοκορέτσι, οβελία και ένα τσάμικο (άντε, και συρτό)???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι μηνυματάκι μα ευχή..! Να ζείς την κάθε στιγμη της ζωής σου..Και το βασικότερο?Χαμογέλα!!! :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Win, μα καλά, από τώρα Μ. βδομάδα??? :blink: Μα πόσο μπροστά είναι οι καθολικοί?

emarright Πειρατή και λοιποί... είχα μπόλικες προσκλήσεις για όσους ήθελαν να έρθουν (στη συγκεκριμένη παραγωγή έλεγα το όνομά μου και άνοιγαν πόρτες.. B) ) απλά το μόνο που είχατε να κάνετε ήταν να με ενημερώσετε. Όσοι πάντως ήρθαν εντυπωσιάστηκαν :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οk Τζούλυ, ποτέ δεν αμφέβαλα για τη γοητεία της ποιότητας. Αν στο μέλλον έχεις κάτι καλό, σφύρα...

Κατα τ'άλλα, με κάλυψε ο Lefkader...

Πάσχα καθολικών!!! ΜΠΛΙΑΧΧΧΧΧΧΧ!!!

Τι δουλειά έχει το καλό ρουμελιώτικο πάσχα με τους ξενέρωτους αποικιοκράτες μωρέ;

Για όποιον δεν έχει κανονίσει, ειδικά φέτος καταπληκτικό πάσχα θα γίνει στην Αράχωβα. Η γιορτή συμπίπτει με την εορτή του Αγ. Γεωργίου, όπου πανηγυρίζει η Αράχωβα και το απόγευμα του πάσχα, γύρω στους 2000 φουστανελάδες θα ακολουθήσουν την εικόνα στη περιφορά της. Είναι όντως ένα καταπληκτικό θέαμα...

γιατί οι Ρουμελιώτες ξέρουν! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερούδια Jul! :) Καλημέρα φορουμάκι! emhehe

Winmx :wub: αυτο με τα σοκολατοαυγά ισχύει?Μια δωδεκάδα ... emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

emdevil emdevil emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και στο Vano του φορουμ....Θέλω κέρασμα μην ξεχνιόμαστε emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηνυματάκι..!Σάββατο σήμερα, ελπίζω όλοι σας να περάσετε πολύ καλά!!!

και..μην ξεχνιόμαστε!!!Σήμερα παίζει και η εθνική μας..!Άντε και με τη νίκη!

:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Επίσης επίσης :)

(παίζει η Εθνική? :unsure: δηλ όλοι οι άντρες του φορουμ θα τη βγάλουν μπροστά στην του-βου? και αι γυναικαι θα βγουν μπ....αρότσαρκα? emoops )

:P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια ωρα μπροστα τα ρολογια αποψε

emarrightJuliette καλη μου,δε χρειαζεται να ξεθαβεις καθε φορα αφου υπαρχουν τα παιχνιδια Xάρτης του Chit Chat, για τα νέα μας μέλη... ;)

Αν λειπει καποιο στειλτε πμ σε εμενα ή σε καποιον αλλο μοδ για να το βαλουμε.

Ευχαριστω

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σώπα καλέ....μέχρι να ανακαλύψει ο κόσμος τον χάρτη του τσιτ-τσατ... :P Νομίζω ότι θα αλλάξω το προφίλ μου σε "φτυάρι" emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic (σχετικά) Στο πιάνο έχω δώσει προκριματικές πτυχίου στο εθνικό ωδείο μπροστά στον Κολάση και την Καλομοίρη (νομίζω έτσι την έλεγαν)  (πριν 7 8 χρόνια βέβαια αλλά τις έδωσα)

(Άσχετο τώρα το πήρα χαμπάρι...)

Την Καλομοίρη τη Χαρά ή την Κρινιώ? B)

(ε ρε τι κάνει ο άνθρωπος άμα δεν μπορεί να κοιμηθεί.... γαμώτο πάλι θα χαλάσω τις ώρες μου....ελπίζω να μην αρχίσω να υποκλίνομαι στον Φον για τις πρωινές πρόβες που με αναγκάζουν να κοιμάμαι και να ξυπνάω με τις κότες..... emclover )

Καληνύχτα παιδιάμ.. μάλλον δηλαδή... emlookaround

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε όσοι έχουν ξεφύγει θέλουν πολλά ψυχοφάρμακα για να σιάξουν, αλλά πρώτα απο όλα πρέπει να καταλάβουν ότι έχουν ξεφύγει διότι η αυτογνωσία είναι απο τις σπουδαιότερες αρετές (το λέω εγώ που έχω έλλειψη)

Επίσης, μερικοί άλλοι ας πάρουν κανένα prozac, μπορεί να τους βοηθήσει.

Τα σέβη μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

PasMal emarright 'Αστα, κακομεταχείριση κι Άγιος ο Θεός!! Καλά μου τα ΄λεγες εσύ...!!!

RoadRunner emarright Αχ βρε καλο μου, το είδα το μήνυμα (την άλλη μέρα} αλλά you know, ήταν δύσκολες οι μέρεις μέχρι να φύγω!!

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι πήγες στην άλλη άκρη της γης και αντί να ξεσαλώνεις πουθενά αλλού ξεσαλώνεις στο φόρουμ είναι η ιδανική κατάσταση σαφώς αλλά εμείς της περιορισμένης ευφυίας δεν το πιάνουμε :lol: :lol: :lol: Επίσης η μειωμένη αυτογνωσία σαφώς είναι μεγάλο ελάττωμα αλλά η έλλειψη αντίληψης είναι αυτό που σε κάνει να είσαι βλάκας ή έξυπνος...και γενικά από μακριά...

emiloveu οφ κουρς

αχαχαχαχαχα

Juliette Καλομοίρη μου είπαν, μεγάλη ήταν πάντως, μια δίεση σε μόνο μία νότα μου ξέφυγε στην σονάτα και την κατάλαβε η άτιμη...:D

Τροποποιήθηκε από notbad
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έπρεπε να της πεις "Λάθος έκανε ο συνθέτης, ήθελε να βάλει αυτό που έπαιξα εγώ...μα δεν είμαι έκτακτη που είμαι στο μυαλό του"? :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι πήγες στην άλλη άκρη της γης και αντί να ξεσαλώνεις πουθενά αλλού ξεσαλώνεις στο φόρουμ είναι η ιδανική κατάσταση σαφώς αλλά εμείς της περιορισμένης ευφυίας  δεν το πιάνουμε :lol: :lol: :lol: Επίσης η μειωμένη αυτογνωσία σαφώς είναι μεγάλο ελάττωμα αλλά η έλλειψη αντίληψης είναι αυτό που σε κάνει να είσαι βλάκας ή έξυπνος...και γενικά από μακριά...

emiloveu οφ κουρς

αχαχαχαχαχα

emyouonlyunderstandme!!

Αααα γιατί το λες αυτο?? Ξεσάλωσα χθες το βράδυ με γιαούρτι και μέλι!! Στον καναπέ και βλέποντας Lion King και με το λαπτοπ ανα πόδας που μου έχει σπάσει τα νεύρα!!

Ευτύχως σήμερα ο θεούλης έκανε καλή μέρα γιατί χθες γ@ emcensored στο κρύο, όλο το χειμώνα κάνει ζέστη και μόλις ήρθα εγώ '\εβρεξε/χιόνισε/άστραψε και βρόντηξε!! Άντε μπας και πάμε να κάνουμε καμιά δουλειά, να δούμε και κανένα άνδρα της προκοπής (και να 'ηξερες τι σικάτοι είναι οι άνδρες εδώ!!! embaaa )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Nάντια, οκ για Νυχτερίδα την Πέμπτη... σήμερα μας χώσανε ως τις 8.30... άσε.....
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν νομίζω να βρούμε προσκλήσεις, αλλά δεν θα μας πετάξουν και έξω.

Γιατί σας χώσανε ως τις 830?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.