Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Karpa Karpa είσαι εδώ???Μπες και λίγο msn να σε δούμε! :P  emkiss

Άμα δε με πετυχαίνετε στο msn, γι’αυτό υπάρχουν και τα κινητά κυρία μου!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άμα ολωνών οι σχέσεις τους με το κινητό τους ήταν σαν τη δική μου, φέξε μου και γλίστρισα :P Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:wub: Τίποτα καλύτερο από αυτή την εικόνα. Ούτε ξέρω τι θα έδινα να είμαι εκεί...

Καλό μήνα να έχεις, όσο πιο όμορφο γίνεται. emroseemroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό μήνααααααα!!!!

μπήκα σήμερα στο φόρουμ με μόνη λαχτάρα να δω την ευχή της zkwίνας μας!!!

Καλό μήνα και σε σένα , zkw!! Ευχαριστούμε…..

Καλο μήνα σε όλους!!!

Τώρα που έρχεται η άνοιξη

σαν κόκκινη ανεμώνα

γίνονται τριαντάφυλλα

οι μέρες του χειμώνα

(Θαλασσινός….εεεε…περίπου)

Μάρτη βάλατε;;;

Έφτιαξα έναν πρωι-πρωί σε πείσμα της βροχής και της συννεφιάς….

Δεν έχουμε παρά να παρατηρήσουμε τη φύση, τη φύση γύρω μας….τη νύχτα διαδέχεται η μέρα, το χειμώνα διαδέχεται η άνοιξη….όλα έχουν να μας διδάξουν κάτι….ακόμη και οι πεταλούδες….πρέπει να περάσουν μέρος της ζωής τους στριμωγμένες μέσα σε ένα κουκούλι…. Έτσι και σε μας τους ανθρώπους, κουκούλι μας τα “τείχη” που υψωνουμε, κουκούλι μας ο εαυτός μας….

αλλά πάντα η διαδικασία της μεταμόρφωσης -μπορεί επίπονη, μπορεί εξαντλητική-όταν την αφήσουμε να ολοκληρωθεί, οδηγεί σε άνοιξη , οδηγεί σε πεταλούδες…..σάμπως ξέρουν οι πεταλούδες ,όταν στριμώχνονται και στερούνται το φως της ημέρας, ότι μετά από λίγο καιρό θα το ξαναδούν και μάλιστα ως πανέμορφα όντα, που απολαμβάνουν πια κάθε χρώμα, κάθε μυρωδιά , κάθε ομορφιά της ζωής….

thumb_P4123112-3.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχουμε παρά να παρατηρήσουμε τη φύση, τη φύση γύρω μας….τη νύχτα διαδέχεται η μέρα, το χειμώνα διαδέχεται η  άνοιξη….όλα έχουν να μας διδάξουν κάτι….ακόμη και οι πεταλούδες….πρέπει να περάσουν μέρος της ζωής τους στριμωγμένες μέσα σε ένα κουκούλι…. Έτσι και σε μας τους ανθρώπους, κουκούλι μας τα “τείχη” που υψωνουμε, κουκούλι μας ο εαυτός μας….

αλλά πάντα  η διαδικασία της μεταμόρφωσης -μπορεί επίπονη, μπορεί  εξαντλητική-όταν την αφήσουμε να ολοκληρωθεί, οδηγεί σε άνοιξη , οδηγεί σε πεταλούδες…..σάμπως ξέρουν οι πεταλούδες ,όταν στριμώχνονται  και στερούνται το φως της ημέρας, ότι μετά από λίγο καιρό θα το ξαναδούν και μάλιστα  ως πανέμορφα όντα, που απολαμβάνουν πια κάθε χρώμα, κάθε μυρωδιά , κάθε ομορφιά της ζωής…. 

αχ τικτακτούλι... emflowersemsorcererπόσο δικιο έχεις...και το πιο όμορφο είναι ό,τι δεν είναι μόνο υπέροχο αυτο έγραψες αλλά και αληθινό και αισιοδοξο !

καλό μήνα φόρουμ! emrose

και ντυθείτε με χαμόγελα , η άνοιξη έχει μια ιδιοτροπία , θέλει χαρούμενα πρόσωπα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε κορίτσια τί στο καλό πίνετε, και το πίνετε και όλες μαζί...ξεκινάει η μία και ακολουθείτε όλες :D...Σόρρυ κιόλας δηλαδή :D

(είμαι πολύ στριμμένη...:blink: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλό μήνα ρεεεεεεεεεε :) :) :) (εμένα πάντως νοτβαδ, μου μπήκε με τον καλύτερο τρόπο!!!!) emdevil:bloodomen:emgreedy (κρίμα που λόγω υποχρεώσεων ήδη ο μισός μισθός πάει..... :unsure: )
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Προς u know who: όλα συμβαίνουν για κάποιο λόγο. Μην το ξεχνάς.

Keep walking. Keep staring ahead :)emiloveyou

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Με Ιάσονα και Μαυρογένη, ξέρει η Νάντια... :P

emarup ??? :wacko:

Αυτό που μου αρέσει σε σένα πάνω απ' όλα είναι η σταθερότητά σου! :P

Έχω συνηθίσει την τριάδα με διαφορετική σύνθεση.

Και στο κάτω κάτω, αφού αλλάζουμε σύνθεση γιατί να μην έρθω και εγώ?? emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αααα δεν άλλαξε η σύνθεση της τριάδας ;) Απλά τυχαίνει να θέλουμε και οι 3 το ίδιο πράγμα ταυτόχρονα emblushemoops:P :P :P και λέμε να πάμε καλοκαίρι για μια έρευνα αγοράς :) :) :)

emarright Σταθερότητα? Ποια σταθερότητα? :D Δεν είπαμε από'δω και μπρος τι θα κάνουμε..? ;)

Edit: Win, επιτέλους ρε!!! Μα καλά, τα ΕΛΤΑ του νοτίου ημισφαιρίου γ... emcensored νται.... emoops

Edit No2: Nantia, αύριο τι θα κάνεις? Θα πας στον Τάσο? Σινώπης και Μιχαλακοπούλου. Εγώ δε με βλέπω να προλαβαίνω, εκτός αν με πετάξει κανας Ιάσων ή η Μορφούλα... αλλιώς δεν έχω καμιά όρεξη να τραβιέμαι στα 600 σημεία του λεκανοπεδίου βραδιάτικα και κυρίως τσικνοπεμπτιάτικα.... :bloodomen:

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θα πάω σίγουρα στη χορωδία, απλά δεν ξέρω τί ώρα ακριβώς θα φτάσω γιατί έχω και το ΝΙΜΤΣ. Είναι η μέρα σήμερα, μία τρεχάλα....

Αλλά ευτυχώς αύριο είναι Παρασκευή. :)

Τροποποιήθηκε από Nantia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μια πανέμορφη , πανεμορφότατη , ηλιολουστη μέρα!

καλημερούδια! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ζηλεύωωωωωωωωωωω!!!! Ρε συ μην τα λες έτσι αυτά.... που μας έχει ταράξει στην απλή κακοκαιρία...αντί να κάνει ένα καλό κύμα πολικού ψύχους να μείνουμε αποκλεισμένοι κανα 5ήμερο.... αν είναι να κάνει κάτι ας το κάνει σωστά.... :angry:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταστρώνω στο μυαλό μου ένα σατανικό σχέδιο για την κοπανίσω από τη δουλειά αύριο!!!! χε χε χε

Θα πάω για εξωτερικές δουλειές B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.