Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup Ρε ουστ :angry: Μια φορά είπα κι εγώ να φερθώ πολιτισμένα αλλά δε σ'αφήνουν να αγιάσεις εδώ μέσα emdevil

Μεταποιώ λοιπόν το ανωτέρω ποστ σε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ :bloodomen:emfly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ματαξανασπλατς. Εγώ ουδεπώποτε θα στέριωνα ως μοδίστρα. Γενικά τα επαγγέλματα σε -ιστρα δεν εκφράζουν την επιστημονικο-καλλιτεχνική προσωπικότητά μου, τη γεμάτη φεμινισμό δυναμικότητά μου και το περιεχόμενό μου ως γυναίκα :splaaaats: Μη με συγχύζεις πρωινιάτικα, γιατί δε θα στρώσω φωνή, γαμώ τις χορωδίες τους ολωνώνε emranting

emarright Και ένα ΥΓ πριν ξεχυθώ στους δρόμους.... σήμερα έχουν στάση εργασίας τα λεωφορεία 11-4. Πάλι θα κάνω τράκα μηχανάκι... emgademis

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σε όλους!

Σοφ πως πήγε η παράσταση?

Δυστυχώς δεν πρόλαβα!9 παρά ξεμπέρδεψα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλά παρά το συνάχι emthumbsup Τσίμπησα ανθοδέσμη, πολλά σχαρίκια από γριές (και μη emdevil ) φωτό και μ'άκουσε κι ο καλλιτεχνικός δ/ντής της Λυρικής... άντε να δω.... emevlogiesemclover Γμτ προλάβαινες άνετα, 9.30 περίπου βγήκαμε... emgademis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάει και ο Μάρκεζ... τί μένει τώρα; ... τπτ το ιδιαίτερο....

Απόψεις κλόουν, Χάινριχ Μπελ

Σκισμένο Ψαθάκι, Αλκυόνη Παπαδάκη

Γλυκά Κουταλιού, Ελένη Ζαχαριάδου

Πολιτεία, Πλάτων

Κώδικας Ντα Βίντσι, Ντον Μπράουν

χρόνο...δεν έχω χρόνο!!!! :)

θα αρχίσω αύριο τον Χάινριχ... καιρός να πέσω σε κάτι "βαρύ"

emrose  emstar

ποιο του Μαρκεζ διαβασες; EDITειδα σε αλλο τοπικ ποιο διαβασες :rolleyes: Σου αρεσε....χμμμ!Ξεχασα να το αγορασω τα Χμας.....δε θελω να το διαβασω στα ιταλικα αρα θα περιμενει οταν κατεβω!Ειναι μικρο βιβλιο....οτι πρεπει για αεροδρομιο :lol:B)

ρε αντμινιστρατορα εχουμε ολοκληρο τοπικ στις Τεχνες "Βιβλίων ανάγνωσμα… Ποιο βιβλίο μόλις τελειώσατε??" που εχει ανοιξει η αγαπητη Τικ-τακ (στην λεεεω :lol::lol::lol: )

Πιασε Αθανασιαδη :) Ελα που δε εχεις χρονο τωρα.....

Καλο σας απογευμα

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:) NIKITA, σ’ ευχαριστώ για τα λουλουδάκια αλλά τη συγγνώμη δεν την δέχομαι...χι!χι! :P

Όποτε θέλεις, βρε συ... το scanner είναι εδώ δίπλα μου και περιμένει! ;)

[btw, το ανέκδοτο με τις λάμπες ήταν από τα καλύτερα που έχω διαβάσει!!! emgoal ]

:) RR, καλή επιτυχίααααααααα!!!! emstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:) RR, καλή επιτυχίααααααααα!!!! emstar

ευχαριστώ ζούκου μου :) να σαι καλά :D αααα αμα θες κανόνησε meeting με Μαρίζα. To weekend θα είμαι απο τα μέρη σας B) μήπως να κάνουμε πλαισιοσυνάντηση χιχιχχιχι να κάνουμε μια έρευνα αγοράς βρε παιδί μου... προς στουρνάρη μεριά που έχει απ'όλα τα καλούδια :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ADSL AT LAST

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Jul υπολογίζω να είμα σπίτι κατά τις 9. Αν θές πέρνα

Σμουάτς emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάντια, δεν ήρθα...αποφάσισα να μαζέψω την αργεντινο-βραζιλιάνικη βαλίτσα... αν και πολύ μελαγχόλησα γμτ.. :( την περασμένη πανσέληνο ήμουν κάτω.... emsadwalk

emarright Δε θα τα πάμε καλάααααα...... με συγχύζουν και θα τα βροντήξω σαν τον Κρομ και θα ψάχνονται!!!!!!!!!!!!!! emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarrightTik-tak δε σε ξεχασα....πανε 2 μερες που προσπαθω να στειλω το πμ και ΔΕ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ!!!!!να το στειλω στο χοτμαιλ σου;

emarright Zkw μια απο τα ιδια....κ εσενα σου'στελνα πμ για emthanx ......ξερεις εσυ emcolgate

<ahttp://www.greekmeds.gr/forum/uploads/emoticons/default_arrow right.gif' alt='emarright'> Juliette ξεθαβε αν και δε χρειαζεται αφου τα καινουρια μελη μπορουν βρουν τα παιχνιδια Xάρτης του Chit Chat, για τα νέα μας μέλη... ;) που ειναι καρφιτσωμενο

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarrightTik-tak δε σε ξεχασα....πανε 2 μερες που προσπαθω να στειλω το πμ και ΔΕ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ!!!!!να το στειλω στο χοτμαιλ σου;

OK!!!! ...βρε, μην ανησυχεις :) ... ή στειλε το στο γιαχου μου, που έχεις απο το μσν ή όποτε μπορεσεις ως π.μ.

καλό απόγευμα!!!!

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νάντια: μάντεψε με ποιους θα πάω Βιέννη το καλοκαίρι!!!!!!!!!!!! :wacko::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με ποιους???

άσε ρωτάω εγώ γιατί δεν βλέπω να στην κάνουν την ερώτηση...:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Με Ιάσονα και Μαυρογένη, ξέρει η Νάντια... :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ιταλιάνα !!!!!

Το σπίτι σου είναι μια χαρά! Ακόμα εκεί... δεν έφυγε :P:P:P

Ορίστε ρεεεε εγω ήρθα.. δεν φταίω εγώ αν εσυ έλειπες B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.