Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup Να σας πω αυτά τα εικονιδιάκια πώς τα βάζετε? Θέλω κι εγώωωωωωωωω!!!! :P :P :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ρωτάς αν κοιμηθηκα και καθόλου? emdevil Εν αντιθέσει με μερικούς μερικούς... emfly Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι υπόλοιποι γιατί δεν πάτε για ύπνο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να σας πω αυτά τα εικονιδιάκια πώς τα βάζετε? Θέλω κι εγώωωωωωωωω!!!! :P :P :P

Roadrunner's creations ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Julliette σε ενημερώνω ότι απόψε το βράδυ τραγουδάει ο Κορωναίος emblush στο Atheneum σε μία συναυλία προς τιμήν του Πασχάλη, του μεγάλου έλληνα μπάσου.

Η συναυλία είναι στις 20.30 ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Roadrunner's creations  ;)

Θενκ για παναχάκιον :) Ω! σεβαστέ μου μάνατζερ...και στη σοπράνο σου τπτ εεεε??? :P Σέλω κι εγώωωωωωωωωωωωωω :P

Julliette σε ενημερώνω ότι απόψε το βράδυ τραγουδάει ο Κορωναίος  emblush στο Atheneum σε μία συναυλία προς τιμήν του Πασχάλη, του μεγάλου έλληνα μπάσου. 

Η συναυλία είναι στις 20.30  ;)

Ναι, μου το'πες....εμμμμ δε φτάνει που τρέχω κάθε μέρα στο Θησείο για πρόβες....σιγά μην χαλάσω το μοναδικό μου ελεύθερο βράδυ για ν'ακούσω κοκορόπουλα.... B)B)B) (εμένα μ'αρέσουν οι τενόροι με πιο πολύ "ψαχνό" που λέει κι ο δάσκαλος emblush )

Εξάλλου ο Κορωναίος δεν έχει έρθει ποτέ σε δικη μου συναυλία, εγώ γιατί λοιπόν να πάω? Και μια και το θίγουμε, η τάξη έχει συναυλία στο φουαγιέ της Λυρικής τη 2η Δευτέρα του Μάη (θα πω 2έττο με το Μαυρογένη!!!!! :wub: ) να έρθετε και καλά θα κάνει να έρθει κι αυτός!!! :P:P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μεγειά το καινούριο φορουμ, ω! αντμινιστράτορα :)emrockon

emarright Θα'θελα το αβαταρ μου πίσω όμως.... :P :P :P

emarright Άσχετο.... γμτ το ΜΣΝ και τις ιντερνετικές συνδέσεις στην άλλη πλευρά του Ατλαντικού!!! emrantingempc

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α και επίσης.....τώρα ανακάλυψα το vanilla Cola skin... αλλά βαριόμουν να ανοίξω τοπικ στο γκρηκμεντς.γρ ειδικά γι'αυτό... ρε παιδιά....μια χαρούλα είναι το κλασίκ γαλαζάκι ... ξεκούραστο, ωραιότατο.. αυτό το εκρού του νεκρού της βανίλιας μου'βγαλε τα ματάκια μου τα όμορφα τα τσακίρικα κλπ.... :splats:

emarright Ααααααααα και Μαριζάκι.... να τα 10000000000000σετε βρε!! ;)

emarright Καληνύχτα καλά μου παιδάκια, πάω να κάνω επανάληψη στο ημερολόγιο της Μπρίτζετ Τζόουνς πριν το επιστρέψω (Νάντια... κόβω να μην ξαναρχόμαστε τις Πέμπτες στον Τάσο, ο ξε-φων δε μας αφήνει ούτε 10' νωρίτερα..και να πεις ότι το φχαριστιόμαστε... emno )

emkissemnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μαγαζι ανοιξε......το κουμπακι edit ακομα δε μαθαμε!!!!! emcensoredemcensored

Ακους Jul;;;;;Για'σενα χτυπα η καμπανα :angry::splaaaats:

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μα δε θέλω να κάνω εντιτ σε διαφορετικού περιεχομένου ποστς... :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγάπη μου, μην μου ξαναδώσεις το αυτοκίνητο χωρίς βενζίνη, γιατί εντελώς τυχαία το κοίταξα και ήμουν ικανή να γυρίσω σπίτι σπρώχνωντας. emlookaround

Τροποποιήθηκε από Nantia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Jul συγχαρητήρια για την εκπληκτική συναυλία χτες!

Είσασταν οι καλύτεροι!

Να σου ζητήσω μία χάρη?

Θέλω ένα αντίγραφο από το requiem Faure, (γιατί πάλι έχασα το δικό μου/ το ξέχασα στην μουσικολογία) και 3 από την Messe Bass empleaseemplease

Είχα πάρει και για την Θεοδώρα και την Μαρία και τα ξέχασα ομοίως στην μουσικολογία. emblush Τώρα όμως τί θα τους δώσω?

Βγάλτα μου εσύ και εγώ θα σε περιποιηθώ emkafes

φχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Done για τη Messe Basse, αλλά το Ρέκβιεμ εχμμμ... έχω γράψει τόσες βλακείες πάνω, έχω ζωγραφίσει ήλιους καρδούλες λουλουδάκια κλπ... που θα γινόμασταν ρόμπα. Αααααααα μαζί με το λαχανί βιβλιαράκι θα σου αφήσω και τη Μπρίτζετ :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το Ρέκβιεμ το θέλω για μένα, δεν θα το δει κανένας άλλος.

Θα πω στον φάδερ σου, αν γυρίσουμε μαζί το απόγευμα να με αφήσει σπίτι σου για να τα πάρω.

θενκς

υγ. Σε λίγο αρχίζει το ΔΣ emboredemboredembored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

zkw μου φέρθηκες καταπληκτικά σκανάροντας για χάρη μου κάτι που ήθελα πολύ και εγώ σε ξέχασα δίνοντας σου υποθέτω λάθος γνώμη για μένα. Είναι που κάθε φορά που μπήκα έκτοτε στο site ήταν για περιορισμένο δήθεν χρόνο. Ελπίζω να σου γράψω σύντομα αυτό που θέλω να μάθεις. emroseemroseemrose για συγνώμη.

Τροποποιήθηκε από NIKITA
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάει και ο Μάρκεζ... τί μένει τώρα; ... τπτ το ιδιαίτερο....

Απόψεις κλόουν, Χάινριχ Μπελ

Σκισμένο Ψαθάκι, Αλκυόνη Παπαδάκη

Γλυκά Κουταλιού, Ελένη Ζαχαριάδου

Πολιτεία, Πλάτων

Κώδικας Ντα Βίντσι, Ντον Μπράουν

χρόνο...δεν έχω χρόνο!!!! :)

θα αρχίσω αύριο τον Χάινριχ... καιρός να πέσω σε κάτι "βαρύ"

emroseemstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Tελικά είναι γενικό το φαινόμενο :D

Α ρε παλιο-μπιπππππππππ emcensored σχολές... δε μας αφήνετε να διευρύνουμε το λογοτεχνικό μας ορίζοντα... :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άσε γμτ.... πρωί πρωί πρόβες στην ΕΡΤ... emeleos

emarright ΚΑΛΗΜΕΡΑ :)emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.