Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

ΥΓ: Βλέπω ότι είμαι ακόμα πρώτη σε ποστς... τι κάνατε ρε σεις 15 μέρες??? Τστστστστσ.... :P

Βρε βρε!Καλώς την!

Πότε να προλάβουμε να σε φτάσουμε???

Mission impossible :D:P

Προλάβαμε όμως να δώσουμε Ιδιωτικό Διεθνές (σήμερα)!αντε και το άλλο εξάμηνο :P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ. α και Ζούκου? αν με διαβάζεις.........@#%^&*@$^&%&$^&$!ΕΛΕΟΣ ΠΛΕΟΝ!

Χαχαχα...παθετικούλα μας...μας έχεις λείψει emhug ...και εσένα απ'ότι βλέπω σου λείπει η zkwουλα... ;)

Εγώ λέω να αρχίσετε να γράφετε και οι 2 πιο συχνά και να κανονίσετε και καμια συνάντηση...εκτός εξεταστικής ε... -_-

Jul καλώς μας ήρθες... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε απάντηση μερικών posts πιο πάνω.....σας περιμένω ξανά για σοκολατοαμαρτίες όποτε θέλετε ;)

φιλιά :)

Υ.Γ. α και Ζούκου? αν με διαβάζεις.........@#%^&*@$^&%&$^&$!ΕΛΕΟΣ ΠΛΕΟΝ!

Χαχαχα...παθετικούλα μας...μας έχεις λείψει emhug ...και εσένα απ'ότι βλέπω σου λείπει η zkwουλα... ;)

Εγώ λέω να αρχίσετε να γράφετε και οι 2 πιο συχνά και να κανονίσετε και καμια συνάντηση...εκτός εξεταστικής ε... -_-

Jul καλώς μας ήρθες... :)

Ωωωωπα σοκολατοαμαρτιες ακουω emcolgate Λοιπον,λοιπον.....οχι μονο να μη εχει εξεταστικη η Μαριζα αλλα να ειναι και η Winmx....εγω δηλαδη B)emgreece .

Αααα να με πας βρε Παθ γι'αυτο το απιστευτο γλυκο που μου'λεγες....Γλυφαδα ητανε...δε θυμαμαι ρε γμτ.Ποιο ειναι το καλυτερο σοκολατα γλυκο πο'χεις φαει;Τροπικαλ λεγοτανε emermm ....εεε θα θυμηθουμε!

Και οπως ειπα το Μαριζακι....ρεεεε μας λειψατε ρεεεεεε....να γραφετε πιο συχνα emhugemkissing

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φαντάζομαι εννοείς το All about Chocolate...

Απίθανο αλλά μόνο για καλοκαίρι. Στο Island αποκλειστικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ωωωω ναι! γιατι μονο για καλοκαιρι βρε Σοβ;Καλα μεχρι να ερθω θα εχουν πιασει οι ζεστες :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη ο Ροαντ βαριεται....αλλα τα credits ειναι δικα του λεει....

R o a d R u n n e r says:

εχει πεσει πολυ μετανοια

R o a d R u n n e r says:

ολες μετανιωνουν

R o a d R u n n e r says:

βαλτο στα νετ-μηνυματακια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ωωωω ναι! γιατι μονο για καλοκαιρι βρε Σοβ;Καλα μεχρι να ερθω θα εχουν πιασει οι ζεστες  :D

Γιατί το Island είναι καλοκαιρινό μαγαζί!

Μια που το φερε η κουβέντα Island ruuuules!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Dragoste rulz ρεεεε!!!!!

άσχετα εαν τα βαρέθηκα αυτά ποιά!!! όχι άλλα β.π.!!! emeleos ! τόσα χρόνια τα τρωγα στη μάπα!!!!

όχι άλλο κολλέγιομωραϊτόαρσακειόδούκαtassisacscampionογειτωνόπαιδα!!!!

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Winnnnnnyyyyy.....σε παρακαλώ μετέφερε το τοπικ:

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=6660

στο θέατρο....έκανα λάθος απο τη βιασύνη μου.... emblush

ευχαριστώ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@@ .....

ε, θα έσκαγα!!! :) :) :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Winnnnnnyyyyy.....σε παρακαλώ μετέφερε το τοπικ:

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=6660

στο θέατρο....έκανα λάθος απο τη βιασύνη μου.... emblush

ευχαριστώ....

το'χε ηδη κανει καποιος αλλος B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψάχνω εδώ και καιρό να βρώ την Θεία Κωμωδία του Dante Alighieri στο πρωτότυπο, αλλά ακόμα και σε βιβλιοπωλεία ξενόγλωσσων βιβλίων δεν κατάφερα τίποτα. Κάτι κακέκτυπα βρήκα μόνο. Winmx αν έχεις κάτι υπόψη σου που μπορώ να το βρώ εδώ Αθήνα θα στο χρωστούσα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Dragoste rulz ρεεεε!!!!!

άσχετα εαν τα βαρέθηκα αυτά ποιά!!! όχι άλλα β.π.!!! emeleos ! τόσα χρόνια τα τρωγα στη μάπα!!!!

όχι άλλο κολλέγιομωραϊτόαρσακειόδούκαtassisacscampionογειτωνόπαιδα!!!!

emeleos

Λίγα με το αρσάκειο γιατί στο τσακ είσαι να σε αντιπαθήσω :lol::lol::lol::P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε απάντηση μερικών posts πιο πάνω.....σας περιμένω ξανά για σοκολατοαμαρτίες όποτε θέλετε ;)

φιλιά :)

Υ.Γ. α και Ζούκου? αν με διαβάζεις.........@#%^&*@$^&%&$^&$!ΕΛΕΟΣ ΠΛΕΟΝ!

Patheticoulinouliniiii!!!! emmissing

Ένα περίεργο πράγμα... δεν μπορώ να διαβάσω την τελευταία σειρά του post που έγραψες... emwhistling (νταξ, μη φωνάζεις... δίκιο έχεις… emblush)

Εγώ λέω να αρχίσετε να γράφετε και οι 2 πιο συχνά και να κανονίσετε και καμια συνάντηση...εκτός εξεταστικής ε... -_-

Ωωωωπα σοκολατοαμαρτιες ακουω emcolgate Λοιπον,λοιπον.....οχι μονο να μη εχει εξεταστικη η Μαριζα αλλα να ειναι και η Winmx....εγω δηλαδη  B)emgreece .

Προτείνω -όταν έρθει κι η Win από την ξενιτιά- να κανονίσετε σοκολατοσυνάντηση! Θα γίνει της ...σοκολάτας…χι! χι! :Demhehe

Ψάχνω εδώ και καιρό να βρώ την Θεία Κωμωδία του Dante Alighieri στο πρωτότυπο, αλλά ακόμα και σε βιβλιοπωλεία ξενόγλωσσων βιβλίων δεν κατάφερα τίποτα. Κάτι κακέκτυπα βρήκα μόνο.

NIKITA, κοίταξες μήπως μπορείς να το παραγγείλεις σε κάποιο από τα μεγάλα βιβλιοπωλεία???? :unsure:

Για ρίξε μια ματιά στο -> http://www.unilibro.it (έχει αναλυτικά τις εκδόσεις -ίσως βρεις αυτό που ψάχνεις)! ;)

Υ.Γ.1 Έχω το πρωτότυπο αλλά είναι πολύ παλιό και αγορασμένο από Ιταλία (εκδόσεις "La Nuova Italia", 1955).

Υ.Γ.2 Αφού σου αρέσει ο Dante Alighieri πάω στα τεχνοθέματα να βάλω ένα απόσπασμα (μεταφρασμένο στα αγγλικά). :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ.1 Έχω το πρωτότυπο αλλά είναι πολύ παλιό και αγορασμένο από Ιταλία (εκδόσεις "La Nuova Italia", 1955).

Ρε ζουκου, είσαι ΤΟΣΟ ΠΑΛΙΑ τελικά;

emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

zkw όπως και η Winmx που προσφέρθηκε ακόμα και να μου το φέρει η κοπέλα από Ιταλία με συγκινήσατε αφάνταστα. Το βιβλίο αυτό (και τα τρία μέρη του) το έχω λατρέψει και το έχω συνδυάσει με ένα πολύ σημαντικό γεγονός στη ζωή μου. Το ψάχνω εδώ και πολύ καιρό μάταια γιατί ζητάω το πρωτότυπο και όχι μετάφραση. Το site που μου έδωσες μου δείχνει ότι υπάρχουν πολλές εκδόσεις. Ελπίζω να το έχω κάποια στιγμή στα χέρια μου.

Ευχαριστώ και πάλι πολύ πολύ, είστε θαυμάσιες emthanxemthanxemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σσσσσσσσσ!

Διαβάζει τώρα τα 4678 posts που γράφτηκαν ερήμην της :P

Ελπίζω να μην απαντήσει σε όλα :D :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σσσσσσσσσ!

Διαβάζει τώρα τα 4678 posts που γράφτηκαν ερήμην της :P

Ελπίζω να μην απαντήσει σε όλα :D :D :D

:P:P:P:P:P Και να'θελα....πλακώσαν όλα μαζί και ούτε τα μισά δεν θα προλάβω να διαβάσω... :D

Καλά αποτελέσματα με την Τσου-τσούκαααααααααα.... emrockon

emarright Γουιν: ευτυχώς, είχα αρχίσει να ανησυχώ... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι αλλά κοίτα πότε θα ξαναμπώ στο φορουμ... μετά από σήμερα... τα ξαναλέμε Δευτέρα παιδιάμ.. Ζμουτς!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.