Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

και είναι πανέμορφη! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμμ...επειδή η σοκολάτα μας τέλειωσε, συμβιβάζεστε με κεικ σοκολάτας???είναι φρεσκότατο!!! :D

(είδες?για να μη διαβάσω ως και κέικ φτιάχνω!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έφτιαξα μπισκότα, αν και δεν τα τρώω η ίδια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα πάντως Μαρίζα μου τα μπισκότα συγκεκριμένα ήταν καλλιτεχνική δραστηριότητα. Το μαγείρεμα είναι ούτως ή άλλως στο πρόγραμμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμμ...επειδή η σοκολάτα μας τέλειωσε, συμβιβάζεστε με κεικ σοκολάτας???είναι φρεσκότατο!!! :D

(είδες?για να μη διαβάσω ως και κέικ φτιάχνω!)

Το καλύτερο κέικ με σοκολάτα το έχω φάει ένα βράδυ στης pathetic...έτσι για να μην ξεχνιόμαστε δηλαδής...

Υ.Γ. Θείααααα still emiloveyou:D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το καλύτερο κέικ με σοκολάτα το έχω φάει ένα βράδυ στης pathetic...έτσι για να μην ξεχνιόμαστε δηλαδής...

Υ.Γ. Θείααααα still  emiloveyou    :D  :D  :D

Η pathetic είναι θεία σου; :huh::blink::o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έφτιαξα μπισκότα, αν και δεν τα τρώω η ίδια.

ε δε μας γραφεις τη συνταγη μια μερα στο Syntages μπας και μαθουμε κανα γλυκακι :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεσα εξω το μσν emranting αποψε.

Καληνυχτα φορουμ κ με οποιους μιλαγα :(

Οποιους εχω καιρο να δω και να μιλησω emcryemcrybaby .......cu soon

emrose

ΥΓ.Εμ με γκαντεμιασατε...."βαλε και βαλε το καινουριο μσν"πεταει τωρα το παλιο....θα το βαλω....ωωωωωχου! :splaaaats::antegeia:

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αααα για να σας πω εσας απο πάνω... προσπαθώ να κοψω και τα γλυκά... μη με βάζετε σε πειραμούς...

όχι τπτ άλλο αλλα μετά την εξεταστική μου θα πρέπει να τα φτιάξετε ΟΛΑ αυτά :DB)emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλωσήρθα φορουμ :)

1 έχω να πω: Latin America RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZ μιλάμε!!!!! emclaps

emarright Win, ναι του'φυγα και τι θα κάνει τώραααα :P :P Btw οι Αργεντίνοι θεοί emblush αλλά γμτ τπτ στον ορίζοντα... Με τους Bραζιλιάνους όμως.... εχμμμμ... emoops Aυτάαααααα δε λεω τπτ άλλο... καλά να'μαστε να ξαναπάμε :D

emarright Ήρα μου, τι να τους κάνεις του Μεξικανούς? Γνώρισα κάτι στραβοχυμένες φάτσες στο Ρίο... χάλια είνα!!! :o

emarright Thnx Spider, φωτό έφερα πολλές αλλά γμτττττ....μου κάηκε το καλύτερο φιλμ από τους καταρράκτες του Ιγκουασού.... emcrybaby:angry:

emarright RR ωραίος μάνατζερ είσαι ρε! Λες για την απαισιοδοξία στο φορουμ και δεν αναφέρεις καθόλου τη σοπράνο σου :angry: Αφού λείπω εγώ πώς είναι δυνατό να περνάτε καλά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :splaaaats:

Και μετά το μουλτι-πολιτισμικό σοκ που υπέστην 17 μέρες και όπου η συνεννόηση γινόταν σε άπταιστα αγγλο-γαλλο-γερμανο-ισπανο-πορτογαλικά και κάτι τσάτρα-πάτρα ελληνικούρες από μετανάστες, με το που πάτησα το πόδι μου Αθήνα, εκτός ότι μου έμειναν οι αποσκευές στη Φρανκφούρτη, πλάκωσαν οι δουλειές.... Θέλω ξανά διακοπές μου φαίνεται..... emdevil Hasta pronto, πάω για συναυλία y un gran beso para vos todos!!! :) :) emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Βλέπω ότι είμαι ακόμα πρώτη σε ποστς... τι κάνατε ρε σεις 15 μέρες??? Τστστστστσ.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup πως να μην εισαι ρε αφου δε εχεις μαθει ακομα να πατας το κουμπακι edit ρεεεεεεε!!!!να στα κανω τωρα merge τα ποστ.....εεεεεεε για πες :bloodomen: :splaaaats:

Καλως μας ηρθες emrose

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Jul emWELCOME_Back!!! :)

@RR Mην ανησυχείς... όλα αυτά τα σοκολατοειδή, θα σου τα στείλουμε στο σπίτι - την ημέρα της γιορτής σου!!! Ετοιμάααααασου!!! :D

@Συμφορουμίτες & Συμφορουμίτισσες ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!! emhehe

Τροποποιήθηκε από zkw
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@RR Mην ανησυχείς... όλα αυτά τα σοκολατοειδή, θα σου τα στείλουμε στο σπίτι - την ημέρα της γιορτής σου!!! Ετοιμάααααασου!!! :D 

Με έκανες και χαμογέλασα :):D

α ρε ζούκου... One and only! B)

emthanx

Τροποποιήθηκε από Roadrunner
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε απάντηση μερικών posts πιο πάνω.....σας περιμένω ξανά για σοκολατοαμαρτίες όποτε θέλετε ;)

φιλιά :)

Υ.Γ. α και Ζούκου? αν με διαβάζεις.........@#%^&*@$^&%&$^&$!ΕΛΕΟΣ ΠΛΕΟΝ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.