Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

καλώς τη Νεφέλη!!!! :)

χάθηκες....μάυρα μάτια κάναμε , χωρίς τα πολύχρωμα πόστ σου!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

tik tak... την μεσαία φώτο απο την υπογραφή σου την περιμένω με mail.. άπαιχτη.... αν είναι δικιά σου τα θερμά μου συλλαλητήρια  :D  :D  :D

Απαιτώ πνευματικά δικαιώματα για τα συλλαλητήρια :splaaaats::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Nεφελούδι.... emmissingemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό ταξίδι και καλά να περάσεις Τζουλιέτα!!!

Να μας φέρεις πολλές φώτος!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε γίνεται να μας φέρει και κανέναν Μεξικάνο? eminnocect

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!

Όλα καλά?

Πώς είμαστε?

Πάντα καλά!

Χαίρομαι δια εσάς... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε ψυχή...γιατί;;;

Έχω αρχίσει να αμφιβάλλω πολύ για την ποιότητα και την ποσότητα των αντισωμάτων μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν φτάνει που με φτύνει ο Λιανός με δουλεύετε και για το συγγραφικό μου ταλέντο!!!

emcrybaby...Δηλαδή τί άλλο θα μου συμβεί!! emcrybaby

Τροποποιήθηκε από notbad
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ ρε παιδιά, όλοι πρέπει να αρχίσουμε απο κάπου. Η αγαπητή, εν Χριστώ, αδελφή notbad ξεκίνησε απο το φόρουμ, θα συνεχίσει στο 7μέρες ΤV με τη στήλη "Αγαπητή Χρύσα" και στη συνέχεια θα συγγράψει για την εκπληκτική σειρά best sellers "ΝΟRA"

"Περί έρωτος κι άλλων Λακεδαιμονίων"

Ρε συ Roadrunner, μετά λες για το δικό μου msn...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

empresentemkiss ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΧΑΡΙΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ,ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΖΑ,ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ!!!!!!!!HAPPY BIRTHDAY TO YOU,HAPPY BIRTHDAY TO YOU,HAPPY BIRTHDAY DEAR MARIZAKI emrose HAAAAPPYYYYYYYYYY BIRTHDAY TO YOUUUUUUUU!!! emcolgate ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - EIΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ :)

ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ KARPA,ΓΙΑΤΙ ΕΜΠΑΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΨΥΧΗ ΝΟΤBAD.ΔΕΝ ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ(Ο ΛΙΑΝΟΣ ),ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ξέρω ότι έχετε κάθε καλή πρόθεση....

Μόνο,που, το μικρό ξανθούλικο μωράκι από τη Σουηδία έχει βρει τον πατέρα του...

Το είπαν και οι ειδήσεις...

Για αυτό σας θερμοπαρακαλώ όχι ξανά το ίδιο mail.... :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η δικια μας Μαριζα εχει γενεθλια;

Το Φρουτο ειναι κοπελα Σπαιντερ

Φρουτο ειναι Η Καρπα

..................................................................

Καλα μιλαμε εχουμε μπλεξει εδω μεσα με τα φυλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπόν η Μαρίζα δεν έχει γενέθλια σήμερης... αν είχε μας θα είχε πάρει τα αυτιά που δεν την θυμηθήκαμε :P:P

Ζου emiloveyou

Με το φρούτο τελικά τι παίζει;;;; χμ... να μας πει το ίδιο.. επίσης είναι άγουρο η γινωμένο; εξωτικό η μη :):D:D

Ευχαριστώ B)

Καλά ρε 7ακο πως τα καταφέρνεις ρε και λιώνεις συνέχεια στον πυρετό;;; χμ... κάποια σε ταλαιπωρεί.. και σου έχω πει να μην τρέχεις στο ξεροβόρι...αχχ δε με ακούς :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ emno ΒΛΑΚΕΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΑΡΙΖΑ.ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ FORUM ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΦΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ, ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ(ΟΠΟΙΟΣ ΒΙΑΖΕΤΕ ΣΚΟΝΤΑΦΤΕΙ).ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΔΡΑΠΤΟΜΑΙ ΤΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ emquestionemquestion ΧΡΟΝΙΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΣΕΕΕΕ ΟΛΟΥΣΣΣ ΣΑΣΣΣΣΣ!!!!!! empresentempresent:lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά είσαι αααααααλλο φρούτο :)

emrockon

By the way

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ !!! ΚΑΛΗ ΔΙΑΜΟΝΗ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΟΛΟΥΣ Ε?ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΩ ΤΟΣΗ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΕΡΙΕΡΓΟ emeleos ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ,ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ.ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟ ΤΩΡΑ,ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ? :huh:

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ,ΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΤΡΩΩ,ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΧΙ ;)emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΔΡΑΠΤΟΜΑΙ ΤΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ...

Άμα αδράπτεσαι, μη σου φύγει κανένα αδράχτι κιόλας...

Πείτε μου τώρα ότι την πήρα κι απ'τα μούτρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ,ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ emdontgetit ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ<<ΜΠΑΜΠΙΝΙΟΤΗΣ>>,ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ?ΚΑΙ ΝΑΙ,ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ,ΤΙ ΤΟ ΡΩΤΑΣ? :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.