Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup Δε βλέπω κανένα χάλι στο να είμαι σε θέση ν'αγαπώ... :) Aκόμα κι αν η ανταπόκριση είναι αρκετά παραλλαγμένη, μάλλον τυχερή με θεωρώ που δεν έχω στεγνώσει ακόμα, με τόσα που μου'χουν συμβεί (και μάλιστα όλα μαζί αυτό το καλοκαίρι... :unsure: )

Τεσπα πολύ στη βαριά φιλοσοφία το ρίξαμε, σας καληνυχτίζω αγαπημένα μου τέκνα, εύχομαι αγάπη ευτυχία και ειρήνη στον κόσμο (αλλά κατά βάση μέσα μας) και πάω να ξεβαφτώ και να χαζέψω το Girl Next Door.... (ούτε και ξέρω τι είναι αυτό που πρόκειται να δω, αλλά μια και ο μπρο μας έκανε την τιμή να μας το δώσει....) ;)

Καληνύχτα φορουμ emlove2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή σου νύχτα, δεν θυμάμαι αν ήταν καλή η ταινία. Χάλια, χάλια, χάλια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ιουλιεττα Ψεεεεμα!!!! Εγω ξερω οτι εισαι ερωτευμενη.....καλε ολος ο κοσμος ξερει τον εναν κ μοναδικο σου ερωτα.......τη ΜΟΥΣΙΚΗ

καλε τι ξυπνημα ηταν αυτο που'χα emcensoredemranting

Τωρα να πω "καλημερα" ;):wacko:emno

emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερούδια ιταλιάνα!! :wub:

(ποιος την πείραξε καλέ??) :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup Γουινουλαμ, όχι η μουσική δεν είναι έρωτας....είναι κάτι που βρίσκεται μέσα μου από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου...είναι η ζωή μου emblush

empiano

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας φορουμο-καληνυχτίζω και τα ξαναλέμε αφτερ Κυριακή που γυρνάω από το τουρ στου Βόλου :)

Luv u all guys emiloveyou (εξαιρέσεις φυσικά υπάρχουν.... emdevil:P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμ πές μας ότι δουλεύεις σε μπουλούκι, σαν το μακαρίτη το Ζάννο Ντάνια...

Είσαι δηλαδής μια μπουλουξού, για να μην πω μπουζουξού και σε ατιμάσω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ποιος ειν'αυτός πάλι??? Ρε συ τι ηλικίας είσαι πια και όλα σου τα ακούσματα έχουν πεθάνει??? Σιγά μην πάω να παίξω και με τον Περπινιάδη δηλαδής... emfly

Μπουλουξού ε? emxmm Κοίτα μερικές καμπυλώδεις αξίες είναι αναλλοίωτες emdevil:splaaaats: Η ζήλεια θα σου μείνει :Pemfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly emfly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emxmm καιρο ειχα να σας δω να τρωγεστε Ιουλιεττα κ Λευκαδερε......καλε μου λειψατε embounce

ωωωωωω κυριε α^2 τι κανετε;πως τα περνατε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

TO WHOM IT MAY CONCERN

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΕΣ!!!!!!!!

(Φοίβος – Δ. Βανδή – γράψανε πάλι!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωωωωωω κυριε α^2 τι κανετε;πως τα περνατε;

Όσο το δυνατόν καλύτερα... αλλά δυστυχώς με τρώει το διάβασμα... :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Μικρό λαμόγιο για ένα ερώτημα που είχε θέσει. Σε χρήμα το προτιμώ γιατί το είδος μπορεί να είναι και φύρα...σωστά;;; :D :D :D

@Όλους όσοι διαπληκτίζονται στο ΔΙΚΑΤΣΑ...Ρε ψυχές γιορτές έρχονται, ας αγαπηθούμε για λίγες μέρες και μετά τις 15/1 πάλι πιάνουμε τις πολεμίστρες. :D

Τελικά σαν να έχει δίκιο η Basiliki...όλο φατσούλες βάζω. Αν υποψιαστώ ότι θα γίνω μια Μαρίζα γιατρέ μου...θα πεθάαααανω :D:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά σαν να έχει δίκιο η Basiliki...όλο φατσούλες βάζω. Αν υποψιαστώ ότι θα γίνω μια Μαρίζα γιατρέ μου...θα πεθάαααανω :D:P

:unsure::huh::angry:emrantingemrantingemranting:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Μικρό λαμόγιο για ένα ερώτημα που είχε θέσει. Σε χρήμα το προτιμώ γιατί το είδος μπορεί να είναι και φύρα...σωστά;;; :D :D :D

Τελικά σαν να έχει δίκιο η Basiliki...όλο φατσούλες βάζω. Αν υποψιαστώ ότι θα γίνω μια Μαρίζα γιατρέ μου...θα πεθάαααανω :D:P

I. Μπορεί να είναι και φύρα...μπορεί και όχι...Αν δε δοκιμάσεις, πώς θα μάθεις; :lol:

ΙΙ. Η Μαρίζα είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία! Οποιαδήποτε προσπάθεια σύγκρισης κατακρημνίζεται στα Τάρταρα... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααα αν είναι να δοκιμάσω πρώτα τότε πάσο...αύριο στις 8 έχω μισή ωρίτσα. :P :P :D

Όντως η Μαρίζα ανοίγει και το board , εγώ ακόμα το κάνω με το χεράκι τις φατσούλες...έχω μέλλον :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΙΙ. Η Μαρίζα είναι μία και ο μπακλαβάς γωνία! Οποιαδήποτε προσπάθεια σύγκρισης κατακρημνίζεται στα Τάρταρα... :P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ε καλά τώρα.... :P:splats::splats::splats:

Άτιμη ΩΡΛ...

Άτιμη νεροποντή...

Θα το ρίξω στα ναρκωτικά.... emtherapeftiki

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emeleos emeleos emeleos Έτσι και ξανακούσω ακόμα ένα χμας τραγούδι θα πάθω υστερία!!!!!!!! emcrybaby Κι όσο σκέφτομαι ότι θα τα τραγουδάω για ακόμα 10 ολόκληρες μέρες!!!!

Απαιτώ εμοτικον που να τραβάει τα μαλλιά του ΤΩΡΑ!!!!!!!!! Κώσταααααααααα!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να σε δω να ζητιανεύεις ευρώ στον ηλεκτρικό για την δόση σου και τί στον κόσμο :P

"Ένα ευρουλινάαααακι... σαααας παρακαλώωωωω...." :P:P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mιάς και λέμε για δόσεις...βλέπω σήμερα τον διπλανό μου στο λεωφορείο να βγάζει κάτι λεπτό χρώματος άσπρου...λέω κανένα τσιγάρο θα είναι και το ετοιμάζει...κοιτάω καλύτερα και τι να δώ...μια ενεσούλα...όπως καταλαβαίνεται μάλλον ήταν ναρκωμανής και ήταν έτοιμος για τη δόση του με το που θα κατέβαινε απο το λεωφορείο...δε μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο...ήταν και ψιλο στην κοσμάρα του...αλλά όχι και έτσι ρε παιδιά...να την κρατάει λές και είναι τσιγαράκι και είναι έτοιμος να καπνίσει....που φτάσαμε... emeleos:splaaaats::antegeia:

Και μιας και είπα για τσιγάρο...στην Ερμού σήμερα ένας ωραιότατος κυριούλης ντυμένος Αη Βασίλης με το ωραιότατο πόνι του φωνάζει hohoho για να βγάλει φωτογραφίες με τα παιδάκια...και εκεί που λέει φωτογραφίες με τον Αη Βασίλη ανάβει και ένα τσιγαράκι...Καπνίζει ο Αη Βασίλης???Άλλη πρωτοπορία και αυτή... :antegeia:

Σας είπα οτι έγραψα καλά??? :)

φιλακιααααααααααααααααα :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.