Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Μου αρέσουν τα ΝΙΚΕ AIR MAX '97, που σαν φόρμα, άνεση, ποιότητα και σχέδιο είναι από τα καλύτερα αθλητικά παπούτσια στον κόσμο!

Δεν μου αρέσει που η τιμή τους είναι τόσο τρελά φουσκωμένη στην Ελλάδα.....

Μου αρέσουν οι υπολογιστές! (αυτό είναι γνωστό)

Δεν μου αρέσει που δεν μπορώ να διαλέξω μεταξύ desktop και laptop, όπως δεν μου αρέσει που πήγα να φτιάξω μια desktop σύνθεση και συνάντησα για πρώτη φορά εδώ και χρόνια "άγνωστες λεξούλες" :o

Μου αρέσουν τα Χριστούγεννα, μου αρέσει που στολίσαμε το δέντρο και γελάγαμε, μου αρέσει να ψωνίζω, μου αρέσουν τα χριστουγεννιάτικα τραγουδια, μου αρέσουν οι μελό ταινίες, μου αρέσουν τα παιχνίδια υπολογιστών, μου αρέσει να τυπώνω εξώφυλλα DVD σε μέγιστη ποιότητα, έστω και αν μου ρίχνουν το έγχρωμο μελανι από 10% σε 0% για 4 μόνο εκτυπώσεις....

Μου αρέσει επίσης το κότσι χοιρινό που έφαγα για μεσημέρι... ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!! :P

-------

έντιτ: Δεν μου αρέσει που μπέρδεψα τα τόπικς! :D

Τροποποιήθηκε από KonstantinosMD
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Winny για το θέμα με τους δικατσάδες

Winny η συμβολή σου στην κουβέντα ήταν όπως πάντα καθοριστική. Μια φορά δεν έχω διαβάσει μια σοβαρή άποψη από μέρους σου, όταν αποφασίσεις να συμμετέχεις σε μια οποιαδήποτε κουβέντα έστω και για να πεις συμφωνώ ή διαφωνώ τότε ξαναασχολούμαι μαζί σου. Κι αν στα κάνω ναααα κάνε ένα ignore και σταμάτα την υστερία. Ζήτημα να έχω γράψει στους δικατσάδες 10 ποστ.

Το βάζω εδώ για να μην γίνει πεδίο άγονης αντιπαράθεσης πάλι το θέμα εκείνο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Winny για το θέμα με τους δικατσάδες

Winny η συμβολή σου στην κουβέντα ήταν όπως πάντα καθοριστική. Μια φορά δεν έχω διαβάσει μια σοβαρή άποψη από μέρους σου, όταν αποφασίσεις να συμμετέχεις σε μια οποιαδήποτε κουβέντα έστω και για να πεις συμφωνώ ή διαφωνώ τότε ξαναασχολούμαι μαζί σου. Κι αν στα κάνω ναααα κάνε ένα ignore και σταμάτα την υστερία. Ζήτημα να έχω γράψει στους δικατσάδες 10 ποστ.

Το βάζω εδώ για να μην γίνει πεδίο άγονης αντιπαράθεσης πάλι το θέμα εκείνο.

Επειδή είναι μετρημένες οι φορές που συμφωνώ με τη notbad, σημειώνω κα αυτή...

ΥΓ: στο ΔΙΚΑΤΣΑ έχεις 20 ποστ από τα 554.. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έντιτ: Δεν μου αρέσει που μπέρδεψα τα τόπικς!  :D

Και αφού είσαι αντμιν γιατί δεν το μετέφερες εκεί που πρέπει??? Τστστστσ βαρεμάρα......... :lol:emdevilB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομίζεις που θα μείνω με αυτό!!! σπλατς! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είμαι σίγουρη ότι και το νέο θα είναι το ίδιο γεροντίστικο! :splaaaats:

εκτός αν επέμβω! emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς όλους όσους κούρασα λέγοντας, με επιθετικό μερικές φορές τρόπο, τις απόψεις μου:

Σόρυ, δε φταίτε τίποτα να διαβάζετε μαινόμενα posts, είτε για δικατσάδες είτε για δικατσοφόρα, αλλά είναι μια αγανάκτηση συσσωρευμένη ετών για πολλά κακώς κείμενα. Δεν έχω σκοπό να συνεχίσω την όλη ιστορία, το κούρασα. Και όταν φωνάζεις πολύ, παρά το ότι μπορεί να έχεις δίκιο, το χάνεις.

Αυτάαα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς όλους όσους κούρασα λέγοντας, με επιθετικό μερικές φορές τρόπο, τις απόψεις μου:    Σόρυ, δε φταίτε τίποτα να διαβάζετε μαινόμενα posts, είτε για δικατσάδες είτε για δικατσοφόρα, αλλά είναι μια αγανάκτηση συσσωρευμένη ετών για πολλά κακώς κείμενα. Δεν έχω σκοπό να συνεχίσω την όλη ιστορία, το κούρασα. Και όταν φωνάζεις πολύ, παρά το ότι μπορεί να έχεις δίκιο, το χάνεις.    Αυτάαα

Συμφωνώ μαζί σου και ακολουθώ και την πολιτική σου από δω και στο εξής. Να προσέχεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλοι εσείς που σφάζεστε σαν τα κοκόρια (sic!) μεταξύ σας, άσχετα ποιός έχει δικιο ή άδικο (έχω σχηματίσει άποψη, απλά θεωρώ ότι δεν αφορά), μου λέτε σας παρακαλώ τι θα γίνει όταν στο μέλλον θα κληθείτε να συνεργαστείτε?

Όταν θα είστε συνάδελφοι, θα έχετε να αντιμετωπίσετε απο κοινού μια περίπτωση, τι θα κάνετε? Θα αρχίσετε οι μεν τα " α όχι εμείς στην Ιατρική Αθηνών μάθαμε ότι τις πέτρες στο χολή τις βγάζουμε" και οι δε "α όχι εμείς στη Ρουμανία - Βουλγαρία - Ιταλία μάθαμε να τις αποθανατίζουμε και να τις εκθέτουμε σε φωτογραφικό διαγωνισμό" (και το ανάποδο, δε θέλω να προσβάλλω κανένα).

Και φτάνει με τα posts ειλικρινούς μεταμέλειας που βάζετε κατα καιρούς. Ή λέτε τη γνώμη σας ή δεν τη λέτε. Επιθετικά, ξε-επιθετικά, αυτή είναι, σηκώστε και το βάρος να σας πούμε και μπράβο.

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα όταν την λές γίνεσαι κομπλεξικός και γκρινιάρης...όταν δεν την λες γίνεσαι φοβιτσιάρης και χωρίς άποψη...Δηλαδή πες μου εσύ που είσαι και του ψυχαναλυτικού τί να κάνω;

Πέτρα στην χολή; Δεν ήταν στα SOS...Να πάει να γιατρευτεί αλλού! (ΚΑΝΩ ΧΙΟΥΜΟΡ!!!!!γιατί ικανούς σας έχω να αρχίσουμε μια φιλολογία για την χολολιθίαση)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εσύ ακριβώς για ποιο πράγμα ενοχλήθηκες; Δεν κατάλαβα, προσβλήθηκε η αισθητική σου, η ηθική σου ή απλά είπες να πεις μια μαλακία να περάσει η ώρα;

ΥΓ: Ο καθένας συνεργάζεται με αυτούς που επιλέγει. Δεν στέκει ως επιχείρημα κι ας ακούγεται κάθε τρεις και λίγο.

Τροποποιήθηκε από Sovereign
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλοι εσείς που σφάζεστε σαν τα κοκόρια (sic!) μεταξύ σας, άσχετα ποιός έχει δικιο ή άδικο (έχω σχηματίσει άποψη, απλά θεωρώ ότι δεν αφορά), μου λέτε σας παρακαλώ τι θα γίνει όταν στο μέλλον θα κληθείτε να συνεργαστείτε?  Όταν θα είστε συνάδελφοι, θα έχετε να αντιμετωπίσετε απο κοινού μια περίπτωση, τι θα κάνετε? Θα αρχίσετε οι μεν τα " α όχι εμείς στην Ιατρική Αθηνών μάθαμε ότι τις πέτρες στο χολή τις βγάζουμε" και οι δε "α όχι εμείς στη Ρουμανία - Βουλγαρία - Ιταλία μάθαμε να τις αποθανατίζουμε και να τις εκθέτουμε σε φωτογραφικό διαγωνισμό" (και το ανάποδο, δε θέλω να προσβάλλω κανένα).      Και φτάνει με τα posts ειλικρινούς μεταμέλειας που βάζετε κατα καιρούς. Ή λέτε τη γνώμη σας ή δεν τη λέτε. Επιθετικά, ξε-επιθετικά, αυτή είναι, σηκώστε και το βάρος να σας πούμε και μπράβο.

Κανείς δεν άλλαξε γνώμη, απλά πήρε απόφαση να μην ξαναμπεί στη διαδικασία ανάπτυξής της. Επειδή εγώ συνεργάζομαι ήδη σου λέω οτι πολλές φορές έχω πληρώσει ανευθυνότητα άλλων,αν και δεν καταφέρομαι εναντίον όλων των ιατρών από το εξωτερικό γιατί ανάμεσά τους υπάρχουν και διαμάντια. Επίσης αυτών που η ανευθυνότητα φαρμάκωσε μέρες από τη ζωή μου, δεν αναμένουν ειδικότητα όπως μάλλον θα κάνω εγώ κατά ενα περίεργο τρόπο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εσύ ακριβώς για ποιο πράγμα ενοχλήθηκες; Δεν κατάλαβα, προσβλήθηκε η αισθητική σου, η ηθική σου ή απλά είπες να πεις μια μαλακία να περάσει η ώρα;

ΥΓ: Ο καθένας συνεργάζεται με αυτούς που επιλέγει. Δεν στέκει ως επιχείρημα κι ας ακούγεται κάθε τρεις και λίγο.

Το ύφος σου δε δικαιολογείται...

emthanx για το χαρακτηρισμό, αλλά ναι, καμιά φορά λέω καμιά μαλακία να περάσει η ώρα (και χωρις edit). Ήλπιζα ότι μπορείς να κάνεις το διαχωρισμό της μαλακίας απο οτιδήποτε άλλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μέρος του post πριν το υστερόγραφο δεν απευθύνεται σε σένα. Net μηνυματάκια είναι το θέμα, όχι μηνυματάκια προς την Karpa.

Το υστερόγραφο είναι προφανές ότι απαντάει σε σένα.

Πω ρε πούστη μου, τόσο παρεξηγήσιμος είμαι τελικά; Όλοι δείχνουν μια πελώωωωρια λαχτάρα να βριστούν μαζί μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα όταν την λές γίνεσαι κομπλεξικός και γκρινιάρης...όταν δεν την λες γίνεσαι φοβιτσιάρης και χωρίς άποψη...Δηλαδή πες μου εσύ που είσαι και του ψυχαναλυτικού τί να κάνω;

Εμείς του ψυχαναλυτικού, λέμε ότι πρέπει να λες αυτό που πιστεύεις. Κι ας σε λένε κομπλεξικό και γκρινιάρη. Γιατί δηλαδή, εσένα που σε λένε κομπλεξική, έπαθες τίποτα??? emiloveyouemiloveyouemiloveyou .

(δεν είσαι όμως... emiloveyou )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πω ρε πούστη μου, τόσο παρεξηγήσιμος είμαι τελικά; Όλοι δείχνουν μια πελώωωωρια λαχτάρα να βριστούν μαζί μου!

Δεν ξέρω αν το θυμάσαι...σε περίπτωση που δεν το θυμάσαι, όμως, σου θυμίζω ότι είσαι - συν τοις άλλοις - και φασιστοειδές...από την κουβέντα με το κάπνισμα! Α!!! και ρατσιστής...αχμ...και .... και...και...

και βάζελος...τι χειρότερο...μάλλον για αυτό σου τη λένε όλοι...Άλλαξε ομάδα και όλα μέλι γάλα! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μέρος του post πριν το υστερόγραφο δεν απευθύνεται σε σένα. Net μηνυματάκια είναι το θέμα, όχι μηνυματάκια προς την Karpa.

Κι εγώ που νόμιζα ότι έχεις μάτια μόνο για μένα… :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά απ'όλα αυτά προτείνω ο Σοβ να αλλάξει νικνέιμ από Σοβερεϊν σε Κουϊκάρα ή Κουίκι!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λειπω κ δε τα'χω δει τα ποστ εδω.......

Επειδή είναι μετρημένες οι φορές που συμφωνώ με τη notbad, σημειώνω κα αυτή...

ΥΓ: στο ΔΙΚΑΤΣΑ έχεις 20 ποστ από τα 554.. :rolleyes:

σκεφτηκες οτι εχω διαβασει ολα τα τοπικ οσον αφορα το θεμα;σκεφτηκες οτι ισως να μη ηθελα απλα να μπλεχτω;

δλδ ειναι κακο που εθεσα τη γνωμη μου;η γνωμη μετραει με τον αριθμο των ποστ;

δε πειραζει που δε συμφωνεις μαζι.....ελεος δλδ!

ααααα η νοτβαδ εχει τοσες σελιδες στο Ελεος......καλες ειναι ;)

notbad emarright

@Winny για το θέμα με τους δικατσάδες

Winny η συμβολή σου στην κουβέντα ήταν όπως πάντα καθοριστική. Μια φορά δεν έχω διαβάσει μια σοβαρή άποψη από μέρους σου, όταν αποφασίσεις να συμμετέχεις σε μια οποιαδήποτε κουβέντα έστω και για να πεις συμφωνώ ή διαφωνώ τότε ξαναασχολούμαι μαζί σου. Κι αν στα κάνω ναααα κάνε ένα ignore και σταμάτα την υστερία. Ζήτημα να έχω γράψει στους δικατσάδες 10 ποστ.

Το βάζω εδώ για να μην γίνει πεδίο άγονης αντιπαράθεσης πάλι το θέμα εκείνο

για'σενα ισως να μη ειναι σοβαρη....δεκτον

αμα λεμε τη γνωμη μας ειναι υστερια ..........χμμμμ κοιτα καλε να δεις τι μαθαινω!φαντασου δλδ εσυ ποσες υστεριες εχεις παθει!!!!

Μα όταν την λές γίνεσαι κομπλεξικός και γκρινιάρης...όταν δεν την λες γίνεσαι φοβιτσιάρης και χωρίς άποψη...Δηλαδή πες μου εσύ που είσαι και του ψυχαναλυτικού τί να κάνω;

Πέτρα στην χολή; Δεν ήταν στα SOS...Να πάει να γιατρευτεί αλλού! (ΚΑΝΩ ΧΙΟΥΜΟΡ!!!!!γιατί ικανούς σας έχω να αρχίσουμε μια φιλολογία για την χολολιθίαση)

τπτ απο αυτα που οσον αφορα τα ελληνικα πανεπιστημια δε ειναι αληθεια;δες τι εγραφες στο Ελεος;δε ειδα κανενα σχολιο

πειραζει δλδ που εχω μια ουδετερη γνωμη;πειραζει που πιστευω οτι υπαρχουν κ εκει ανθρωποι που αξιζουνε;

------------ ------------ ------------ ------------ ------------

ετσι για να ληγει το θεμα οποιος καταλαβε τι ειπα οκ.οποιος δε δεχεται την αποψη μου κ παλι οκ.

αν σας προσβαλα επειδη ειπα οτι σας βαρεθηκα δε θα σας ζητησω συγνωμη.....ισως να μην ειμαι κ η μονη που το σκεφτομαι...ισως να'μαι κ η μονη που το σκεφτομαι.ποσες φορες εχουν γινει διαλογοι σε προσωπικο επιπεδο;!

ο καθενας ξερει τι αξιζει........εσωτερικο κ εξωτερικο

Αυτα κ γεια οσον αφορα αυτο το θεμα,αν θελει καποιος κατι αλλο ευχαριστως να το λυσω με πμ ή με το μσν οσους εχω

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

louloudaki, δες εδώ, ποστ #35

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=2282&hl=

Ευχαριστώ πολύ πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! :):rolleyes:emkissemiloveyouemthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.