Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup Ε ναι, βασικά εσένα είχα υπόψη μου και ρώτησα κυρίως ρητορικά :lol::splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς χερρ Μάνατζερ: κοίτα τι σου βρήκα ρε, όχι για να μη λες, παλιο-ρεμάλι της κενωνίας :P

post-9-1045169447.jpg

ΥΓ: emiloveyou βέβαια, μην ξεχνιόμαστε B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι πρέπει να κάνω στο σάιτ..... :unsure:

Θέλω κάτι να αλλάξω, αλλά τί? :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο καθένας ό, τι θέλει βλέπει στον ύπνο του , αντί να δει τους βαθμούς ιστολογίας emeleosemdevilemblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ωχ άμα αρχίσουμε τα όνειρα και τους εφιάλτες πάλι, την κάτσαμε :lol: Εγώ τελευταία βλέπω τον emcensored μαέστρο να μου τηλεφωνεί και να μου τραγουδάει emeleosemeleosemeleos:wacko:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Επίσης χαίρομαι που βλέπω ότι ψιλο κάτι άρχισε να κουνιέται στο φορουμ.... το ένιωθα λίγο πεσμένο τελευταία... :lol:

(emarright "Πανοραμίξ νιώθω μια ελαφριά αδυναμία...."

"Όχι Οβελίξ, όχι! Πόσες φορές θα σου πω ότι έπεσες στη χύτρα όταν ήσουν μικρός"!!! :P :P :P sic!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι δυνατόν να βλέπετε όλοι τους απαράδεκτους? :blink:

Καληνύχτααααααα embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι πρέπει να κάνω στο σάιτ..... :unsure:

Θέλω κάτι να αλλάξω, αλλά τί?  :unsure:

Το πάγιο αίτημά μου: Μεγαλύτερα avatars!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup για να πιανουν μιση σελιδα; :blink: αν ειναι μεγαλα οπως στο αρχικο φορουμ δε θα χρειαζομαι ουτε τα γυαλια καλε :P:lol::splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν και μέσες λύσεις μεταξύ της ψείρας και της μισής σελίδας..

Το all-time classic "I fuck on the first date" πχ ούτε που φαίνεται με τέτοιο μέγεθος.

Νταξ, δεν είναι και τόσο παράλογο, άι θινκ.

ΥΓ: Γενικά είμαι κατά της τυποποίησης και καθωσπρεποποίησης, είτε αυτό λέγεται "tiny microscopic avatars", είτε "απαγορεύονται τα greeklsh", είτε άλλοι περιορισμοί. Δε νομίζω να χαλούσε η αισθητική ομοιομορφία με ένα 120X120 avatar, πολλά χιουμοριστικά avatars δεν μπορούν να μπουν έτσι και όλοι καταφεύγουν στο να τα κάνουν attachments που είναι ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο, ίσως και πιο αντιαισθητικό στην ανάγνωση των threads.

Τροποποιήθηκε από Sovereign
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Και τώρα έρχεται η μίζερη και σπαστικιά σοπράνο να σας πρήξει τα ούμπαλα emoops

Βασικά άμα είναι να ξαναξεκινήσει η ίδια συζήτηση....μεταφερθείτε στο αντίστοιχο θρεντ ρε παιδιά.... :splats:

Και επίσης τα γκρήκλις ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ πόσες φορές θα το πούμε... Δε θα πάθετε τπτ αν γράφετε στη μητρική σας γλώσσα, ασε που κάνετε και εξάσκηση στην ορθογραφία :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν πιστεύω να με κατηγορείς για... μπαχάλεμα;;;; :blink:

Κουράζουν εσένα, εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. Μήπως σε έχουν κουράσει τα βάσανα της ζωής, γιαγιούλα; ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι, με κούρασε κι αυτό φυσικά, διότι το καινούριο μου nickname είναι ΑΠΟΛΙΘΩΜΑ :bloodomen: αλλά είναι ζήτημα συνήθειας. Επίσης, για τους φίλους του εξωτερικού που δεν έχουν ελληνικά φοντς (και καλά....η Γουιν δηλ πώς έχει? :splaaaats: ) αλλά τεσπα, για τα καλά αυτά παιδάκια, υπάρχει η εξής λύση:

1. Γράφετε το κείμενο σε γκρήκλις, το μαρκάρετε όλο, πατάτε ένα ωραιότατο κουμπάκι που λέει CODE και κάνετε Add reply emdevil (λογικά το ίδιο θα ισχύσει και αν πατήσετε QUOTE αντί για CODE )

2. Γράφετε γκρήκλις κανονικά αλλά τις λέξεις τις κάνετε λίγο παραλλαγμένες...πχ ke αντί k a i ... ώστε ο δαίμων του γμου να μην τις αναγνωρίζει και να μην εμφανίζει το γνωστό μηνυματάκι "όχι φραγκολεβάντικα γράψτε καλύτερα στ'αγγλικά" emgoal

3. Στην τελική γράψτε καλύτερα στ'αγγλικά :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πακέτο κατέφτασε!

αρχίζουμε!

χαμογελαστές ενεσούλες γεμάτες με αισιοδοξη στάση κυκλοφορούν στο φόρουμ!

υποχρέωση όλων των μελών να τις χρησιμοποιησουν! :)

emiloveyouemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πακέτο κατέφτασε!

αρχίζουμε!

χαμογελαστές ενεσούλες γεμάτες με αισιοδοξη στάση κυκλοφορούν στο φόρουμ!

υποχρέωση όλων των μελών να τις χρησιμοποιησουν! :)

emiloveyou  emrose

Χρειάζομαι επειγόντως μια... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εγώ δε χρειαζόμαι, είμαι από μόνη μου ένεση αισιοδοξίας :P Απλά σπάνια με χρησιμοποιούν... emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εγω δε θελω σημερα γιατι μου'φτασε αλλο πακετο....ή μαλλον τριπλη ταχυδρομικη χαρα :D :D :D :D

emkissemrose

Τροποποιήθηκε από Winmx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.