Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Πιστεύει κανείς ότι όλα αυτά που γράφονται εδώ μέσα ενδιαφέρουν κάποιον...??

Κάποιοι μάλλον ξεχάσανε ότι ένα μέρος που επισκέπτονται άνθρωποι, είναι δημόσιος χώρος.

Με το να λέμε συνέχεια αν δεν σου αρέσει κάτι μην το διαβάζεις , απλά περιορίζουμε τους χώρους που μπορεί να επισκευθεί κάποιος.

p.s.Το εδώ μέσα πάει πολύ πιο γενικά από το "Νετ μηνυματάκια"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemrockonemrockonemrockon Πες τα ντεεεε!!! Όταν τα έλεγα εγώ βγήκα τρελή emarrightΕΔΩ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστεύει κανείς ότι όλα αυτά που γράφονται εδώ μέσα ενδιαφέρουν κάποιον...??

Κάποιοι μάλλον ξεχάσανε ότι ένα μέρος που επισκέπτονται άνθρωποι, είναι δημόσιος χώρος.Με το να λέμε συνέχεια αν δεν σου αρέσει κάτι μην το διαβάζεις , απλά περιορίζουμε τους χώρους που μπορεί να επισκευθεί κάποιος.

μάλλον αντιφατικές είναι οι δυο προτάσεις σου!

Για την δεύτερη συμφωνώ υπό προυποθέσεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν κατάλαβα το σχολιάκι σου μίστερ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα στο ΄ξηγήσω αμέσως!

Λες:

Πιστεύει κανείς ότι όλα αυτά που γράφονται εδώ μέσα ενδιαφέρουν κάποιον...??

Σχολιάκι σε αυτό δεν κάνω.Προφανώς άλλα ενδιαφέρουν κάποιους και άλλα όχι.

Μετά λες το εξής:

Κάποιοι μάλλον ξεχάσανε ότι ένα μέρος που επισκέπτονται άνθρωποι, είναι δημόσιος χώρος.

Με το να λέμε συνέχεια αν δεν σου αρέσει κάτι μην το διαβάζεις , απλά περιορίζουμε τους χώρους που μπορεί να επισκευθεί κάποιος.

Με αυτήν την πρόταση αυτοαναιρείσαι για την προηγούμενη φράση.Λες στην πρώτη ότι δεν μας ενδιαφέρουν τα περισσότερα απόσα γράφονται εδώ μέσα (και άρα προφανώς πρέπει να περιοριστούν,λίγο ή πολύ), αλλά παράλληλα μας λες ότι είναι και δημόσιος χώρος και ότι δεν πρέπει να λέμε στους άλλους να μην διαβάζουν κάτι αν τους ενοχλεί, γιατί έτσι περιορίζουμε τους χώρους επίσκεψης των χρηστών.

διόρθωσέ με αν κάνω λάθος και που.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θέλω να μπω σε διάλογο για το θέμα. Δεν έχεις καταλάβει τι εννοώ ,αλλά δεν πειράζει. Ξέρω ότι αυτοί που θέλω, ξέρουν τι εννοώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εαν είναι τόσο πολύ κωδικοποιημένο οκ!

Πάω πάσο!Πάντως εκ πρώτης όψεως φαίνεται αυτό που σου έγραψα!

Τα υπόλοιπα τα ξέρετε οι "παλιοί".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σαν ένα αρκετά νέο μέλος του φόρουμ έκατσα και διάβασα όλα τα ποστ στο λίνκ που έδωσε η basiliki το μόνο που έχω να πω είναι: ότι αν θέλουμε να αλλάξει κάτι δεν έχουμε παρά να κάνουμε εμείς κάτι για αυτό και να μην περιμένουμε από τους άλλους. Γενικά είδα ότι όλοι πάνω κάτω λέγατε τα ίδια.... δε ξέρω τα πιο παλιά πόστ... ίσως να ήταν καλύτερη η χημεία τότε... όπως και να έχει το να αναπολούμε τα παλιά δεν έχει κανένα νόημα, προχωράμε.. και προσπαθούμε.. και αν κάτι μας ενοχλεί το λέμε όπως έκανε η basiliki... δε φτάνει όμως μόνο αυτό.. η απάθεια δεν είναι πάντα ότι καλύτερο.

Επίσης αν κάποιο σοβαρό θέμα μπαχαλέυεται νομίζω ότι γι'αυτό το λόγο υπάρχουν οι moderators για να επιβάλλουν την τάξη όπου αυτή χρειάζεται. Εγώ συγκεκριμένα δεν έχω κανένα πρόβλημα να σβήσετε κάποιο πόστ μου.. άνθρωπος είμαι και μπορεί να κάνω κάποιος λάθος... ας το πείτε δεν είναι κακό. (αναφέρομαι στους πιο παλιούς αυτού του φόρουμ).. όπως πολλές φορές έχουν μεταφερθεί topic δικά μου και είναι απόλυτα αποδεκτα απο τη στιγμή που τα είχα βάλει αλλου για αλλού.

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oμολογώ οτι ούτε και εγώ κατάλαβα αυτό που θέλεις να πείς trivialάκο... emermmemstupid

Aυτό όμως το "δε θέλω να μπώ σε διάλογο για το θέμα" το κατάλαβα και δε το δέχομαι... emxmmemnono;)

Το θέμα το έχουμε ξανασυζητήσει...παραδέχομαι οτι σε γενικές γραμμές το φόρουμ έχει αλλάξει απο τότε που έγινε greekmeds...(μάλλον αυτό είναι το τίμημα της εξέλιξης) :mellow:

Δε δέχομαι όμως το να μπαίνει κάποιος μια φορά στο τόσο και να γράφει οτι δεν του αρέσει πια το φόρουμ ή οτι δεν είναι ενδιαφέροντα αυτά που γράφουν οι άλλοι ή οτι δεν υπάρχει πια το παλιό χιούμορ...γιατί αν πραγματικά το πιστεύει αυτό, τότε ας μπαίνει πιο συχνά και ας κάνει την αλλαγή στο είδος των πόστ και των τόπικ...(ενας κούκος μπορεί να φέρει την άνοιξη... emdaisy )

Πιστεύω οτι οι περισσότεροι μπαίνουν εδώ μέσα είτε για να μάθουν κάποιο νέο για τα μαθήματα είτε για να γράψουν κάποια βλακεία και να ξεφύγουν emfyto ...αν πάλι έχουν χρόνο και θέλουν να διαβάσουν κάποιο σοβαρό θέμα υπάρχουν αρκετά κατά τη γνώμη μου... :mellow:

ΥΓ. Αααα και με αφορμή το παραπάνω πόστ του Roadrunner θέλω να πώ...οτι κατα τη γνώμη oτι ρόλος των mods δεν είναι μόνο να σβήνουν και να μετακινούν πόστ απο τον ένα πίνακα στον άλλον,αλλά να ασχολούνται και λίγο παραπάνω-να γράφουν και κανένα ποστ στον πίνακα στον οποίον υποτίθεται οτι είναι mod...και όχι απλά να είναι mod για να είναι mod...γνώμη μου...

Ελπίζω να μην έγινα too-bad :P (notbad emkiss )

emthanx

Τροποποιήθηκε από Mariza
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

tik-tak απο ποιον κρύβεσαι και εισαι anonymous εεεε;;;; emdevil

άντε μπες msn η μαρίζα σε θέλει, σε ζητάει απεγνωσμένα :)

Τροποποιήθηκε από Roadrunner
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααα...ωστε έτσι ...ψέμματα ,εεεε;;;;.....δεν αξίζω να με ζητάς, εεε;;;

το μσν μετα την νοσηλεία του υπολογιστή στο Μουλτιράμα δεν το εγκατεστησα....βασικά, έφυγαν όλα τα αρχεία μου...λειτουργω με τα βασικά....δηλαδή με το.... greekmeds.gr (πω,πω ...παινέματα...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψέματα καλέ.... :wacko:

:rolleyes: δλδ τώρα με αποκαλείς ψεύτη; :unsure:emermm

embaaa:P:P:P

emiloveyou

ΥΓ. tik-tak μην την ακούς... απλά είναι τρελά ερωτευμένη μαζί σου και φοβάται να το εκμυστηρευτεί emdevilemdevilemdevil

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ. tik-tak μην την ακούς... απλά είναι τρελά ερωτευμένη μαζί σου και φοβάται να το εκμυστηρευτεί

μου φαίνεται οτι κάποιος προσπαθεί να μαγειρέψει τα πράγματα με τέτοιον τρόπο, ώστε να γίνει πραγματικότητα μια σεξουαλική φαντασίωσή του.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγώ λέω να πάτε μια βόλτα από το τρίτο έτος να δείτε τι δουλειά κάνει ο doctor!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηθελα να σας πω ενα goodbye γιατι θα λειψω για λιγες μερες/βδομαδες απο το φορουμ λογω εγχειρησης αυριο.. embyebyeemcrybabyemcry

Μη με ψαχνετε! emdoctor

Θα τα ξαναπουμε συντομα!

hasta la vista!! embyebye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γκόλντι μου περαστικά και μη μασάς. Όλα καλά θα πάνε!!! emkiss emkiss emkiss

Σε περιμένουμε ξανά σε λίγο καιρό!!!! emiloveyou emiloveyou emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηθελα να σας πω ενα goodbye γιατι θα λειψω για λιγες μερες/βδομαδες απο το φορουμ λογω εγχειρησης αυριο.. embyebyeemcrybaby  emcry

Μη με ψαχνετε!  emdoctor

Θα τα ξαναπουμε συντομα!

hasta la vista!! embyebye

Goldouko περαστικααααα σου!!!!!!!!!!!!!

Όλα θα πάνε μια χαρά.. είχα την κουβέντα το πρωι με ένα πουλάκι :):P

μέρες/βδομάδες... αα δεν έχει τέτοια.. έχεις διωρία 3 μέρες.. ούτε ώρα παραπάνω...

emroseemroseemroseemstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί που έπρεπε να κάνουν εκείνη τη βόλτα...ευτυχώς την έκαναν... :mellow:

ΥΓ. Goldie μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με την εγχείρηση... emhugemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eσύ εκεί!!!Ναι, σε σένα μιλάω!!! emthanx για το σαββατόβραδο!Είχα μουχλιάσει μέσα emblush Περαστικούλια :)

(Θα τα πούμε σύντομα-είναι απειλή!!! emdevil )

Τσουκνιδάκι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.