Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Hello tik-tak πήγες σε καμια έκθεση; αντε αντε περιμένω reviews  :)

εγω είμαι λίγο μακρια... οπότε θα πας εσύ για εμάς  emdevil

εεε....όχι δεν πήγα...για χάρη σου μπορεί και να πάω... :P

προς το παρόν ετοιμάζω δική μου έκθεση με τίτλο "φυσηξε ο βαρδάρης"

για να παρεις μια ιδέα απο το ...σπάνιο και πολύτιμο υλικό που συνέλεξα μετα κόπων και βασάνων μπορείς να ρίξεις μια ματιά εδώ....

υγ1: ειναι η πρωτη φορά που έβγαλα με την ψηφιακή...μα καλά, τι σπάσιμο με τις μπαταρίες...2 ζευγάρια αλκαλικές για 50 φωτο (ναι ,ναι 50 έβγαλα...αλλά έκανα πειράματα πάνω στα ματάκια του Παπάζογλου με τις διάφορες δυνατότητες της μηχανής....τελικά κράτησα τις μισές :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σπάιντερ, όλα ανέλπιστα καλά!!! Μου είπε να κανονίσω ακρόαση με το δάσκαλο και να τον ενημερώσω για να δει τι μπορεί να κάνει.... ;) Λες??????????????????????????????????????????????????????? emrockon

emarright Εσείς πουλιάμ πώς πήγατε σήμερα???? emstar

To OAKA τέλειοοοοοοοοο!!! 

Αλλά πολύ κούραση βρε παιδί μου... emεξαντληση

Άσε Μαριζάκι... αλλά και ο προαστειακός άξιζε με τα 1000!!!! emthumbsup Μιλάμε για την υπερ-χλίδα!!!! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεε....όχι δεν πήγα...για χάρη σου μπορεί και να πάω...  :P 

ωραία ωραία :):D

μα καλά, τι σπάσιμο με τις μπαταρίες...2 ζευγάρια αλκαλικές για 50 φωτο

η λύση είναι απλή :P ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΕΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ SAKAR-ΑΑ 2000Mah (4pack) € 6.90

υπάρχουν επαφορτιζόμενες μπαταρίες των 2000-2200Mah είναι λίγο ακριβές αλλά κρατάνε για 1000 φορτίσεις και το σημαντικότερο είναι ότι κρατάνε μέχρι και 10 φορές περισσότερο απο τις απλές αλκαλικές... βέβαια σου κράτησαν τόσο λίγο για έβγαζες με φλας... :rolleyes:

ααα χρειάζεσαι και εναν φορτιστή :P

ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΚΑΙ 2xAA ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ SAKAR € 15.90

Πλαίσιο.... δεν μπόρεσα να βρω άλλο site...

ΥΓ. περιμένω την έκθεσή σου.. θα φτιάξεις και σελίδα στο νετ; emdevil

ΥΓ2. 8 χρόνια ε;; χμ... πάντα το ίδιο πουκάμισο φοράει;; :P

ΥΓ3. σου πω.... emblush τα πήρες τελικά όλα τα cd; εγώ με τις διακοπές έχασα του αυγούστου :unsure: καλά καλά μη βαρααααααςςςς :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ροαντραννούλη (χι,χιχ...ωραία στα ελληνικά,εεε;) ευχαριστώ για τον κόπο που έκανες ,για το ψάξιμο...

να σου πω την αμαρτία μου, εχω πάρει φορτιστή και 4 επαναφορτιζόμενες : Sanyo NI-MH 2100 ,αλλά βαριόμουν να περιμένω τη φόρτιση...πόσο είπαμε οτι κάνει; 16 ώρες η πρωτη φόρτιση;; ακόμα δεν το έχω πρωτοφορτίσει....

ΥΓ1:βρε...άσε που περιμένεις και εκθεσή μου....μα και σελίδα στο νετ ;;;(!@#!) :P ....εδω δεν ξέρω που πάνε τα τέσσερα(παροιμία ειναι αυτό;;;)

...ακόμη δεν έχω κάτσει να διαβάσω τις οδηγίες χρήσεως της μηχανής...περιμένω απο μόνη της να υποταχθεί στη θέληση μου και στις επιθυμίες μου, κάτι σαν εξημέρωμα αγρίου ζώου ένα πράγμα....

ΥΓ2:ναι...ναι ....και το μαντήλι το ίδιο ..το κόκκινο με τα λαχούρια...σε μια συναυλία στο Λυκαβηττο (δεν θύμαμαι πότε...πάνε πολλά χρόνια απο τότε, παιδάκιιιι μου...ήμουνα νιά και γέρασα..) κατάφερε και ανέβηκε μία κοπέλα και του άρπαξε το μαντήλι....

οι αφίσες του ειναι ασπρόμαυρες με μόνο έγχρωμο το μαντήλι....

ΥΓ3: ιιιιιιιι.....τι με θύμησες τώρα;;;; ...δεν έχω πάρει του Σεπτεμβρίου....Σεπτέμβριο έχουμε ακόμα;;; ....τρέχω...τρέχω...ή μάλλον θα βάλω άλλον να τρέχει που με είχε αποτρέψει στις αρχές του μήνα να το πάρω απο περίπτερο στην Αθήνα, γιατι είχε παραγγείλει να του το φέρει γνωστός του περιπτερας....ΟΚ...το τηλέφωνο έπεσε...θα περιμένουμε τα αποτελέσματα....του Αυγουστου το πήρα ...μην ανησυχείς....τη διαδικασία τη ξέρω,θα βάλω και τα μεγάλα μέσα για ταχεία εξυπηρέτηση.... :P

;):D

καλο μεσημεράκιιιιιι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε Μαριζάκι... αλλά και ο προαστειακός άξιζε με τα 1000!!!! emthumbsup Μιλάμε για την υπερ-χλίδα!!!!  B)

Άπαιχτος...δε το συζητώ... B)

Βέβαια υπο κανονικές συνθήκες είναι λίγο τσιμπημένος...αλλά τεσπά... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κάποια στιγμή θα φτάνει μέχρι Κιάτο ε? ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να'μαι κ εγω......!

Τι κανετε;Τι εχασα;Εγινε τπτ το συνταρακτικο;Πλακωθηκε κανενας;Βριστηκε κανεις.....εεεεεεε :lol::lol::lol: ;;;;

Ωραια παντως η Ιταλια με τη ζεστουλα της κ τον ηλιο...αυτο εχω να πω....την επαναεκτιμω B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Συνταρακτικά...μπα...τπτ άσε έφυγες και ερήμωσε το φορουμ.... :P ούτε απανωτά μπαχαλέματα στις 3 τα ξημερώματα, ούτε τσακωμοί, ούτε μαλλιοτραβήγματα... άσε το μόνο συνταρακτικό είναι ότι άλλαξα λάμπα στο μπάνιο μου και πάνε και τα κεριά.... :lol::bloodomen::splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βλεπω ομως οτι αλλαξες κ αβαταρ

αυτο μου αρεσει περισσοτερο

εγω παλι ευχαριστηθηκα ασιατικο φαγητο ρε γμτ.....αυτο το καλο εχει το Λονδινο.Μονο κινεζικο δε εφαγα κ φυσικα ταραξα τα κουκις!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε Ιουλιεττα εχει γινει ολοκληρο μπαχαλο 5 σελιδων στο θεμα με το "ποιος/α λειπει"....ποιος καθεται ομως να διαβασει ρε γμτ....απο τισ 6 ειμαι στο ποδι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemthanx αλλά εγώ γιατί ακόμα το παλιό μου αβαταρ βλέπω?????? emstupid

Κώστααααααααααααααααααααααααααα λέμεεεεεεεεεε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί υπάρχει κι ένα κομβίον που γράφει F5, αλλά ποιός έχασε μυαλό?...

Καλύτερα χωρίς κεριά, διότι ένας φίλος μου που έχει ανέβει κοινωνικά (δουλεύει στην Πυροσβεστική στου Ζωγράφου - είχε δόντι η κουφάλα...) μου είπε πώς ήταν σε επιφυλακή για μια με κάτι κεριά τις τελευταίες μέρες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Νταξ το πάτησα ρε Μητσάραμ' τι να κάνω εγώ φταίω που δεν το είχα ματαξανακούσει? Να ξέρω άλλη φορά να το πατάω πριν αρχίσω να μυρίζω τα νύχια μου :withstupid:

emthanx πάντως.

Είδες όμως, πάντα βρίσκουμε κατιτίς για να κάνουμε θόρυβο γύρω από τ'όνομά μας :splaaaats:

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Νταξ το πάτησα ρε Μητσάραμ' τι να κάνω εγώ φταίω που δεν το είχα ματαξανακούσει? Να ξέρω άλλη φορά να το πατάω πριν αρχίσω να μυρίζω τα νύχια μου :withstupid:

emthanx πάντως.

Είδες όμως, πάντα βρίσκουμε κατιτίς για να κάνουμε θόρυβο γύρω από τ'όνομά μας :splaaaats:

Ειδικά για το :withstupid: ούτε όρκο μην πάρεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν ορκίζομαι ποτές, θενκ γιου :rolleyes:

Δε μου το επιτρέπει ο μάνατζερ :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ορθώς αντελήφθεις (αν και καθήμενη ενδεχομένως). Μιλάω σε όλους στη γλώσσα που μπορούν να καταλάβουν!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Το πρόβλημα είναι ότι εσύ δεν κατάλαβες πως μερικοί δεν απευθύνονται σε σένα -_-
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ορθώς! Αν όμως μιλούσε ο καθένας όταν του απευθύνουν το λόγο, τότε δε θα χαβαλεδιάζατε με την παρούσα αγορά . Επίσης, αν κάτι ερεθίζει την αναπτυσσόμενη διανόησή μου, είναι σαν να απευθύνεται σε μένα. Και τέλος, όπως και στη διαφήμιση της Σεατ: "Θέλω να τ'α ακούω..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μπράβο σου. Καλές αγορές λοιπόν.

emarright Επιμένω: η παραπάνω αγορά είναι ηλίου φαεινότερο ότι δεν απευθύνεται σε σχόλια δικά σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ και επαυξάνω. Σαν τη μύγα (μες στο γάλα) όμως, θα συνεχίσω το θεάρεστο έργο μου. Ελπίζω να μη σε πειράζει, θα στενοχωρηθώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Winnούλα τώρα που γύρισες είμαι στην ευχάριστη θέση να σου πώ...οτι...ναιιιιιιιιιιιιιιι τον βρήκαααααααααααααααααα...τον βρήκα ένα βράδυ να σε ψάχνει στο νετ...αλλά εσύ ήσουν στο Λονδίνο...και έτσι σκέφτηκα να στον κρατήσω για όταν θα γυρνούσες...

Σου παρουσιάζω τον κύριο Win...

Άντε και στα δικά μας...να ζήσετε να ευτυχίσετε... :P:lol:emkiss

post-326-1095964449.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Πωπωπω όλο γάμοι και συνοικέσια μέσα σ'αυτό το φορουμ.... :P

Συμφωνώ και επαυξάνω. Σαν τη μύγα (μες στο γάλα) όμως, θα συνεχίσω το θεάρεστο έργο μου. Ελπίζω να μη σε πειράζει, θα στενοχωρηθώ...

Άμα είναι να στενοχωρεθείς, τότε να μη με πειράξει. Ποτέ δε με πείραζαν τα θεάρεστα έργα εξάλλου. Αρκεί να αρέσουν και στους 12 θεούς :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.