Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarright Γουιν, επιτέλους στο έστειλα :P

emthanxemthanx .....λογικα θα την παρω την αλλη βδομαδα οταν γυρισω

emarright Χρονια πολλα κ απο'μενα Αριαδνη

emarright Καλα βρε Μαριζα....δε ανοιξες ενα θεμα στη φιλεναδα σου; emno δε εισαι ενταξει (ελα να τσακωθουμε κ εμεις λιγο να παρουμε μερος στα βραβεια :lol:emdevilemhehe )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑ

Αριάδνη μου σου εύχομαι να είσαι πάντα χαρούμενη και χαμογελαστή! Το χαμογελό σου να συνεχίσει να γεμίζει τις καρδιές μας με μια απίστευτη αγάπη όπως τόσο καιρό τώρα... :)

Σου εύχομαι να καταλάβεις γρήγορα πόσα αξίζεις και να τα διεκδικήσεις γιατί σου αξίζουν! Να είσαι πάντα πλυμηρισμένη απο συναισθήματα αγάπης από αυτούς που εσύ θες!

empresentempresentempresent

emroseemroseemroseemrose

emwishemslapemelaelaemkissingemhugembye

(Εχεις το πιο τελειο αβαταρ του φορουμ!)

Το avatar την αδικεί αρκετά αλλά νταξ... :D:D:D:wub: Αυτό το αγγελικό πρόσωπο δύσκολα περιγράφεται με λόγια... B)emiloveyou:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά και καλά , Αριάδνη!!!!

να χαίρεσαι και να σε χαίρονται!!!

κάθε καλό!!!

emroseempresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το "δεν άνοιξες τόπικ" δε το σχολιάζω...!!! emrantingemcensored

Τσακωμό δεν ήθελες??? :P:P:P

Χαίρομαι όμως που ευχηθήκατε και εσείς,γιατί το αξίζει ακόμα και αν δε γράφει συχνά στο φόρουμ... :rolleyes:emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλα γενεθλια τις τελευταιες μερες....

να υποθεσω οτι ολων εσας οι γονεις σας ειχαν "ορεξεις" Χριστουγεννιατικα??

Αν υπολογισει κανεις τους μηνες τοτε μαλλον ειστε ολοι παιδια των διακοπων, της χριστιανοσυνης, η εστω του μπεκρουλιασματος της παραμονης και της πρωτοχρονιας! :blink::o:D:P:rolleyes::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι έχω την αίσθηση ότι στο καπάκι η Αριάδνη έχει τη γιορτή της...το Σάββατο αν δεν κάνω λάθος... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι έχω την αίσθηση ότι στο καπάκι η Αριάδνη έχει τη γιορτή της...το Σάββατο αν δεν κάνω λάθος... emcolgate

εγώ πάλι νομίζω ότι είναι τη Παρασκευή... χμ... να υποθέσω ότι μίλησες με Μαρίζα;;; χμ....

emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Όχι δε μίλησα με τη Μαρίζα...το έλεγε το ημερολόγιό μου...και είναι όντως το Σάββατο...ή αργά το βράδυ της Παρασκευής αν προτιμάς... B):P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Όχι δε μίλησα με τη Μαρίζα...το έλεγε το ημερολόγιό μου...και είναι όντως το Σάββατο...ή αργά το βράδυ της Παρασκευής αν προτιμάς...  B)  :P

μήπως το ημερολόγιο σου είναι του 2003;;;; οι σοφίες πάντως υποστηρίζουν ότι γιορτάζουν παρασκευή!

:bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι την Παρασκευή γιορτάζουμε μαζί με τις Πίστες τις Ελπίδες και τις Αγάπες :wub:

(θέλω λουλούδια εεεεε) emrose:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright ΥΓ: Θέλω λουλούδια όχι επειδή παραλίγο να με πατήσει ένας τρισάθλιος και τιποτένιος ΧΑΡΟΣ σήμερα.... emdevil Ορίστε μας! :P

emarright Καληνύχτααααααααααααααααααααα emsleep1 (και σας αγαπώ όλους μην ξεχνιόμαστε emiloveyou )

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε το Σάββατο στις 18 είναι "Αριάδνης μαρτ." και την Παρασκευή στις 17 είναι " Σοφίας, Πίστεως, Αγάπης, Ελπίδας"

Σωστά;;;

Υ.Γ. Άμα είχες φάει και εσύ τα νιάτα σου στις εκκλησίες, όπως εγώ, θα το θυμόσουν απ΄ έξω! emhehe:Pemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε ρε μαλάκα Blaze μ'έχεις και περιμένω μιά ώρα στην αίθουσα πολυμέσων! embored

Α,δοθείσης της ευκαιρίας θα ήθελα να δηλώσω από ετούτο δω το βήμα πως είναι απαράδεκτο να καταργείται η happy hour για φοιτητές στο Bocca! emranting

Τέρμα στην καταπίεση του 3,20 για ένα ?#*!ένο φραπέ!

Σύνδεσμος κάτα του Σπλατς Smilie Ελλάδος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το "δεν άνοιξες τόπικ" δε το σχολιάζω...!!! emranting  emcensored

Τσακωμό δεν ήθελες??? :P  :P  :P

Χαίρομαι όμως που ευχηθήκατε και εσείς,γιατί το αξίζει ακόμα και αν δε γράφει συχνά στο φόρουμ... :rolleyes:  emhehe

τωρα αυτο δλδ το λες τσακωμο;;;πρεπει να παρουμε παιδι μου το 1ο βραβειο...νταξ; emdevil

τι εγινε με τη μακαροναδα......ωχχχχ δε βλεπω σχολια κ προβλεπω τσακωμο :lol::lol::lol:

μήπως το ημερολόγιο σου είναι του 2003;;;; οι σοφίες πάντως υποστηρίζουν ότι γιορτάζουν παρασκευή! 

:bloodomen:  :bloodomen:  :bloodomen:

οπως λεει κ ο κυριος Sorriso-greco emardown αυτα ειναι τα σωστα :D

Ρε το Σάββατο στις 18 είναι "Αριάδνης μαρτ." και την Παρασκευή στις 17 είναι " Σοφίας, Πίστεως, Αγάπης, Ελπίδας"

Σωστά;;;

Υ.Γ. Άμα είχες φάει και εσύ τα νιάτα σου στις εκκλησίες, όπως εγώ, θα το θυμόσουν απ΄ έξω!  emhehe  :P  emhehe

τωρα για'σενα δε ξερω αν εφαγες στις εκκλησιες τα πρωινα σου....μηπως τπτ Σοφιες σε εφαγαν :lol:B)

Εγω παντως εχω μπολικες κ δε θα πω σε καμια φετος Χρονια πολλα :lol: ......δε θα'χω pc

emarright ΥΓ: Θέλω λουλούδια όχι επειδή παραλίγο να με πατήσει ένας τρισάθλιος και τιποτένιος ΧΑΡΟΣ σήμερα.... emdevil Ορίστε μας! :P

emarright Καληνύχτααααααααααααααααααααα emsleep1 (και σας αγαπώ όλους μην ξεχνιόμαστε emiloveyou )

δε με λες εσυ......θες καλυτερα μια καρτουλα με τις ευχες;Αλλιως θα τις παρεις καθυστερημενα emconfused

Στειλε τη διευθυνση!!!!

Goodmorning!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε το Σάββατο στις 18 είναι "Αριάδνης μαρτ." και την Παρασκευή στις 17 είναι " Σοφίας, Πίστεως, Αγάπης, Ελπίδας"

Σωστά;;;

Υ.Γ. Άμα είχες φάει και εσύ τα νιάτα σου στις εκκλησίες, όπως εγώ, θα το θυμόσουν απ΄ έξω!  emhehe  :P  emhehe

μια λεπτομέρια.. τι σε κάνει να πιστεύεις ότι έχεις δίκιο? emdevil είσαι σίγουρος οτι την λένε αριάδνη;;; μπουχαχαχαχα emdevil

:antegeia::antegeia::splaaaats:

τι εγινε με τη μακαροναδα......ωχχχχ δε βλεπω σχολια κ προβλεπω τσακωμο :lol:  :lol:  :lol:

οπως λεει κ ο κυριος Sorriso-greco  emardown αυτα ειναι τα σωστα :D

Goodmorning!!!!

αφού δε ξέρετε ρεεε τι μιλάτε... ποτέ δε λέω κάτι αν δεν είμαι σίγουρος.. :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aχαχαχαχα... :D

Ρε παιδιάαααααααααα....

Την Ariadnoula μου τη λένε Σοφούλα...και όχι Αριαδνούλα... :P:lol:B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά,ε?

Η Ariadni πρέπει να έχει επίμονο και ενοχλητικό λόξυγγα αυτές τις ώρες-μέρες... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά,ε?

Η Ariadni πρέπει να έχει επίμονο και ενοχλητικό λόξυγγα αυτές τις ώρες-μέρες... :P

εγώ δε ξέρω τπτ... ο 7άκος.. αυτός αυτός emdevilemdevilemdevil

(σαν τα σκατόπαιδο στο σχολείο... :rolleyes: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μου αρέσει το Αριάδνη!

Τι να κάνουμε δλδ; emdevil

Βάζετε όλες τα προκλητικά και όμορφα νικ ( ναι ναι ναι και εσύ Ήρα :P ) και μετά με βάζετε να ψάχνω τα εορτολόγια... emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρχικα πρέπει να σας ευχαριστήσω όλους για τις ευχές σας! emstaremthanx

Να στε πάντα καλά και ..........στο γάμο σας να βρέχει!!!!!!(που λέει και η φίλη μου η Αστακιώτισσα) emiloveyou

Ευχή είναι,δε σας καταριέμαι! :P

Οντως γιορτάζω την Παρασκευή!

Συγγνώμη αν σε μπέρδεψα και σε "έβαλα" να ψάχνεις τα εορτολόγια, Doctor 7!!!

Θα με συγχωρήσεις ποτέ? emrose

Κια μένα μου αρέσει πολύ το Αριάδνη και γι αυτό το έβαλα σαν nick.Αλλά δε περίμενα να το θεωρήσει κανείς προκλητικό!!! embaaa

Δεεεεεεεεε νομίζω.

Χθες πάλι δεν είχα λόξυγγα,ενα τρομερό πονοκέφαλο είχα.Μετράει????! :P

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ! emstar

Φιλάκια emkissemkissemkissemkissemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάζετε όλες τα προκλητικά και όμορφα νικ...

Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά μόνο το δικό μου είναι αυθεντικό... :P:splats::P:splats::Pemoops

Τροποποιήθηκε από Mariza
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα πάλι το δικό μου είναι αυθεντικός ρόλος :P

Και δεν ήξερα ότι η Αριάδνη είναι συνονόματη!! :) (έτσι όλα τα καλά κορίτσια :P )

emarright Γουιν, κάρτα δε θέλω, μου φτάνουν τα προεόρτια ;)emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

GoLdIe γιατί άλλαξες το avatar σου :( νταξ δε λεω καλό και το αστέρι.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.