Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Η διαφορά μας είναι πως κάποιοι επώνυμα καταγγέλλουν συναδέλφους που παρανόμησαν και το κάνουν βάσει στοιχείων.

Πριν 3 χρόνια περίπου εδώ μέσα κάποιοι ανώνυμα έκαναν καταγγελίες για πλαστές άδειες συναδέλφων και τους κατονόμαζαν χωρίς όμως να αληθεύει το γεγονός και χωρίς φυσικά στοιχεία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άντε τελείωνε δυο ώρες να απαντήσεις

θα κοιμηθούμε κιόλας.... :anavwfwties:

καλέ που χάθηκες;

πήγες να δημοσιεύσεις και είδες πως ξανασχολίασα και σε πιάσαν οι ντροπές;

filpolis Posting in topic: ΝΕΤ μηνυματάκια... 13 July 2010 - 12:34

Τροποποιήθηκε από anastasiostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδη μου απευθυνουν το λογο χωρις να το ζητησουν με τροπο προκλητικο,συναμα υπεροπτικο,θα πω το εξης.Δεν απολογουμαι σε κανεναν αυτοκλητο διαδικτυακο εισαγγελεα.Εγω δεν μιλησα για καμια πλαστογραφια-παραχαραξη πτυχιου.Εγω μιλησα με στοιχεια που εχουν αναρτηθει στη σελιδα του ΔΟΑΤΑΠ και αφορα τα αποτελεσματα των εξετασεων ισοτιμιας,αναγνωρισης. Καποιοι πατωσαν στις εξετασεις αυτες που κατα γενικη ομολογια ειναι γελοιες,ελεω νομαρχιας ομως πηραν αδεια ασκησης.Για μενα ειναι ιατροι μαιμου,ας κτυπιουνται οσο θελουν.Δεν μπορει ενας αχρηστος που δεν ειναι αξιος να γραψει πανω απο δυο στην εξετασεις αναγνωρισης με ερωτησεις πολλαπλης επιλογης απο μια δεξαμενη θεματων που δεν ξεπερνουν τις 1000-1500 γνωστες ερωτησεις να εξασκει ιατρικη.Το ελαττωμα του χαρακτηρα απο την αλλη,επιφερει πολλους ορκισμενους εχθρους,αυτοι σιγουρα θα πραξουν τα αναμενομενα.Οι εξεταστες του ΑΠΘ για παραδειγμα στις εξετασεις για ληψη ειδικοτητας κοβουν Χ3.Περαστικα.

Τροποποιήθηκε από filpolis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τριαντάφυλλε...ου ου....

Έχεις χάσει πολλά επεισόδια....αλλά δε φταις εσύ...το κρύο της Σουηδίας δεν αντέχεται.

Κράτα γερά....αντέχεις ακόμα.

Ερώτηση: Μαθήματα ορθογραφίας που στην ευχή έκανες; Ή χρησιμοποιείς ορθογραφικό έλεγχο; Μπα...στον ορθογραφικό έλεγχο θα έμπαιναν και οι οξείες :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

καλημερα ελλαδαρα με τα ωραια σου!wub.gif

k124g1.jpg

k124g3.jpg

μονο η φυσικη σου ομορφια και το ωραιο σου κλιμα σού μειναν,καημενη! κι αυτα επειδη δεν ειναι αποκλειστικα στο χερι σου να τα ξεκανεις μια κι εξω σου μειναν αλλιως σιγα μη σου χαν μεινει κι αυταicon_splats.gif

Τροποποιήθηκε από shl-oam
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

τσα!

πφφφφφφφφ

Ο madcow επέστρεψε απο το Μαγευτικό Νησί του (............) 15 Αυγουστο και ....μας θυμήθηκε!

Μεχρι να διαβάσει όλα τα ποστ θα του πάρει μερικές μέρες οπότε το τρολάρισμα θα είναι το φετίχ μας για τις επόμενες μερες..Μη νομίσει κανείς οτι πάμε και διακοπές εδω πέρα..:P

Και εντός του πνευματος της ημέρα, Χρόνια Πολλά σε Μαρίες -Παναγιώτες -Παναγιώτηδες- Μαρούσες- (δεν μου έρχεται αλλη παραλαγή του ονόματος..)

Α!Ναι!! Και στον Σταύρο μας!! (aka karanti_maria) :D :D

Τροποποιήθηκε από Holly
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παρακαλειται εκτοετης φοιτητρια να βγαλει τα βατραχοπεδιλα προκαλει συγχυση στους ηδη διαταραγμενους ασθενεις... tongue.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου ζητάς πολλά... Έχει κλείσει το μαγαζάκι, έχει αμπαρωθεί η πόρτα και το κλειδί δεν ξέρω που το έχω βάλει. Και που να ψάχνω τώρα... Πήγαινε κάπου παρακάτω. Σίγουρα θα βρεις κάπου ανοιχτά. Για το καλό σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου ζητάς πολλά... Έχει κλείσει το μαγαζάκι, έχει αμπαρωθεί η πόρτα και το κλειδί δεν ξέρω που το έχω βάλει. Και που να ψάχνω τώρα... Πήγαινε κάπου παρακάτω. Σίγουρα θα βρεις κάπου ανοιχτά. Για το καλό σου.

Άνοιξέ του το μαγαζάκι. Δε χρειάζεται κλειδί.

Θα ανοίξει μόνο του μαγικά, αν κλείσεις τα μάτια και πεις τη λέξη "αγάπη".

Για το καλό σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νυχτα καλο μου φορουμ:)

αχ με βλεπω γιαγια με 3 γκεφαλικα και 2 εμφραγματα να μπαινω δω και να χαζολογαω οταν εχω ακεφιεςicon_splats.giftomato.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα!

Καμμία σχέση με amour τελικά :rolleyes: χε,χε

Συμπαθέστατο κομμάτι νεβερ δε λες. Ότι πρέπει για αφτερ γουόρκ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ με βλεπω γιαγια με 3 γκεφαλικα και 2 εμφραγματα να μπαινω δω και να χαζολογαω οταν εχω ακεφιεςicon_splats.giftomato.gif

πάντως, αυτό το σιτε δεν πρεπει να ειναι ποτέ "υποτονικό".

15 αυγουστο που μπήκα, όλοι μέσα ήταν. -->Απαρνιούνται τις διακοπές!

Πρωι πρωι που ο κόσμος λογικά δουλευει---> τρεχουν να αντιπαρατεθούν για λογικά (και παράλογα )ζητήματα

Βραδιατικά ---> χαιρομαι που οι χρηστες ειναι multi-net-informed (ποστ απο μπλογκς, αλλα φορα, εφημερίδες and so on )

τους τελευταιους μήνες που το παρακολουθώ καθημερινά, όλοι λειπουν και όλοι εδω γύρω είναι!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΟΝΟΣ Ή ΠΑΝΤΟΤΙΝΕΣ ΤΥΨΕΙΣ;

Εσείς τι θα διαλέγατε;

H επιλογή αυτή είναι που ξεχωρίζει τους μπροστάρηδες από τις μάζες!

Τα πάντα ρεί. Είναι ψευδαίσθηση ότι μπορούμε να περιχαρακωθούμε σε έναν ασφαλή κόσμο βολέματος που μας εξασφαλίζει ηρεμία,ισορροπία και ανοσία σε ότι συμβαίνει έξω από τα ιδεατά τείχη του.

Τα τείχη είναι φενάκη!

Στη ζωή ή προχωράς μπροστά ή φθίνεις. Οι ισορροπίες είναι εύθραυστες για να μη πώ εικονικές.

Γιατί επιλέγω τον πόνο ( σωματικό ή συναισθηματικό);

- Γιατί ο πόνος είναι προσωρινός ενώ οι τύψεις αιώνιες!

- Και γιατί ο πόνος σε όρους ψυχικού κόστους είναι τσιμπήματα στα πλευρά ενώ οι τύψεις σου αφαιρούν ολόκληρα μέλη.

- Και το κυριότερο : όταν οραματίζομαι τον εαυτό μου μετά από χρόνια, δεν μπορώ να αντέξω την ιδέα ότι δεν τόλμησα.

Είμαστε φτιαγμένοι για πολύ μεγαλύτερα πράγματα σε σχέση με αυτά με τα οποία συμβιβαζόμαστε.

Ας όψεται όμως η επίπλαστη και φευγαλέα άνεση και ο φόβος του πόνου που τον έχουμε γιγαντώσει.

Ο πόνος συνηθίζεται, ιδαίτερα όταν οι καρποί είναι γλυκοί και γρήγορα υποχωρεί αφήνοντας τη θέση του στο υπέροχο αίσθημα ευφορίας που φέρνουν τα απτά πλεονεκτήματα της αλλαγής.

http://totalfitness-...10/09/1_14.html

:)

Τροποποιήθηκε από the next act
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με χει πιασει μια μανια για να φυγω Βιρμμανια!Ραγκουν,Μπαγκαν,Μανταλαυ...αλλος?

5 βδομαδες να θυμηθω τα παλια,καροτσες,τουκ τουκ,μαιμουδια που κλεβουν...αλλος κανεις? :rolleyes:

http://www.goway.com/asia/myanmar/mya_img/Plain-of-Bagan_595px.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μικρή μου, μη με παρεξηγείς... Δεν είναι ότι σε γράφω... Απλά ολόκληρη η μέρα σήμερα είναι για πάρτη της...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

bravo irol!

τι χαρτί; :)

ps: όχι τίποτα άλλο αλλα να σπάσει και η μονοτονία του topic :)

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

bravo irol!

τι χαρτί; :)

ps: όχι τίποτα άλλο αλλα να σπάσει και η μονοτονία του topic :)

MSc...! Ενάμιση χρόνο παλεύω με το κωλοερευνητικό...! Αλλά να που ήρθε τελικά...! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.