Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

omg!!! pacman στην αρχική του google!!! :lol:

χαχα! πωωω, είμαι ικανή να κολλήσω τώρα μ' αυτή τη μπούρδα! 001shiny[1].gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

18 ολόκληρα χρόνια (και κάτι ψιλά) που πήγαν;

Σαν να μην πέρασε μια μέρα... πάντα παρών, ο άγγελος μου.

Γεράσαμε λες... γεράσαμε μαζί σου απαντώ με τις χαρές και τις λύπες μας.

Σου αξίζει το καλύτερο αστεράκι μου.

Να προσέχεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να δειτε τι δουλεμα πεφτει.νταξ το ξερουμε αλλα οταν συμβαινει διπλα σου,ανθρωπος εισαι,σου κανει αισθηση.

:D

ΔΝΤ,περικοπες,κακος χαμος κλπ...

κι ακουω πριν λιγο οτι ενα γνωστο ατομο,ψηφοφορος πασοκ νοαται,προσληφθηκε την προηγουμενη εβδομαδα στο δημοσιο και το γιορταζε το τριημερο.χαχαχα!

ν τω μεταξυ απο προσοντα,το ατομο εντελως τα τυπικα εως ανυπαρκτα και η θεση,θεση ξυσιματος.

δε μπαιζει με την καμια να υπηρχε αναγκη αυτη τη στιγμη για τη συγκεκριμενη προσληψη,δε μπαιζει,δηλαδη,πως το λενε.ηταν καθαρα βολεμα πρασινου παιδιου.

θα μου πεις,προς τι η εκπληξη,τι περιμενες,δηλαδη?ε, τι να περιμενω?o,τι θα περιμενε καθε βλακας,αιωνια ρομαντικος.:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφιερωμένο σε εκείνους που τους πιστέψανε

σε εκείνους που τους ψηφίσανε

σε εκείνους που απλά συνεχίζουν να μας λένε ψέματα

Σε εκέινους που δεν τους πιστέψανε

σε εκεινους που δεν τους ψηφίσανε

σε εκείνους που απλά συνεχίζουν να τους καλύπτουν.

Ο κόσμος θα καταστραφεί όχι από τους ΚΑΚΟΥΣ αλλά από αυτούς που τους κοιτάνε αδιάφοροι. Αλμπερτ Αινσταιν.

Λογικό αποτέλεσμα: Φταίνε και φταίμε όλοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κάποιος ξέχασε μια jaguar στο parking 001shiny[1].gif

κλικ

καλέ ας πάει να το πάρει, κρίμα να το μαζέψει ο γερανός emhehe:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω πως είχα παραισθήσεις... Είδα τρία λεωφορεία να βγαίνουν από τρία διαφορετικά στενά μέσα σε διάστημα δέκα λεπτών... :o:blink::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να σε δω τώρα μεγάλε αν το έχεις....!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Είναι γνωστό ότι οι Έλληνες οδηγοί δεν προσέχουν τους πεζούς, όπως και ότι ορισμένοι πεζοί, σαν την αφεντιά μου, κάνουν συχνά μ@λ@κίες στο δρόμο. Το πρόβλημα είναι ότι οι οδηγοί τρομάζουν και μια ωραία μέρα θα μου τύχει κανένας παππούς, θα μείνει στον τόπο από την τρομάρα του και θα τον πληρώνω... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το Νέο Φόρουμ έχει βαλθεί να μας φέρει πιο κοντά!!

Πηγαίνετε στο προφίλ σας και δηλώστε ένα status. Αν πάτε να κάνετε update αυτό το στάτους σας βγάζει στα δεξιά ποιός έκανε σχόλιο στο στάτους ποιανού, χωρίς να είστε όλοι εσείς φίλοι!

Πχ εμφανίζεται το σχόλιο τη Wicked at conjurer. xaxxaxaax...

Οι αντμίνς όταν επιλέγουν αναβάθμιση με ποιά κριτήρια το κάνουν? Δλδ γράφει το πακετάκι "Θέλετε η φανταστική ομάδας σας να γίνει μια παρέα?", "Θέλετε να έχει σοβαρότητα ώστε οι χρήστες σας να δημοσιεύουν μόνο σοβαρά ποστ, όπως εκείνο που γράφει "Ξέρεις πόσοι έχουν Καρκίνο στο.. ?", "Θέλετε να φαίνεται με BOLD πού είναι το multi-quote ώστε μερικές να μάθουν να κάνουν ποστ της προκοπής και όχι μια σελίδα reply? " ? :lol:

Μπράβο την τεχνολογία..Θα αρχίσω να ασχολούμαι με τους υπολογιστές.. :P

Τροποποιήθηκε από Holly
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έξι μήνες μετά το πολυπόθητο πτυχίο αποφάσισα επιτέλους να τακτοποιήσω τη βιβλιοθήκη μου. Βρήκα άπειρα φυλλάδια, σημειώσεις, βιβλία κλπ κλπ που δεν πρόκειται να χρειαστώ, τουλάχιστον στο άμεσο μέλλον. Δεδομένου ότι γνωρίζω το κόστος των φωτοτυπιών ή το δυσεύρετο αυτών, αντί να τα στείλω στην ανακύκλωση, τα χαρίζω στους συμφοιτητές μου.

ίριδα συγχαρητήρια για το πτυχίο και καλή σταδιοδρομία με όσο γίνεται λιγότερες αναμονές ... στο δρόμο για την Ιθάκη. δεν ήθελα να χαλάσω το θέμα στις αγγελίες αλλά μπράβο για την πρωτοβουλία σου να χαρίσεις τα πακέτα των σημειώσεων - χίλιες φορές καλύτερο κι από ανακύκλωση. ειλικρινά μπράβο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κρήτη μου μεγάλη μου αγάπη μ'αποτελείωσες...

Για όσους/όσες δεν έχετε αποφασίσει που θα πάτε φέτος το καλοκαίρι... η Κρήτη και ο κόσμος της δύσκολα να σας αφήσουν ασυγκίνητους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ tik-tak μονη σου εκατσες και τα γραψες ολ αυτα στο θεμα το καινουριο με τα πρωτα βηματα μετα πτυχιου κλπ;;;

πωωω να προσκυνησω τωρα η μετα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

προσκυνω και ουρανιο νοαται καθοτι επισης σταθερη αξια αλτρουισμου χρονια και ζαμανια τωρα

τι να πω ρε παιδες υποκλινομαι

οπως υποκλινομαι και σε μερικους ακομη δω μεσα που ολο ''δινουν δινουν δινουν...''...

ευγεte

ειστε παραδειγματα προς μιμηση,I emheart you guys

μια μερα θελω να γινω σαν εσας:P

παρτε μοσχομυρωδατο φρεσκοκηποκλεμμενο λελουδακι

rose.gif

και βαλτε το πισω απ τ αυτιwink.gif

ειν οοοοοοοοοοοοολο δικο σας!

Τροποποιήθηκε από shl-oam
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλό μήνα!!!!!!!!

ΑΓΡΟΤΙΚΟ.....ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!! :antegeia:

ΑΠΘ σε 3 μήνες...!!!!!!!!!

ΔΙΑΚΟΠΕΣ.....90 μέρες emardown

post-15626-051309600 1277991054_thumb.jp

Τροποποιήθηκε από anastasiostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρόγραμμα εξεταστικής Δευτέρας 12/7 (στο φοβερό και τρομερό Π.τσι.Κ. βεβαίως....)

9 π.μ. Φυσ. Α

12.30 μ.μ. Μικρόβια Α

4 μ.μ. Χειρουργική Α

6 μ.μ. Χειρουργική Γ

κοινώς θα δίνονται μαθήματα από τις 9 το πρωί έως τις 8 το βράδυ, non-stop... clapping.gif

γιατί; γιατί μπορούμε! tomato.gif

όχι, πείτε, έχουμε ή δεν έχουμε το καλύτερο πρόγραμμα εξεταστικής ever??? 001shiny[1].gifrolleyes.gif

(πότε θα σταματήσουμε αυτή τη μλκ που το κάθε έτος φτιάχνει το πρόγραμμα που θέλει;;;; doesn't seem to work... τουλάχιστον όχι για εξεταστική 3 εβδομάδων (άλλη μλκ κι αυτή... μας κόψαν τη 1 βδομάδα extra...dry.gif)...όλα τα έτη τις ίδιες μέρες διαλέγουμε και τελικά γίνονται όλα π****** ... )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρεσει που καταντησε το φορουμ λαικο δικαστηριο,οι διαπομπευσεις προσωπων, οι απειλες αλλα και οι δηθεν παρεμβασεις σε ανωτερους αξιωματουχους δινουν και παιρνουν,συνεχιστε ετσι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.