Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

μηπως ο τασος αφου δεν τα καταφερε με την cassandra το γυρισε αλλου τωρα???

ο Τάσος πέρασε τις εξετάσεις αναγνώρισης.....από την Cassandra

γιατί δεν λες την αλήθεια; ντρέπεσαι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

περασες??? μπραβο ρε!

δεν ντεπομαι...

αναρωτιεμαι ομως ποιον θα πλακωσει πρωτα η holly οταν δει τα ποστ αυτα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γμτ και εγω που ηλπιζα να θυσιαστεις για χαρη μου....

τωρα εχω αρχισει να φοβαμαι... :splats:

Θα ξεκινήσω από το report βλαμμένο και μετά έέέέέχει ο θεός!

Τι θα γίνει ρε σείς? Όταν κοιμάμαι λέτε όλες τις βλακείες και όταν είμαι ξύπνια στη μούγκα?

mad cow ετοιμάσου. Διαδικτυακά έχεις πεθάνει και δεν το ξέρεις . - και μια ντομάτα που δεν βγαίνει γμτ!

Τροποποιήθηκε από Holly
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού θα κάνεις και report τί να πω άλλο?

Με ποια δικαιολογία θα στηρίξεις την αναφορά?

Κάθε μέρα, όλη μέρα εδώ μέσα αυτό θέλεις....τη προσοχή μας επάνω σου!!

Πολύ μπερδεμένα μας τα λες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού θα κάνεις και report τί να πω άλλο?

Με ποια δικαιολογία θα στηρίξεις την αναφορά?

Κάθε μέρα, όλη μέρα εδώ μέσα αυτό θέλεις....τη προσοχή μας επάνω σου!!

Πολύ μπερδεμένα μας τα λες.

Στην ερώτηση "τι άλλο να πώ" -----> τίποτα

Στην ερώτηση "με ποιά δικαιολογία"----->ας την κάνω εγώ (λέεεεεμε τώρα) και ας την κρίνουν οι αρμόδιοι

Στο σχόλιο "περι προσοχής επάνω μου"-----> Εγώ το ακοινώνητο που δεν μου δίνουν σημασία in real life...

Να αραιώνω δηλαδή σιγά σιγά? χαχαχαχαχα

Όοοοτι πεις εσύ!

Ξανα ξεκινάμε αναγνωστήριο λοιπόν γιατί με απέλασαν απο το γμ!? Ποιόοοος έρχεται?

Η πρόσκληση ΔΕΝ ισχύει για όσους παίρνουν τα ποστ τύπου "ΝΕΤ μηνυματάκια, Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο, Τι φράση σας εκφράζει κτλ κτλ" στα σοβαρά και για όσους κάνουν σπαμ σε ΚΑΘΕ είδους τοπικ!Με αυτούς δεν μπορώ να κάνω πλάκα ούτε να ξεχωρίσω το πότε μιλάμε σοβαρά και πότε όχι.Και πετάνε και βλακείες εκεί που δεν το περιμένεις..

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξανα ξεκινάμε αναγνωστήριο λοιπόν γιατί με απέλασαν απο το γμ!? Ποιόοοος έρχεται?

αντε αντε με το καλο να μας ερθετε :D

Η πρόσκληση ΔΕΝ ισχύει για όσους παίρνουν τα ποστ τύπου "ΝΕΤ μηνυματάκια, Κάνε μια ερώτηση στον επόμενο, Τι φράση σας εκφράζει κτλ κτλ" στα σοβαρά και για όσους κάνουν σπαμ σε ΚΑΘΕ είδους τοπικ!Με αυτούς δεν μπορώ να κάνω πλάκα ούτε να ξεχωρίσω το πότε μιλάμε σοβαρά και πότε όχι.Και πετάνε και βλακείες εκεί που δεν το περιμένεις..

:D

μαλλον σε λαθος φορουμ στελνεις την προσκληση :P

-------------

μπηκα! :)

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ αχ αχ ακομα να με καταλαβεις?

στειλε μου εσυ τα δικα σου και θα σε βρω... :D

και θα δεις πως με ξερεις...:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουτε αυριο θα ευχαριστηθουμε υπνο @!$#%$%&#^@#!$#

Έλα όλες οι κουκουβάγιες του κόσμου να ξυπνάμε σιγά σιγά...

ΚΑΛΗΜΈΕΕΕΕΕΡΑ ΣΑΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μοριοδοτηθεί το ογκολογικό συνέδριο Κοστ.?

ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ....νομίζω πως το λένε. Πιστεύεται ότι από τα συνέδρια μπορούμε να οφελειθούμε όσο αναφορά την εκπαιδευτική μόρφωση?

Πρέπει τελικα να πληρώνουμε τα συνέδρια......για να μας δείξουν κάτι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, αλλά τι να τα κάνεις τα μόρια; Άχρηστα είναι...

Στα συνέδρια λέγονται ενδιαφέροντα πράγματα. Καλό είναι να τα παρακολουθεί κανείς γιατί μαθαίνει τις τελευταίες εξελίξεις. Αν σε ενδιαφέρει, έχει και Ημερίδα η Ελληνική Διαβητολογική Εταιρία αυτό το Σάββατο, στη Λαμία (και εκεί θα πάω).

Όσο για τα λεφτά.... Οι φοιτητές μπαίνουν τσάμπα. Εμείς (δυστυχώς) όχι. Και ας είμαστε άνεργοι (λέγε με γιατρό εν αναμονή=το απόλυτο μηδέν της σημερινής ελληνικής κοινωνίας)...Τεσπα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη κοροιδεύεις τον κόσμο. Τα μόρια μετράνε...παντού, π.χ. ΑΣΕΠ!!

Στο δεύτερο μισό του συνεδρίου και γι αυτούς που είναι εντός της αίθουσας!!

Εμένα κόντεψε να με πάρει ο ύπνος....στο πρώτο μέρος...καλά που είχαμε ωραίες παρουσίες στο χώρο και μπόρεσα να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά....

Φυσικά τα κορίτσια....μου κέντρισαν απο την πρωτη στιγμή το ενδιαφέρον!!

Γιατρέ εν αναμονή...τουλάχιστον εσένα η ανεργία "τελειώνει" κάποτε.

Εγώ δεν θέλω αναμονές....ανεργος ειμαι και χωρις αυτές.

Εμένα λέγεμαι δικαιος ο άνεργος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1) Εμείς δε δίνουμε ΑΣΕΠ...

2)Καλά ρε, στα συνέδρια πας μπας και ξεστραβωθείς ή για να χαζέψεις τις γυναίκες; Αν είναι για το δεύτερο, προτείνω να αντικαταστήσεις το συνεδριακό χώρο με ένα οποιοδήποτε μπαρ-κλαμπ-σκυλάδικο-ντίσκο-ό,τι άλλο σου κατέβει στο μυαλό. Τουλάχιστον εκεί θα διασκεδάσεις κιόλας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι εννοεις δεν δίνεται ΑΣΕΠ. Και πως μονιμοποιηστε? Αυτοματα?

Το πρώτο μέρος κάνουν εναρκτήριες(λαθος πρέπει να το εγραψα) ομιλίες και χαιρετισμούς.

Λέει ένας μία εισαγωγή επί ενός θέματος, λεει και ένας άλλος μία αλλή εισαγωγή ενός αλλου θέματος......γίνεται εισαγωγή στο τετραγωνο......και έχουμε το τετραγωνισμό του κύκλου. Το κατάλαβες να μου τα εξηγήσεις και εμένα?

ΕΕΕ αυτό θα κανουμε ολοι την ωρα .....θα περιμένουμε να εισαχθούμε σε ενα θέμα?

Εχω αλλες σκοτούρες στο μυαλο μου...εξάλλου εχου και το δευτερο μισο του συνεδρίου!!

Πως πως ολα τα επισκέπτομαι.....αλλά το συνέδριο έχει αλλη προοπτικη.....νομιζω ειναι πιο.....καλτ...με νοας πιστευω?:anavwfwties::lol::lol:

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιος σου είπε πως μονιμοποιούμαστε ρε; Όταν τελειώσουμε την ειδικότητα, μαζεύουμε τα μπογαλάκια μας και ο καθένας στην τύχη του. Όταν προκηρυχθεί κάποια θέση για δημόσιο νοσοκομείο, οι ενδιαφερόμενοι καταθέτουν τα χαρτιά τους και μετά επιλέγεται αυτός που συγκεντρώνει τα περισσότερα προσόντα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειστε με σειρα προτεραιότητας? Δεν το γνώριζα αυτό?

Το ιδιο και εμεις...χωρις ασεπ(δηλαδή με σειρα προτεραιότητας!! Κανονικα ετσι πρεπει να γινει αλλα με το τωρινο συστημα δεε βαζω το χερι μου στη φωτια!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι ρε δίκαιε, ποια σειρά προτεραιότητας; Αξιολογούνται τα προσόντα του καθενός και όποιος έχει τα περισσότερα παίρνει τη θέση. Οι υπόλοιποι ψάχνουμε για δουλειά αλλού...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα το Βατικανό έφαγε μεγάλο χαστούκι για το θέμα της ύπαρξης σταυρού στις σχολικές αίθουσες.

Πόσο γγγουυυυυυυσσσσσσσσσστττττττττττττττταααααααααααααρρρρρρρρρρωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά και με σειρα προτεραιότητας το ίδιο δεν γίνεται? Προκυρήσει μια θέση κάποιο νοσοκομείο και μεσω του Ασεπ (για αδιαβλητότητα των κριτηρίων των υποψηφίων) και με βασει καποια κριτήρια οπως π.χ βαθμος πτυχιου, ξενες γλωσσες, πιανεις τη θεση χωρις να δωσεις εξετάσεις στο Ασεπ.

Δηλαδη ποιος φορεας προκυρήσει τη θέση για να μπει καποιος γιατρός?

Ετσι το νοσοκομειο βγαζει μια ανακοινωση και παιρνει εναν γιατρο?

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.