Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Τα κινητά σας γιατί δεν τα σηκώνετε ποτέ??Να μην ξανακλαφτείτε ότι δεν βγαίνουμε πολύ και δεν βλεπόμαστε!!ΖΩΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

cassandra σε ψαχνω λεμε !!!

Εδώ είμαι Clementina!

Έχεις πμ... emrose

Η Ελλάδα...γιατί είναι τόσο γαμάτη!! Θέλω να αρπάξω κάνα γιο Υπουργού/Βουλευτή/Δικαστή etc etc, και να μείνω εδώ να κάνω τη dolce vita!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήνυμα προς την Αξιότιμη Μορφωτικό Ακόλουθο της Ιταλικής Πρεσβείας στην Αθήνα:

Δεν είναι πολύ ευγενικό εκ μέρους σας να μας ζαλίζετε καθημερινά με τα προβλήματά σας. Τι να κάνω εγώ άμα η Citibank δεν σας αφήνει να ανοίξετε την θυρίδα ασφαλείας σας με όλα τα κοσμήματά και τα διαμάντια που πήρατε από την Βραζιλία, επειδή πλέον δεν έχετε λογαριασμό στη τράπεζα; Επίσης, τι μας νοιάζει για τα προβλήματα που αντιμετωπίσατε όταν μεταφέρατε τα 600.000 Ε. από την Ιταλία για να αγοράσετε σπίτι στο Κωλονάκι; Τι στο καλό να κάνω εγώ που στη Νέα Υόρκη τα μαγαζιά Prada και Gucci κάνουν συνέχεια εκπτώσεις και “δεν γίνεται να μην ψωνίζεις”;

EΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ 10 ΩΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΦΡΑΓΚΟ, ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ! :bloodomen:

Τελικά αληθεύει αυτό που λένε για τους διπλωματικούς υπαλλήλους, ότι πληρώνονται ανάλογα με την εξυπνάδα. Όσο κατώτερο IQ έχεις, τόσα περισσότερα λεφτά παίρνεις. :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αβραμόπουλος: Η 1η Ιουλίου 2009 είναι μία μεγάλη μέρα για την Ελλάδα. Ο νόμος είναι ξεκάθαρος και θα εφαρμοστεί. Απαγορεύεται το κάπνισμα στους δημόσιους χώρους.

Θεοδωρίδης : Η 1 Ιουλίου 2009 είναι μία μεγάλη μέρα για το Ε.Σ.Υ. Ο νόμος είναι ξεκάθαρος και θα πρέπει να εφαρμοστεί. Οι εφημερίες που πραγματοποιούν οι ιατροί δεν πρέπει να υπερβαίνουν τις επτά ενεργές το μήνα.

Εγώ κύριε υπουργέ θα σεβαστώ τους νόμους που εσείς ψηφίσατε. Εσείς;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ΚΑΡΠΑ σε Gray s anatomy κ λοιπα ιατροσιριαλ=η απολυτη ξενερα

κει που χεις πωρωθει,ταυτιστει,ζηλεψει,συγκινηθει :D σου πεταει μια ΚΑΡΠΑ 20,μετα βιας,μοιρων... :splaaaats: - ενα σουπερντουπερντοκτορι μισο μετρο αποσταση απ τον καρμιρη που χαροπαλευει,με τα χερια απλωμενα ωσαν να απλωνει φυλλα για χωριατικη χορτοπιτα και σου πεφτει μεμιας το πεος,γινεται ενα με το πατωμα :splaaaats:

πληρωσε τους κανα σεμιναριο ρε κυρ σκηνοθετοπαραγωγε να πουμε,μη μας γειωνεις ετσι αποτομα κει πανω στο ονειρο :D:splaaaats:

κι εσεις ρε ηθοποιαρες,world wide famous γινατε λογω του σιριαλ,κοπος ειναι να πατε να κανετε κανα σεμιναριο να μαθετε να το κανετε σωστα;μπορει να χρειαστει να σωσετε κανα θειομπαμποπαππου σας στ αληθεια καμια φορα,θα σας κακοπεφτε; :splaaaats:

νταξ το τι πρωτοκολλα ακολουθουν ειναι μια αλλη μεγαλη ιστορια λολ

ο,τι τ φανει τ λωλοστεφανη

εεε σορι, ο,τι της φανει της μερεντιθ,του μπερκ κλπων ηθελα να πω :mellow:

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΡΠΑ σε Gray s anatomy κ λοιπα ιατροσιριαλ=η απολυτη ξενερα

κει που χεις πωρωθει,ταυτιστει,ζηλεψει,συγκινηθει :D σου πεταει μια ΚΑΡΠΑ 20,μετα βιας,μοιρων... :splaaaats: - ενα σουπερντουπερντοκτορι μισο μετρο αποσταση απ τον καρμιρη που χαροπαλευει,με τα χερια απλωμενα ωσαν να απλωνει φυλλα για χωριατικη χορτοπιτα και σου πεφτει μεμιας το πεος,γινεται ενα με το πατωμα :splaaaats:

πληρωσε τους κανα σεμιναριο ρε κυρ σκηνοθετοπαραγωγε να πουμε,μη μας γειωνεις ετσι αποτομα κει πανω στο ονειρο :D:splaaaats:

κι εσεις ρε ηθοποιαρες,world wide famous γινατε λογω του σιριαλ,κοπος ειναι να πατε να κανετε κανα σεμιναριο να μαθετε να το κανετε σωστα;μπορει να χρειαστει να σωσετε κανα θειομπαμποπαππου σας στ αληθεια καμια φορα,θα σας κακοπεφτε; :splaaaats:

νταξ το τι πρωτοκολλα ακολουθουν ειναι μια αλλη μεγαλη ιστορια λολ

ο,τι τ φανει τ λωλοστεφανη

εεε σορι, ο,τι της φανει της μερεντιθ,του μπερκ κλπων ηθελα να πω :mellow:

Το σωστότερο είναι:

Gray s anatomy κ λοιπα ιατροσιριαλ=η απολυτη ξενερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καθάρισα το πληκτρολόγιό μου με ένα βουρτσάκι του μακιγιάζ και έγινε πεντακάθαρο! Είμαι κατενθουσιασμένη!

Λάμπει σαν καινούριο! :D

shlia, ευχαριστώ πολύ! Το είχα διαβάσει στο τόπικ, που είχες ανοίξει παλιότερα :)

ΥΓ. Μα είμαι πολύ χαρούμενη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ υποτονικό έχει γίνει το σάιτ τώρα τελευταία :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολυαγαπημένοι μου admins...

τί μου έχετε βάλει αυτό το reputation button?

Εκεί που τα καμάρια μου ήταν γλυκοζουζουνογουτσουγουτσουαγαπησιάρικα :wub: , μου τα κάνατε Ατίθασα Νιάτα και άντε τώρα να καταλάβω ποιος έχει το θεληματικό μουστάκι του Βίκτορ!

Αφήστε που δεν έχω καταλάβει την χρησιμότητα: reputation -10 σημαίνει "μην πλησιάζετε, δαγκώνει" και +10 "εκφραστείτε ελεύθερα, θα λάβετε αγάπη και φροντίδα με προδέρμ"? emblush

Δύναμη στα αστεράκια!!

Ευχαριστώ. emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς τους λάτρεις των car movies:

Έρχεται το Transporter 3! Ο

με τη βραχνή φωνή του, τα ατσαλάκωτα κουστούμια και τους κοιλιακούς-φέτες κάτω απ' αυτά επιστρέφει σε μια ακόμη περιπέτεια, που θα συναρπάσει!

Η 30η Ιουλίου δεν αργεί!

Τροποποιήθηκε από loser XXL
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Πολύ υποτονικό έχει γίνει το σάιτ τώρα τελευταία :rolleyes:

Φίλε, όταν κατι πηγαίνει στραβά φροντίζουμε να κανουμε τα απαραίτητα για να αλλάξει το κλίμα!!

Αυτο φυσικα εχει πολλους και διαφορετικους αποδέκτες(δεν ειναι μονο για εσενα)!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.