Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Πόοοοοσο υπέροχο τραγούδι Θε μου...

(Και πόσο ολοκληρωμενα υπεροχος αυτος ο τυπος->και οι στιχοι και η μουσικη δικα του...)

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι 10 μέρες του Μπουρούση... :lol::rolleyes::splats:

Τροποποιήθηκε από doctcom
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέρμα η Πόπη, τώρα έχει συνταγογράφηση ως άμισθος εκπαιδευόμενος αγροτικός ιατρός. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για πες ρε Τάσο, είναι καλή από κοντά; Γιατί στις φωτογραφίες φαίνεται μεγαλύτερη από 30 :anavwfwties:

Welcome back :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέρμα η Πόπη, τώρα έχει συνταγογράφηση ως άμισθος εκπαιδευόμενος αγροτικός ιατρός. :lol:

Άκυρη η εκπαίδευση. Επιστροφή στην Πόπη! :rolleyes:

Για πες ρε Τάσο, είναι καλή από κοντά; Γιατί στις φωτογραφίες φαίνεται μεγαλύτερη από 30 :anavwfwties:

Welcome back :)

Τι να σου πω βρε; Δεν κάνω παρέα με επάρχους. emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tι εγινε ΟΕΟ??????????

Μπηκε μαχαιρι στο κοοοοκαλο;;;;;;;

Sleep not a moderator anymore?????????????

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙ.

Να ξερατε μονο ποσοι δικαιωθηκαν με την αποπομπη του...!

Τωρα τουλαχιστον μπορει να λεει οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο,τι θελει αλλα θα εκτιθεται μονος του δε θα παιρνει και τη διαχειριση του site στο λαιμο του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι ηλικιωμένοι χάσανε το έδαφος κάτω από τα πόδια τους..... :lol:

Όλο το άκουγα από παλαιότερους που υπηρέτησαν στο συγκεκριμένο Π.Ι., αλλά δεν μπορούσα να το πιστέψω.

Π.Ι. Πτολεμαΐδας=Διδακτορικό στη συνταγογράφηση :splats:

Το εν λόγω Π.Ι. το εξυπηρετεί συνάδελφος (παιδικός φίλος) από όμορο Π.Ι., συνέχεια μου τα έλεγε αλλά το τελευταίο 15νθήμερο πλέον τον πιστεύω.

Εκτός από ιατρός του Π.Ι. εξυπηρετείς και τις ανάγκες του φτωχού δημοσίου ως ελεγκτής ιατρός του ΟΠΑΔ.

Σημερινό γεγονός.....

300 ασφαλιζόμενοι ΟΓΑ και ΔΗΜΟΣΙΟΥ να μαλώνουν για το ποιος έχει σειρά.....

Εσύ μόνος μέσα να εξυπηρετείς όσο πιο γρήγορα μπορείς (αν και ακόμα δεν έχω αναλάβει επίσημα, αλλά πηγαίνω ώστε να μάθω τα καθήκοντα, να "εκπαιδευτώ" στη συνταγογράφηση αφού δεν θα κάνω τρίμηνη εκπαίδευση στο νοσοκομείο) και να έχεις όλη τη διάθεση να εξυπηρετήσεις όλους τους ασφαλιζόμενους, αναγκάστηκα να βγω έξω και να παρακαλέσω να μην φωνάζουν γιατί με τις φωνές το πολύ πολύ να κάνω κανένα λάθος και να αναγκαστούν να ξαναέρθουν για να το διορθώσω.

Και οι απαντήσεις ήρθαν βροχή......

Αυτά δεν θα μας τα λες στο ιατρείο σου.....και τα λοιπά......και τα λοιπά....εδώ τώρα ξέρεις και τα λες.

Τους παρατάς όλους να έρθουν την Τρίτη να τους εξυπηρετήσει ο συνάδελφος; Μπα.....τι σου φταίνε οι υπόλοιποι επειδή 5-10 πετάνε και μια μαλακία...

Ευγενικά λοιπόν τους είπα τους ΚΥΡΙΟΥΣ πως στο ......ιατρείο μου......δεν θα μπορούν να πουν κουβέντα, αλλά θα τους φέρνουν και θα περιμένουν σιωπηλοί θέλουν δεν θέλουν.

Στη συνέχεια όποιος έμπαινε στο ιατρείο τον ενημέρωνε η νοσηλεύτρια πως είμαι ο νέος ιατρός......που θα γίνει ιατροδικαστής.

Μόλις το ακούγανε ........εγώ τους χαμογελούσα......και αυτοί χάνανε το έδαφος κάτω από τα πόδια τους. :D

Υ.Γ. kost έχεις δίκαιο.....το ελεγκτής γιατρός του ΟΠΑΔ είναι και ανθυγιεινό και επικίνδυνο και λέω να το κόψω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικά, η εμπειρία του αγροτικού ήταν μια μεγάλη παπ@ριά. Συν τοις άλλοις, με έκανε ορκισμένο εχθρό των γενικών γιατρών που το παίζουν μούρη και σε χώνουν στη συνταγογράφηση με κάθε ευκαιρία(όποιος έχει κάνει μέρος του αγροτικού σε κέντρο υγείας ξέρει τι εννοώ).

edit:

Υ.Γ. kost έχεις δίκαιο.....το ελεγκτής γιατρός του ΟΠΑΔ είναι και ανθυγιεινό και επικίνδυνο και λέω να το κόψω.

Εμ, αφού το ξέρεις πως δεν τα λέω για πλάκα τα πράγματα.

Τροποποιήθηκε από k0st
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΨΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.

ντοκτελειτσακομ,αφιερωμενη η κατωτερω φωτο...

και στον Τασο αφιερωμενη! :D

ιδου τα αποκαλυπτηρια...

paketo2.jpg

emlmfao

οποιος δεν κατεχει απο ελληνικη τιβι,"παμε πακετο"...

το σομον μπλουζακι με ανοιχτα τα κουμπια μεχρι το τελος του στερνου,το βλεμμα κι ο διαλογος ειναι ολα τα λεφτα :lol: ,δεν ειναι;

γω τον παω παντως ως τυπο ανθρωπου τον Kωστη.ειναι εξω καρδια,μπουνταλας και εντονα εκφραστικος,τοσο εντονα που καμια φορα λεω βλεπουν καλα τα ματια μ;

αλλα και που ναι ολα αυτα,τι να τα κανεις; emconfused:splaaaats::splats:

απορω πως τα βρισκει με τη Νατασσα παντως.εκεινη φαινεται τοσο μη μου απτου,λεπτεπιλεπτη και ψυχρη.

γαμω τους προβληματισμους εχω βραδυατικα,ξερω :P

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με την ελάχιστη εμπειρία που έχω,θα ήθελα να αναφερθώ,στην παράνοια.Ανίατη ασθένεια ,το ίδιο βέβαια ισχύει και για την ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή. H κρισιμότητα της κατάστασης όμως, καθώς και η βαρύτητα της personal disorder παραμερίζει και υπερνικά την λογική,τις ηθικές αξίες και τον αυτοσεβασμό.Η ξεφτίλα και ο εγωκεντρισμός υπερνικούν τελικά, δημιουργώντας ένα τερατούργημα,μια γελοία καρικατούρα με στοιχεία ρεβανσισμού,μιας σοβαρής διαταραχής άμεσα συσχετισμένη με την ψυχική ανισορροπία, τον νεοπλουτισμό, την φτωχή διανοητική κατάσταση, εμφανώς εμπλουτισμένα με ναρκισσιστική παθογένεια. Η παρανοειδής προσωπικότητα που πάντα προσπαθεί να επιβληθεί και να αναγνωριστεί, χρησιμοποιώντας εμβαλωματικές υστερικές ενέργειες απομυζεί κάποια ανέχεια από τον κοινωνικό ιστό,αποκομίζει κάποιου είδους προσωρινής επιφανειακής αναγνώρισης, αλλά η απόρριψη και η λήψη θυμηδίας από την κοινωνία μπορεί να θεωρηθεί σχεδόν σίγουρη.Αγνοεί την άποψη που έχει παγιωθεί ο,τι τον σεβασμό δεν τον κερδίζει κανείς χρησιμοποιώντας οσφυοκαμπτικούς μεθόδους προς χάριν είσπραξης κάποιας εκτίμησης,αλλά η όλη περιρρέουσα κατάσταση δίνει τα ακριβώς αντίθετα αποτελέσματα.

Μήνυμα προς τον ξεφτίλα ''άνδρα''

Τροποποιήθηκε από filpolis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαληνύχτα και καλά κρασιά!

Και αν υπάρχει και άλλη ατυχία, παρακαλώ να έρθει αυτή την εβδομάδα, ώστε να ξεκουραστούμε κι εμείς κάποια στιγμή :anavwfwties: Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΟΟΟΡΘΙΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;; emcolgate

TO YOU!

orthopedics%20cartoon.jpg

:lol::P :P

Have a good trip και μια ακόμη καλύτερη διαμονή!

istockphoto_2601440-have-a-nice-trip.jpg

;)

farewell-have-a-nice-trip-woman-waving-handkerchief-goodbye-dont-forget-to-write-pen-ink-drawing.png

Με αναγνώρισες;;Εγώ που σ΄αποχαιρετώ είμαι αυτή,σε άλλη όμως χρονόσφαιρα! :lol::):P

Go do 'em boy!

Εέεεεελα να βλέεεεπω μια χειρουργάαααρα να εκκολάααααααααααπτεταιιιιιιιιιιιιιιι................!

ΥΓ:Η suave θα είναι ήδη εκεί και θα βαράει προσοχές και κάμψεις,μέεεεερες τώρα! :D

Τα καλύτερα ευχόμαστε και σ΄εκείνη! emrose

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με την ελάχιστη εμπειρία που έχω,θα ήθελα να αναφερθώ,στην παράνοια.Ανίατη ασθένεια ,το ίδιο βέβαια ισχύει και για την ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή. H κρισιμότητα της κατάστασης όμως, καθώς και η βαρύτητα της personal disorder παραμερίζει και υπερνικά την λογική,τις ηθικές αξίες και τον αυτοσεβασμό.Η ξεφτίλα και ο εγωκεντρισμός υπερνικούν τελικά, δημιουργώντας ένα τερατούργημα,μια γελοία καρικατούρα με στοιχεία ρεβανσισμού,μιας σοβαρής διαταραχής άμεσα συσχετισμένη με την ψυχική ανισορροπία, τον νεοπλουτισμό, την φτωχή διανοητική κατάσταση, εμφανώς εμπλουτισμένα με ναρκισσιστική παθογένεια. Η παρανοειδής προσωπικότητα που πάντα προσπαθεί να επιβληθεί και να αναγνωριστεί, χρησιμοποιώντας εμβαλωματικές υστερικές ενέργειες απομυζεί κάποια ανέχεια από τον κοινωνικό ιστό,αποκομίζει κάποιου είδους προσωρινής επιφανειακής αναγνώρισης, αλλά η απόρριψη και η λήψη θυμηδίας από την κοινωνία μπορεί να θεωρηθεί σχεδόν σίγουρη.Αγνοεί την άποψη που έχει παγιωθεί ο,τι τον σεβασμό δεν τον κερδίζει κανείς χρησιμοποιώντας οσφυοκαμπτικούς μεθόδους προς χάριν είσπραξης κάποιας εκτίμησης,αλλά η όλη περιρρέουσα κατάσταση δίνει τα ακριβώς αντίθετα αποτελέσματα.

Μήνυμα προς τον ξεφτίλα ''άνδρα''

Πωπω....μεγαλε δεν καταλαβα τι ακριβως θελεις να πεις..αλλα πιστευω πως ειναι κατι καλο για να χρησιμοποιεις τοσες αγνωστες (για εμενα) λεξεις!!

Θα το πω απλα!! Μεσες ακρες κατι καταλαβα....το νοημα δεν με ενδιαφερει ουτως η αλλως!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βλέπω καλάαααααα;;;;;;;;;; Μόλις μας έστειλε ομαδικό sms η γραμματέας της Παθαν να μας υπενθυμίσει ότι αύριο είναι η τελευταία ημέρα υποβολής των εργασιών;;;;;;;; :blink:emeekemsurprise

Π.τσ.Κ. emrockonemcolgate

(χαρβαρντ όχι αστεία! :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.