Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Μήνυμα προς όλους τους περιπτεράδες

Δεν είμαι ηλίθια!

Όταν έχετε να δώσετε ρέστα λίγα κέρματα και ένα χαρτονόμισμα,μη μας δίνετε μόνο τα κέρματα,ειλικρινά,το κάνετε τόσο συστηματικά που δε σας πιστεύει κανείς ότι ήταν λάθος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κόπωση, πολύ όμως

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι είναι τούτος; :blink:

έλα ντε...και αντμινιστρέιτορ κιόλας.

χαχαχα.....δε σας ξεφευγει τιποτα.

ειναι καινουριο φρουτο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ DOCEV !!!!!!

emo-rose.gif

ΤΑΣΟΥΛΗ μου, σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ, ολοψυχα.

απειρα ζεστα φιλια απο το νοτο αποκλειστικα σε εσενα...εισαι ΦΙΛΟΣ!!!!!!!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά docev!

Συγνώμη για τις πολλές μπαρούφες που είπα κι απόψε... πού θα πάει θα μεγαλώσω κι εγώ κάποτε!

Καληνύχτα ΓΜεδάκια μου!

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το διάβασα το πμ! Απάντηση αύριο... δεν έχω κοιμηθεί ακόμα... ότι γύρισα από το ταξίδι.

Υ.Γ. ναι ναι ναι... σε εσένα το λέω μικρή Σήλια. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιαουρτακι complete 2% της δελτα με ληξη 15.3,

σημερα 28.3,13 μερες μετα,ανοθευτο και μοσχομυρωδατο in my stomach :anavwfwties: και δεν επαθα τιποτα :D

βεβαια ειμαι αδικη,ειχα αφησει 3 μηνες το τοταλ της φαγε,αυτο μονο 2 weeks αλλα και παλι

η ρουφιανια ειναι η ιδια

γιατι κυριε μας λες οτι ληγει μεχρι τις 15.3?αφου 2 weeks after και δεν εληξε!και γιατι δε ληγει emquestion με τι το χεις στουμπωσει;

εχω κι αλλο ενα ιδιο στο ψυγειο με την ιδια ημερομηνια ληξης το οποιο θα ανοιξω 15.6 για να μαι δικαιη με το αλλο της φαγε..αν εχει χαλασει τρυπηστε μου τη μυτη!!!!

αν θελετε παιζουμε και στοιχηματα emcolgate

ξερει κανεις που φτιαχνει γιαουρτι η μαμα του/γιαγια του στο χωριο του,ποσο κραταει στο ψυγειο ενα γιαουρτι χωρις ιχνος συντηρητικου;

my grandma με εγκατελειψε νωρις emcensored so i can t call and ask her emcry

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήλια τι προσπαθείς να πετύχεις με τη συνεχούς κατανάλωση ληγμένων γιαουρτιων????

Περα από τη πλάκα....να το κάνεις μία φορά....παει στο διαολο .....αστειευτήκαμε και τελείωσε!!!

Θα δοκιμάσεις από ολες τις εταιρείες τα γιαουρτια και που θα βγάλει αυτό???

Αντε, που να σπασει ο διαολος το ποδαρι του, δεν παθεις τιποτα, τη γλύτωσες!!

Εγώ λέω...αν και δεν ειμαι γιατρος...οτι....του φουστη...μεσα και εξω...χτυπα ξύλο θα δηλητηριαστεις καποτε!!!

Επειδή...προφανεστατα κανεις απο εδω μεσα...δεν θελει το κακο του αλλου(ετσι συνεχίζω να πιστευω), αλλά επειδη τα κολληταρια σου δεν σε βαζουν τις φωνες...ακουσε τα από εναν αγνωστο επιθετο-χαρακτηρισμενο.

ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΛΗΓΜΕΝΑ...ΠΡΙΝ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ!!!

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΘΕΤΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ....ΜΕ ΑΠΟΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ...ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!

ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΣ ΣΑΝ 12ΧΡΟΝΟ....ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΕΝΗΛΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ, ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ, ΚΥΡΙΑ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΣΑΙ)!!

ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΗΛΙΑ...ΕΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ...ΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ!! ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΓΙΑΤΙ, ΕΝΩ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΜΠΟΔΙΖΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. Παραπερα ΟΥΤΕ ΘΑ ΝΟΙΑΣΤΩ!!

ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟΙ ΣΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΣΟΥ!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΘΕΤΩ ΤΗ ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΤΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΛΟΓΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ, ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ..ΑΛΛΑ ΜΙΑ "ΦΩΝΗ", ΕΝΙΩΘΑ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΤΗ "ΒΑΛΩ".

ΦΙΛΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟΣ- ΣΤΕΡΓΙΟΣ!!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

ΜΜΜΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΑΧΑ

α ρε δικαιε!εγω τρωω τα ληγμενα σε σενα βγαινουν οι επιπτωσεις! emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ by the way τι επιστημονικες ανησυχιες βλεπω στην υπογραφη σου;;;ααααααα ρε δικαιε παρατα τα ολα και δωσε κατατακτηριες!!!συ εισαι Watson και Crick 2 σε 1!μη χαραμιζεσαι στα παλιοεργαστηρια της βεροιας!!!! :):lol:

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....πόσο βλαμμένη μπορεί να είμαι....έχω τον Κωστάκη στο σπίτι.... :splats: :splats: :splats:

καλε ποιο γκωστακη;;;τον του λαικου;;;

και τι ντο γκανεις;;;; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.