Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Ε-Ε-Ε, Ο-Ο-Ο!!!!!!!! ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ, ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟΟΟ, ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟΟΟΟΟ, ΔΕ ΜΠΟΡΩΩΩ, ΔΕ ΜΠΟΡΩΩΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

ΝΑΤΟΟΟΟΟ, ΝΑΤΟ ΤΟ ΠΕΙΡΑΤ..., ΕΕΕ, ΣΥΓΝΩΜΗ, ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!

Σε γνωριζω απο την κοψη του νυστεριου την κοφτερη,

σε γνωριζω απο την οψη, την ΑΓΡΟΤΙΚΗ!!!

Απ'τα μορια βγαλμενη, των αποφοιτων τα ιερα,

και σαν πρωτα διορισμενη,

χαιρε, ω, χαιρε ΑΓΡΟΤΙΑ!!!!!!!!!!

Τασο παρακολουθα!! Δυστυχως πρεπει να φυγω σε λιγο. Θα συνεχισω οταν επιστρεψω!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε χαρά αυτό το παιδί :D Καλά εδώ θα είμαστε που θα αρχίσει τα "πόσες διακομιδές πρέπει να κάνω και πώς θα το αποφύγω", "πόσες εφημερίες δικαιούμαι και πώς θα τις αποφύγω", δεν θέλω απόσπαση, δεν θέλω μετακίνηση, θέλω άδεια κλπ :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@800000 euro: Τώρα θα μπορέσεις να συμπληρώσεις και τις δόσεις για την Aston Martin :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

800.000 ευρω στο προαυλιο, ουτε 800.000 ευρω στο προαυλιο να 'χες βρει ρε φιλε! Συγχαρητηρια :cool05::D:o:mellow::huh::angry: , αλλα με το πολυ το σπαμμινγκ μου τα 'κανες...τσουρεκια Τερκενλης...Αμα τυχαινε και ημουν απο αυτους που δεν το πηραν, θα 'χαμε πηξει στη μαγια τωρα! Καλη τυχη παντως

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε-Ε-Ε, Ο-Ο-Ο!!!!!!!! ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ, ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟΟΟ, ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟΟΟΟΟ, ΔΕ ΜΠΟΡΩΩΩ, ΔΕ ΜΠΟΡΩΩΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

ΝΑΤΟΟΟΟΟ, ΝΑΤΟ ΤΟ ΠΕΙΡΑΤ..., ΕΕΕ, ΣΥΓΝΩΜΗ, ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!

Σε γνωριζω απο την κοψη του νυστεριου την κοφτερη,

σε γνωριζω απο την οψη, την ΑΓΡΟΤΙΚΗ!!!

Απ'τα μορια βγαλμενη, των αποφοιτων τα ιερα,

και σαν πρωτα διορισμενη,

χαιρε, ω, χαιρε ΑΓΡΟΤΙΑ!!!!!!!!!!

οταν ξεκινησεις ειδικοτητα τι θα κανεις?

και οταν την τελειωνεις?

βλεπω να πυρπολεις την αθηνα απο την χαρα σου..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όνειρα Γλυκά σε όλα τα GMάδακια!

Αφήστε τ'ολόγιομο φεγγαράκι ν'αρπάξει τις πίκρες και τις χαρές σας και να τις πάρει κοντά του...

Αύριο ξημερώνει ακόμη μία ημέρα, όχι κατά πολύ διαφορετική από τη σημερινή...

Αφήστε το φεγγαράκι να ξαλαφρώσει τα μυαλουδάκια σας!

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΤΟΥΣ suave, epebos, galleti, doctcom και neurodiab

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΟΥΣ ΗΜΕΡΑ!!!!!!!!! (Αντε και αυριο!! :P )

Σορρυ για το πρηξιμο, αλλα μια φορα παιρνει κανεις στην ζωη του ΑΓΟΝΟ!

Neurodiab, αν συνεχισεις με τετοια λογακια, μαλλον με βλεπω να σου φερνω "ενα ολογιομο φεγγαρακι δωρο στο παραθυρι σου"! Πολυ πριν το ξημερωμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω πω θεος ο λιανος στο πρωινο!

εχει τρελλο γελιο ο τυπος

ασε που ναι κι ομορφος

αλλος αερας στα χαζοπρωιναδικα λεεεεεμε

χαααααααααααααχα

λιωνω με τις ατακες του λεμε κι αυτα τα υφακια τα ολα τα λεφτα

σουαβ τελικα ειχες δικιο

καλα οχι οτι παλια δεν ενεκρινα

αλλα δεν ειχα εντοπισει το μεγαλειο :rolleyes:

γλυκακι κανονικο λεμε

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω πω θεος ο λιανος στο πρωινο!

εχει τρελλο γελιο ο τυπος

ασε που ναι κι ομορφος

αλλος αερας στα χαζοπρωιναδικα λεεεεεμε

χαααααααααααααχα

λιωνω με τις ατακες του λεμε κι αυτα τα υφακια τα ολα τα λεφτα

σουαβ τελικα ειχες δικιο

καλα οχι οτι παλια δεν ενεκρινα

αλλα δεν ειχα εντοπισει το μεγαλειο :rolleyes:

γλυκακι κανονικο λεμε

Πάντα έχω δίκιο...:P είναι γλύκα μωρέ, πώς μου ξέφυγε εμένα τόσα χρόνια στην Πάτρα α-πο-ρώ :D (είναι επειδή τα είχα με ένα κλώνο του...είπαμε πράσινα μελαγχολικά μάτια + πολυτεχνείο + καλλιτεχνική φύση + αστειούλης = φετίχ :D)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φλωρος/

emarup συμφωνω απολυτως .Η απολυτη ξενερα .Και σιγα τον ωραιο!!!!

ρε κοριτσα χαλαρωστε να ουμ

καλη η βαρβατιλα αλλα τα γουστα μας εχουν και διαβαθμισεις :D

ντουκουλ ιδιως απο σενα που ενιοτε σ αρεσαν κατι νεανιες βλεπε τρωω ακομη κρεμα γιωτις ξανθομπουμπουρες που ανεβαζα παλιοτερα συν το οτι ο συγκεκριμενος εχει ετσι μια εξυπναδουλα και καυστικοτητα δικη του ιδιαιτερη,δεν περιμενα να τον πεις φλωρο (απλως προφανως επηρεαζεσαι απο οτι τον βλεπεις στην τιβι κι απ το οτι ειναι τραγουδιστης οφ διιζ καιντ αφ ασματα που τραγγουδαει κι ασυναισθητα προκατειλημμενα του βαζεις χι και τον λες φλωρο χωρις στην ουσια να τον θεωρεις-αν ειναι φλωρος ο λιανος τι να πουν τοσοι και τοσοι αλλοι! )

λιλ ξενερα και σιγα τον ωραιο φορ γιου.νοτ φορ ουμπερ αλες

λιλ ανεβασε στο συνοικεσιων καμια φωτο απο κανεναν που γουσταρεις διασημο να δω τι σ αρεσ

κι ανεβασε και καμια δικη σ -ποσες φορες θα στο πω ματια μ- ανεβασε μια να την κανουν πειστ στο συνοικεσιων οι ορδες των ανδρων του φορουμ εκφραζοντας ταυτοχρονα τους ποθους και τις φαντασιωσεις τους :wub:

παντως καλα αν σας καθοταν ας του λεγατε οχι.

βασικα δεν ειν οτι ειναι δε μαν που ξεσηκωνει τα ενστικτα μου

καμια σχεση

ειπαμε γω τον θελω μελαχρινο τριχωτο με σεξι φεισ ψηλο και καρδαμωμενο η ως εναλλακτικη σαν τον φιλο της klc :P

αλλα η ολη εικονα

αυτο το προσωπακι μ αυτα τα ματακια,μ αυτες τις γκριματσες και γενικοτερα αυτη η ολα τα τα λεφτα φυσικη συστολη του σε συνδυασμο με την ανυπαρξια αναγκης να φωνασκει οτι ειναι εκει κι ειναι δε μπεστ σε αντιθεση με χιλια δυο αλλα τηλεοπτικα φρικια συν οι ειρωνιουλες του που και να θες δε μπορεις να παρεξηγηθεις :) πλας οι φαινομενικα απλοικες αλλα ταυτοχρονα για πολλα γελια ατακες του

ε το κανουν το τυπακι συμπαθες πολυ στα ματια μου πως να το κανουμε

δε βλεπεις τετοιες μορφες καθε μερα στη ντιβι

κι εχει πλακα

καλα οχι οτι προσφερει και κανα κοινωνικο εργο,μη χεσω

αλλα ειναι μια οαση για τα ματια μου μες στο χαζοκουτι σου λεεω χεχεχε μου κανει κεφι να τον παρακολουθω

το αποκορυφωμa ειναι το υφος του οταν η αστρολογα λεει τα ζωδια :lol:

by the way επειδη σημερα παρακολουθησα ολη την εκπαιδευτικη πρωινη τηλεοραση :rolleyes: εχω να πω οτι εσκασε μυτη η κλεοπατρα απ το κους-κους στον πρωινο καφε

κι ηταν η πρωτη φορα που την ειδα ολοκληρη κι οχι απ τη μεση και πανω

τι ατσουμπαλη ταπα ειν αυτη;

βεβαια νταξ τι φταιει αν την επλασε ετσι ο θεουλης

αλλα για τη μαλακια που τη δερνει και το oλο υφος-χτισμενη στα σκατα "αυτοπεποιθηση" και το οτι νομιζει οτι ποιος ξερει τι κανει, φταιει πως δε φταιει

αυτα B)

ενα ακομη εκπαιδευτικο ποστ μου...προσφορα στο φορουμ :rolleyes::P:P

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως καλα αν σας καθοταν ας του λεγατε οχι.

βασικα δεν ειν οτι ειναι δε μαν που ξεσηκωνει τα ενστικτα μου

καμια σχεση

ειπαμε γω τον θελω μελαχρινο τριχωτο με σεξι φεισ ψηλο και καρδαμωμενο η ως εναλλακτικη εναν σαςν τον φιλο της klc :P

αλλα η ολη εικονα

αυτο το προσωπακι μ αυτα τα ματακια,μ αυτες τις γκριματσες και γενικοτερα αυτη η ολα τα τα λεφτα φυσικη συστολη του σε συνδυασμο με την ανυπαρξια αναγκης να φωνασκει οτι ειναι εκει κι ειναι δε μπεστ οπως χιλια δυο αλλα τηλεοπτικα φρικια συν οι ειρωνιουλες του που και να θες δε μπορεις να παρεξηγηθεις :) πλας οι φαινομενικα απλοικες αλλα ταυτοχρονα για πολλα γελια ατακες του

ε το κανουν το τυπακι συμπαθες πολυ στα ματια μου πως να το κανουμε

δε βλεπεις τετοιες μορφες καθε μερα στην τιβι

κι εχει πλακα

καλα οχι οτι προσφερει και κανα κοινωνικο εργο,μη χεσω

αλλα ειναι μια οαση για τα ματια μου μες στο χαζοκουτι σου λεεω χεχεχε μου κανει κεφι να τον παρακολουθω

το αποκορυφωμa ειναι το υφος του οταν η αστρολογα λεει τα ζωδια :lol:

by the way επειδη σημερα παρακολουθησα ολη την εκπαιδευτικη πρωινη τηλεοραση :rolleyes: εχω να πω οτι εσκασε μυτη η κλεοπατρα απ το κους-κους στον πρωινο καφε

κι ηταν η πρωτη φορα που την ειδα ολοκληρη κι οχι απ τη μεση και πανω

τι ατσουμπαλη ταπα ειν αυτη;

βεβαια νταξ τι φταιει αν την επλασε ετσι ο θεουλης

αλλα για τη μαλακια που τη δερνει και το oλο υφος-χτισμενη στα σκατα αυτοπεποιθηση και το οτι νομιζει οτι ποιος ξερει τι κανει, φταιει πως δε φταιει

αυτα B)

ενα ακομη εκπαιδευτικο ποστ μου...προσφορα στο φορουμ :rolleyes::P:P

Ααααα σε παρακαλώ! Προσφέρει έργο πώς δεν προσφέρει! Σε εμένα που τον βλέπω και λιώνω :D Νταξ δεν έχω χρόνο τα πρωινά αλλά αν είχα θα τον έβλεπα!

1. Στούμποι είναι τα μοντέλα που ποστάρετε, έχει αναφερθεί πολλάκις ότι ο George είναι >1.90 και μια χαρά καρδαμωμένος

3. Παντρεύεται το παλικάρι μου...φαγώωωωθηκε...ορίστε να παντρευτεί να δω τί θα καταλάβει...που δεν με γνώρισε, moi, την γυναίκα της ζωής του :Phttp://www.yupi.gr/gossip/c8307/Giwrgos_Lianos.html

PS 1 Τα μουτράκια που κάνει είναι όνειρο :D

PS 2 Πάλι καλά που η δώρα δεν τον είπε γκέυ

PS 3 Πάλι καλά που η λιλ δεν είπε ότι είναι ο "Σε θέλω"

PS 4 emlianos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααααα σε παρακαλώ! Προσφέρει έργο πώς δεν προσφέρει! Σε εμένα που τον βλέπω και λιώνω :D

χοχοχοχο σωστα κοινωνικοτατο εργο :wub:

Νταξ δεν έχω χρόνο τα πρωινά αλλά αν είχα θα τον έβλεπα!

1. Στούμποι είναι τα μοντέλα που ποστάρετε, έχει αναφερθεί πολλάκις ότι ο George είναι >1.90 και μια χαρά καλα μιλας σοβαρα;;;;ειναι τοσο ψηλος;;;;;;;;;; impressed!+1000

καρδαμωμένος καλα καρδαμωμενος εν ειναι αλλα σεξι μουριτσα εχει

3. Παντρεύεται το παλικάρι μου...φαγώωωωθηκε...ορίστε να παντρευτεί να δω τί θα καταλάβει...που δεν με γνώρισε, moi, την γυναίκα της ζωής του :Phttp://www.yupi.gr/gossip/c8307/Giwrgos_Lianos.html

χαχαχαχαχαχαχαχαχ μετα το βιντεακι εγινες φαν του γιουπι τζι αρ σουαβ ε;;;; :lol: ειμαι κακια επιρροη στο χω ξαναπει

PS 4 emlianos

ΛΟΛ

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην περίπτωση αυτή εύχονται να τα εκατοστήσει; :withstupid:

s020.gifemrose

Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααααα σε παρακαλώ! Προσφέρει έργο πώς δεν προσφέρει! Σε εμένα που τον βλέπω και λιώνω :D Νταξ δεν έχω χρόνο τα πρωινά αλλά αν είχα θα τον έβλεπα!

1. Στούμποι είναι τα μοντέλα που ποστάρετε, έχει αναφερθεί πολλάκις ότι ο George είναι >1.90 και μια χαρά καρδαμωμένος

3. Παντρεύεται το παλικάρι μου...φαγώωωωθηκε...ορίστε να παντρευτεί να δω τί θα καταλάβει...που δεν με γνώρισε, moi, την γυναίκα της ζωής του :Phttp://www.yupi.gr/gossip/c8307/Giwrgos_Lianos.html

PS 1 Τα μουτράκια που κάνει είναι όνειρο :D

PS 2 Πάλι καλά που η δώρα δεν τον είπε γκέυ

PS 3 Πάλι καλά που η λιλ δεν είπε ότι είναι ο "Σε θέλω"

PS 4 emlianos

δε θα μπορουσε ποτε να ειναι ο "Σε Θέλω"

Γιατι ??? γιατι

1 δεν ειναι γιατρος

2 δεν ειναι ομορφος ( ειναι μετριος )

3 δεν ειναι σεξυ

4 δε φαινεται να μπορει να κρατησει το ενδιαφερον μου πανω απο ενα απογευμα χωρις να μου προκαλεσει απιστευτα πολλα ( σαν αυτα που μου προκαλουσαν οι ασχετοι , βαρετοι καθητητες στη σχολη ) ΧΑΣΜΟΥΡΗΤΑ

ευχαριστω :)

υγ 1.90?????????? χαχαχαχα

φαινεται αυτη που το πε θα χει υψος 1.50

ρωτηστε και καμια ψηλοτερη

Τροποποιήθηκε από lilpapaki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κουράσωφ ρε λιλ...απορώ πώς σε αντέχουν...εντάξει οι άντρες έχουν του αυτού τους τον χαβά αλλά πόσες μαλακίες να ακούσεις την ημέρα! :D (προφανώς αν είναι θεά η γυναίκα ΑΠΕΙΡΕΣ) :D μπράααβο όχι μπράβο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε σε καταλαβαινω γλυκια μου

απλα τη γνωμη μου λεω , με επιχειρηματα

δε σημαινει οτι πρεπει να βριζομαστε επειδη διαφωνεις .Προς Θεου .Ουτε χρειαζεται να μας αρεσουν οι ιδιοι αντρες :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι κι εγώ την γνώμη μου λέω για τα επιχειρήματά σου...εγώ μέχρι μπράβο σε είπα, υπάρχουν και άντρες να σου αρέσουν; περίεργο :D

Τροποποιήθηκε από suave
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε θα μπορουσε ποτε να ειναι ο "Σε Θέλω"

Γιατι ??? γιατι

1 δεν ειναι γιατρος

2 δεν ειναι ομορφος ( ειναι μετριος )

3 δεν ειναι σεξυ

4 δε φαινεται να μπορει να κρατησει το ενδιαφερον μου πανω απο ενα απογευμα χωρις να μου προκαλεσει απιστευτα πολλα ( σαν αυτα που μου προκαλουσαν οι ασχετοι , βαρετοι καθητητες στη σχολη ) ΧΑΣΜΟΥΡΗΤΑ

ευχαριστω :)

βρες μου και δειξε μου τωρα εναν αντρα-γιατρο-ψηλο-σεξυ-ενδιαφερον-οχι μαλακα που να γουσταρει μια γιατρινα-θεα-και σεξυ και οχι την 20χρονη νοσηλευτρια! :bloodomen:

αν τον βρεις δωστου το κουνητο μου πλιζ :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.