Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Και έλεγα, τί έχω ξεχάσει, τί έχω ξεχάσει... τί έχω ξεχάσει επιτέλους!!!! :P:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup δε μπορείς να φανταστεις τα τσιουτσιου που πέφτουν απο τους φίλους μου όταν τους κανω αυτην την ερώτηση...και μετα το κλασικο υφακι-στα έλεγα εγω αλλα εσύ εκεί ...λούσου τα τώρα! :rolleyes::splaaaats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ευχαριστώ,Roadrunner :D

καλώς σας βρήκα!!! ---ααα! σύμπτωση:σήμερα ειναι του Αγ.Φανουρίου---(αλήθεια , πώς σας βρήκα;;;μαυρισμένους;ξεκούραστους;πολυταξιδεμένους;εθελοντιζόμενους εν Ολυμπιακών;)

άντε να μαζευόμαστε όλοι σιγα-σιγά....

άντε τα κεφάλια μέσα γρήγορα....

άντε κάθε κατεργάρης στον πάγκο του....

(και για να μην αφήσω το "σπάσιμο" λειψό ...) : καλό χειμώνα και καλή εξεταστική!!!! emdevil

(κλαψ,κλάψ...μπουαχα....λυγμ,λυγμ....αν κι εγω η ίδια ξεκίνησα το "σπάσιμο" , δεν αντέχω,δεν αντέχωωωω.... λύγισα.....θέλω να πιω το μαγικό φίλτρο για να παραμείνει κι άλλο το καλοκαίρι....--όοοοοοχι , αυτό δεν εντάσσεται στο ντοπάρισμα!!!!--

(αν και ντοπάρισμα χρειάζομαι για να καταφέρω να γυρίσω τη σελίδα του βιβλίου....έχει μεινει στο ίδιο σημείο εδω και μια εβδομάδα...)

καλή αρχή!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλώς σας βρήκα!!! ---ααα! σύμπτωση:σήμερα ειναι του Αγ.Φανουρίου

ναι το ξέρω.. εδώ και 25 χρόνια αυτό μου λέει η μητέρα μου... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

(Και γι'αυτό υπάρχει μόνο μία γνωστή θεραπεία!!! Να σε βλέπω πιο πολύ ώστε να σκέφτομαι πιο λίγο!!!) :D

Τροποποιήθηκε από warrior
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε δε ντρέπεστε να κοιμάστε τέτοια ώρα Παρασκευιάτικα? :P :P Αίσχος μιλάμε! Πού είναι η οργή των νιάτων, το αίμα που βράζει, ο παλμός τέλος πάντων της νεολαίας σήμερα???? emgoalemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, πόσο εύκολο είναι να περάσεις από την απόλυτη υπερένταση στην απόλυτη μαυρίλα? Ρε αφήστε με να ηρεμήσω... η ταμπέλα "Δίδεται ψυχολογική υποστήριξις" νομίζω υφίσταται καταχρήσεις...

ΔΙΑΚΟΠΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!! Ακόμα κι απ'τις συζητήσεις...

Μόνο εσύ μου ξέφυγες...μέχρι στιγμής βέβαια. Ελπίζω όχι γιατί δεν το έχεις ανάγκη, αλλά γιατί τα'χεις περάσει άπειρες φορές, τόσο άπειρες που μάλλον εσύ πρέπει να κρεμάσεις την ταμπελίτσα που λέγαμε...

Μη μου φεύγεις όμως κάθε φορά που κοντεύω να σε φτάσω...εξάλλου τον τίτλο του αγριοκάτσικου τον έχω κερδίσει δικαιωματικά νομίζω!!! Μη μου κλέβεις τα προνόμια!!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανταποδίδω τον χαμογελαστό χαιρετισμό! :)

Υ.Γ. Το Μαύρο Άλογο στέλνει (κορναρο)χαιρετίσματα στην Κοκκινούλα! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμφανίστηκε!!!!!! emiloveyou

θα σου φέρω όλες τις σοκολάτες του κόσμου να πνίξουμε τον καημό μας! emchef δε σε αφήνω σε χλωρό κλαδί -στο λέω, υπηρεσία εξορκισμού άτιμων εξεταστικών-emelaela

emroseemiloveyou:wub:

(έτσι πολλες πολλές φατσούλες για να νικήσουμε τα όρια τους... emdevil )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

DSL σε λίγες μέρες...δε'ν'κακό!!! emdevil emdevil emdevil

Εκεί ρε στην πίεση ρε! Να σκάσεις απ'τη ζήλεια σου ρεεεεεε!!! :D:Pemcolgateemdevil2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aχ τι ωραία που τα κατεβάσαμε όοοοοοοοολα τα screensaver και τα wallpaper...πααααααααααααααάρα πολύ ωραία...

:):D:rolleyes::wub:

ΥΓ. τώρα πρέπει να βάλουμε και emoticon emarright emφοίβο και emαθηνά...

post-326-1093899060.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οποιος φευγει απο το νετ κ ειδικα απο το μσν να λεει κ κανα "γεια....καληνυχτα....καλη συνεχεια"......τς τς τς τς αγενη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσείς μεσίε 7ακο για πείτε μας... τι νέα;;;;

βλέπω σήμερα μέσα στην τρέλη χαρά :D:D:D

έτσι έτσι πάντα τέτοια B)

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.