Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Γιατί όλες οι εκδρομές σαββατοκύριακου χριστουγέννων ξεκινούν 24 και όχι 25 του μηνός; :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην αργήσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί όλες οι εκδρομές σαββατοκύριακου χριστουγέννων ξεκινούν 24 και όχι 25 του μηνός; :angry:

διότι υπάρχουν και αργόσχολοι ...ή απλά έχουν άδεια (και τους μισούμε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμα έπερνα φορμολη και KCN θα τραγουδουσα σβηνει το καντηλι μου...το τελευταιο βραδυ μου...τι να την κανω τη ζωη..ο χαρος ηρθε παγανια...

Τελος παντων..απορια το εχω?....ουτε ενα σχολιο για την υπογραφη μου....ασχολιαστο το αφησατε....

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η υπογραφη μου ειναι χωρισμενη σε τρια κομματια!!

ΜΗ βλεπεται την υπογραφη σαν ενα συνολο!!

Ειμαι λιγο μπερδεματακιας, γι' αυτο δεν μπορεσατε να το καταλαβαιτε!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρε Epedos....ειμαι σιγουρος οτι δεν πάτησες το link!!Καπου θα δεις κατι γνωριμο!!

Καλα ρε Τασο..χωρις σχολια?Ουτε μια σκεψη δεν περασε απο το μυαλο σου?

Κρίμα....

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ!!

ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΓΜ, ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ (ΑΠΟ ADMIN ΜΕΧΡΙ TΟΥΣ MODS),

ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗ ΣΗΛΙΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ...ΕΓΩ ΣΑΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ!!

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΟ LINK....ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΕΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΣΚΟΤΑΔΙ!! :antegeia:-_-<_<

....απαγορεύονται οι "πίπες" στις τουαλέτες!! embounce8

:lol: :lol: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties::cool11::cool10: :cool10: :cool05: :cool05: :cool05:

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οταν πλησιάζουν τα Χριστούγεννα, δεν ξέρω τι γίνεται ρε πούστη μου...Μα τόσο δύναμη έχει τελικά αυτή η χειμερινή πανσέληνος...Το κακό είναι ότι έχω να κάνω άλλες 6 εφημερίες τρομάρα μου! Μάλιστα μια 24ωρη emconfused με αυτά που βλέπω εδώ προμηνύονται δυσοίωνες θα έχω πολύ δουλειά,θέλω ο κακομοίρης να μαζέψω compledighet, μήπως ο φουκαράς αναπαύσω το γέρικο,ταλαιπωρημένο σαρκίο μου λίγο περισσότερο το καλοκαίρι, να με δει και μένα τον κατεστραμμένο λίγο ο ήλιος,έχω καταντήσει σαν το casper το φαντασματάκι,άσπρος σαν πανί...

Με βλέπω όμως να με κυνηγάνε τίποτα τρελοί με ψαροντούφεκα ζητώντας εκδίκηση, πρέπει να προσέχω... Στο τέλος θα καταντήσω ''καμακωμένος'', με την κυριολεκτική έννοια δυστυχώς ,από τίποτα σειρήνες της κακίας ώρας σε καμία βάρκιζα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχει και στην Αθήνα, στο αεροδρόμιο και στη Παπανικολή (Χαλάνδρι) όπου γίνεται χαμός. Προτείνω το τσουρέκι με λευκή σοκολάτα απ'έξω και κρέμα κάστανο γέμιση.
Άλεξ, το τσουρέκι με λευκή σοκολάτα το αγόρασε εχθές η Νατάσσα Θεοδωρίδου (ξαδέρφη :rolleyes: ) από το συγκεκριμένο κατάστημα. Το άλλο με κάστανο είναι αηδία (μου χρωτάς 14 ευρώπουλα) :angry:

Πάντως γίνεται πανικός......με χαρτάκι προτεραιότητας κάνεις τις αγορές σου :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι τερκενλης και μαλακίεεεεεεεεες!!!!!!! Κωνσταντινίδης φορεβερ!!!! Τάσε, κερναω! Με επικαλυψη λευκής και αγριο βατόμουρο εις το εσωτερικον!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, μονιάστε, γιατί άντε πια! :anavwfwties:

Στενοχωριέμαι απίστευτα, όταν τα πράγματα φτάνουν στο απροχώρητο και ανταλλάσσονται βαριές κουβέντες και φτάνουν μέλη στο σημείο να μην ξαναμπαίνουν στο φόρουμ και φτάνουν μοντς στο σημείο να απολογούνται ή να παραιτούνται ουσιαστικά από το πόστο τους, γιατί 'δεν αξίζει'.

Λοιπόν, επειδή έρχονται μέρες αγάπης, αγαπηθείτε (σεμνά όμως), ξεδιαλύνετε τα τελευταία υπολείμματα μίσους και πάθους και πικρίας και τσαντίλας και ξαναποστάρετε στο greekmeds!

ΥΓ. Πάντως, είναι κρίμα να απορρέει τόση καφρίλα από γιατρούς... (και αυτό το σχόλιο δεν αφορά τη shlia)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι τερκενλης και μαλακίεεεεεεεεες!!!!!!! Κωνσταντινίδης φορεβερ!!!! Τάσε, κερναω! Με επικαλυψη λευκής και αγριο βατόμουρο εις το εσωτερικον!!
mafia γέμισε η Αθήνα Κωνσταντινίδη...και όλα κοντά στο Παίδων (έχει και ένα κοντά στον Τερκενλή)

Από Ζαχαροπλαστείο Κωνσταντινίδη της Θεσ/νίκης ζαχαρώνεται και η dcool emwhistlingemwhistling

Έχω και αποδείξεις για τα όσα λέω......δες ΕΔΩ

Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

αρνεισαι κερασμά μου?? σνομπαρεις??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

αρνεισαι κερασμά μου?? σνομπαρεις??

ok, σε 15 λεπτά στο Ζαχαροπλαστείο στη Μεσογείων :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χιχιχιχιχιι!! Παλιοπαιδο!! Τωρα που δε μπορω να ρθω το λες!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mafia....ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ

παρακαλώ να μην σβηστούν τα μηνύματα :angry: και χάσω το κέρασμα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΙΝΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΕΚΦΡΑΣΤΕ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΞΑΣΤΕΡΑ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ

ΒΓΑΛ ΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΝΙΩΘΕΤΕ

ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΣΕΤΕ ΠΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΙΛΑ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΟΙ!!!

(sos!!!! αυτο ειναι tip και για οσους ειναι σε διαιτα κι εχει κολλησει η γαμημενη η ζυγαρια!! :P )

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω να πω κάτι το οποιο...ισως λόγο ηλικίας...να αντιδρω κάπως αγριεμένα!!

Εχω δει αρκετες σκηνές στη τελεόραση....οπου τρεχουν σαν τρελοι οι νοσοκομοι και οι γιατροι σε καθε περιπτωση δυστυχήματος και ενω προσπαθουν να φροντισουν τους χτυπημένους..πανε οι δικοι τους ανθρωποι και ...δεν ξερω τι να πω, πανω στο πανικο τους σε κανουν την ηλιθια ερωτηση..εισαι γιατρος?!!Ενω ρε παιδι μου εχεις σαστισει και για λιγα δευτερολεπτα σκεφτεσαι τι να κάνεις για να βοηθησεις....αυτοι απο επάνω σου, να σε αγχώνουν!!

Ενταξει κυριος θα τον βοηθησουμε..αλλα μη μας την πεφτεις κιολας...το ξερουμε οτι θελεις να ζησει και εμεις το ιδιο.

Λες να τον αφησουμε να πεθάνει...

Πως μου τι δινουν κατι τετοια...ξερετε τι σκεφτομαι να απαντησω σε ανάλογες περιπτώσεις....παρε τη ποδια και γιατρεψε τον εσυ αμα θελεις!!Το ξερω οτι ειναι εγωιστικο..αλλα...απο την αλλη αν δεν γινει καλα...οχι απο δικα σου λαθη απαραιτητα..στη τελικη καταληξη.. μπορει να σου πει οτι εισαι και αχρηστος!!

Η πραγματικοτητα τελικα ειναι η καλυτερη...δασκάλα.....

Το ξερω πως μονο μεσα απο αυτες τις περιπτωσεις θα γινεις καλυτερος γιατρος ,νοσοκομος, τεχνολογος!!

ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΠΙΕΣΗ..ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι και το φλερτ θελει τον τροπο του...

http://www.youtube.com/watch?v=ISu3YHMS5aE...feature=related

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν μπορώ να καταλάβω που τον βρίσκουν τόσο ελεύθερο χρόνο και είναι όλη τη μέρα online και γράφουν στους γμ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.